;aarse premier dreigt met vertrek «cHiaaii Thatcher in isolement na vertrek van Howe 'Kameraad' Castro hard aangepakt in Sovjet-media Amnesty: Saudi-Arabië mishandelt Yemenieten Voorwaarden aan vrijlating gevangenen in Zuid-Afrika Perez de Cuellar wil bijzonder overleg over Israël en Palestjnen Sharif premier Pakistan VRIJDAG 2 NOVEMBER 1990 PAGINA 7 Ruzie rond economisch plan sleept zich voort SOFIA (AP) - Premier Andrei Lukanov van Bulgarije heeft gedreigd af te treden als het parlement zijn programma voor economische hervormingen blijft afwijzen. "Het belang rijkste voor het welslagen van het plan is de steun van alle afgevaardigden in het parle ment", zei Lukanov, die zijn dreigement uitte na weken van geruzie over de hervormings voorstellen. meldde Cuba dat de Sovjetunie dit volgens de jeugdkrant in "legerhut jaar twee miljoen ton olie minder le- ten". vert dan was afgesproken. Volgens Izvestia, het dagblad van de Sov- Komsomolskaya Pravda gaat het jet-regering, spaarde in zijn kritiek 580.000 ton, waarop de Cu- ook Moskou niet. Volgens Izvestia WASHINGTON - Op officieel ni veau onderhouden de Sovjetunie en Cuba nog steeds vriendschappe lijke betrekkingen. De Sovjet-jour nalisten, die hun pen de laatste tijd wat vrijer mogen gebruiken, heb ben echter de aanval geopend op de Cubaanse politiek, het marxistische systeem en leider Fidel Castro zelf. Het privé-leven van Castro is der tig jaar lang heilig geweest. Komsomolskaya Pravda, het blad van de jonge Sovjet-communisten, heeft daarmee definitief afgerekend door bekend te maken dat Castro 32 huizen heeft, een persoonlijke vei ligheidsdienst van 9700 man en vijf kinderen bij zijn "huidige vrouw". De Cubanen weten niet beter dan dat er in het persoonlijke leven van Castro geen verandering meer is ge komen sinds zijn scheiding, 35 jaar behandeling van 250 Sovjet-kinde- baanse krant Granma antwoordde dat dat leugens zijn. Hoe groot het tekort ook is, de Cubaanse regering heeft het in ieder geval aangegrepen als excuus voor de harde bezuini gingsmaatregelen die de laatste tijd zijn doorgevoerd. wordt de Sovjet-hulp, jaarlijks kleine tien miljard gulden, groten deels verkwist door Cuba. De krant gentsia". wees op het grote aantal bouwpro- Gillian Gunn, jecten dat nooit afkomt, op de enor me berg niet gebruikte kapitaalgoe deren. die al ouderwets zijn als ze eindelijk eens worden geïnstal leerd. op de krukken van de buitenlandse hulp". Het tijdschrift Moscow News on derzocht de Cubaanse ballingenge meenschap in Miami, wat leidde tot een lovend artikel. De ballingen zijn wellicht de grootste critici van het Cubaanse systeem, terwijl Havana hen het liefst afschildert als crimi nelen, bandieten en betaalde impe rialistische agenten. De correspon dent van Moscow News die naar Mi ami afreisde, trof daar echter een ge meenschap aan "met gevoel voor ondernemerschap", kortom de "creatieve en technische intelli- De premier heeft alle politieke groe peringen gevraagd binnen een week aan te geven welke economi sche hervormingen zij willen steu nen en welke voorwaarden ze stel len aan de vorming van een coalitie regering van "nationale overeen stemming". Als dat niet gebeurt, treedt Lukanov af. Lukanov staat aan het hoofd van een socialistische regering. Zijn partij, de BSP, is voortgekomen uit de vroegere communistische partij en heeft bij verkiezingen in juni een absolute meerderheid van 211 van de 400 parlementszetels behaald. De BSP regeert alleen, omdat de op positie heeft geweigerd met de ex- communisten in een regering te gaan zitten. Oppositieleider Petar Beron van de uit 17 partijen bestaande Unie van Democratische Krachten (UDK) zei het hervormingspro gramma van Lukanov niet te kun nen steunen, "omdat niemand er achter staat, ook de communisten De UDK, die 144 zetels in het par lement heeft, is volgens een recente