VLEESHAL administratief medewerk(st)er tempo-team uitzendbureau administratief koördinator CHAUFFEUR DE WITTE I directeur m/v APOTHEKERSASSISTENTE Apotheek v. Breest Smallenburg een bekende toeleverancier voor o a de levensmiddelenbranche, die in een fase van herstrukturenng verkeert, o a op het gebied van de administratieve organisatie, zoeken wij ter overkoepeling en begeleiding van de organisa- tonsche ontwikkelingen een zelfstandige en initiërende heaoteSPCVniveeu Van deze administratief-organisatonsch koördinator wordt verwacht dat hij in samenwerking met de direktie het financieel-ekonomisch beleid van de onderneming verder uitbouwt en vorm geeft aan de administratieve organisatie. Als deskundig leider overkoepelt hij de afdelingen admini stratie en systeemontwikkeling/automatisering en zal hij de direktie en het management als controller terzijde staan Hij geeft vorm aan de opzet, de uitwerking en het begeleiden van het nieuwe budgetsysteem en zal op inventieve wijze een bijdrage moeten kunnen leveren aan de financieel-ekonomische bedrijfsvoering In aanmerking voor deze verantwoordelijke funktie komt een De Witte Vleeshal is een keten van Slagerij-filiaalbedrij ven die wekelijks tienduizenden konsumenten van kwaliteitsvlees en vleeswaren voorziet. De formule van efficiënt geleide, sobere maar kraakheldere winkels met een vastomlijnd artikelenpakket slaat duidelijk groots aan zodat wij het alsmaar drukker krijgen en groeien.Voor de dagelijkse distributie naar en van on ze winkels vragen wij dan ook voor spoedige indienst treding een met groot rijbewijs Iemand die van aanpakken houdt en tevens verant woordelijkheidsbesef heeft zal binnen onze organisatie een prima job kunnen vinden. Spreekt bovenvermelde funktie u aan en kunt u aan onze eisen voldoen, schrijf dan een kort briefje aan Reklameburo Artwork, t.a.v. mevrouw M.C. Bos, Zijlweg 136, 2015 BH Haarlem. W-v 1 V l J J 1. Bavo, centrum voor psychiatrie, biedt vanuit Noordwijkerhout psy chiatrische hulpverlening aan de bewoners van de regio Rotterdam rechter maasoever. Capelle a/d IJssel en Krimpen a/d Ussel. De organisatie bereidt zich voor op een verhuizing naar Rotterdam. Dit betekent nieuwbouw in Rotterdam, fusieplannen voor de achterblijvende delen in Noordwijkerhout en reorganisatie van de huidige satie. Voor het koördinaat Logistiek vragen wij voor tijdelijk HOOFD INTERNE DIENST (voor 30 - 40 uur per week) dit voor de periode januari 1991 tot uiterlijk juli 1991. Standplaats is Noordwijkerhout. Het hoofd Interne Dienst ressorteert rechtstreeks onder de manager Logistiek en geeft leiding aan de medewer kers van de Interne Dienst Deze omvat de volgende afdelingen: linnenvoorziening, kleermakerij/stoffeerderij, schoonmaakdienst, huishoudelijke dienst, portiers/recep tie, en kapsalons. Funktie-eisen Opleiding op.HBO-nivo, bij voorkeur THW. Ervaring In een soortgelijke funklie en bekendheid met automatise ring strekt tot aanbeveling. Leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAOZiekeo- huiswezen. De funktie is ingedeeld in FWG-tunktiegroep 55 (max. salaris 5.041,- bij een volledige werkweek) Informatie Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer H. Hardonk. manager Logistiek, toestel 2165. