mm Kasparov ontsnapt GÉ Boerebach wil PSY zijn kunnen tonen KI I IJ IMlI SpoOrPtTV Quick Boys in finale Zilveren Molentoernooi Stand 4-4 in schaaktweekamp Van Ettekoven 'gaat nu voor blik CHAUFFEUR ZOEKT SNELLE LENING WOENSDAG 31 OKTOBER 1990 Afgedankte libero terug bij Roda Van onze correspondent Fred Sochacki KERKRADE - Wekenlang heeft hij er halsreikend naar uitge zien. Roda JC-PSV. De angst om net die dag geblesseerd of ge schorst te zijn heeft zowat elke wedstrijd in zijn achterhoofd mee gespeeld. Toen men ook nog met de datum van de confrontatie be gon te schuiven, werd Michel Boerebach pas goed zenuwachtig. Vandaag is het zover. Niet geschorst en niet geblesseerd. Een rots- chop heeft hij voor niemand in petto, maar oud zeer zit er nog. Zijn afstandschoten zullen met aanmerkelijk meer venijn vanaf zijn wreef richting Van Breukelen vertrekken. Boerebach hoopt dat de innerlijke drang de nauwkeurigheid van zijn projectielen geen parten speelt. Boerebach en PSV. Een verhaal apart. De Roda-speler zou en moest worden ingelijfd. Kees Ploegsma trok de beurs (1,6 miljoen) en haalde de gedoodverfde opvolger voor Ro nald Koeman in huis. De trainers aarzelden. De libero mocht als rech termiddenvelder een wedstrijdhelft tegen Willem II aantreden. Daarna was de liefde meteen al over. Vanaf dat moment kreeg Boerebach een seizoen lang alle denkbare ellende over zich heen gestort. Hij werd platgewalst tussen de diverse be- langengroepjes binnen PSV. Het LEIDEN Quick Boys mag zich voetbal aan de Eindhovense Frede- opnieuw opmaken voor de finale riklaan werd ondergeschikt van het Zilveren Molentoernooi. De Katwijkers boekten gisteren in de halve finale een simpele 2-0 over winning op Lugdunum. Tegenstan der in de eindstrijd wordt de win naar van het duel Katwijk - UVS. dat wellicht pas aan het eind van de competitie wordt gespeeld. interne machtstrijd, haat en nijd; aan achterklap en insinuatie. "Ik mist". ben een sfeergevoelig type", zegt de Amsterdammer. "De sfeer bij PSV toegestapt en heb gezegd dat hij in was waardeloos. Ik heb me er nooit de toekomst zijn eigen zooitje maar JkilgGnDGlBng thuisgevoeld". in de maling moest nemen". Ook nadat de hogere legerleiding De 27-jange verdediger kreeg an- Reker had voor PSV gewaar schuwd. Boerebach sloeg die raad schoon schip had gemaakt. De per- dermaal hulp van Kees Ploegsma jn de wind onder het mom Rekerzal De Leidse zondagderdeklasser manente dwarsliggers Kieft en Ler- ("een geschikte peer"). Voor zes bood de zaterdageersteklasser goed partij. Op slag van rust echter moes- by moesten het veld ruimen. Ivan zeven ton minder dan Boerebach Nielsen had al eieren voor zijn geld een jaar geleden kostte, mocht deze wel uit eigenbelang handelen. "Achteraf is altijd makkelijker over dat soort zaken te praten. Ik kreeg ten de Kikkers voor de eerste keer gekozen op het moment dat ook elders onderdak zoeken. Uiteinde- een dijk van een aanbieding bij een buigen. Martin Rog kwam als win- Hiddink en Dorjee de handdoek in lijk keerde hij terug naar Kerkrade. topclub met een perfecte organisa- naar uit een scrimmage tevoor- de ring wierpen. De technische lei- "Iedereen zegt nu dat ik gefaald tie. Wie zegt dan nee''" Boerebach schijn