Unicum stopt geen geld meer in het eerste team PSY kijkt verder dan vaderlandse competitie 'Zo'n periodetitel is mooi meegenomen' Ferrari dreigt met terugtrekken Buitenlandse trips nog steeds noodzakelijk SCORE LEWES MAG NIET BATEN Karpov aanvaardt remise-voorstel Kasparov Marseille lijdt kleine nederlaag VRIJDAG 26 OKTOBER 1990 SPORT PAGINA 19 Grootendorst schiet omhoog met RCL Van onze redacteur Tim Brouwer de Koning LEIDEN Edwin Grootendorst weet niet wat hij meemaakt. De 23-jarige spits van RCL stootte na een uitermate succesvol seizoen door van het derde naar het eerste elftal van de Leiderdorpse za terdagamateurs. De Leiderdorpse chemicus bemachtigde meteen een basisplaats en droeg er met vier competitiedoelpunten in rui me mate toe bij, dat RCL trots aan de leiding gaat in de derde klas se A. Nog één punt uit de thuiswedstrijd tegen BVCB en de eerste periodetitel is in de knip. Dat wordt morgen dan jullie derde gelijke spel van deze competitie? "Dat denk ik niet. Het is veel te gevaarlijk om daarop te gokken. We moeten net als altijd op de volle winst spelen. Liefst een overwin ning met enkele doelpunten ver schil. Dat is voor het publiek trou wens ook veel aantrekkelijker. Zo'n periodetitel is altijd mooi meegeno men". Wat weet je van de tegenstander? "Weinig. BVCB komt geloof ik uit Bergschenhoek. Het zou een coun- terploeg zijn. Wij zijn dus gewaar schuwd. RCL speelt aanvallend, met drie spitsen. De meeste tegen standers hebben er maar twee, zo dat één van onze verdedigers kan doorschuiven. Dat houdt wel in dat wij extra moeten oppassen bij te genaanvallen". Kom jij als voormalig derde-elf talspeler goed mee op dit veel hogere "De overstap valt me mee. Ten eerste voetbalde ik vorig jaar in een elftal dat kampioen moest worden. Dat is het derde ook gelukt. Mijn bijdrage daaraan waren 27 doelpun ten, vandaar dat ik voor dit seizoen een selectiebriefje ontving. Ten tweede is het niveau in de derde klasse over het algemeen nogal ma tig. Een elftal als Zwaluwen speelt goed voetbal, maar dat is toch een uitzondering. We hebben dan ook nog niet verloren, behalve voor de districtsbeker tegen Alphense Boys. Dat ging met meteen 7-1 goed mis. We zijn daardoor wel wakker geschud. Gelukkig sloop de angst niet in de ploeg. Dat bleek afgelo pen zaterdag, toen we gewoon weer met 4-2 van Sportlust wonnen. Gezien de topscorerslijst zit RCL goed in zijn spitsen. Komt jouw po sitie daardoor niet in het gedrang? "Dat denk ik niet. Ik ben niet voor niets als tweede aanvoerder geko zen, al ontleen ik daaraan geen spe ciale voorrechten. Maar ik behoor wel tot de schutters die een onder linge strijd voeren om de meeste doelpunten. Leo van de Wetering, die al zes keer heeft gescoord, staat voorlopig vanwege een schorsing buitenspel. Nu probeer ik weer op hem in te lopen. Door zijn afwezig heid moet ik overigens wel uitwij ken van het centrum naar de rech tervleugel. Die onderlinge competi tie overdrijven we natuurlijk niet. Als ik een medespeler er beter voor zie staan, zal ik heus niet zelf probe ren te scoren". Gaan voor RCL na een mindere periode de vette jaren weer aanbre ken? "Ik hoop het wel. We hebben in elk geval een brede selectie. We le ven van wedstrijd naar wedstrijd. Aan het einde van de rit zien we wel hoe hoog we op de ranglijst staan. Het liefst eindigen we natuurlijk bo venaan. Voetballen in de midden moot spreekt niet tot de verbeel