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de aide- ling Personeel Organisatie, ander- i vakaturenummer 90.7000.097 NT*"' Centrum voor Psychiatrie wiens deskundigheid en operationele bijdragen mede bepalend zullen zijn voor het te voeren toekomstig beleid Kandidaten, nw, leeftijd ca 30-35 jaar, die ervaring hebben opgedaan in. bij vooikeur. een middelgroot jxoduktiebednjt ervol groothandetsorganisatie. een gekwalificeerde opleiding op tenminste HEAO-be SPD-niveau hebben genoten en kennis hebben van systeemontwikkeling, automatisenng en budgettenng. worden uitgenodigd schntteli|k kontakt op Ie nemen met Drs J de Zeeuw, onder kode 'Administratie! Koördinator' Telefonische inlichtingen omtrent de procedure worden verstrekt door mevrouw W. Bouwen tel. 075 161725. De Stichting Leids Congres Bureau is op initiatief van de Rijksuniversiteit Leiden en de Gemeente Leiden opgericht in 1986. In de voorbereidende werkgroep participeerden naast de initiatiefnemers de VW-Leiden en de Kamer van Koophandel. Het Leids Congres Bureau stimuleert en organiseert het congres- en vergaderbezoek in Leiden en regio. Het levert met zijn werkzaamheden een bijdrage aan de eco nomische bedrijvigheid en wetenschap pelijke infrastructuur van de stad Leiden. Het LCB bestaat uit een vaste kem van drie personen met daarnaast een hechte groep oproepkrachten. Het bureau verkeert in een overgangsfase. De jaren van opbouw worden nu omgezet in een consolidatie en verdere uitbouw van de markt. Voor deze uitdagende taak wordt gezocht een enthousiaste Wat verwachten wij van de nieuwe directeur? - ervaring in organisatie van congressen, waarbij bekendheid met de wetenschappe lijke èn zakelijke markt tot aanbeveling strekt; - financieel inzicht in algemene- en project organisatie; - een motiverende, stimulerende instelling, die gezien de aard van de werkzaamheden gecombineerd wordt met een flinke dosis stressbestendigheid en werkinzet; - aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; - ervaring met bureau-organisatie; - HBO of academisch werk- en denkniveau. Wat wordt u geboden? Een afwisselende, boeiende en zelfstandige functie met een breed werkterrein en een salariëring overeenkomstig het niveau van de functie. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen aan: het Bestuur van de Stichting Leids Congres Bureau (LCB), Postbus 16065,2301GB Leiden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: dhr. G.Gast, bestuurslid LC8, tel. 071 -254341 (werk) of 071 -156109 (privé). Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Rozengracht 72-73 Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie 1506 SH Zaandam Gevraagd per direct; Taken: o.a. fakturering Opleiding: MEAO. debiteurenbewaking Pb is een pré. Sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Vliko B.V., Achthovenerweg 17b. Leiderdorp Gevraagd Met een positieve instelling t.a.v. patiën tenvoorlichting en medicatie-bewaking Voor informatie en sollicitaties: Loevestein 7 2352 KM Leiderdorp Tel.: 071-890000 KANTOOR Medewerker secretariaat m/v voor ©en commercieel bedrijf In Lrsae. U gaat onder meer het hoofd secretariaat vervangen btj afwezigheid, offertes verwerken en v©nicht secretarie werkzaamheden. Vereist zijn een MEAO-, HAVO- of VWOopieiding en eecretareaee-ervanng en/of -opleiding. Leeftijd: tol 35 jaar. Deze full-time baan is per 1 december en voor zeer lange tijd. Voor Informatie: 071 - 14 41 40. Adrienne van der Kraats Lelden. Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor licht administratief werk bij een relatie in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit typen, coptèren, archiveren en de telefoon opnemen. Het betreft een full-time baan. Bent u st roes bestendig en kunt u goed zelfstandig werken, kom dan maandag snel langs. Voor informatie: 071 -14 41 46. Helen Roodzant Lelden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor de afdeling inkoop van een relatie in Lelden. U doet zelfstandig de totale administratieve verwerking van het inkooptraject. U hebt dus contact met kopers en leveranciers. Deze