Nieuwe spaarders krijgen bij ons de tijd en misschien wel de ruimte. UW MOND tumoral (En niet alleen door de gegarandeerde inruiltvaarde) Fraaie wagen, niet? Vlot model, vijf deuren, vijf versnellingen, vier hoofdsteunen, van binnenuit verstel bare buitenspiegels en koplampen eigenlijk opvallend compleet. Maar nu komt het: als u héél goed kijkt, ziet u dat deze Favorit van... Skoda is. Uw mond valt wagenwijd open. Net bekomen van deze schokkende ontdekking, valt u weer in een andere verbazing: een inruilgarantie van 70% na twee jaar is tenslotte niet niks. Het noemen van de krachtige 1300 cc motor, de katalysator én de ongelooflijk lage aanschafprijs van deze Favorit. zou iets teveel van het goede zijn. u kon er weieens overgaan denken om direct naar de Skoda-dealer te komen voor een overtuigende proefrit. Dat zou öns in ieder geval niks verbazen. Vraag uw dealer naar de voorwaarden. Afgebeeld de Favorit Vedette. Prijzen incl. BTW af Voorschoten. ML behandeling, één jaar garantie, twee jaar zekerheid en zes jaar garantie tegen doorroesten van binnenuit. Uw mond staat open bij: 9 Alphen a/d Rijn, Autobedrijf W Wortel. Koperweg 13, lel. 01720-41251.9 Leiden. Auto Home Leiden B V.. St. Jacobsgracht 10-18, tel. 071 121560.9 Voorschoten, De Binckhorst dealerbednjf, Dobbeweg 2, tel. 071-600233. Spaarders die bij de tijd zijn stappen even binnen bij de Nutsspaarbank. Want iedereen die nu een Spaarselect- extra-rekening, Toprente-rekening of een Spaardeposito opent, ontvangt een handige wereldklok. Handig omdat u met één druk op de knop de tijd in de belangrijkste landen kunt aflezen. Bovendien kunt u naast het klokje een extra aantrekkelijke prijs winnen. Wat dacht u van 'n reis naar de andere kant van de wereld? Twee vliegtickets naar Rio de Janeiro bijvoorbeeld? Of een geheel verzorgde reis met z'n tweeën, dichter bij huis? Wie meedoet aan de prijsvraag van de Nutsspaarbank maakt namelijk kans op een reischeque ter waarde van f 5.000,-. Hoe u die kunt winnen? Heel eenvoudig. Wanneer u in de maand oktober bij ons een spaarrekening opent, ontvangt u naast het klokje ook een antwoordkaart. Hierop staan 3 vragen die u moet be antwoorden en een rijmpje dat u op een originele wijze moet afmaken. Na de sluitingsdatum van de actie op 27 oktober, zal een deskundige jury uit de goede inzendingen de twee meest originele rijmpjes belonen met de reischeque. Maar ook als u niet in de prijzen valt, bent u bij de Nutsspaarbank beter uit. Spaarselect-extra-rekening. Rente: 5,5%. Vrij opneembaar f 5.000,- per maand. Toprente-rekening. Rente:6,7%. Minimale inleg: f 10.000,-. Vrij opneembaar f 10.000,- per maand. Spaardeposito. Rente maximaal 8,75%. Eén tot tien jaar vast. Minimale inleg f 1.000,-. Rente tot maximaal 8,50% plus 0,2 5 extra, tijdens deze actie. Want als u tijdens de Wereldspaaractie in oktober een Spaardeposito afsluit, krijgt u naast de gebruikelijke hoge rente nog eens 0,25% rente extra. Waardoor de rente op kan lopen tot 8,75%. 't Is dus de hoogste tijd om snel even langs te komen. Wie weet zit u er dan straks extra warmpjes bij. U kunt ook kiezen voor f 7,50 spaarpremie. De Nutsspaarbank doet meer voor spaarders. nutsspaart GRATIS WERELDKLOK EN WIN 'N WERELDVAKANTIE TIJDENS DE WERELDSPAARACTIE.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14