ding. RCL kan een nieuwe uitda ging heel goed gebruiken. Ik zou zelf ook wel een klasse hoger willen spelen. Ooit wil ik nog wel eens op Van onze redacteur Rob van der Zanden LEIDEN Unicum heeft geen zin meer in de jaarlijks terugkerende en geldverslindende race om lijfsbehoud. De Leidse tennisclub stopt met de zware sponsoring van het eerste team dat aan het ein de van de rit toch niet veel verder blijkt te komen dan handhaving in de hoofdklasse De drastische koerswijziging zal volgend seizoen onherroepelijk tot degradatie leiden, maar de club hoopt er in de breedte sterker op te worden. De sportieve ambities lijken voorlo- van de spelers. De tennissers zelf pig in de Haarlemmertrekvaart te geef ik groot gelijk, maar Unicum zijn gekieperd. En de directe gevol- doet niet meer mee We hebben ja gen van het nieuwe beleid hebben renlang met het dilemma gewor- zich ook al razendsnel geopen- steld. We zijn immers een toonaan gevende club. Nu hebben we de knoop doorgehakt en we staan er baard. Kees Jan Schuilenburg en Jacqueline van Wijk hebben Uni cum de rug toegekeerd en de voor één jaar aangetrokken Utrechter Jorn Dankaart is ook reeds verdwe nen. Daarbij is ook Alphenaar Mare achter. Dat betekent dat we geen grote namen gaan halen als vervan gers voor Schuilenburg en Van Wijk". Nagelkerken (die overigens nog pnr,c0rin0_fj0 met een zware schouderblessure V-'Onsequenue Edwin Grootendorst: "We moeten op de volle winst spelen". Valleen '68 wil accommodatie op peil brengen LEIDEN De leden van Valken '68 buigen zich vanavond over plannen om de accommodatie op te knappen. Op de jaarlijkse alge mene vergadering stelt het be stuur van de Valkenburgse voet balvereniging voor kleedkamers en douches grondig te eerste-klasseniveau voetballen, maar dan moet het wel geleidelijk gaan". Ligt voor een ongeslagen ploeg een inzinking niet op de loer? Tevens dient het een uitbrei dingsplan in. Wat dat laatste betreft hoopt voorzitter Dirk de Roode uiterlijk volgend jaar te kunnen starten met de bouw van onder andere een nieuw jeugdhonk. Voor de uitbreiding vn de bestaande ac commodatie moet grond worden aangekocht. Een eigen sporthal staat vooralsnog niet op het wen- senlijstje van het bestuur. Wel zullen de contacten met de Val kenburgse sporthal De Terp wor den aangehaald. De bestuursplannen vloeien voort uit het streven van de Val kenburgse afdelingsclub om in 1993, wanneer de vereniging een kwart eeuw bestaat, zowel spor tief als qua voorzieningen ten minste op vierde-klasseniveau te zijn beland. De leden moeten van avond dan wel groen licht geven. tobt) terug naar zijn oude club En dus gaat Unicum voor afdaling TEAN. Met Van Wijk en Schuilen- naar de eerste klasse. Meyer: "Grote burg heeft coach en manager Peter kans dat het misgaat, ja. Maar die Klein zijn biezen gepakt. Wat over- consequentie willen we aanvaar- blijft is een regelrecht 'degradatie- den. Ik denk dat het niet langer is te team' waarvoor slechts een figuran- verantwoorden om zo veel geld in tenrol lijkt weggelegd in de hoofd- een eerste team te steken. Volgens klasse. mij is er ook een bepaalde trend Kort voor de sluiting van de over- gaande in de sponsoring. Er haken schrijvingsperiode (31 oktober) soms sponsors af en vervolgens ligt heeft Unicum zich neergelegd bij de alles op zijn gat. De voorbeelden lig- versnelde afbouw van het eerste gen ook in de tenniswereld. Het team. Maar