kalkulator kostendeskundige tempo-team uitzendbureau BASISMARKT DE ECHTE DISCOUNT STRAKS 00K IN NOORDWIJKERHOUT L>VU SVG SVG waterschapsheuvel nog niet gediplomeerd groepsleider m/v SVG Ruim baan voor nieuwe medewerkers allround 1ste monteur twee afleveringsmonteurs onderhoudsmonteur commerciële magazijnmedewerker Ml Het Motor hu is VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATUBES VAKATURES 1 is een ontwikkelings- en exploitatiemaatschappij van de bouw bedrijven van der Gragt BV. en Kuyt Westzaan B.V.. gevestigd te Zaanstad, die woningbouw- en utiliteitsprojekten in eigen beheer ontwikkelt, waarbij de bouwbedrijven de projekten realiseren De gezamenlijke omzet bedraagt ca 60 miljoen, waarbij de verhouding woning-/utiliteitsbouw ongeveer 40/60% is. Wegens intensivering van de aktiviteiten zoeken wij voor de ontwikkelings- afdeling een bekwame en ervaren hts-bouwkunde die onder leiding van het Hoofd Ontwikke'ingen zal meewerken aan het ont wikkelen van woningbouw- en utiliteitsprojekten; vanaf het programma van eisen tot en met de werkbegrotmg is hij verantwoordelijk voor de kosteninfor matie. Tijdens het ontwikkelingsproces stelt hij doelmatige alternatieven voor op het gebied van bouwkunde, konstruktie. installaties en uitvoering. Afhankelijk van de fase waarin het projekt verkeert zal hij eerst richtprijzen samenstellen en op basis van volledige informatie de gedetailleerde werk- begroting. Tot zijn taak zal behoren: - het zelfstandig maken van kalkulaties m.b.v. de computer het voeren van externe besprekingen met architekten- en ingenieurs bureaus, instanties en adviseurs de projekt- en werkvoorbereiding het technisch adviseren ten aanzien van planopzet, konstrukties en instal laties Voor deze interessante en veelzijdige funktie komt in aanmerking een all-round kalkulator. die op korte termijn kan doorgroeien naar de funktie van die naast een grondige bouwkundige opleiding een goede kennis heeft van de moderne systemen en computerverwerking. Het ligt in de bedoeling dat hij via zijn inbreng in de projektvoorbereidmg een belangrijke bijdrage levert aan de projektrealisatie, waardoor hij op den duur kan funktioneren als projektleider c.q. projektontwikkelaar Als salarismdikatie kan worden aangegeven 50.000,- - 60.000,-, af hankelijk van leeftijd en ervaring, terwijl uitstekende sekundaire arbeidsvoor waarden. zoals de beschikking over een auto. kunnen worden geboden Kandidaten, met de nodige bedrijfservaring, die goed in teamverband kun nen samenwerken, wordt een boeiende en zelfstandige funktie geboden in een bedrijf met een uitstekend gevulde orderportefeuille. Brieven te richten aan Drs J. de Zeeuw, onder kode "Kalkulator" Telefonische inlichtingen omtrent de procedure worden verstrekt door mevr. W Bouwen, tel. 075 - 161725. Geïnteresseerde kandidaten kunnen tevens een afspraak maken voor een oriënterend onderhoud op ons bureau. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam WON I N G V E R E N I LEIDEN Woningbouwvereniging Leiden vormt samen met Stichting ALBA één organisatie ten behoeve van 12.000 woningen. Er werken 80 medewerkers, verdeeld over vi/f diensten. Do Technische Dienst bestaat uit 5 afdelingen, waaronder de afdeling Uitvoering. De afdeling zorgt voor de oplossing van technische storingen Voor deze afdeling zoeken wij een full-time ALLROUND ONDERHOUDS MEDEWERKER V/M Taken - Het voorbereiden en verhelpen van bouwkundige en technische storingen die via