opiniepeiling de socialisten inmid dels voorbijgestreefd. Volgens het onderzoek kan de UDK rekenen op 46,7 procent van de steun tegen 31,5 procent voor de socialisten. De soci alistische partijleider Alexander Lil'ov heeft een eis van de oppositie geleden. Op Cuba zijn zulke onder werpen taboe, en in de hoogtijda gen van de relaties met Moskou werd dat ook door de Sovjet-pers gerespecteerd. die ziek werden na de kern ramp bij Tsjernobyl in 1986 Cuba waren gestuurd. Cubaanse des kundige van het Amerikaanse Car negie Endowment for International Peace, zegt dat er onder de Sovjet journalisten een strijd aan de gang is om te kijken wie de glasnost het verst kan doordrijven. Gunn meent het blad op de obsessie dat de kritiek op Cuba voor een deel verheid heeft is gerechtvaardigd, maar dat de grote projecten, die volledig Sovjet-pers ander deel be- Eenmaal voorbij gaan aan de afmetingen van zig is zich af te zetten tegen het De achteruitgang van de socialis ten moet vooral worden toegeschre ven aan de slechte economische toestand van het land. De winkels zijn nagenoeg leeg en produkten als kaas, spijsolie en benzine zijn op de ,bon. Bedrijven worden beperkt in hun stroomgebruik. De hoofdstad Sofia word regelmatig verduisterd doordat de stroom wordt afgesne den. Onderdelen van Lukanovs plan nen zijn privatisering van staatsin- dustrieën, opschorting van goedko pe leningen en subsidies aan ver- liesmakende staatsbedrijven, en li beralisering van de prijzen. Luka nov zei dat 21 produkten, vooral voedingsmiddelen, direct in prijs moeten worden verhoogd. Op jaarbasis schat hij de inflatie op zo'n 200 procent. Lukanov zei dat de grondstof-voorraden met 30 procent waren afgenomen, terwijl de produktie met 12 procent was verminderd. Om het bedrijfsleven tegemoet te komen, wil Lukanov een algemeen belastingtarief van 40 procent invoeren. Nu betalen be drijven soms 85 procent. Lukanov waarschuwde dat de voor volgende week geplande ope- tie met 35 tot 40 procent zou opvoe ren. Het aanbod van consumptie goederen wordt erdoor vergroot, maar de prijzen liggen wel drie keer volgens de huidige Sovjet-pers hoger dan in de staatswinkels. daar aangekomen kregen ze echter he* eiland en de behoeften van de leden. geen speciale medische behande- bevolking. Het Sovjet-tijdschrift Li De media tappen nu echter uit ling. Sommige kinderen moesten in teratoernaya Gazeta vergeleek de kritiek n heel ander vaatje. Cuba maakt het ziekenhuis worden opgenomen Cubaanse economie met iemand News De Cubaanse overheid gaat de elk geval te ver. Moscow het Sovjet-blad Spoetnik omdat ze last kregen van de tropi- die sinds zijn kindertijd kreupel is zijn inmiddels niet meer op het vertrouwen. Onlangs sche hitte. De rest "verkommerde" en gedoemd is rond te strompelen land verkrijgbaar. LONDEN (Rtr/AFP/DPA) - Hon- i de duizenden Yemenieten die derden Jemenieten zijn door Saudi- de afgelopen maanden in Saudi- sche militairen gearresteerd, naar Arabië zijn opgepakt", aldus Am- interneringskampen gebracht en nesty. Volgens de organisatie zijn gemarteld. Dit heeft de in Londen de Yemenieten zonder enige reden gevestigde mensenrechtenorgani- gearresteerd. "Het was gewoon om- satie, Amnesty International, giste- dat ze Yemenieten zijn en vermoe- ren bekendgemaakt. Amnesty zegt delijk het standpunt van Saudi-Ara- bewijzen te hebben en heeft de bië over de Golfcrisis afwijzen". Saudische koning Fahd gevraagd De regering van Yemen heeft zich onmiddellijk een openbaar onder- uitgesproken tegen de stationering zoek in te stellen. in Saudi-Arabië van een door de "De slachtoffers maken deel uit Verenigde Staten geleide multi-na- tionale strijdmacht en heeft ook de tegen Irak ingevoerde handelsblok kade veroordeeld. Een team van Amnesty kwam de martelingen en arrestaties op het spoor toen het vermeende schen dingen van mensenrechten