er zit een duidelijke filo- geld wordt allemaal veel te belang- sofie achter. Volgens voorzitter Har rijk. Ik denk dat we moeten antici- Meyer doet de toonaangevende peren". Leidse vereniging bewust niet meer Dat deden de vedetten van het "Dat is moeilijk te zeggen. Een mee aan de strijd om goede en dus eerste team ook. Jacqueline van dure spelers. Wijk trok haar plan. De momenteel 'Tennis is een geldkwestie ge- in Zwitserland verblijvende Leidse seizoen kent pieken en dalen. Mis schien hebben wij het dal, met een serie mindere wedstrijden eerder worden, ook op hoofdklasseni- (niet bereikbaar voor commentaar) dit seizoen, inmiddels al achter de MILAAN (SID/AFP) - Ferrari heeft de FISA (Internationale Auto Sport Federatie) schriftelijk gevraagd 'gepaste maatregelen te nemen om de veiligheid van de coureurs in de toekomst te waarborgen'. De brief was ondertekend door de voorzitter van de raad van bestuur van Ferrari, Piero Fusaro. Een andere kopstuk van de legendarische race-stal, Cesare Romiti, dreigde gisteren in een interview met Gazzetta dello Sport met terug trekking van Ferrari uit de formule 1. "Ferrari is bereid drastische maatregelen te nemen. Zelfs een terugtrekking uit de formule 1 be hoort tot de mogelijkheden", verklaarde Romiti. Aanleiding tot de dreigende woorden en de brief is het roekeloze op treden van Ayrton Senna zondag tijdens de Grote Prijs van Japan op het circuit van Suzuka. De Braziliaan reed Alain Prost tien seconden na de start van de baan. De Fransman zag zijn laatste kans op de wereldti tel letterlijk in het stof van de zandbak opgaan. Senna pakte door zijn kamikaze-actie wel zijn tweede wereldkampioenschap. "We willen geen deel uitmaken van een wereld waar regels met de voeten worden getreden. We investeren per slot van rekening geen ka pitalen in materiaal en mensen om in de eerste de beste bocht door een waanzinnige afgeschoten te worden", meent Romiti, tweede man ach ter Gianni Agnelli. i.", zegt Meyer. "Het loopt de vindt binnenkort hoogstwaar- spuigaten uit met de verdiensten schijnlijk onderdak bij Leimonias. De club van trainer Frits Don en Mark Koevermans. Maar de 26-jan- ge nummer 14 van Nederland heeft officieel nog niet getekend bij de Haagse club. Dat ze niet in Leiden aan de slag gaat is inmiddels wel ze ker. Volgens Meyer omdat ze finan cieel te hoog in de boom zat gezien de nieuwe koers van Unicum, vol gens trainer Peter Klein omdat er vorig seizoen 'kwalijke fouten zijn gemaakt in de afsprakensfeer'. Een combinatie van deze twee oorzaken is ook goed mogelijk. Metselaars De talentvolle Leiderdorper Schui lenburg wil zich na zijn studie volle inmiddels ook mee met de selectie van Jong Oranje 'Ik ga heus niet weg vanwege een gebrek aan geld. zo duur ben ik niet", zegt Schuilen burg. "Ik wil gewoon verder komen in mijn ontwikkeling en Unicum kiest duidelijk niet voor de top'' De missie van 'tennisgoeroe' Pe ter Klein bij Unicum is dus vroegtij dig afgebroken. Volgens de voor malige Leidse districtstrainer is er in de Sleutelstad geen plaats voor toptennis. In elk geval niet bij Uni cum. "Als je toptennis wilt bedrijven en je komt niet verder dan elk jaar vaststellen dat je je weer hebt ge handhaafd in de hoofdklasse, moet je stoppen. Er was bij Unicum geen langere termijnplanning. Officieel heette het dat de bijdrage van de sponsor (Noorlander is hoofdspon sor. red.) was teruggelopen. Maar ik