Draka medewerker 1cm X MEDEWERKER SCHOONMAKERS M/V T adm. medewerkster BASISMARKT DE ECHTE DISCOUNT STRAKS OOK IN NOORDWIJKERHOUT Energieke assistent-accountant m/v Tfie Grand expeditie medewerker Rijns flowers Rijns flowers Werken waar het om de mensen gaat. afdelingschef vers m/v INTERF0AM Servicemonteur/ Aankomend Servicemonteur VAKflTURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ELKE ZATERDAG aj* SluibngslijO voor «3venent.es (j donderdagmiddag 15 30 uur j tele toon (07^61400^ 9 In het centrum van Noordwijkerhout opent Basismarkt binnenkort een nieuw filiaal. Wellicht kent u Basismarkt niet In veel plaatsen, buiten de bollenstreek, is Basismarkt geen onbe kende. Inmiddels heeft Basismarkt landelijk gespreid zo'n 70 discount supermarkten, waar honderdduizenden huishoudens wekelijks zéér voordelig hun inkopen doen. Dankzij het zéér scherpe prijsniveau is Basismarkt uiterst succesvol. Het hoofdkantoor en centraal magazijn zijn gevestigd in ZaltbommeL Basismarkt is een werkmaatschappij van Vendex Food Groep. Voor Noordwijkerhout bestaan de volgende vakatures: Bedrijfsleid(st)er Als bedrijfsleid(st)er heeft u een veelzijdi ge taak. Naar de klanten toe, maar ook rich ting medewerkers, management, centrale diensten, distributiecentrum en anderen. U geeft leiding, beheert de geld- en goede renstroom en zorgt voor een goede presen tatie. Er is alle ruimte voor persoonlijke ini tiatieven. U bepaalt in eerste instantie zelf wat er moet gebeuren. Natuurlijk neemt u daarbij de richtlijnen in acht Kortom, een veeleisende en verantwoordelijke funktie. Uitsluitend uw eigen inzet en kwaliteiten bepalen de grenzen van uw carrière. U bent tussen de 23 en 30 jaar. U heeft een opleiding op middelbaar niveau. U heeft een vakopleiding van het C.O.L. of O.V.D. gevolgd, of u bent bereid dit alsnog te doen. Enige jaren ervaring in de branche is een pré. U bent resultaatgericht, energiek ingesteld en geeft graag leiding. Ten aanzien van uw salaris, reisgeld- en/of studiekostenvergoeding zullen wij het best wel met u eens kunnen worden als u de juiste man of vrouw bent Kassière Een kassière bij Basismarkt telt mee. En beslist niet alleen aan de kassa. Het werk wat u doet is natuurlijk erg belangrijk. U moet ook een beetje een Pietje Precies zijn als u dagelijks met geld omgaat Klanten merken het bovendien als u het naar uw zin heeft Ook wij weten zoiets te waarderen. Parttime of fulltime, bij ons zit u prima. En als u verder wilt helpen wij daarbij. Het gaat om een werkweek van 20 tot 40 uur, net wat u wilt. Uw leeftijd ligt tussen de 18 en 38 jaar. Wij betalen u een prima salaris en waar nodig een reisgeld- en/of studie kostenvergoeding. Als u interesse heeft in een baan bij een snelgroeiend en succesvol bedrijf en u denkt aan onze verwachtingen te kunnen voldoen, bel ons dan direkt Wij noteren uw gegevens en no digen u spoedig uit voor een onderhoud. BASISMARKT Afdeling Personeelszaken Postbus 2021 5300 CA ZALTBOMMEL 01480-14700 A STAAL Accountants (A.A.l- Belastingadviseurs (F.B.) Op ons kantoor met thans 12 medewerkers zoeken wij we gens uitbreiding van aktiviteiten op korte termijn Hij/zij zal zich binnen een enthousiast team onder andere moeten gaan bezighouden met het controleren van administraties - het samenstellen van jaarrekeningen - het produceren van tussentijdse rapportages t.b.v. een aantal aan hem/haar toe te wijzen cliönten Van de reflectant(e) wordt verwacht - in het bezit van het volledige HAVO-diploma dan wel het diploma MBA - aantal jaren ervaring in de accountantspraktijk - bereidheid tot verdere studie - beschaafd optreden en goede contactuele eigenschappen - leeftijd tot 30 jaar alsmede Telefoniste, receptioniste, die mode zal worden belast met lichte administratieve werk zaamheden. Vereisten: MAVO typediploma. