Feestelijke heropening van de nieuwe Dormaël Slaapkamers in Leiderdorp A— Kl_ M_~ oO<Qo> V— ^slaa'PK'AMTRS Dormaël. Voor 't slapen gaan Met kans op gratis droomreis naar Venetië! D Dezer dagen her openen wij na een rigoreuze verbouwing onze nieuwe Super Slaapkamer Speciaalzaak in Winkelcentrum Winkelhof, Leiderdorp. Ruim 1500 vierkante meter met een van de grootste kollektie slaapkamers van heel Nederland. En een ongekende variatie in jeugdkamers, seniorenbedden, slaapbanken, waterbedden en linnenkasten. Tel de schapen en win een droomreis naar Venetië! Stel je voor. U koopt de slaapkamer van uw leven en wint er zo tussen neus en lippen door ook nog een droomreisje bij. Naar Venetië. De historische stad aan de Adriatische Zee. Een vliegreis van 4 dagen voor twee personen. En indusief zakgeld van nog een VIJFHONDERD GULDEN! Een kwestie van de schapen tellen en uw rijmkunsten vertonen. In onze zaak zijn 22 schaapjes aan het dwalen geslagen. U komt ze overal tegen Aan u de vraag de kudde weer bij elkaar te drijven. Met behulp van de informatie op het wedstrijdformulier. Dit wedstrijdformulier krijgt u van uw Dormaël-adviseur na notering van uw aankoop. lie merken slaapkamers onder één dak. i Zoveel slaapkomfort en zoveel stijlen zag k u nog nooit onder één dak. In vele kleuren en houtsoorten. In vele prijsklassen ook. En met unieke kombinatiemogelijkheden. Van een enkel bed tot de meest luxueuze en komplete slaapkamer. eursprimeurs nu al bij Dormaël. Dormaël verzamelde de laatste beurs- nieuwtjes voor u en bracht ze onder in de éclatante openingsshow. Aktueler kan nietl 'akker worden met hanegekraai. Elke koper van een Dormaël slaap kamer krijgt deze originele hane- wekker kado. Hij wekt u vriendelijk maar onverbid delijk met een levensecht Kukeleküüüü, gevolgd door een beleefd 'good morning*. Een uitstekend begin van een nieuwe dag. Redbank of bed in de kast? Kleinbehuisd of logé's, dat vraagt om speciale oplossingen. Wij hebben daarom een speciale afdeling slaap banken en kastbedden. Met zo'n kastbed haal je simpel de verdwijntruc uit en geen bed meer te zien. Ook vouwbedden, onderschuifbedden en stapel- rs bedden behoren tot de vele mogelijkheden. Teststudio voor gezond slapen. Een gezonde nachtrust begint bij een goed bed. Vandaar dat wij een komplete Teststudio hebben ingericht. Met testbedden om de onge kende kwaliteit aan den lijve te ondervinden. Natuurlijk geven alle topmerken hier acte de présence: Auping, Swiss- flex, Lattoflex, Poseidon, Pullman, Pirelli, Zevenslaper, Treca de Paris, Beka en Dux. U kunt op uw gemak de ver schillende systemen testen. Lattenbodems, spiralen, box- springs en waterbedden, met bijbehorende matrassen. De Dormaël slaapkenner voegt daar graag deskundig advies aan toe. Extra lange bedden. Lange mensen trekken vaak aan 't kortste eind wat slaapkomfort betreft Koude voeten dus. Maar niet bij Dormaël. Bedden tot twee meter twintig zijn bij ons heel ge woon. Bed bodems, matrassen en dekbedden doen natuurlijk vrolijk mee. ccessoires, de finishing touch. lichting, sierkussens en litho's, om van uw slaapkamer een sfeerkamer te maken. Maar ook - en niet minder belangrijk - hoofdkussens, molton hoezen en wollen onderleggers zijn er te kust en te keurl sedbodems en matrassen met respekt voor uw gezondheid. Niet voor niets ligt hier het accent van onze kollektie. Want uw rug vraagt om een perfekte matras en steungevende bedbodem. Wij adviseren u graag hier bij. lies voor jeugdige slapers. Kinderen stellen zo hun eisen aan hun kamer. Slapen, werken, spelen, alles moet er kunnen. Ook studeren als ze wat ouder worden. Vandaar ons riante (meegroei)assortiment Tal van praktische oplossingen met heerlijk veel berg ruimte o foor elke bezoeker een leuke attentie. meteen een 'geurige' attentie ontvangen. Alleen tijdens de eerste openingsweek en zolang de astje kijken in onze Linnenkasten Studio. met twee spiegeldeuren? Een draaideur- kast misschien? Een inloopkast of een kast met spiegel? Een kast die ietsje hoger moet of net iets lager misschien? Een kast die in de breedte wat minder kan? Of schuin afgewerkt, zodat hij onder het schuine dak past U zegt 't maar. In onze Linnen kasten Studio is illes mogelijk! De nieuwe bedmode '91. Ook dekbedden en dekens doen met de mode mee. Dus hoogst aktuele dessins, motieven en stoffen. Synthetisch, wol, katoen, dons en zijde. Met wisselend vul- gewicht, afhankelijk van uw wensen. Onze kollektie bedmode laat zich vertegenwoordigen door Ideens, Irisette, Cinderella, Dorma, Bedding, Texeler, Sole Mio en Boras. Pure klasse dus en ongelofelijk veel mogelijkheden. eer slaapkomfort voor senioren. jaren gaan tellen heb je dat gemak dubbel en dwars nodig. Onze seniorenkamers bieden 't slaapkomfort waar u recht op heeft Aangepaste lighoogte, makkelijk in en uitstappen en geen problemen bij 't opmaken. m Winkelcentrum Winkelhof - Leiderdorp - Tel: 071 -414502

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14