en schoot de 1-0 binnen. Het ding stapte eensgezind op en Boere- heb. Ik bestrijd dat. Ik heb nooit een zei op een gegeven moment nee; na was een verdiende treffer al was bach haalde opgelucht adem. Zijn kans gekregen. Bosman en Koeman een miserabel en verloren iaar. "Nu Lugdunum vooral in het eerste kans zou toch nog komen, in het hebben dit seizoen nog geen bal nog heb ik steeds een achterstand, kwartier een paar keer dicht bij een tweede jaar van zijn contract. Jam- goed geraakt. Ze staan wel al acht of Een jaar lang heb ik de scherpte van doelpunt. Fred van der Kaay miste mer dan. Hans Doijee keerde terug negen wedstrijden in de basis. Dat de competitie gemist. Voetballend onder andere een aardige kans in de op zijn schreden en ging weer op beginminuten. In de tweede rondgang kwamen de groenhemden wat vaker voor het doel van de Katwijkse keeper Dirk Varkevisser. Uitgespeelde moge lijkheden waren er evenwel amper. het vertrouwde PSV-stoeltje zitten. Zooitje De voormalige bloedsbroeder van Guus Hiddink vergat, tijdens de i is het verschil. Nee, ik heb in Eind hoven de andere kant van de voet balmedaille gezien" Volgens Jan Reker is Boerebach rijk is ben ik helemaal niets opgeschoten, maar stilaan merk ik dat het oude gevoel terugkomt. En wat belang- r mij: ik heb nog geen se- erop vooruitgegaan. Mentaal ster- conde spijt gehad van mijn vertrek ker geworden. "Ik heb nog lang niet bij PSV. ik ga nu met plezier naar het niveau dat ik had toen ik naar de training en voel me lekker in Aan de andere kant vond Quick ventarisatie die hij met Robson PSV vertrok", meent Boerebach. mijn vel". Boys wel het doel. Martin Rog was maakte, te vermelden dat Boere- "En mentaliteit0 Wat schiet ik PSV had vier geblesseerden en ik mocht niet invallen tijdens het Am sterdam-Toernooi. En toen ik mijn beurt eindelijk kwam, nota bene als dit keer niet de maker, wel de ver- bach van origine libero was. Door oorzaker. Lugdunum-verdediger dit slordigheidje had PSV dus geen Hans van As verslikte zich bij het libero. Popescu moest komen en uitverdedigen in de agressiviteit Boerebach stond weer langs de van de spits en tikte hem aan bin- kant. "Zo ga je niet met mensen om. nen het strafschopgebied. De penal ty werd door Edwin Otte binnenge schoten: 2-0. Daarmee was de finalist bekend, want Lugdunum stribbelde nog wel rechtsbuiten, moest ik tien minuten tegen, maar gevaarlijk was de ploeg voor tijd het veld weer ruimen. De geen moment. Quick Boys (vrijwel maat was vol. Ik ben naar Dorjee compleet, maar zonder Leen van der Plas, Fred Kanbier en Arie van Duyn) schoot nog een keer op de lat via Marco Dijkhuizen en dat was het voor de ongeveer 100 toeschouwers. Dijkhuizen maakt komende za terdag tegen Noordwijk vrijwel ze ker zijn rentee voor de Katwijkers. De Amsterdammer werd aan het eind van vorig seizoen geschorst tot en met 1 november 1990. In de tu multueuze uitwedstrijd tegen Mar ken had de middenvelder scheids rechter Veltrop tegen de grond ge lopen en daarvoor een rode kaart gekregen. Bij de derby Quick Boys - Noordwijk is de door de KNVB aan gewezen arbiter overigens niemand anders dan dezelfde Veltrop. De Roda-libero hoopt met betrek- mee op als ik de juiste mentaliteit