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Staal Accountants A.A.- Belastingadviseurs F.B. Flevoweg 13, 2318 BZ Leiden. vraagt per direkt 4 dagen per week. Goede verdienste. Sollicitaties na 19,00 uur: 01719-18782 Van fier Greft Audio-Video Televisie Services Reparatie-bedrijf van alle merken audio-video en televisieapparatuur heeft met spoed plaats voor een in het bezit van diploma LTS/MAVO met interesse in de elektronica Zijn taak zal bestaan uit het in ontvangst ne men, controleren en het verzendklaarmaken van te repareren en gerepareerde apparatuur Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. Leeftijd: 16-23 jaar. Uitsluitend eigenhandig geschreven sollicita ties hchten aan Fa Van der Greft. Gerrit Doustraat 4a, 2311 XP Leiden zoekt voor spoedige indiensttreding een Enige ervaring met bloemenexport en kennis van Frans en Engels gewenst. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan: Postbus 163 2230 AD Rijnsburg In zo'n moderne Albert Heijn winkel is het plezierig werken. Iedere medewerker heeft er afwisselend en verantwoordelijk werk. Op dit moment zoeken wij voor ons team in Koudekerk a/d Rijn een Wat houdt het werk precies in? Het beheer .voeren over de assortimentsgroep aardap pelen groenten en fruit en/of andere win- 'kelaktiviteiten. Planningen realiseren, pro moties organiseren, de concurrentie vol gen, kortom uw eigen winkeltje runnen. Een veeleisende baan waarvoor vakkennis een vereiste is. Maar daarvoor bestaan ook in terne opleidingen en cursussen bij Albert Heijn. Belangstelling? Schrijf een korte brief naar Albert Heijn franchising, postbus 50 2396 ZH Koudekerk a/d Rijn of u kunt bellen voor nadere informatie naar de heer P. Smit. Tel. 01714-12578 na 19.00 uur: 01714-14727. Mensen maken de winkel Draka Interfoam te Hillegom is een dochteronderneming van het Britse VITA concern dat in Europa marktleider is op het gebied van kunststof schuimmaterialen. Draka Interfoam is gespecialiseerd in produktie en bewerking van polyetherschuimen voor de meubel- en matrassenindustrie. De merknamen Drakacel en Drakapolyether vormen een begrip binnen deze wereld. Het bedrijf rendeert goed en opereert succesvol. Binnen onze organisatie verzorgt tiet bedrijfsburo de taken: orderverwerking, klantkontakt, fakturering, exportdokumenten en nazorg unit. Voor de taken orderverwerking en klantkontakt zijn wij op zoek naar een nieuwe Vereisten: - Afgeronde schoolopleiding op MAVO/HAVO niveua. - Goede beheersing van de talen Nederlands, Duits, Engels en Frans. Zij die de Franse taal uitstekend beheersen, genieten de voorkeur. - Enige ervaring in het werken met computersystemen. - Bestand zijn tegen een hoge werkdruk. - Een werkstijl hebben waarin accuratesse, zelfstandig heid en initiatief ruim zijn vertegenwoordigd. - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Geboden: - Een interessante werkkring. - Prima werksfeer. - Een passend salaris. Zij die interesse hebben worden verzocht schriftelijk, dan wel telefonisch te reageren: Draka Interfoam B.V. Postbus 118 2180 AC HILLEGOM Tel.: 02520-78863 t.a.v. M. Rusman Groothandel in aardappelen, groente en fruit Fa. B. Heemskerk Zn., gevestigd groothandelsmarkt te Den Haag, zoekt bij het assisteren van de in- en verkoop van ons bedrijf. Voorkeur voor ervaring in de branche en groot rijbewijs. Tel. (na -18.00 uur), 01718-22453. STANDARD FASEL-LENTJES BV. is een dynamische, groeiende onderneming met circa 2S0 medewerkers. Zij maakt deel uit van SKG, een groot Europees