Leiderdorp legt zich niet neer bij besluit Kroon iBBISSSS DE ZV HEEFT HET P. OPLINST'POELViEYDE" VAT ZOEK JE? 'Kasteel Endegeest snel restaureren om verval te voorkomen' Wethouder Wassenaar begint spreekuur voor ondernemers Bloemboüenkwekers worden uitbetaald Carnavalsvereniging moet fuseren in Leiderdorp ZATERDAG 27 OKTOBER 1990 REGIO LEIOEN Kans op nieuwe procedure stortplaats LEIDERDORP - Vier van de vijf fracties in Leiderdorp wil len zich niet neerleggen bij het besluit van de Kroon om stortplaats De Does niet in gebruik te nemen. Alleen Groen Links legt zich hierbij neer. De overige fracties overwegen de vernietigde vergunningen opnieuw aan te vragen, in de hoop dat de stortplaats alsnog doorgaat. Groen Links liet gisteravond, tij- Een voorstel van de PvdA om de dens een raadsvergadering over de verliezen op de stortplaats niet ten begroting, weten weinig te voelen voor een nieuwe procedure. Als het i deze fractie ligt wordt het ter- PÖËLWËYDË OFFÏCÏËËLGËÖPËND I b,J Raad van s,a,e rein tegenover het St. Elisabethzie- kenhuis weer snel omgetoverd in een gewoon weiland. Fractievoor zitter C. Bos: "Het is onverant woord om dat terrein nog jarenlang in deze staat te laten liggen. En wij hebben weinig vertrouwen in een nieuwe procedure". CDA. WD, PvdA en D66 willen eerst een juridisch onderzoek af wachten en dan nadere stappen overwegen. Alle fracties zijn het er aandacht' te besteden aan het bou- laste van de Leiderdorpers te bren gen werd om dezelfde redenen niet in stemming gebracht. De sociaal democraten willen de verliezen be talen uit de algemene gemeentelij ke reserves. Minder duur Een derde motie van de PvdA over het huisvestingsbeleid kreeg wel een raadsbrede steun. Het college en de vijf fracties gingen akkoord met een voorstel van de oppositie partij om volgend jaar 'optimale UITDAGING' jp. ZEKERHEID? over eens dat de motivatie van de Kroon om de stortplaats in het Doesgebied niet door te laten gaan 'heel mager' is. CDA-fractievoorzit- ter A. Roest: "Met zo'n slechte argu mentatie had een zo hoog college een dergelijke verregaande beslis sing niet mogen nemen". De gemeente Leiderdorp heeft in huur- en koopwoningen ir de 'minder dure prijsklasse'. De PvdA diende deze motie in omdat het college naar haar mening te weinig aandacht besteedt aan het bouwen van goedkope woningen. De collegepartijen D66, WD en CDA hebben in het collegepro gramma namelijk opgenomen de middels ongeveer vijf miljoen gul- komende jaren vooral woningen te den geïnvesteerd in de aanleg van de stortplaats. Vermoedelijk zal de gemeente zelf moeten opdaarien voor dit verlies. Ook de Gevulei lijdt miljoenen verlies door het Kroon- besluit. PvdA en Groen Links stelden gis teravond voor een speciale commis sie in te stellen die moet onderzoe ken in hoeverre de gemeente ver antwoordelijk is voor het niet door- Verloedering Fractievoorzitter V. Molkenboer (PvdA) sprak gisteravond over 'po litieke verloedering' als reactie op de eerder die dag gedane beschuldi gingen van de WD aan het adres van de PvdA. Het tekort van zes ton zou te wijten zijn aan on- gaan van de stortplaats. Een hiertoe voldoende kredietbewaking ingediende motie werd echter op PvdA-wethouders in de vorige col- -x legeperiode. Wethouder C. Huigen van financiën (WD) nam deze kri tiek terug. "Wij waren daar als colle ge verantwoordelijk voor en verder ontbrak het de wethouders aan een goed instrumentarium om op het krediet te passen". Om te voorkomen dat Leiderdorp in de toekomst nogmaals met grote het laatste moment niet in stem ming gebracht, omdat de overige fracties eerst de resultaten van het juridisch onderzoek willen afwach ten. Jubileumconcert De Voorschotense kinderkoren De Len teklokjes en de Alouettes verzorgen mor gen een jubileumconcert