king tot de ontmoeting vanavond, voor een topclub heb en ik kom er dat Dorjee nog'steeds dezelfde me- niet aan de bak. Ik ben gaan twijfe- ning over hem heeft. "Hij heeft me len; heb aan mezelf getwijfeld. Drie altijd over het hoofd gezien, mis- maanden hebben ze me links laten schien gebeurt dat nu ook. Ik zal in liggen. Soms dacht ik: 'ben ik wer kelijk zo slecht geworden?' Toen, elk geval geduld moeten opbrengen mijzelf niet forceren. Ik hoef na drie maanden, moest ik ineens niets te bewijzen, zeker aan PSV opdraven tegen Bayern München niet. Dat neemt niet weg dat ik uit- om van afstand Aumann onder gerekend tegen PSV graag zou win- vuur te nemen. Ik begreep er niets nen en goed speel. Maar ik ben niet meer van". op eigenbelang uit". Afscheidsduel Dick Dortmundt en Ivan Hermans LEIDEN - Dick Dortmundt en Ivan Hermans krijgen hun af- scheidswedstrijd. Na afloop van het competitieduel tussen Noordwijk en Go Ahead Kampen, op zaterdag 10 november, komt een team met oud-voetballers van de zaterdageer steklasser in het veld tegen een se lectie van Haarlem. De aanvang van dit duel is om 17.00 uur. Dortmundt, die aan het eind van het vorige seizoen zijn plaats af stond aan Rob van Dijk, zal in deze wedstrijd nog een keer onder de lat staan. Hermans, die voortijdig zijn carrière moest beëindigen wegens Van onze schaakmedewerker Hans Bouwmeester NEW YORK - Heel flauwtjes was daar weer even het van hem zo bekende glimlachje. Op het moment dat Anatoli Karpov gisteravond in het Hudson-theater in New York akkoord ging met de deling van het punt in de achtste partij, kon Gari Kasparov gerust adem halen. Hij had de vaak sombere voorspellingen van zijn collegae grootmeesters weer eens gelo genstraft Na een ware marathonpartij, die 84 zetten vergde en ruim tien uren duurde, slaagde wereldkampioen Gary Kasparov er in het eindspel te gen zijn uitdager remise te houden. Acht partijen zijn er inmiddels afge wikkeld en de stand is gelijk, 4-4. Karpov deed er gisteravond alles loppe.) 41...cxd5 42. Dg4 Dc7 43. Dd.4 heeft wit plotseling een beslissende Dd6 44. Khl Op 44. Dg4 was Karpov vermoedelijk 44...Df8 van plan.) 44...Te8 45. Dg4 Dd7 46. Td3 Tel 47. Kh2 Te4 48. Dg3< Vooral niet 48. Dxe4? Dc7 48 ,.Te5 49. Ta3 Te8 aan zijn pluspion tot gelding te dameruil en een gewonnen toren- brengen, maar in het kamp van zijn eindspel.) tegenstander was het huiswerk goed gedaan. Karpov laveerde met zijn stukken links en rechts over het bord, gaf tenslotte zijn pluspion te rug om een centrumpion te laten doorstoten, maar kwam uiteindelijk niet verder. De kwetsbare stand van de zwarte koning bleef hem tot het bittere einde parten spelen. Kaspa- V(?r genoeg. De zwarte koning heeft aanval.) 75. Df3 Kh6 76. De3+ Kg7 77. Df3 d2 (De inval op h5 is niet te voorko men en na 77...Kh6 78. De3+ heeft wit eeuwig schaak.) 78. Dh5 Dfl (Er was niets beters. 50. Df4 Db7 (Dreigt 51...Db8 met Wit heeft de slag gered.) 