in Ye men aan het onderzoeken was. De medewerkers zagen mensen die nog altijd sporen van de martelin gen droegen en hadden een gesprek met een Yemeniet die door de Saudische soldaten dusdanig hard was geslagen dat hij na zijn terug keer in Yemen onmiddellijk moest worden opgenomen. Volgens het rapport gaan de Saudische autoriteiten akkoord met het voorstel tot een aanvullend onderzoek maar beweren ze niet te geloven dat er sprake zou zijn van "veelvoorkomend geweld" tegen over de Yemenieten. De Yemenie ten worden benaderd met "gene genheid" en "waardigheid", aldus de regering in Riyad. PRETORIA (Rtr/AFP) - De Zuid- afrikaanse regering heeft de terug keer van ballingen uit het buiten land en de vrijlating van politieke gevangenen gekoppeld aan de toe zegging van het ANC om zijn gewa pende strijd op te geven. Minister Coetsee (justitie) heeft dat gisteren gezegd. Coetsee gaf in Pretoria de grote lijnen aan van het programma dat de gemengde werkgroep van de re gering en het ANC hebben opge steld over de thuiskomst van de bal lingen en de vrijlating van de gevan genen. Beide onderwerpen behoren tot de voorwaarden waaraan vol daan moet zijn voor het ANC "ech- Oppositie Georgië wint verkiezingen MOSKOU (AP) - De nationalisti sche oppositiepartij Ronde Tafel- Vrij Georgie heeft de parlements verkiezingen gewonnen die afgelo pen zondag in de zuidelijke Sovjet- reubliek Georgie zijn gehouden. Dat heeft het persbureau Tass be kendgemaakt. De Centrale Verkiezingscommis sie maakte gisteren bekend dat de Omar Sarhan zoekt troost bij haar moedernadat het Israëlische leger het huis n^"co.m'?.ur"s^sc*?e groepering UBEDIYA - Het dochtertje i/un v/mu> uuiitui» i/ij rtuu. .-.wut., nuuu^ riet loiuciiot/cc icycr hci. i>uu 1 d p van het gezin op de bezette Westelijke Jordaanoever heeft opgeblazen. Omar Sarhan stak vorige week in de joodse °naer j* wijk Bakaa in Jeruzalem drie Israëliërs neer, uit wraak voor het bloedbad op de Tempelberg dat aan zeker acht- Gamsacnoeraij, tien Palestijnen het leven kostte. (toto afp> 'Racistische' aanval The Sun op Frankrijk LONDEN (AP) - Een Brits lid van het Europees Parlement wil gerechtelijke stappen tegen het Britse pulpblad The Sun, dat de afgelopen dagen bezig is aan een hetze tegen Frankrijk en de Eu ropese eenwording. Volgens de socialistische par lementariër Glyn Ford heeft de campagne van het met een opla ge van 4,1 miljoen exemplaren meest verkochte dagblad de vorm aangenomen van een on verholen racistische aanval op Frankrijk. Het blad van de Australische persmagnaat Ru pert Murdoch roept zijn lezers vandaag op rond het middaguur het gezicht richting Frankrijk te wenden en "Up yours Dolors" (een uitdrukking waarvan de beste Nederlandse vertaling een gestrekte middelvinger is) te schreeuwen. "We hebben onze neus vol van de Franse EG-chef Jacques Delors en zijn complot ten om een streep te halen door ons pond en om ons land te lei den", laat de krant zijn lezers op de voorpagina weten. Het blad begon gisteren aan de nieuwe campagne tegen de 'Frogs' (kikkers), zoals de Fran sen in Groot-Brittannië denigre rend worden genoemd. Het blad nam al eerder het voortouw in campagnes tegen het buiten land en volgens sommigen vormt het daardoor een van de drijvende krachten achter het Britse voetbalvandalisme in Eu ropa. NEW YORK (GPD/Rtr/UPI/AP) - Secretaris-generaal Perez de Cuel lar van de Verenigde Naties heeft gisteren een bijeenkomst voorge steld van de 164 ondertekenaars van de Vierde Geneefse Conventie om te praten over het Israëlisch optre den'tegen Palestijnen in de bezette gebieden. In een rapport aan de Veiligheids raad stelt Perez de Cuellar dat de landen die de Conventie onder schrijven, maatregelen zouden kun nen nemen tegen Israël. "Het is dui delijk dat zonder medewerking van de Israëlische autoriteiten de Pale stijnen niet kunnen