in de Hervorm de dorpskerk. De koren vieren het jubile um van dirigente Rita Eriks, die 25 jaar geleden de Lenteklokjes van haar voor ganger Sander van Marion 'overnam'. Een rêunistenkoor, bestaande uit oud-le den. neemt een deel van de liederen voor zijn rekening. Het jubileumconcert begint om 19.30 uur. Rijntamboers Leden van de Zoeterwoudse drumfan fare De Rijntamboers halen vandaag vanaf half tien kranten en oude vodden op in Zoeterwoude-Rijndijk Het geld dat met oud papieracties wordt verdiend, ge bruikt de vereniging voor het vervangen- van instrumenten. Rockavond Het sociaal-cultureel centrum De Sjelter aan de Heemraadlaan 67 in Leiderdorp houdt vanavond een rockavond. Er tre den twee band op. Badge brengt covers van onder andere Jimi Hendrix en Eric Clapton. Pissing Backwards speelt eigen reportoire en covers van de Pointer Sis ters, Herman Brood en Rolling Stones. De avond begint om 21.30 uur. Dressuurwedstrijden De Leiderdorpse ruitervereniging Liet- horp houdt morgen dressuurwedstrijden in het sportpark De Bloemerd. De wed strijden beginnen om 13.00 uur. Scouting De Voorschotense scoutinggroep Im- peesa houdt zondag een eucharistievie ring in de Moeder Godskerk aan de Ba ron Schimmelpenninck van der Oyelaan 18. De 45-jarige vereniging sluit hiermee haar jubileumjaar af. De viering begint om 10.00 uur. In de hal van de kerk kan iedereen via een fotocollage een indruk krijgen van de geschiedenis van de groep. Concerten De organist H. van Nieuwkoop geeft van middag een concert in de Messiaskerk in Wassenaar. Hij speelt voornamelijk wer ken uit de zeventiende eeuw en brengt onder meer werk ten gehore van J P Sweelinck, P. Bruna en G. Böhm. Het concert begint om 15.30 uur. Rode Kruis De welfare-afdeling van het Rode Kruis in Voorschoten houdt zaterdag en zon dag haar jaarlijkse fancy-fair in Huize Emmaus in Zoeterwoude Er is van alles te koop. variërend van herensokken tot kerstkaarten. Er zijn demonstraties glas blazen en leer bewerken en er is een rad van avontuur Zaterdag is de zaal van 13.30 tot 17 00 uur geopend en zondag van 13.30 tot 16.30 uur. OEGSTGEEST - Instituut Poelweyde, tot voor kort beter bekend als de Centrale Oplei ding Voor Ziekenverzorgenden COVZ, nam gistermiddag offi cieel zijn nieuwe onderkomen in Oegstgeest in gebruik. Eerste-kamerlid en oud-minis ter R. Kruisinga hield een toe spraak. waarna door de vele be langstellenden nog een glas werd gedronken op de feestelijke gebeurtenis. Het instituut heeft het pand al enige maanden geleden in ge bruik genomen, toen de verbou wing gereed was. Tot vorig jaar was de Oudenhof school in het pand aan de Pieter de Hooch- straat gevestigd. Deze basis school vertrok naar een nieuw onderkomen in Haaswijk. Instituut Poelweyde was tot vorig jaar in verschillende pan den in Leiden gevestigd, maar het bestuur van de school besloot wegens ruimtetekort uit te wij ken naar Oegstgeest. Het insti tuut heeft ongeveer 400 leerlin gen. (foto Ellen Martens) WASSENAAR - Om de contacten met plaatselijke ondernemers te verste vigen houdt de Wassenaarse wethouder Ch.B. Aptroot (financien en eco nomische zaken) iedere drie weken een spreekuur voor het bedrijfsleven Donderdag was het eerste spreekuur en er waren twintig belangstellen den. Het overtrof de stoutste verwachtingen en maakte een selectie noodza kelijk: in een uur kan de wethouder slechts vier ondernemers te woord staan. Bij het maken van een telefonische afspraak konden ze alvast aange ven welke problemen ze hebben. Spoedafspraken blijven daarbij moge lijk. Begin maart maken burgemeester en wethouders de balans op. Zij be kijken dan of er, gezien het aantal bezoeken en de aard van de onderwer pen, meer of minder tijd tussen de verschillende spreekuren moet zitten Met het schrappen van de spreekuren, die een uur duren, houden ze voor lopig geen rekening. overschrijdingen in de begroting wordt geconfronteerd overwegen B en W de afdeling financiën te ver sterken. Mogelijk wordt een specia le 'kredietbewaker' benoemd. 