79. Dx/7+ mmgm KxfT 80- TdI T(N X1 W Td5 H-'- KJ2 Txf5+ 83. Ke2 Tg5 84. Kf2 Remise Vanavond wordt de negende par tij gespeeld. Hopelijk hebben de spelers zin in een hyperscherpe Ko- 57. Kgl Del 58. Kh2 Df4+ 59. ningsindier. Het wordt tijd dat Kar- Kgl Tc8 60. Tdl Td8 61. Dxb5 De3+ pov met de witte stukken tot wezen- 62. Khl dL3 (Hij is ver gekomen, lijke agressie overgaat, het volle punt toch niet 51. Khl Db8 52. Dh4 Db6 53. Db4 d4 54. Tg3 Dc7 55. Td3 Del 56. Kh2 Df4+ (Hiermee is de eer ste tijdcontrole gehaald.) rov doorzag alle kleine taktische grapjes even goed als zijn tegen een knieblessure, durft het risico stander en hij lanceerde op de kri- niet aan en blijft aan de kant. De se lectie van oud-Noordwijk bestaat verder uit: Anton Marijt, John Ma- nuputty, Albert en Cees Spaander man, Rob Suttorp, Ruud Broring, Kees Karstens, Sjaak Sluys, Sjoerd Boot, Jan-Willem Bogers en John van Dijk. Barry Hughes neemt de volgende spelers mee naar het sportpark aan de Duinwetering: Rob Boersma, Beer Wentink, Piet Houben, Martin Haar. Piet Huyg, Gerrit Peys, Piet van de Berg, Douglas George. Ger- rie Kleton, Robbie de Kip, Gunther de Haan en André Wetzel. tieke momenten steeds aanvallen tegen de vijandelijke monarch en daardoor kon deze de mooie vrij pion niet de nodige kracht bijzetten. Kort na de tweede tijdcontrole moest Karpov de ruil der dames toe laten en toen kon de wereldkam pioen het toreneindspel gemakke lijk remise houden. Wit: G. Kasparov. Zwart: A. Kar pov Vervolg 8e matchpartij, New York 1990 Tg3 (Deze gedwongen zet oortdurend bescherming nodig en dat maakt de zwarte stukken in laatste instantie machteloos.) 63. Da5 Dd4 64. Dal Db6 (Nu is het toreneindspel na ruil op al niet meer te winnen omdat de witte ko ning tijdig ter plaatse is.) 65. Da2 Kg7 66. Dd2 Dc5 67. Tfl Td4 68. TJ3 Dd6 69. Te3 Ta4 70. Tel (Denk om de onderste rij!) 70...h5 71. Tbl Dd7 72. Ddl Kh6 (Nu is ook de tweede tijdcontrole achter de rug. Karpov zal zich inmiddels vertrouwd heb ben gemaakt met de gedachte dat het spel niet te winnen is.) 73. Dd2+ Kg7 74. De3 h4 (Oplet- redactie: Toeters en bellen Jeugdspelers werden opgeroe pen om zich getooid met toeters en bellen aan de rand van sport park De Bloemerd te begeven. Dc pers kreeg een uitnodiging om de belangrijke wedstrijd in gezel schap van bestuursleden te aan schouwen en mocht zich na af loop te goed doen aan een hapje en drankje. Derdeklasser RCL had er zin in en dat was begrijpe lijk. Na een periode van kommer en kwel was er zaterdag eindelijk eens wat anders dan een degrada tieplaats te verdienen. Een heuse periodetitel stond er op het sptl en dat moest iedereen maar 'ns weten ook. Leiderdorp liep dus uit, de jeugd schreeuwde zich het ape zuur en de pers schreef dat het een lieve lust was. En het was ook aardig wat er op De Bloemerd werd voorgeschoteld. Tot het mo ment in de 66ste minuut dat Mar cel van der Blom het zwart voor de ogen zag na de 2-1 van Edwin Grootendorst. Met een welgemik te vuistslag velde hij BVCB-doel- man Ed Lexmond, die de Leider- dorpse aanvaller even tevoren een por in de maag zou hebben verstrekt. De uppercut van Van der Blom was het sein voor een potje rollebollen met als uitkomst een door scheidsrechter Van de Linden verordonneerde staking van twintig minuten plus een uit sluiting voor Van der Blom en Theo van Dijk. De laatste had boosdoener Van der Blom hard handig tot de orde geroepen en mocht ook in de kleedkamer ach terblijven. Hoezo, een goed voor beeld voor de jeugd? De