Raboen steekt lont in kruitvat spoor;tv Rooks gaat met Jan Raas in zee flflH BE ZIJLIJN Vitesse heeft publiek nodig Quick Boys moet op zoek naar nieuwe oefenmeester Kritiek Roda JC na straf voor Alfons Groenendijk DINSDAG 2 OKTOBER 1990 - SPORT PAGINA 17 Met ingang van 1991 BREDA (GPD) Steven Rooks zit weer op de fiets, maar hij zal zijn zakken zelf moeten vullen. In dubbel opzicht. Neerlands meest besproken wielerprof zal zijn salaris bij de Buckler-ploeg van Jan Raas voor een goed deel op de weg moeten verdienen. Bo vendien zal de Noordhollander het in de etappekoersen - de Tour en de Vuelta - goeddeels in z'n eentje moeten klaren. Want, zo maakte Raas gisteren in Breda duidelijk, de Bucklers blijven de vrijbuiters van de wielerwereld. De komst van de dertigjarige Ste ven Rooks, die een tweejarige intentieverklaring tekende, veran dert daar niets aan. Steven Rooks is tien dagen zonder se. Was geen speld tussen te krijgen. werkgever geweest. Vorige week vrijdag verbrak hij de nog tweejari ge verbintenis met de Panasonic- ploeg van Peter Post. De betalingen werden op dat moment stopgezet. Officieel gaat het nieuwe contract bij Raas op 1 januari in. Tot die tijd zal de renner derhalve op zijn spaar centen moeten teren. Het kon Jan Raas niet snel ge noeg gaan. Rooks had zich zelf aan geboden, maar er waren andere ka pers op de kust. Vandaar het haas tige telefoontje vrijdag vanaf Schip hol, vlak voor het vertrek naar de GP d'Ameriques in Canada, het koortsachtige overleg met sponsor en renners (Nijdam en Maassen) en de afspraak voor gistermiddag in Breda. Geheim Direct na de landing op Schiphol stoof de ploegleider door naar een 'geheim adres' in Breda. Net terug van de slopende Grand Prix, gete kend door slecht weer en jetlag. En pal voor alweer een 'grote ronde', dit keer die van Ierland, moest de Zeeuw zaken doen. Hij wist al lang zeker dat Rooks zou toehappen, zelfs op z(jn condities. Steven Rooks leverde een groot deel van zijn oude salaris in (bij Panasonic één miljoen per jaar), zijn macht om z'n eigen koersen en ploegmaats uit te zoeken en het absolute kopman schap. Hij kreeg daar gisteren een te krap Bucklershirt voor terug. Voor de foto. Raas stoorde zich bij de pu blicitaire verkleedpartij zelfs niet aan het T-shirtje met de uitdagend wervende tekst van Panasonic, dat onder het overhemd verstopt bleek. Integendeel, de onnadenkendheid van zijn nieuwste aanwinst amu seerde de Zeeuw. Volstrekt mislukt bij de grote rivaal Post; Raas geniet nu al van de wraak van Rooks. Hij zal de wielen weer aan het draaien krijgen. Bankbiljetten Jan Raas keek de laatste twee jaar met één oog naar het stapeltje bank biljetten en met het andere naar de klassementsrenners. „Ik heb twee jaar gewacht", zei hij gisteren. „Vo rig jaar wilden we ook in de slag met Rooks, maar tegen Post konden we niet op. Die nam Rooks èn Theunis- Gelijkspel Leidse jeugd tegen Gouda LEIDEN - Het Leidse jeugdvoet balteam onder 15 jaar heeft gister avond op het LFC-terrein een ge lijkspel behaald tegen de jeugd van de afdeling Gouda: 4-4. Het was de eerste wedstrijd van dit seizoen in het kader van het jeugdplan. De ver dere deelnemers in deze poule zijn de afdelingen Zeeland, Dordrecht en Den Haag. De Leidenaars, gecoached door STK-medewerker Aart Korenhoff die dit seizoen Freek Filippo is op gevolgd, kwamen op voorsprong door een doelpunt van aanvoerder en centrale middenvelder Pieter Slootweg van UVS. De Goudse ploeg scoorde daarna de gelijkma ker die teniet werd gedaan door Kees Jonker (Katwijk). Bij de rust was de stand gelijk: 2-2. Na de hervatting kwam de thuis ploeg aanvankelijk in de problemen hetgeen resulteerde in een 2-4 stand. Ramon Barends (Rooden- burg) en Ronald Pronk (Quick Boys) trokken de stand echter als nog gelijk: 4-4. Alternatieven waren niet voorhan den. Je zou kunnen zeggen dat Rooks ons nu in de schoot is gewor pen". Steven Rooks is weer strijdbaar. Zegt erg veel zin te hebben in het nieuwe avontuur. Hij stapte, na een korte aarzeling, ook