worden be schermd. Oproepen aan Israël om zijn verplichtingen na te komen, hebben tot nu toe geen resultaat ge- de activist Zyiad 54 procent de stemmen heeft gehaald. De communisten, die veel van de denk beelden van de oppositie hadden overgenomen, haalden 29,5 pro cent, goed voor een tweede plaats maar een beduidend slechter resul taat dan de voorspelde nek-aan-nek race. Beide groepen hebben gezegd Georgie onafhankelijk te willen ma ken van Moskou. De helft van de 250 leden voor de Opperste Sovjet van Georgië werd gekozen uit kandidaten die bepaal- i opdracht van de Veiligheids- de districten vertegenwoordigden, i het bloedbad op de Tem- De andere helft werd volgens het waaronder Israël, de Vierde Ge- pelberg op 8 oktober. Israel weiger- principe 1 venredige vertegen- richtlijnen over de bescherming zijn rapport dat hij nu niet ter plaat- Volgens de eindresultaten krijgt van burgers in oorlogstijd. Als een se onafhankelijke informatie kon de groep van Gamsachoerija 114 ze- dergelijke bijeenkomst wordt ge- vergaren. Wel wil hij aan zijn rap- tels en de communisten 60. Voor de houden zou dit de eerste keer in de port de onderzoeksresultaten toe- overige zetels moeten op 11 novem ber nog verkiezingen worden ge- geschiedenis zijn. Israël zegt zich te voegen houden aan de Conventie. Het ringscommissie meent dat de richtlijnen hiervan sche Israëlische rege- i van een Israëli- Palestijnse ISLAMABAD (Rtr/AFP) - De 41- jarige Nawaz Sharif is gisteren door zijn politieke coalitie, de Islami tische Democratische Alliantie (IDA), en de met haar samenwer kende partijen, gekozen tot nieuwe premier van Pakistan. De IDA heeft vorige week een grote verkiezings overwinning behaald. De voor dracht geschiedde in volledige una nimiteit. Sharif zei, nadat de keuze bekend was geworden, dat hij als nieuwe premier geen verdere stappen zal ondernemen tegen zijn voorganger, Benazir Bhutto. "We hebben geen zeggenschap over de aanklachten tegen haar die al bij de rechtbanken liggen, maar ik zal geen nieuwe ini tiatieven ondernemen", aldus Sha rif. Bhutto werd in augustus door president Ghulam Ishaq Khan ont slagen en vervolgens aangeklaagd wegens corruptie en machtsmis bruik. Mocht zij worden veroor deeld dan kan zij uit het nationale parlement worden gezet en kan haar worden verboden zeven jaar lang een publieke functie uit te oe- de rechtengroepering. Ga- De Israëlische mensenrechten- i-strook, omdat noch Jordanië organisatie'B'Tselem'meent dat de (Westelijke Jordaanoever), noch regeringscommissie in haar Tem- 3 geopend met scherpe munitie en waarom er zoveel men sen zijn gedood, is onbeantwoord gebleven. 'B'Tselem' eist onderzoek van een staatscommissie onder lei ding van een rechter. De Israëlische minister Levy (buitenlandse zaken) heeft gisteren verklaard dat Israël nooit afstand zal doen van Jeruzalem als hoofd stad van het land. Volgens Levy deelt de Franse president Mitter rand deze opvatting. Mitterrand zou tevens tegenstander zijn van een to tale terugtrekking van Israël achter de grenzen van voor de Zesdaagse Oorlog van 1967. In een voorstad van Tel Aviv is gisteren een 48-jarige Israëlische garagehouder door een Palestijn verschillende keren in de borst ge stoken. De verdachte van de aan slag is op weg naar zijn huis in de houden in districten waar geen de kandidaten 50 procent stemmen haalde. Het was nog niet bekend de nieuwe Opperste Sovjet voor het middels vertrokken leden eerst bijeen zal komen en waar- p^g schijnlijk de onafhankelijkheid uit- ^et r te" onderhandelingen met de rege ring begint over de afschaffing van de apartheid. De regering voert het programma in fases uit. Het 'ritme' waarmee het ANC zijn gewapende strijd staakt "bepaalt de etappes waarin de bal lingen garanties zullen krijgen en de politieke gevangenen worden vrijgelaten". De maatregelen gel den voor