pupü van de week wist na afloop in de bestuurskamer'ook niet wat hem overkwam. Ge vraagd naar de beste man van de wedstrijd zei hij "Eerst Marcel van der Blom, maar nu niet meer natuurlijk". De sfeer daalde tot het nulpunt toen Rob Lexmond, aanvoerder van BVCB en broer van de eerder gevelde doelman, het wedstrijd- formulier kwam ondertekenen. Lexmond uitte links en rechts wat beledigingen en gooide met schrijfgerei. Reden voor arbiter Van der Linden om de BVCB'er alsnog een officiële waarschu wing te verstrekken. RCL-voorzitter Peter Loesberg zag het allemaal met lede ogen aan. De periodetitel kreeg op deze manier wel een erg wrang bij smaakje. "Voor mij persoonlijk was het een domper". meldt de eerste man van de Lei derdorp se derdeklasser. "Ik denk dat dat ook geldt twr de hoofdpersonen van dit inci dent. De supporters hadden er met zo n last van. De meesten heb ben het namelijk niet gezien". De clubvoorzitter draaide na het behalen van de periodetitel voor een half uur gratis en voor niets de tap open. maar het voor val met Van der Blom kon met de alcoholische versnaperingen niet worden weggespoeld. Loesberg: "Ik vraag me nog steeds af wat die Van der Blom heeft bezield. Ik kan me maar moeilijk verplaat sen in zijn situatie. Misschien is het wel de spanning geweest. Hij zei dat-ie opeens een black-out had en vervolgens die keeper een klap gaf'. De verwondingen van sluitpost Lexmond blijken overigens mee te vallen. Waar aanvankelijk werd gevreesd voor een gebroken kaak. blijkt de doelman slechts' een ietwat gezwollen gezicht en een lichte hersenschudding aan de klap te hebben overgehouden. Loesberg ziet overigens geen re den om Van der Blom namens de club te straffen "De KNVB moet het verder maar uitzoeken. Ik vermoed dat Van der Blom voor vier wedstrij den wordt geschorst. Daar laten we het verder maar bij. Wat zou den we er nog verder aan moeten doen? Wij eisen als vereniging prestaties ran de voetballers, die op hun beurt weer onder span ning komen te staan. Met als ge volg dat er allerlei rare dingen in het veld gebeuren. Die werken wij als club misschien zelf wel in de hand. Je kunt je ook als bestuur afvragen of je niet te veel van de voetballers eist. Aan dc andere kant is het ook een maatschappe lijk probleem. Tegenwoordig zijn de spelers licht ontvlambaar" Afbellen Als je gehoord en genen wilt wor den in de steeds drukker worden de wereld van de sport moet je de media zien te bereiken. Het be stuur van de korfbalafdeling Rijndelfland - waaronder ook de regio Leiden valt - belegt daarom binnenkort een PERSBIJEEN KOMST (de kapitale letters ko men uit het persbericht) Tijdens de mediale ontmoeting kunnen journalisten, spelers en bestuur ders elkaar onder het genot van een drankje, een hapje en een reeks voorname sprekers treffen in het clubhuis van korfbalvere niging Kwiek in Den Haag. Aan de orde komen dringende zaken als sportsponsoring, het probleem van de vakken en ver der wordt de kwellende vraag le vert professionalisme meer leden op°' voorgelegd aan de aanwezi gen Tot slot krijgt de pers een uit gebreid overzicht van alles wat het komende zaalkorfbalpro- gramma te bieden heeft. Dat is wat je noemt een knap staaltje public relations, pr