heb nooit inzicht gehad in de con tracten. Volgens mij was het meer een kwestie van een andere verde ling van het geld. Als je hoofdklasse wilt spelen als club, moet je tegen woordig minimaal 50.000 gulden uittrekken voor het eerste team. Dat bedrag wilde of kon Unicum niet ophoesten voor het komende jaar. Er zit in Leiden blijkbaar niemand die ervoor kan zorgen dat het geld er komt. Unicums voorzitter Har Meyer heeft toch de contacten. Vooral met Noorlander. Ik heb hem een brief geschreven met daarin de voorwaarden voor toptennis". Zinvol Het verhaal van Klein klopt rede lijk, zegt Meyer. "Alleen heeft Noor lander de bijdrage niet noemens waardig teruggebracht. We krijgen iets minder, maar niet zo veel min der dat we geen hoofdklasse-team meer zouden kunnen samenstellen. Maar met Noorlander zijn we tot de conclusie gekomen dat het geld zin vol besteed moet worden, dus niet meer grotendeels aan het vaandel team. Als ik zie wat die dure spelers nou uiteindelijk presteren en voor dig ojj het tennis concentreren met hoeveel publiek zc zorgen, dan als doel een plaats bij de nationale top. De Haarlemmertrekvaart is daarvoor niet langer de ideale om geving. vindt hij. Bij De Metselaars - met Huub van Boeckel en Marcella Mesker - denkt de 18-jarige ex-spe ler van De Munnik meer vooruit gang te boeken. Hij traint overigens Van onze correspondent Henri van der Steen EINDHOVEN In de winterstop reist PSV naar India om er gauw even 200.000 gulden te verdienen. Volgend jaar hoopt manager Kees Ploegsma zijn ploeg te vrijwaren van dit soort riskante trips. Meedoen aan het supertoernooi van de Spaanse televisie-zender Cata- luna zal PSV dan minimaal één miljoen dollar opleveren. Het organiseren van deze 'Eu ropese competitie' vordert, maar de vraag is of de UEFA toestemming geeft. Luchtfietsen doen ze in Eindhoven in elk geval op het ogenblik beter dan voetballen. Kees Ploegsma weet dat de kans minimaal is dat de Europese com petitie er binnen afzienbare tijd komt. De UEFA heeft uiteraard geen zin de eigen Europa Cup-toer nooien concurrentie aan te doen. Niettemin gaan Ploegsma c.s. met elan voort op hun weg. "We hebben inmiddels data gevonden voor de tien speeldagen. We gaan rondom de winter spelen, in twee poules van vier ploegen. De beste twee van elke poule spelen kruisfinales met een uit- en thuiswedstrijd, vervolgens wordt de finale gespeeld, ook in een uit- en thuiswedstrijd". Een naam heeft de competitie nog niet, niet eens een volledig deel nemersveld. PSV, Anderlecht, Bayern Munchen, Barcelona, Real Madrid, Olympique Marseille en AC Milan zijn zeker van de partij, nummer acht moet ook uit Italië ge- recruteerd worden. Wel bekend is het prijzengeld. Ploegsma: "Elke ploeg krijgt gegarandeerd een mil joen dollar. Daarbij verdien je aan je recettes en is er prijzengeld. De win naar van het toernooi krijgt nog eens een miljoen dollar, de verlie zend finalist een half miljoen. De andere twee ploegen die door de eerste ronde komen krijgen 250.000 dollar". Vreemd is het niet dat Ploegsma elke kans grijpt de inkomsten van PSV te vergroten. Het verplichten van Romario (zes jaar), Vanenburg ('levenslang') en Popescu (vier jaar) was een dure grap, te duur voor een ploeg die alleen nog voor de Neder landse competitie en de KNVB-be- ker in het veld komt. Speelde PSV de pannen van het dak, dan was nog te leven geweest met een seizoen zonder verder Europa