'Voorstel bewindvoerders ABM te mager" LISSE Bloembollenkwekers die zijn aangesloten bij het in financiële moeilijkheden verkerende Lissese bemiddelingskantoor ABM lijken verzekerd van uitbetaling. De be windvoerders van ABM laten in een officiële verklaring weten dat er een constructie is gevonden op grond waarvan de kwekers normaal hun geld krijgen. De problemen bij ABM, waaraan eerder deze week uitstel van beta ling is verleend, zijn onder meer ontstaan na een aantal overnamen van andere bedrijven die vervol gens weer werden afgestoten. De angst bij de honderden kwekers die met ABM in zee zijn gegaan, is dat wanneer de exporteurs hun geld aan het in- en verkoopkantoor af dragen, dat kapitaal daar blijft 'han gen', waardoor zij hun tegoeden mislopen. De bewindvoerders van ABM, mr. P. Heidinga en mr. J. van der Haven, melden dat de exporteurs op de aangegeven wijze dienen te betalen, dat wil zeggen op de reke ning van de 'Beheersstichting Bloembollengelden ABM Lisse'. Heidinga en Van der Haven zullen er vervolgens op toezien dat het geld wordt doorgesluisd naar de kwekers. De rechter-commissaris steunt de bewindvoerders, zo blijkt uit de verklaring. Omdat er nog geen duidelijkheid bestaat over de verdere toekomst van ABM, adviseren Heidinga en Van der Haven de kwekers boven dien hun bollen bij de exporteurs 'in opstal' te geven. De kwekers blij ven dan zeggenschap houden over de bollen. In een eerste reactie laat mr. J. Dek ker, die de belangen van een groot aantal kwekers behartigt, weten het bod zoals dat nu op tafel ligt nog 'te mager' te vinden. Zo mogelijk nog dit weekeinde zal worden gepro beerd om hardere garanties af te dwingen. Toch een trapveldje na jaren vertraging ZOETERWOUDE - Wethouder W. Ooijendijk beloofde tijdens de raadsvergadering dat het trapveldje bij Zonnegaarde bin nenkort wordt aangelegd. CDA en PZ vinden dat het wel eens tijd wordt, want de aanleg staat al tien jaar lang op het program ma. De raad heeft 40.000 gulden beschikbaar gesteld voor het veldje, maar er is lange tijd ge wacht op de uitkomsten van herverkaveling. Bovendien is het veld niet in het zogenaamde investeringsschema opgeno men. Na de bezwaren van PZ en CDA was de wethouder echter toch bereid een plekje op die lijst te zoeken. DEN HAAG - Kasteel Ende geest in Oegstgeest moet op korte termijn worden gerestau reerd om verder verval te voor komen. Omdat de restauratie al leen kan worden betaald uit de bouw van dertig villa's op het terrein van het gelijknamige psychiatrisch ziekenhuis moet de schorsing van de bouwver gunning ongedaan worden ge maakt. Dit betoogde raadsvrouw J. Vijl- brief namens projectontwikkelaar IBB Kondor gistermiddag in een in gelaste procedure voor de Raad van State. Uit een inspectierapport van de Monumentenwacht Zuid-Hol land zou blijken dat restauratie dringend noodzakelijk is om verder verval te voorkomen. Tijdens de eerdere behandeling van het schor- singsverzoek zou de gemeente Lei den, de eigenaar van het kasteel, niet in staat zijn geweest dit argu ment naar voren te brengen. De bekende restauratie-architect B. van Beek onderschrijft de con clusies van de monumentenwacht, vertelde de raadsvrouw. Zij be streed de stelling vap de Stichting Behoud Buitenplaatsen Endegeest dat het weiland aan de Endegeester- straatweg niet bebouwd mag wor den vanwege de grote landschappe lijke waarde van het landgoed. Het bos zou zelfs beter worden van het project: "De villabouw maakt her stel mogelijk". Verder uitstel zou IBB Kondor schaden, doordat het project