dus. En alsof het niet orf kan met de service-verlening staat er in dc uitnodiging ook nog een keurige routebeschrijving Want als je uit Leiden en omgeving komt daar zit toch nog altijd een kwart van de afdeling Rijndelfland - dan is een wegwijzer wel handig. Inderdaad, maar Leiden komt Want de datum van de persbij eenkomst is 15 november, aan vang 19.30. En juist op dat tijdstip rukt korfballend Leiden massaal uit Richting Vijf Mcihal wel te verstaan. Want de zesde editie van de Leidsch Dagblad Cup staat voor die avond op het pro gramma met maar liefst tien wed strijden. Hoezo een knap staaltje pr? Jos Coeland. pr-man van Rijn- delfland. is er niet big mee gezien de niet geringe kans van het af bellen door vele Leidcnaar^ "Tsja, dit is niet prettig natuur lijk. Ik ga nop eens kijken of we een andere datum kunnen krij gen. maar dat gaat ook niet zo ccn-twee-drie Het is vervelend want we hebben Leiden er wel graag bij"'. Jan de Haas van de Stichting Leidse Korfbal Federatie en lid van de LD Cup-commissie gaat in elk geval zijn eigen programma niet wijzigen. "Wij hebben al lang geleden het schema vastgesteld en de zalen be sproken in Leiden, dat kan ik niet meer veranderen. Het is toch een schoonheidsfoutje van Rijndelf land. Gaat Coeland nog il I pro beren? Dat is nieutcs .Maar ik geef hem u-einig kans". Coeland zit trouwens met het zelfde probleem 'Wc wilden de bijeenkomst graag in de Houtrusihal houden, maar daar is dan een tennistoer nooi aan de gang. Daarom moes ten we uitwijken naar Kwiek. We moeten trouwens ook weer met overdrijven. Die LD Cup zal ons wel u>af schelen, maar het zijn toch vooral bestuurders die naar Den Haag komen en dan ook nog vaak van hoofdklassers en over gangsklassen' Docos kiest Wijnen als nieuwe voorzitter LEIDEN Docos heeft Paul Wij nen als nieuwe voorzitter gekozen. De voormalig secretaris en vice- voorzitter volgt Hein Opdam op. die op de algemene ledenverga tot erelid van dc Leidse voetbalver eniging werd benoemd Opdam maakte twaalf jaar deel uit van het bestuur, waarvan zes jaar als voor zitter. Jo vnn Marwijk, moeder van de eerste-elftalspelcrs Hans en Her man. werd tot lid van verdienste be noemd voor haar jarenlange inzet voor het jeugdbestuur. 1800-1900 Sportnet Dutse Reftyfcam- Anatolg Karpov moest weer remise incasseren kwam bij de hervatting uit dé enve- tend blijven. Na 74 d2? 75 Dg3+ Hij naar de Gemeentelijke Kredietbank Leiden. Die biedt de beste oplossing voor persoonli|ke leningen tot H 30 000.-. Vlot in orde gemaakt en geheel op de persoonli|ke situatie afgestemd. Bovendien is de rente laag en zijn de allossingsvoorwaarden GOED VOOR UW LENING Gemeentelijke Kredietbank Leiden Breesiraat 24. Postbus 11300.2301 EH Leiden lel. 071-254145 soepel Bent u ook op zoek naar zo'n plezierige lening' Kom gewoon even pralen Op werkdagen van 9.00-12 30 uur en donderdagavond van 17.30-1930 uur Bellen voor nadere informatie kan natuurlek ook. LAKE BARRINGTON (ANP) Met de beste race uit haar leven heeft Harriet van Ettekoven de Nederland se vrouwenploeg bg de wereldkampioenschappen roeien van de ondergang gered. „Nu ga ik ook voor blik", sprak de Amsterdamse skiffeuze strijdlustig Haar succes deed de stemming weer