over de enorme hindernissen bij de contractbespre kingen heen. Het programma is, ze ker vergeleken bij dit jaar, lood zwaar. Rooks: „Toch denk ik dat dit beter voor me is. Ik ben nu eenmaal een renner die, als ik eenmaal in vorm ben, die ook heel lang kan vasthouden. Dat geeft je moraal. Daarom ben ik best tevreden met dit programma". Rooks rijdt een volledig programma. Te beginnen met de Ruta del Sol, een trainings- ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft tijdens de tweede Europa-Cupwedstrijd tegen Derry City 6.000 toe schouwers nodig om uit de kosten van de eerste ronde te komen. Of dat aantal vanavond in Arnhem koers van een paar dagen in Spanje, wordt gehaald, is echter twijfelachtig. Amper 24 uur voor het beginsignaal van arbiter Velaquez Bovendien verschijnt hij aan de (Spa) waren er nog geen 4000 kaarten verkocht. De Arnhemse club begint met een voorsprong van 1- u:- it .-i__-:_ q ogenschijnlijk simpele karwei. het afgelopen start van bijna alle voorjaarsklassie kers waarbij hij zich vooral kansen toedicht in de Waalse koersen Luik- De rechtstreekse uitzending op een tie van laatste man in. Over de ver- De wedstrijden i vanger van Sturing wilde trainer seizoen werden door gemiddeld Frankrijk vormen de andere pie- ter van Vitesse is, en de zwakke uit- Bolletjestrui In salaris gaat de eerste Nederland se winnaar van de bolletjestrui ook vergeleken met die fors achteruit. „Daar moest een he- sieduels, verdubbeld, leboel vanaf', gaf pr-man Harrie Jansen gisteren aan. Rooks maalt straling van de Noord-Ierse tegen stander werken in het nadeel van de penningmeester. Bovendien zijn de prijzen van de toegangsbewijzen, de eredivi- Bert Jacobs nog een nachtje slapen. De uitverkoren speler krijgt zeker niet te maken met Joe Hanrahan, de gevaarlijkste spits van Derry City. Een spierblessure houdt de behen dige linksbuiten langs de kant. ook daar niet om. „Ik zal erg goed voorzitter Karei Aalbers. "We had- moeten presteren om het zelfde te den bij andere clubs navraag ge- Minder Een inschattingsfout", bekende De drie Europese bekercompet: 19.360 toeschouwers bijgewoond. Heizel-drama De Europese Voetbalunie (UEFA) tekent cassatie aan in de zaak van het Heizél-drama. In mei 1985 vie len bij de Europa Cup-finale tussen Liverpool en Juventus 39 doden. Britse relschoppers werden daar- verdienen als het afgelopen jaar' had hij uitgerekend. „Maar die pre zijn voor mij alleen maar een male zaak was. Achterafhadden we ties, Europacup I, Europacup II en voor verantwoordelijk geacht In het UEFA-toernooi, hebben het af- eerste instantie werd de Europese daan en daaruit bleek dat een ver- gelopen seizoen 7 procent minder Voetbalunie van schuld vrijgepleit, dubbeling van de prijzen een nor- toeschouwers getrokken dan het Maar bij behandeling in hoger be- seizoen daarvoor. De UEFA heeft roep op 26 juni van dit jaar werd de dit maandag bekend gemaakt. De voetbal-organisatie alsnog mede- 250 wedstrijden verantwoordelijk verklaard. Hans dig heeft. Die heb ik nu volop. Na- Toch hoop ik op meer dan 7000 toe- 1989-90 trokken in totaal 4.840.000 Bangerter, destijds secretaris-gene- fuurlijk had ik die laatste twee jaar schouwers" bij Post uit kunnen fietsen, m'n cen ten kunnen pakken en een baantje kunnen zoeken of zo. Maar dat ligt niet in m'n aard. Ik ben eerzuchtig, ik wil nog winnen". Libero De daling was het opvallendst In het maandblad van de UEFA voor het UEFA-toernooi, waar be- noemt de huidige secretaris-gene- kende teams als Napoli, Rode Ster raai Gerhard Aigner de uitspraak Rooks staat er tijdens 'zijn' Tour ro Frans Thijssen, evenals de lang- Belgrado en Spartak Moskou al onaanvaardbaar. "Het hof van ap- straks alleen voor. Zonder hulp van durig geblesseerde aanvallers Cocu vroeg uitvielen. De wedstrijd Bar- pel heeft niet alleen een aantoon- celona-Anderlecht, Europacup II, baar verkeerde uitspraak gedaan, trok het grootste aantal toeschou- het vonnis brengt ook de totale acti- wers: 86.159. Het kleinste aantal