in de toekomst steeds duurder wordt en het bedrijf hoge voorbereidingskos- ten heeft gemaakt. De villa's kunnen volgens Vijl- brief niet los worden gezien van het kasteel, omdat andere financie ringsbronnen voor de restauratie ontbreken. Jarenlange speurtoch ten van het bestuur van Endegeest hebben dat duidelijk gemaakt. Be houd van de buitenplaats - het doel van de gelijknamige stichting - is dus alleen mogelijk wanneer de schorsing van de bouwvergunning ongedaan wordt gemaakt, stelde zij vast. Zorgen Vertegenwoordiger D.E. Krantz van de Stichting Behoud Buiten plaatsen bestreed het betoog van Vijlbnef op alle punten. In het rap port van de monumentenwacht wordt niet beweerd dat restauratie geen moment meer kan worden uit gesteld. Ook wanneer de nu ge schorste plannen mogen doorgaan, dan zou de daadwerkelijke restau ratie toch pas over enkele jaren aan de orde zijn. Het oordeel van architect Van Beek is volgens Krantz niet onaf hankelijk. omdat IBB Kondor hem voor de restauratie heeft ingehuurd. Bovendien werd het verzoek van de stichting om het kasteel door een onafhankelijke deskundige te laten onderzoeken, niet gehonoreerd door het bestuur van EndegeesL Krantz verbaasde zich over de zorgen van IBB Kondor om het kas teel Volgens hem zijn die voorna melijk ingegeven door twee voorlo pige koopcontracten die vanaf 27 oktober kunnen worden opgezegd als geen bouwvergunning is ver leend. Voor 14 maart volgend jaar moeten de bouwvergunningen voor alle 30 huizen definitief zijn ver leend. anders vervalt de overeen komst tussen IBB en de gemeente Leiden. Als het verzoek de schorsing op te schorten niet wordt gehonoreerd maakt de gemeente Oegstgeest een nieuw bestemmingsplan voor het gebied. Een voorontwerp ligt in middels op het gemeentehuis ter in zage. In dat plan is ook de villabouw opgenomen, maar als na eventuele vaststelling van dat plan bezwaren worden ingediend, kan het drie tot vijf jaar duren voordat de eerste spade de grond in gaat. De voorzitter van de afdeling rechtsprak van de Raad van State doet maandag uitspraak. LEIDERDORP - Carnavalsvereniging de Rijnschuimers gaat vermoe delijk een fusie aan met de festivitcitenvereniging het Oude Dorp in Leiderdorp. De Rijnsehuimers moeten wel samenwerken omdat het onmogelijk is gebleken een nieuw bestuur samen te stellen. Beide be sturen zijn het eens over een samenwerking. De leden van de Rijn- schuimers moeten 19 november nog hun fiat geven. De voorzitter van de Rijnschuimers, A.H. Spaargaren, heeft na ruim twaalf jaar haar bestuursfunctie neergelegd. Een opvolger is tot nu toe niet gevonden. "Het is een probleem waar heel veel verenigingen mee zitten", zegt Spaargaren. "De oudere leden vertrekken en de jongeren willen niet in het bestuur zitten". De carnavalsvereniging telt ongeveer 60 leden. Een aantal jaren ge leden waren het er nog 100. Volgens Spaargaren zal het nog een pro bleem worden om beide clubs te verenigen: "Wij voelen niets voor een naamsverandering. We hebben ons programma voor de rest van het jaar al vastgesteld. En het bestuur van de festiviteitenvereniging heeft ons laten weten niet te willen aftreden". Festiviteitenvereniging het Oude Dorp is geen vereniging maar een stichting. Haar bestuur bestaat uit drie personen en wordt geleid door middenstander Ch. Bos. "Wij zijn in principe bereid elke vereniging die in de problemen zit te helpen", motiveert deze Bos het besluit om samen te werken met de Rijnschuimers. "Wc zijn een groep onderne mers die heel veel weten van juridische en organisatorische zaken. Het is onze doelstelling andere clubs zo nodig te helpen bij het opzetten van activiteiten". ANpjf: Bijdragen: Dorith Ligvoet, Eric-Jan Weterings en Paul van der Kooij Te duur?... Je koopt voor vijftig gulden een boek en