Cup-voetbal. Tot op heden kan er vanuit Eind hoven echter slechts melding ge- SPORTPARK "DE BLOEMERD" R.C.L. PERIODE KAMPIOEN R.C.L. - B.C.V.B. ZATERDAG A S. aanvang 14.30 uur S.J. PRET ZN. ASSURANTIES Hoofdstraat 6A Leiderdorp TEL. 410759/414444 i maakt worden van veel blessures en veel slecht voetbal. Tegen Ajax zou PSV zondag een heleboel frustra ties van zich af kunnen spelen. De voetballers hebben er zin in, maar zorgen voor een merkwaardige spraakverwarring. Popescu: "Ja, ik speel". Romario: "Geen probleem, ik speel zeker". Koeman: "Het gaat steeds beter, ik kan spelen". Valckx: "Ik geblesseerd?" Ploegsma en trainer Robson zijn hoogst verbaasd over de uitspra ken. Ploegsma: "Valckx kan spelen ja. maar na Ajax gaan we bekijken of hij geopereerd moet worden. Hij is al weken aan zijn enkel gebles seerd. Nee, daar zegt hij niets van. Valckx voetbalt gewoon door". Geloofwaardigheid Bobby Robson zou bekend moeten zijn met de stand van zaken. Hij ver liest enigszins aan geloofwaardig heid door alles te weten van de in terland Engeland-Polen, maar geen idee te hebben hoe Oranje in Por tugal speelde. "Waar speelde Va nenburg? En, was hij goed?" Over de blessures van zijn spelers is hij duidelijk. "Popescu is een groot vraagteken. Is Koeman fit? Dat is nieuws voor me. Luister, Koeman bepaalt niet of hij speelt, dat bepaal ik. Ik heb tegen Erwin gezegd: 'Ik wil graag dat je over drie weken fit bent, maar in elk geval wil ik dat je over drie jaar nog fit bent'. PSV heeft veel geld betaald voor Koem an. Ik kijk verder dan de komende weken. Als hij nog twee weken meer nodig heeft, speelt hij die twee weken niet". Want de Engelse coach heeft zijn lesje geleerd in Montpellier. "Die wedstrijd kwam te vroeg, niet al leen voor Koeman. Bovendien wordt tegen Ajax niet over de titel beslist. Als we zondag verliezen, moeten we alleen zorgen dat we thuis winnen". Bijna vier maanden is Robson bij PSV aan het werk. Al voor die tijd werd geschreven dat men in Eind hoven een tactisch onbenul in huis haalde. Robson werd gekarakteri seerd als een aimabel man wiens grootste prestatie het was geweest acht jaren lang een ontslag als En gels bondscoach uit te stellen. Voor het eerst zegt Robson nu dat de angst voor ontslag in Engeland hem inderdaad naar Eindhoven heeft ge dreven. "Begin dit jaar ben ik naar de president van de bond gestapt en heb hem gevraagd wat er na het WK zou gebeuren. Hij kon me geen en kele garantie geven, hoewel ik nog een doorlopend contract had. Ik moest ongeveer wereldkampioen worden om zeker te kunnen blijven. De kans dat we er weer in de eerste ronde uit zouden vliegen was aan wezig. Het gebeurde ons in 1988. Te gen Ierland en Nederland speelden we goed en verloren we. Dat had in Italië ook kunnen gebeuren. Daar om heb ik besloten zelf op te stap pen en dat bekend te maken. Toen kwam PSV". In Eindhoven was zijn eerste doel van de ploeg een vechtmachine te maken, meteen duidelijk makend niets van aard en cultuur van de club te weten. Inmiddels mag hem echter de vraag gesteld worden wel ke Engelse invloed hij bij PSV heeft ingevoerd. Robson: "Ik houd van de snelle bal naar voren, niet van dat rondspelen achterin. Ik wil die pe ballen die verdedigers van de te genpartij pijn doen". De meeste pijn dit seizoen leed Robson zelf. Al ziet de Brit ook posi tieve ontwikkelingen. "Jerry de Jong is een man voor Rinus, dat wordt een international. Zijn