viteiten van het nationale en ïnter- trok de wedstrijd Fram Reykjavik- nationale voetbal in gevaar", aldus Jelle Nijdam of Frans Maassen. „Maar", verzekerde Rooks straks voor de Tour in top- en Hilgers, niet in actie te zien. Stu ring kampt met een dikke knie, Thijssen heeft nog altijd last vorm is, schuif ik hem misschien zijn achillespezen. Traditiegetrouw wel een mannetje toe". neemt John "nn den Brom de posi- Steaua Bukarest: 1 Wie-o-wié? Wie zou dat nou eens aandurven? Ik bedoelGullit en Van Basten buiten het Nederlands elftal hou den of hen gewoon tijdens een in terland wisselen, omdat ze er wei nig van bakken. Libregts heeft het nog eens voorgesteld tijdens de rechtszaak die hij aanspande te gen de KNVB. "Laten we die paar intriganten er uit gooien en met frisse moed verder gaan". Er is toen geglimlacht door ons allen. Die Thijs. De kranten schreven dat de oud-bondscoach zich "bui ten de realiteit" begaf. Maar laten we eerlijk zijn, wat presteert dat tweetal topvoetbal- Iers nu eigenlijk al wedstrijden lang in Oranje? Toch vrijwel niets. Ze hangen wel de vedette uit. maa r dan alleen met de mond met de bal moetje niet meer bij hen aankomen. Voor het duel tegen Italië zei Gullit dat hij zich "scherp en fit" voelde en ook "dat het nieuwe sys teem van Michels mij wel bevalt". Wat leverde het op? Enig plicht matig gedraaf en dat was het dan wel. Scherp en fit, jawel. Wat hij deed, kan iedere doorsnee prof. Met Van Basten van hetzelfde laken een pak. Goed, goed, Italia nen zijn ware matadoren in het verdedigen, je krijgt niet veel tijd en ruimte om iets te beginnen. Al lemaal waar. Maar negentig mi nuten lang niet één kans creëren, dat wijst maar op één ding: op poverheid. En wat dat "nieuwe systeem van Michels" betreft, het zal wel iets zijn voor de hogere krijgsschool, want gewone sterve lingen zagen alleen wat geschuif in het centrum dat meteen uit el kaar viel als de Italianen er al leen maar naar keken. Vroeger werd er wel gezegd: ook al is Gullit niet in vorm, zijn aan wezigheid is zo'n grote inspiratie bron. Dat tonicum lijkt mij ook uitgewerkt. Ik kan mij natuurlijk vergissen, hoor, maar ik heb maar zo het gevoel dat Gullit én Van Basten hun hoogtepunt voorbij zijn. Hun faam berust in elk gei'al al enige tijd op het verleden, op een pose en op gepikeerde-regen- ten-praat. Wie-o-wie durft, zoals in dat sprookje van Andersen, te roepen dat de keizer geen kleren aan heeft? Beenhakker durfde het tij dens het WK niet. Michels mag dan getooid zijn met de bijnaam 'de generaal', hij lijkt er ook niet aan te willen. Het probleem is natuurlijk u"ie dan wel de vervangers van dat il lustere duo zouden moeten zijn. Beenhakkers patat-generatie? Die komt internationaal ook nogal bleekjes uit de verf. Maar er moeten toch wel een paar spelers te vinden zijn die in elk geval een portie vechtlust kunnen opbren gen en iets meer u-illen bieden dan loat geeuwverwekkend ge-urm. Ruud Gullit ASC Zodra de lettercombinatie ASC ter sprake komt, nemen milde ge voelens bezit van me. Het gaat om ouwe sjiek, wiens laatste grote wapenfeit op het voetbalveld da teert uit 1925 of daaromtrent en die nu zijn dagen slijt in het stille schemerduister van de Afdeling Leiden. Het heeft zowel iets dra matisch als vertederends. Maar- ...er is hoop, want ze staan nu wa ratje aan kop. Bestuurlijk botert het echter niet bij de bijna een eeuw oude roodzwarte club. getuige het be richt m de krant t an gisteren. Een speciale commissie heeft het ASC- bestuur verzocht op te stappen. Wat was er dan toch aan de hand bij die keurige vereniging'' Daarover bewaart ASC een waardig stilzwijgen. "Er bestond af en toe verschil van mening", zegt oud-secretaris Cxgaar. Nou, als dat een reden moet zijn om en bloc te verdwijnen dan zou er in heel Nederland geen clubbe stuur meer bestaan. Er is toch overal wel eens wat. Ook een lid van die speciale commissie is uiterst spaarzaam met woorden. Hij monkelt iets over "interne tegenstellingen" en "de mensen lagen elkaar met zo". Nu