ketelbouwconcern, en is onder andere specialist op het gebied van industriële ketel- installaties, warmtekrachtkoppeling en afvalwarmtebenutting. "Custom built" installaties worden ontworpen, gefabriceerd, ter plaatse geïnstalleerd en inbedrijfgesteld voor diverse nationale en internationale: - industriële produktiemaatschappijen - levensmiddelenindustrieën - elektriciteitscentrales - chemische en petrochemische industrieën, raffinaderijen - afvalverwerkingsinstallaties. Recentelijk zijn opdrachten ontvangen voor de levering van ketelinstallaties bestemd voor raffinaderijen in Groot Brittannië, Curagao, Thailand en Maleisië, een grote brouwerij in Ierland, alsmede enkele warmtekrachtkoppelingsinstallaties in Neder land. Deze opdrachten vormen gezamenlijk een uitstekende orderportefe uille. Voor onze afdeling Technische Service, die niet alleen in Nederland maar over de gehele wereld aktief is, zoe ken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van De werkzaamheden hebben zowel betrekking op nieuwbouw opdrachten als op reparatie en onderhoud van bestaande ketelinstallaties en kunnen bestaan uit het: - demonteren van onderdelen, uitsnijden van druk- en konstruktiedelen van waterpijp- en cilindrische ketels met het daarbij voorkomende druk- en konstruktielaswerk - volgens tekening pas maken, bewerken en samenstellen tot komplete hoofddelen - demonteren, monteren en reviseren van appen dages. Voor een juiste uitoefening van deze funktie dienen kan didaten te beschikken over een opleiding op LBO-niveau Metaal; laskwaliücaties elektrisch/argon G-6; ruime ervaring met autogeen lassen, bankwerken en pijpen- walsen; bekend met de ketelbouw. Voor ons belangrijke eigenschappen zijn: gewend zijn zelfstandig te werken en service-gericht te denken. Bent u bovendien in het bezit van rijbewijs BE dan zou u mogelijk in onze afdeling passen. Kandidaten die wel bovenstaande opleiding hebben gevolgd maar nog niet over een ruime werkervaring beschikken, kunnen reageren op de funktie Aankomend Servicemonteur. Uw, bij voorkeur schriftelijke sollicitatie, met vermelding van opleiding en ervaring, dient u te richten aan de afdeling Personeelszaken van STANDARD FASEL-LENTJES B.V., Tractieweg 41, Postbus 2435,3500 GK Utrecht. Telefoon: 030-449211. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opne men met de heer J.R. Budding, Manager Technische Service, telefoon 030-449261. r STANDARD FASEL - LENTJES B.V. Welke ART-DIRECTOR/RELATIEBOUWERiMV) gaat z/n stempel op ons reclamebureau drukken? Akkoord, de combinatie art-director/contact- man (of vrouw) is behoorlijk zeldzaam. Toch hebben we zo'n allrounder hard nodig. Want ons met name op technische en industriële reclame georiënteerde bureau is nu nog klein, maar zal dat niet lang meer blijven. Temeer omdat het beleid nadrukkelijk op new business is afgestemd. De nieuwkomer is in de eerste plaats een veelzijdige en creatieve art-director met ruime ervaring. Daarnaast is hij/zij sterk contactueel gericht. Behalve om een deskundig en overtui gend adviseur van bestaande klanten gaat het hier aus om een echte relatiebouwer. Leeftijd: 30-40 jaar Voorde juiste kandidaat zijn de mogelijkheden bij ons erkende reclamebureau onbeperkt. Bovendien zijn diverse vormen van werkverband bespreekbaar, waaronder part-time. Bent u geïnteresseerd in deze bijzondere uitdaging? Dan wordt uw sollicitatie uiteraard met de nodige discretie behandeld. Uw brief kunt u richten aan het bureau van dit blad, onder vermelding van nummer 100405 Kort daarop treden we graag uit de in dit stadium nog wenselijke anonimiteit.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14