snel heid is nu al heel belangrijk voor ons. Tegen Ajax speelt hij weer in de dekking. Ja, over Jerry ben ik zeer tevreden". Ook over Hans van Breukelen kan Robson tevreden zijn. De kee per is bezig aan een sterk seizoen en heeft inmiddels een aanbieding voor contractverlenging thuis lig gen, Ploegsma: "We willen Hans nog twee jaar langer. Voor half janu ari moet hij beslissen". Minder overtuigd is PSV van Koot en Eller- man, twee ex-internationals toch. Ploegsma: "Dat zijn dan nog de eni gen van wie het contract ook af loopt. Maar met die twee heb ik geen haast". denk ik "moet dat nou allemaal zo veel kosten'. Na zes wedstrijden zijn de spelers weer gevlogen En op het einde van de competitie weer opge lucht ademhalen dat we ons hebben gehandhaafd. Unicum heeft ge leerd. Nu krijgen de anderen bin nen de club de kans om zich te be wijzen". aldus de praeses die overi gens gewoon de club blijft leiden als hij straks voetbalclub ASC naar het 100-jang bestaan begeleidt. Unicum heeft Gerard Bakker ge vraagd toe te treden tot de traimngs- commissie. De vroegere tafelten- niscoach heeft ing. tl md, 0 II niet dat zijn naam meteen wordt ge associeerd met coaching en de pro fessionele benadering waarmee hij jaren geleden bekendheid genoot in de pingpongwcreld. "Welnee, ik moet het tennis ook nog een beetje ontdekken, maar vind het gewoon leuk om ermee bezig te zi n I'm cum vaart een andere koers en ik wil meehelpen. Dat is voorlopig al les". Meyer: "Ik zeg niet dat Unicum ooit weer eens terugkeert op zijn schreden. Kijk. we willen achter de banen een hal bouwen. Dat zal nog wel wat voeten in de aarde hebben, maar met zo'n hal kun je wat begin nen met een trainer en banen waar op je het hele jaar kunt spelen. Zo- iets zie ik dan wel weer zitten, maar zoals het de afgelopen jaren ging? Not DEN HELDER Eugenie Lewes scoort voor Den Helder, maar kan niet voorkomen dat Cesena met de beste voor uitzichten aan de tweede wedstrijd in de tweede ronde van de Europa Cup voor landskampioenen begint. De Ita liaansbasketbalster wonnen gisteravond in Den Helder met 51-67. uoto ann NEW YORK (Rtr) - Het is in de zes de partij voor de tweekamp om de wereldtitel schaken in New York niet meer to^een tweede zitting ge komen. Nachtelijke analyses van de secondanten van de wereldkam pioen Gari Kasparov en zijn uitda ger Anatoli Karpov hadden uitge wezen dat niets meer te halen viel dan remise. Daardoor leidt Kaspa rov in de maximaal 24 partijen om vattende tweekamp, die hftlvtrwe- ge naar Lyon verhuist, met 3 1/2 - 2 1/2. Italiaanse sporters dol op doping j LONDEN (Reuter) Meer dan tien procent van de Italiaanse at- I leten gebruikt regelmatig dope. I Dat is het resultaat van een on- j derzoek. dat in het Britse me- I disch tijdschrift The Lancet is j gepubliceerd Ruim een'tiende deel van de ondervraagden heeft toegege- 1 ven amfetaminen en anabole i sterol den te gebruiken, zowel op internationaal als nationaal j niveau", aldus het rapport. In totaal werden 1015 atleten en 216 coaches, artsen en mana- j gers bij het onderzoek dat vorig I jaar werd gehouden, geinter- I viewd. Het duel was woensdag in het Hudson-theater na de 41ste zet van Karpov afgebroken in een stelling, die er veelbelovend uitzag voor de met wit spelende titelverdediger. Maar na enige studie waren de des kundigen het laat in de avond al snel eens, dat dat maar schijn was. Zij voorspelden