alle politieke gevangen, dus ook de extreem-rechtse blan ken, aldus Coetsee. Hij voegde er aan toe dat de regering zich pas over de ".moeilijke gevallen" en de ge vangenen die geweld gebruikt heb ben zal buigen als het ANC zich aan zijn toezegging houdt de gewapen de strijd op te schorten. De regering en het ANC verschil len van mening over het aatftal men sen voor wie het programma geldt. Volgens Coetsee zijn er in Zuid- Afrika zo'n 250 tot 300 politieke ge vangenen, volgens het ANC zijn er zo'n 3000 politieke gevangenen en 30.000 ballingen. President De Klerk en Inaktha- leider Buthelezi willen dat er snel overlegd wordt over het geweld in de provincie Natal. Het geweld vormt volgens Buthelezi een gevaar voor de onderhandelingen, die naar zijn mening toch al te langzaam gaan. De politie heeft gisteren uitgaans verboden en andere restrictieve maatregelen ingesteld in drie zwar te woongebieden rond Kaapstad, nadat deze week in elf andere woon oorden de 'mini-noodtoestand' werd opgeheven. Sleutelfiguur gepalet in schandaal PDS BERLIJN (AP) - Karl-Heinz Kauf- mann, de man die een sleutelrol heeft gespeeld in het financiële schandaal rond de PDS, de voorma lige Oostduitse communistische SED, is gisteren in Oslo aangehou den en wordt vermoedelijk snel uit geleverd. Dat heeft een regerings woordvoerder in Berlijn bekendge maakt. Kaufmann wordt ervan beschul digd 107 miljoen mark van de PDS op bankrekeningen van de Sovjet- firma Poetnik in Noorwegen en Ne derland te hebben ondergebracht. Met de verschuiving naar buiten landse rekeningen wilden twee i de Opstandelingen Rwanda verslagen' NAIROBI (AP) - De Rwandese re gering beweert dat de rebellen die het land vorige maand binnenvie len, zijn verslagen. De claim werd bevestigd door een westerse diplo maat. De regeringstroepen zouden op de terugweg zijn van de grens plaats Kagitumba naar de hoofd stad Kigali. Bij Kagitumba vielen de rebellen, vooral Ugandese deser teurs, een maand geleden Rwanda binnen. De Ugandese president Museveni heeft herhaaldelijk gezegd dat de grenzen van Uganda gesloten zou den blijven voor de rebellen en dat degenen die wel terugkeerden, zou den worden gearresteerd. kwam aan het rollen, toen Kauf mann bij de bank in Oslo informeer de of hij de daar gestorte 70 miljoen mark in één keer kon opnemen. De Oostduitser uit Halle kon gisteren worden aangehouden, nadat hij zich voor een onderhoud op ver zoek van de bank in Oslo had ge meld. ADVERTENTIE Ontsnapping Het Italiaanse maffiakopstuk Um- berto Ammaturo, dat in Brazilië op zijn uitlevering naar Italië zat te wachten, is uit de gevangenis ont snapt. Volgens de Braziliaanse nieuwszender Radióbras heeft de federale politie de cel van Amma turo gesloten en leeg heeft aange troffen. Bomaanslag Bij een bomaanslag op een politie- pension in de Japanse hoofdstad Tokyo is gisteren een politieman ge dood. Zes mensen raakten gewond. Op twee andere plaatsen in Tokyo werden bommen onschadelijk ge maakt. De politie heeft de inciden ten in verband gebracht met de kro ning. over tien dagen, van keizer Akihito. LONDEN - Het vertrek van vice- premier Sir Geoffrey Howe, door het dagblad The Independent aan geduid als "de allerlaatste veteraan van het Thatcherisme", lijkt de Brit se premier Margaret Thatcher in een isolement te brengen. Howe is het oneens met de wijze waarop Thatcher zich verzet tegen verdere Europese eenwording en in het bijzonder de Europese Monetai re Unie (EMU). In zijn ontslagbrief geeft hij aan dat hij grote problemen heeft met Thatchers onbuigzame standpunt tegenover ministers die minder bedenkingen hebben tegen de EMU. "Ik ben diep verontrust dat de toon die u aansloeg - met na me het afgelopen weekeinde in Ro me (bij de Europese top, red.) en dinsdag in het Lagerhuis - het voor Groot-Brittannië moeilijker maakt om een invloedrijke positie