de storingsdienst gemeld zi|n - Het zorgen voor het gereedschap, magazijn en auto - Het regelmatig verrichten van de wachtdienst - functie en het - ook 's nachts - registreren en oplossen van calamiteiten - Het administreren van de werkzaamheden - Het vervangen van bouwkundige en/of technische onderdelen - Het onderhouden van de contacten mei bewoners en het doorverwijzen van rvonoi Functie-eisen Opleiding op LTS-niveau, bij voorkeur timmeren met loodgieterservaring - Ervaring op het gebied van onderhouds werkzaamheden - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Rijbewiis B Wonend in de regio Leiden Profiel - U hobi een service gerichte instelling en toont een positieve houding ten opzichte van de werkzaamheden en de organisatie Arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt plaats overeenkomstig de CAO voor Woningcorporaties De functio is gewaardeerd ovor de schalen 5-6 Het salons bedraagt minimaal f 2 603,- en maximaal f 3 31 5.- bruto per maand bij een 36-urige werkweek Uw sollicitatie Uw brief kunt u uiterlijk 2 weken na verschijning van deze krant richten aan Woningbouwvereniging Leiden Afdeling Personeelszaken Schuttersveld 9 2316 XG Leiden S T I C H mm ting ALBA vraagt; vaste invalskrachten -aierho®" Weitemdseweg ld Het kinderdagverblijf heeft een capa- 2381 EA Zoeterwoude citeit van plm. 12 kindplaatsen voor Tel. 01715-3863 kinderen van 0-4 jaar. Taken: het verzorgen en begeleiden van kinderen van 0-4 jaar. Vereist: - M B.O.-niveau (AW-IW) of gelijkwaardig - bij voorkeur ervaring als leidster - oproepbaar - goede contactuele eigenschappen Salariëring volgens C A O. welzijn afhankelijk van leeftijd en ervaring Inlichtingen betreffende de funktie kan worden ingewon nen bij Mw. J. Otte. tel. 01715-3863. Sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan: Mw. A. Stentel p/a F. Slompstraat 19. 2264 DW Leidschendam. INDUSTRIE 1e CV-monteurs m/v voor CV-insta!latiewerk in de utiliteitsbouw in Noordwijk en omstreken. U kunt zelfstandig werken en autogeen lassen. De juiste kandidaat bieden wij een aantrekkelijk salaris en |3rima secundaire arbeidsvoorwaarden. Hulp CV-monteurs m/v die bij voorkeur ervaring hebben met CV-installatie werk. De werkzaamheoen vinden plaats in de utiliteitsbouw in Noordwijk en omstreken. De juiste kandidaat bieden wij een aantrekkelijk salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Elektro-monteurs m/v voor renovatie-werkzaamheden in Leiden. Het bezit van een VEV-diploma is een pré, maar een gedegen werkervaring heeft de voorkeur. Wij bieden u een goed salaris en 22,67% vakantierechten. (Leerling-) monteurs m/v voor een bedrijf in Lisse. Het werk bestaat uit het inspecteren, het onderhouden en het installeren van bliksembeveiligings-apparatuur. Een opleiding LTS E en een rijbewijs B(E) is een vereiste. Praktische werkervaring is een pró. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 HARBIL INTERNATIONAL Wij importeren, exporteren, ontwikkelen en assem bleren apparatuur voor de verfindustrie. In 1991 gaat ons bedrijf verhuizen naar een nieuw, groter pand. Hierdoor krijgen we meer mogelijkhe den om onze produktielijn uit te breiden en de pro- duktie op te voeren. Om dit te kunnen realiseren zijn wij voor diverse af delingen op zoek naar enkele: A) TECHNISCHE MEDEWERKERS (M/V) en B) ASSEMBLAGE PERSONEEL (MA/) Wij bieden schoon en afwisselend werk, bestaande uit het vervaardigen van sub-onderdelen en het sa menstellen van