baan is full-time Wanneer u enige ervaring hebt op dit gebied komt u zeker In aanmerking voor deze afwisselende baan. Voor Informatie: 071 14 41 46. Heten Roodzant Lelden, Stationsplein 212 Administratief/commercieel medewerker m/v voor een relatie In Oegstgeest. Het betreft ©en full-time baan. U gaat de telefoon beantwoorden, de technische vragen opnemen, factureren, de post behandelen, de correspondentie verzorgen en inventariseren. Beheerst u de Engelse taal goed en hebt u enige werkervaring, reageer dan maandag. Voor Informatie: 071 - 14 41 46. Helen Roodzant Lelden, Stationsplein 212 Administratief medewerker m/v voor de Inkoopadministratie van 2 internationale bedrijven In Leiden. Het werk bestaat uit veel telefonische contacten met klanten en leveranciers, correspondentie, boekhoudkundige ondersteuning en orderverwerking. Vereist Is een HAVO-/MEAO- optelding. Ervaring op een boekhoudkundige afdeling is een pré. Een goede beheersing van de Duitse en Engetse taal en commercieel inzicht z>jn zeer belangrijk Leeftijd: tot 28 jaar Deze drukke en fuE-time banen zijn per direct en voor zeer lange tijd Voor informatie: 071 -14 41 46. Adnenne van der Kraats Lelden, 8tatk>nsp»ein 212 TECHNIEK Autospuiter m/v voor een modem ceroeeene-bednjf in Lelden. Wij zoeken een enthoueieste kandidaat met een MAVO-optekfng die opgeleid wil worden tot autoepuiter. Deze bean biedt goede toekomstperspectieven. Voor informatie: 071 - 12 64 43. Jaap Roeiofsen Lelden, Stationsplein 212 MTS-er elektronica m/v voor een bekend computerbedrijf. U gaat zich bezig houden met het plaatsen van en het verrichten van onderhoud en reparaties aan computerapparatuur m de binnen- of buitendenet. Hebt u mtereeee voor deze afwtseeiende baan, reageer dan maandag snel. Voor informatie: 071 12 64 43. Jaap Roetofsen Leiden, Stationsplein 212 Assistent(e) bedrijfsleider m/v voor een bedn/f in Katwijk. U geeft leiding op de afdelmg gereedechapmakenj. Ook begeleidt, adviseert en con trol eed u de proóuktiekwalrteit. -voortgang en -specificaties. Bij voorkeur hebt u een opleiding HTS-werktuigbouwkunde. Reageer maandag snel op deze baan met goede toekomstperspectieven Voor Informatie: 071 -12 64 43. Jaap Roetofsen Leiden, Stationsplein 212 Onderhoudsmonteur m/v voor een bedrijf In Leiden U gaat onderhouds werkzaamheden verrichten aan gebouwen, machines en installaties binnen het bedrijf. Een LTS-opieidng en kennis van eiektro en lassen zijn vereist. Hebt u mtereeee? Neem den contact met ons op. Voor informatie: 071 -12 64 43. Jaap Roetofsen Leiden, Stationsplein 212 Belichtingsmedewerker LBO m/v voor een printpiaterrfabrikant In de omgeving van Leiden. U gaat Ichtgevoebge platen betichten Dit werk vindt plaats »n ploegen-, dagdienst of part-time en is voor langere tijd. Voor Informatie: 071 -12 64 43. Jaap Roetofsen Leiden, Stationsplein 212 2e Automonteur m/v voor een garage in Leiderdorp. De werkzaamheden zijn voor langere tijd. Ervaring met Japanse auto's is een pré. Voor Informatie: 071 -12 64 43. Jaap Roetofsen Leiden, Stationsplein 212 Produktie-specialist m/v voor een printpiatenfabrikant in de omgeving van Leiden. U wordt beiast met de procesbeheersing en de kwalrtetscontroie/-ontwikkelmg in het fabricage proces. Bij voorkeur hebt u een HTS-opieidtog met Deze baan ie voor langere tijd an btedt goede Voor informatie: 071 12 64 43. Jaap Roetofsen Lelden, Stationsplein 212 Knipper m/v voor een pnntplatenfabnkant m de omgevmg Leiden. Aan de hand van specificaties gaat u op maat knppen. Nauwkeung werken is een Voor informatie: 071 -12 64 43. Jaap Roetofsen 212

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 31