opfleuren in het Nederlandse kamp Buiten de twee, verwachtte, kwalificaties voor de halve finales van zowel de man nen lichte (Boddeke, Van Bekkum) als de zware dub bel-twee (Rienks. Florijn), was het urenlang een en al droefenis op herkansingendag van de WK roeien op het Lake Barrington. Ondanks een ideaal koel temperatuurtje en een gladde waterspiegel, werden drie vrouwenduo's uitge schakeld. Zij mogen m het weekeinde alleen de B-fi- nale roeien met als inzet de zevende plaats Er werden hbel wat traantjes geplengd om het ver lies van Cindy Rip/Eveline Schot (licht dubbel-twee), Rita de Jong/Anita Meiland (twee-zonder) en Marjan Pentenga/Marijke Zeekant (dubbel-twee). Tot Harriet van Ettekoven ontbrandde. Zij trof het bepaald met de ex-Roemeense Titie Jordache. de winnares van de we reldbeker dit jaar, en de Amerikaanse vechtjas Anne Marden In haar sene had ze het nipt moeten afleggen tegen de Roemeense titelverdedigster Elisabeta Lipa. Met trainer Jan Klerks besloot Van Ettekoven in de herkansing alles-of-niets te spelen Er waren slechts twee finaleplaatsen te vergeven Ze zou doen alsof de wedstnjd 1000 meter duurde en niet 2000. met andere woorden, hard vertrekken in plaats van rustig, zoals gewoonlijk. Van Ettekoven twijfelde in hot verleden altijd of ze dit wel aankon, maar op Lake Barrington moest ze het risico wel nemen Het pakte goed uit. Van het begin hield ze Jordacht in zicht. Marden roeide zich op do Nederlandse kapot en moest na afloop in de zuurstoftent worden gelegd „Ik heb nog nooit zo goed geroeid", juichte Van Et tekoven op de wal. „nu zie ik ook een kans op een me daille. Hoe dan ook heb ik iets voor het vrouwen ge daan." Direct daarover heen roeide de vier-zonder-stuur- man eveneens naar de finale. Dc problemen rond de gezondheid van Sven Schwarz loken opgelost Groot Bnttannie, Verenigde Staten en Joegoslavië bleven op eerbiedige afstand van Bart Peters. Niels van der Zwan. Jaap Knjtenburg en Schwarz. Zo kwam het aantal finaleplaatsen voor Nederland alvast op vijf Daar kunnen er nog vier bgkomen uit dc halve finales van donderdag. 19.00-21 00 Sportnet American Co«aga Foofba" No»'# Dame-Pitïtburgh 19 30-20 00 EURO Euroeportnewe 20 00-21 00 EURO Tran» Wortd Sport 20 00-23 00 BRT 2 Sportavond 21 00-22 00 EURO KunWr*Jen op de vinaati vanu<i da VS 21 00-23 00 Sportnet Rro Botsen 21 22-22 00 t*ed 3 Studo Sport 22 00-23 00 EURO 8c*»ee 22 10-23 15 Od 2 Spon •.va m* «oel- bal (reportage van o# eaU-cai-eead#»^ voor oa Europeae vampoentchappen 1992 lu»»«fl lu»em&urg «n DvrfHand) en le-vvj |GP loarnooi 23 00-00 00 E URO Voelt)*' 23 00-00 10 B8C 1 SpcrtwvgM mat O a boksen 23 00-01 00 Sportnet 23 05-23 *5 Nad 2 Sport artra ze-an 00 OO-Oi 00 EURO Autotport OP van Portugal voor Formate I 00 15-01 *5 RTt V voetb* reportage van da inaafcAei* wedsv «3 voer ga Ev DONOEROAG 08 00-1000 Sport 09 30-10 00 EURO Eurobca 10 00-11 00 Soortnei Amoaport F3000 va«u4 Oycrt 10 00-1100 EURO Kunetnpden op da •cfiaats ver** oa VS 11 00-1200 EURO Go<> v»r»t Soar,* 11 00-1300 Sportnai Wcmd Snoc-e» 12 00-19 00 EURO Open inooor lenrae- 1300-15 03 Sportnet Moto* Soort Ver©- nca Stranoaie 1500-1830 Sportnet Bokten

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17