machines. Voor functie A) zoeken wij medewerkers met een M.T.S./L.T.S. of K.M.B.O. opleiding. Voor functie B) is geen specifieke opleiding vereist, maar wij vragen wel bekendheid met mechanische techniek. In ons bedrijf bestaat de mogelijkheid tot verdere scholing. Ben je in het bezit van een goede team-geest en wil je een leuke baan binnen een gezellig en jong bedrijf, schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Harbil International B.V. Postbus 220, 2170 AE Sassenheim t.a.v. Mw. G. B. Flohr Personeelszaken In het centrum van Noordwijkerhout opent Basismarkt binnenkort een nieuw filiaal. Wellicht kent u Basismarkt niet. In veel plaatsen, buiten de bollenstreek, is Basismarkt geen onbeken de. Inmiddels heeft Basismarkt landelijk gespreid zo'n 70 discount supermarkten, waar hon derdduizenden huishoudens wekelijks zéér voordelig hun inkopen doen. Dankzij het zéér scherpe prijsniveau is Basismarkt uiterst succesvol Het hoofdkantoor en centraal magazijn zijn gevestigd in Zaltbommel. Basismarkt is een werkmaatschappij van Vendex Food Groep. Voor Noordwijkerhout bestaan de volgende vakatures: Bedrijfsleid(st)er Als bedrijfsleid(st)er heeft u een veelzijdi ge taak. Naar de klanten toe, maar ook rich ting medewerkers, management centrale diensten, distributiecentrum en anderen. U geeft leiding, beheert de geld- en goede renstroom en zorgt voor een goede presen tatie. Er is alle ruimte voor persoonlijke ini tiatieven. U bepaalt in eerste instantie zelf wat er moet gebeuren. Natuurlijk neemt u daarbij de richtlijnen in acht Kortom, een veeleisende en verantwoordelijke funktie. Uitsluitend uw eigen inzet en kwaliteiten bepalen de grenzen van uw carrière. U bent tussen de 23 en 30 jaar. U heeft een opleiding op middelbaar niveau. U heeft een vakopleiding van het C.O.L. of O.V.D. gevolgd, of u bent bereid dit alsnog te doen. Enige jaren ervaring in de branche is een pré. U bent resultaatgericht, energiek ingesteld en geeft graag leiding. Ten aanzien van uw salaris, reisgeld- en/of studiekostenvergoeding zullen wij het best wel met u eens kunnen worden als u de juiste man of vrouw bent. Kassière Een kassière bij Basismarkt telt mee. En beslist niet alleen aan de kassa. Het werk wat u doet is natuurlijk erg belangrijk. U moet ook een beetje een Pietje Precies zijn als u dagelijks met geld omgaat Klanten merken het bovendien als u het naar uw zin heeft. Ook wij weten zoiets te waarderen. Parttime of fulltime, bij ons zit u prima. En als u verder wilt helpen wij daarbij. Het gaat om een werkweek van 20 tot 40 uur, net wat u wilt. Uw leeftijd ligt tussen de 18 en 38 jaar. Wij betalen u een prima salaris en waar nodig een reisgeld- en/of studie kostenvergoeding. Als u interesse heeft in een baan bij een snelgroeiend en succesvol bedrijf en u denkt aan onze verwachtingen te kunnen voldoen, bel ons dan direkt. Wij noteren uw gegevens en no digen u spoedig uit voor een onderhoud. BASISMARKT Afdeling Personeelszaken Postbus 2021 S300 CA ZALTBOMMEL 04180-14700 Wij zoeken met spoed een sympothieke "Wotersthopsheuvel" is een gezins- vervongend tehuis voor geestelijk gehandicapte mensen in Oegstgeest Het 6VT telt in totooi 7 woongroepen (indusief de twee dependonce- woningen). (voor 30 uur per week) taken Samen met een collega begeleidt hij/zij de groep van 7 bewoners bij de dage lijkse bezigheden. Taken die hieruit voortvloeien: uitvoeren van individuele begelei dingsplannen, opstellen van