een paar jaar later ont vang je een tientje terug. Het lijkt een sprookje, maar voor de ko pers van 'Kijk Wassenaar' is het maar al te waar: zij krijgen van kunstenaar/schrijver/actievoer der Rob Blote geld terug. Het fo toboek verkocht zo matig dat de schrijver voor de keus werd ge steld: óf het boek gaat in de uit verkoop óf Blóte koopt de 500 on verkochte exemplaren terug. In de uitverkoop zou het boek met lieve stukjes over midden standers en harde kritiek op over heden 20 gulden kosten, 27 gul den minder dan de inschrijvers moesten betalen en 33 gulden on der de winkelwaarde. De Wassen aarder voelde daar niets voor. "Ik zou compleet voor gek staan en mijn goede naam verlièzen, voor al bij de mensen die mijn boek vooraf bestelden", zegt hij. "Ge lukkig zijn het nette mensen die mijn dure boek kopen en hoef ik niet bang te zijn dat ze het vel over mijn neus trekken. Maar leuk is anders". KIJK! WASSENAAR nipcMcId dix .Geld terug En hij besloot de niet verkochte exemplaren terug te kopen. Voor 25 gulden doet hij ze van de hand aan 'nieuwelingen'. Mensen die bij voorintekening een boekje kochten, kunnen voor 20 gulden nog een exemplaar aanschaffen. Hoe eerder hij de voorraad kwijt is, hoe sneller hij de mensen kan terugbetalen die het boek in de dure periode kochten. Op zijn laatst krijgen ze hun geld in no vember 1992: dan volgt de eindaf rekening. Als alle boeken voor 25 gulden worden verkocht, krijgen ze een tientje. Maar het kan best minder worden, waarschuwt de schrijver in een brief aan de intekenaars. Voor mensen die nooit zo sterk in boekhouden zijn geweest, is de brief een hele kluif. Ze hoeven echter niet te wanhopen: mensen die het niet snappen of Blote niet geloven, kunnen bij zijn arto theek de boekhouding inzien. Met ganzepen houdt hij daar bij wie de 500 laatste boeken hebben gekocht. Te veel uitbetalen is uit gesloten door een trucje met sig- Schrijver/kunstenaar R. Blote en zijn boek 'Kijk Wassenaar' Geluk kig zijn het nette mensen die mijn dure boek kopen". (archieffoto) neren: alleen de laatste 500 exem plaren hebben een handtekening van de kunstenaar/schrijver. Een heel gedoe, vindt ook Bló te. Maar ja, het is zijn eigen schuld. Hij was zelf akkoord ge gaan met de 'veel te hoge ver koopprijs' ("37 gulden was meer dan genoeg geweest") en had in zijn naïeve enthousiasme de opla ge flink opgeschroefd. Volgens de uitgever moet je bij eer) voorin tekening van 250 nooit meer dan 750 boeken drukken Blote bracht het aantal op 1000 en de man die zijn eigen beelden kapot- sloeg toen ze verkeerd werden ge plaatst, zit daar nu mee. Toch is hij niet helemaal onge- waar de watersportevenementen de pan uitvliegen. Alleen, waarom staan de jacht havens en campings niet in de nieuwe gemeentegids'' Raadsle den zitten er een beetje mee. Wel ke zichzelf respecterende recrea tiegemeente heeft nu een infor matieboekje zonder campings?, vragen ze zich af. Pas op de laatste pagina staat de naam van een camping. Het is De Lokkerstee, de camping die een advertentie h< ril i;< Zelfs burgemeester Van der Wel wist niet dat de campings in de gids zijn overgeslagen "Ik denk dat men gewoon is vergeten de campings te melden of dat de eigenaars zich niet hebben aange meld", gist ze. Het blijkt niet te kloppen. Woordvoerders van De Lokker- stee werden gevraagd of ze wil den adverteren. Hel antwoord was 'ja', maar gelukkig dm H niet. Een lijstje is wel zo volledig en je hoeft dan geen dure adver tentie te plaatsen Mevrouw De Haas van cam ping De Horizon in de Sweiland- polder vond adverteren veel te duur. Het zou toch geen extra klanten opleveren. Dat een lijstje ontbreekt, bevalt haar allerminst. "Een gemeente die de recreatie hoog in het vaandel heeft staan, moet campings in de gids zetten", zegt ze