toen al dat het remi se zou worden. Gisterochtend liet Kasparov we ten. dat hij deling van het punt voor stelde. Enkele uren later gaf zijn grote rivaal via zijn Hongaarse se condant Lajos Portisch te kennen daarmee akkoord te gaan. De 42ste zet van Kasparov, die on der couvert was afgegeven, bleek Tc8-e8 te zijn. Daarmee wordt de zwarte dame aangevallen. Karpov heeft echter de mogelijkheid af te wikkelen naar een eindspel met on gelijke lopers, waarin geen eer meer te behalen is. Experts in New York meenden, dat de zesde party, met net als de tweede en de vierde krachtmeting een Spaanse opening, wisselende kansen te zien gaf voor beide spe lers. Karpov had volgens velen de overhabd na 25 zetten Daarentegen had Kasparov, die eerder een pion offerde voor agressiever spel. met zijn te haastige zet 38. Tf3-c3 betere mogelijkheden (enkelen spraken zelfs van winstkansen) laten liggen De zevende party, waann Karpov wit heeft, staat voor vandaag op het programma. POZNAN (SID) Hoewel Olympi que Marseille gisteravond in Polen met 2-3 verloor van Lech Poznan is de Franse kampioen niet kansloos de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen te bereiken. Een overwin ning van 1-0 is over veertien dagen voldoende voor de ploeg van Franz Beckenbauer kwalificatie voor de volgende ronde te verwezenlyken De voormalige doelman van Ben fica. Costa Pereira, is gisteren over leden. Hy was zestig jaar. De doei- verdediger stierf in een ziekenhuis In Ui .t 'Ti. waarh|JMaaÉnto leden was opgenomen wegens een leverkwaal. Pereira maakte in het begin van de jaren zestig deel uit van het roemruchte Benfica met onder an dere Eusebio, Coluna, Jose Aguas. Germano en Jose Augusto Met deze spelers won Costa Pereira. die ook het doel van het Portugese na tionale team meerdere malen verde digde. in 1961 en 1962 de Europese beker voor landskampioenen VRIJDAG 16 00-17 O0 Sportnet Argantyna voetbfti 16 00-18 30 EURO Golf vanu-t Span* 17 00-18 00 Sportnal Paaröasport Springconcours 18 00-20 00 Sponnat Rodeo Calgary Sta mpaOa 18 30-19 00 EURO Wortd Pow Boat 19 00-19 30 EURO Sudan 19 30-20 00 EURO EurospOrtnaws 20 00-21 OOSportnat Go auto- an motor- Sport Tvagazin» 20 00-22 00 EURO FvuPa WarakJbafcar Tuman m Borstal 20 20-20 SS Nad 3 Spon Studo 21 00-23 30 Sportnat P'O Bo» san 22 00-23 00 EURO Autosport Ra»y van Cyprus 22 45-23 00 Nad 3 Studo Sport mat o a bataak) voatbai 22 50-23 is Dk) 2 Spofl-Raportaga 23 00-01 00 EURO Tra» VOrtm.* 23 25-23 55 RTL V Wa»cn Erna tx*aan (warakJMa»gavacht tussan Jamas Doug- la', an Evandar Ho*yf<ak) in Las Vagas) 23 25-00 25 Dk) i Sportscdau Po*san (waratei-iaigavacM tu^ton Jam»» Doug las an Evandar Wotytak) v» Las Vagati 23 30-00 30 Spon na! NHL UshOCMry 00 30-02 30 Sportnat Amancan FooOa» M.arTv-Notra Dam# 01 00-01 30 EURO Eumsportnaw* 02 30-04 00 Sportnat Bo»san 04 00-06 00 Sportnat NHL UshocAay 06 00-07 00 Sportnat RaSySpOrt ZATERDAG 07 00-09 00 Sportnat Rodao Calgary Stampada 09 00-10 00 EURO US Opan TaVa«wt- kamt»CMV»chap 09 00-10 00 Soonnat Tha Sports Show 10 00-1030 EURO WK ParaCuiatpw 9 to 00-12 00 9portnai Amancan Footba* Miarrv Nctfra Dam# 1030-11 00 EURO Motor Sport Na»s 11 00-13» EURO Tra» sportm.. 12 00-14 00 Socrtnat Autoapon Naacar 12 15-1700 BBC 1 Qrandatand RugDy Uncn (Engatand-Aualrafcé). autoraces vanu* Yor» Var», paardtrannan v» Naw- bury an voaCwArasiagan

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19