te krij gen en te behouden in dit cruciale debat", aldus Howe. Het vertrek van Howe heeft on middellijk speculaties op gang ge bracht over de positie van Thatcher als leider van de regering en de Con servatieve Partij. Volgens sommi gen heeft Thatcher nu haar langste tijd gehad en zal binnen enkele maanden een serieuze aanval wor den geopend op haar leiderspositie. Maar anderen menen dat de partij top een leiderswisseling met al het daarbij horende gekrakeel minder dan twee jaar voor de verkiezingen, die uiterlijk in juni 1992 moeten worden gehouden, waarschijnlijk toch te riskant acht. Howes ongenoegen over het op treden van Thatcher liep zo hoog op dat de 63-jarige vice-premier, die - eerder al door de premier op zijn ziel was getrapt, toen hij als minis ter van buitenlandse zaken aan de kant was geschoven, zijn terugtre den aankondigde in een interview. Hij nam niet de moeite om de 'Iron Lady' daarvan als eerste in kennis te stellen. "We moeten evenzeer vrienden overtuigen als opponenten uitda gen. We moeten bij dat debat aan wezig zijn en ons niet op ongepaste wijze isoleren, maar positieve alter natieven bieden", zo verwoordde Howe zijn groeiende geschil met Thatcher over de Britse rol in Euro pa. Howe is de laatste vertegenwoor diger van het 21 leden tellende kabi net, dat Thatcher bij haar eerste aantreden in 1979 presenteerde. De conclusie ligt voor de hand dat de oppositie binnen de Conservatieve Partij tegen de premier met het ver trek van Howe verder zal stijgen. "Mevrouw Thatcher mag boven haar partij uittorenen, zoals zij bo ven alles uittorent wat zij onder handen heeft. Maar de toren komt wel fcteeds geïsoleerder te staan", was het commentaar van de That- cher-gezinde London Times. De progressieve Guardian ziet in Ho wes vertrek zelfs "de doodsteek van de regering-Thatcher". Het is niet de eerste keer dat That cher in aanvaring komt met leden van haar kabinet over haar koers binnen Europa. Al driemaal eerder zag zij een vooraanstaande minister vertrekken, onder wie vrij recente lijk minister van financiën Nigel Lawson. Het afgelopen weekeinde bij de top in Rome was ook voor Ho- we de maat vol, toen Thatcher zich als enige van de twaalf regeringslei ders keerde tegen een tijdschema voor invoering van de EMU. Het vertrek van Howe zal de sfeer van malaise vergroten die al bijna anderhalf jaar heerst binnen de re geringspartij. Door de toenemende onvrede over Thatchers financieel- economische beleid, dat onder meer heeft geleid tot een rentestand van bijna elf procent en de invoe ring van de omstreden poll tax, is de omvang van haar kiezersaanhang tot een dieptepunt gedaald. In de laatste peilingen liggen de conser vatieven niet minder dan zestien procent achter op de sociaal-demo cratische Labour-oppositie. Howe neemt nu plaats in de ach terbanken van de Tory-fractie in het Lagerhuis en zal daar de groeiende groep versterken van voor;, an staan de partijleden die het niet langer eens zijn met Thatcher. Hij komt daar aan de zijde van onder anderen ex-minister van defensie Michael Heseltine, die ook nog een appeltje met Thatcher heeft te schillen en volgens sommige peilingen de be langrijkste kandidaat is om haar op te volgen. Maar ook binnen haar kabinet kan Thatcher de komende tijd op meer weerstand rekenen. De twee belangrijkste ministers in de Eu ropese kwestie, minister van bui tenlandse zaken Douglas Hurd en diens collega van financien John Major, zijn veel meer Europeaan dan Thatcher ooit zal worden. Geraffineerd door z'n eenvoud. Duurzaam en multi-functioneel. Want de robuuste 'Blois' is overal inzetbaar. Als eettafelstoel of losse armstoel. Fijn gevlochten pitriet voor jarenlang zitplezier. Vanaf 395,- DËRlDDERjSSS. RATTAN FURNITURE- ^8». Hartenstraat 21 -25 Amsterdam Telefoon 020-231180

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 7