beslist Dat is toch niet meer dan logisch?" De burgemeester belooft beter schap, maar dat is een schrale troost De nieuwe gids is net uit en de volgende verschijnt over twee jaar. DL lukkig: "Ik ben blij dat ik het boek in alle vrijheid heb mogen schrijven. Mijn foto's staan erin, mijn beelden staan erin en ik heb ook weer een economisch grapje uitgehaald. Echt. het is voor mij een reclameboek". PvdK Recreatie Warmond presenteert zich graag als recreatiegemeente. Borden, gemeenteplattegronden en ge- meentegidsen schreeuwen het van de daken. De waterrijke ge meente telt dan ook 14 campings. 14 jachthavens, een heus recrea tie-eiland en de Kagerplassen - Lesje Hoe krijgt de Oegstgeester uit houder J.P. txxn der Reijden - ook bekend oan Veronica - een druJcJcc raadszaal stil? Hij spreekt zachtjes en nét te ver van de microfoon om goed verstaanbaar te zyn. Een erudiete frons in het voorhoofd doet ver moeden dal hier iets belangrijks wordt gemeld en binnen enkele seconden luistert de hele 'klas' aandachtig toe. (gezien tijdens de begrotingsraad van donderdag avond) EJW ZATERDAG 27 OKTOBER Alphen Parktheater, 'In wankel even wicht', door Edward Albee, aan vang 20.30 uur. rommelmarkt bij Welzijnsvereni- ging Halfje Wit aan de Van Brakel- straat 3, van 10.00 tot 14.00 uur Katwijk concert door leerlingen van mu ziekscholen uit Gouda, Rotterdam en Katwijk, vanaf 20.00 uur in Tripodia. Leiden Jazz-podium Hot House, mmv The Schismatics, De Waag. aan vang 21.30 uur. Groenoordhailen, snuffelmarkt van 9 00 tot 17 00 uur. Droomfabriek. Motown met dj Peter, aanvang 21.30 uur. Centrale Bibliotheek, verkoop van afgeschreven boeken, aan vang 10.00 uur. lezing door mevr. C M Kutt- schriifter over tassen en tasbeu- gels iri de Lakenhal, aanvang 20.15 Leiderdorp kinderbingo De Buitengewonen. Muzenhof, aanvang 14 00 uur. klaverjassen De Buitengewo nen, Frenkshot. 20.00 uur kinderspelmiddag en poppen kast, Zi|lkwartier, Van der Marck- straat. aanvang 14.00 uur landelijke 'Open Dag Chemie', laboratoria Hoger Laboratoriumon derwijs, leidsedreef 5. van 11.00 tot 14.00 uur. Noordwijk najaarsruikJag van de Noord- wijkse Vereniging van Postzegel verzamelaars. in hotel-restaurant "Royal" aan de Voorstraat 76, van 11.00 tot 17.00 uur Evangelisch Ontmoetingscen trum De Ark, Pickepiem, bidstond en siraatevangeiisatie. aanvang 21.30 uur. Noordwi|kert>out country en western avond in De Schelft mmv de band Appaloosa, aanvang 21.00 uur. Valkenburg Rêunie kamp Driebergen, aan vang 17.00 uur in 1 Trefpunt. ouderavond bj voetbalvereni ging "Valken '68" bij fa. v d. Mey aan de Duyfraklaan Voorachoten lustrum van de teken en aquarel cursus Voorschoten m Hu.ze Ade- geest, met expovt»e, aanvang 16 00 uur jubileum concert van de Chr Jeugdkoren m de Herv Dorpskerk, aanvang 19.30 uur. Was eenaar Wassenaarse Jazzclub organi seert avond met The New Oneens Biackboots. aanvang 21 00 uur n Werenar orgelconcert door Hans ven NieuAkoop- m de Mes^askerk. ven 15.30 tot 10 30 uur Zoeterwoude fancy fa-r van hei Rode Knrs ei Huize Emmaus. 13.30-17.00 uur. ZONOAG 20 OKTOBER Leidon e bazar b*j manege Moedg Voor waarts. ven 10 00 tot 10 00 uur de manege. Waseenaarseweg 525 antique' scha boekenmarkt n de Pieterskerk, van 10 00 tot 10 00 ven hei uedmmv Leo Gears (ben ton) en Man lou* Mee#» loano). aanvang 15 00 uur m het Koetshu* 1 Huys te Warmond. MAANDAG 29 OKTOBER Leiden e d-a-'ez ng van de be*gerped*es door de Hr-\»»ye en Ke'a«orarrv door kv-nmer en fotograaf Robert Eckhanjt. aanvang 20 15 uur et de Kapeuaai ven KSO e Sorfaech Genootschap Le« Mewerxiende Waamerrwg door meJdei van het tekenen van bomen door Mw S v d leiden u-t Amater- dam. zeel lage Mors weg t «a ech ter de w#*e»s. aanvang 20 00 uur

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15