bewonersrap- portages, begeleiden van groepsprocessen en groepsgesprekken, beheren en begeleiden van zowel de woongroep- ols bewonersfi- nondën, stimuleren en ontwikkelen van de zelfredzaamheid en sociale red zaamheid van de bewoners, onderhouden van contacten met de begeleiders van de dagopvang of werkplaats. opleidingseisen: MAVO-3 diplomo, LBO-diploma met minimaol 3 vakken op C-niveau. funktie-eisen: de kandidaat moet beschikken over: een goed incasseringsvermogen, doorzettingsvermogen en enthou siasme, flexibele en creotieve instelling, leeftijd vanaf 25 joar. werktijden: Volgens rooster van onregelmatige diensten. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt maximool f 3.111,51 bruto per moond, bij een full-time dienstverband. Geïnteresseerd? Bel voor informatie over de funktie naar Huib v.d. Wijngaard, hoofd "Waterschapsheuvel", telefoon 071 - 175939 Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan het Centraal Bureau SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH leiden. GVT "Waterschapsheuvel" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn totoal ±350 medewerkers werkzaam. stichting voorzieningen gehandicapten Het Motorhuis is het ver koop- en autotechnisch cen trum van de regio. Merken als Opel, Isuzu ter rein- en bedrijfswagens, en Amerikaanse auto's als Pontiac, Chevrolet, Buick, Oldsmobile en Cadillac be palen het niveau van het be drijf. Het Motorhuis beschikt bovendien over een onover troffen range occasions, waarin de befaamde Opel Briljant serie een bestseller is. Klantgerichtheid is voor waarde voor alle medewer kers, van hoog tot laag. De werkplaats aan de Vondellaan maakt ruim baan voor een allround 1ste monteur, die alle voorko mende reparaties aan Opeis en Amerikaanse auto's kan verrichten en bovendien uitgebreide alarm systemen en auto-telefoons in kan bouwen. Het diploma 1ste Monteur is daarvoor vereist. Gevoel voor, en kennis van moderne auto-elektronica is gewenst. Deze vakman/vakvrouw kan alles! Tot uw taken in de werkplaats aan de Vondellaan behoren het afleveringsklaar maken van nieuwe auto's en het inbouwen van accesoires. Ervaring met inbouw van alarmsystemen en zonnedaken is een pré. U heeft een vooropleiding op LTS-niveau en u beschikt over het diploma Monteur Motorvoertui gen (2e monteur). De werkplaats aan de Hoge Rijndijk biedt ruimte aan een monteur die alle voorkomende onderhouds werkzaamheden kan verrichten, met name aan Opels. U beschikt over het diploma Monteur Motorvoertuigen en u krijgt een streepje voor als u ervaring heeft met Opel. In het Centrale onderdelenmagazijn aan de Hoge Rijndijk bieden wij uitstekende mogelijkheden aan een commerciële medewerker, die aan de balie zelf standig en attentgaragisten en klanten te woord kan staan. Ervaring, klantgerichtheid en uitgesproken feeling voor service zijn voorwaarde. Uw kennis is voldoende voor hetgeven van technische adviezen. Wilt u meer weten over deze funkties of wilt u een afspraak maken, bel of schrijf dan even. De heer N.J. Treur, postbus 44. 2300 AA Leiden, telefoon 071-76 93 13 is uw adres voor de funkties in de Werkplaatsen. Voor de funktie in het Centrale Onderdelenmagazijn aan de Hoge Rijndijk kunt u zich wenden tot de heer A.G.A. Evers, telefoon 071- 12 05 41. Man of vrouw. Het Motorhuis maakt ruim baan voor dynamische medewerkers. HET AUTO-CENTRUM VAN DE REGIO Vondeltan 80. 2332 AH LEIDEN, telefoon 07I769 3I3

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30