kan ik me best voorstellen dat ASC de vuile was niet aan de lijn wil hangen, maar dat zelfs de ei gen leden die het bestuur, neem ik aan. hebben gekozen) geen inzage in de feiten krijgen, vind ik van een indrukwekkende gekkigheid. Of zou er toch iets vreselijk ver schrikkelijk ergs zijn gebeurd? Je gaat het bijna denken. Het bestuur hoepelt op en de le den krijgen niets te horen. Hoe krijg je het voor mekaar.' Alsof de tijd sinds 1892 is blijven stilstaan. Maar ja, dat zie je vaker bij hoog bejaarden. RUUD PAAUW Van onze redacteur Rob Onderwater KATWIJK - De lont was al een tijdje geleden aangestoken, maar gisteren pas barstte de bom op Nieuw Zuid, domein van Quick Boys. Het zat er al een tijdje aan te komen dat er een vroegtijdig einde zou komen aan het dienstverband van Melbi Raboen en de grootste amateurclub van Nederland. Gisteravond diende de Haagse oefenmeester voor de twee de keer binnen een week zijn ontslag in. De eerste keer veegde het Quick Boys-bestuur het verzoek nog van tafel. De tweede ontslagaanvraag evenwel werd door voorzitter Arie Guyt geaccepteerd. Een gisteren geplaatst artikel in dagblad Trouw is de directe reden van de breuk tussen Raboen, hij was bezig aan zijn tweede seizoep in Katwijk, en Quick Boys. De trainer liet zich daarin niet bepaald positief uit over de families Aandewiel en Pluimgraaff. Leen Aandewiel, de man waarmee Raboen verbaal in de clinch heeft gelegen in Katwijk. MONACO (ANP) - Servé Kuyer, de voorzitter van Roda JC, vindt dat tv-beelden geen overheersende rol mogen spelen in de rechtspraak van de KNVB. Hooguit een aanvullende. Daartoe neemt Kuyer, zelf juridisch geschoold, deze week contact op met de juristen Paul Boels (oud-voorzitter Fortuna Sittard) en Max Tri pels (oud-voorzitter MW). Samen met hen wil hij een plan de campag ne opstellen Met Boels en Tripels ontwikkelde Kuyer in de jaren ze ventig het huidige transfersysteem. Aanleiding tot de kritiek is de behandeling in hoger beroep van de zaak tegen oud-UVS'er Alfons Groenendijk. De middenvelder van Roda JC kreeg van de tuchtcommissie een schorsing van drie wedstrij den, nadat hij bijna vier weken geleden in het duel met Volendam een gele kaart kreeg, omdat hij na een overtreding de bal tegen Volendam- mer Peters had geworpen. De tuchtcommissie veranderde de gele kaart voor de "daad van wan gedrag" in rood, hoewel arbiter Egbertzen in het wedstrijdrapport over een licht vergrijp sprak en de waarnemer het voorval nauwelijks had geconstateerd. Het steekt Kuyer vooral dat zowel de tucht- als beroepscommissie het vonnis baseerde op TV-beelden. Niet als aanvullend bewijs, maar als belangrijkste. De ontlastende verklaringen van Egbertzen. de waar nemer en Peters werden tijdens de beroepszaak slechts voor kennisge ving aangenomen. Kuyer verwijt de 'rechters' van de voetbalbond willekeur. Ze zouden in strijd met de fundamentele punten van de rechtspraak handelen. "Op de zitting werden we pas geconfronteeid met de video-beelden. Een onjuiste juridische procedure, want de verdediging heeft recht op inzage in het bewijsmateriaal van de aanklager. In dit geval is het niet gebeurd", aldus Kuyer. "We moeten oppassen dat TV-regisseurs straks het competitiever loop niet gaan beïnvloeden. Ik was na de behandeling van de zaak als jurist verbijsterd. Hét was net een klucht". werd in het bewuste stuk conse quent een 'strontzak' genoemd. Voorts beweerde Raboen dat het functioneren als trainer werd be moeilijkt door een zogenaamde vijf de colonne, die volgens hem voor namelijk bestaat uit de 'clan Aande- wiel/Pluimgraaff Tijdens een extra bestuursverga dering werd Raboen gisteravond verzocht om het één en ander toe te lichten. De trainer gaf in dat ge sprek toe dat de over Leen Aande wiel gebezigde opmerkingen inder daad door hem waren gemaakt. De oefenmeester nam daarop direct ontslag. Het bestuur, geschokt door de handelwijze van de trainer, legde de Hagenaar vervolgens geen stro breed in de weg. Voorzitter Arie Guyt toonde zich gisteravond zeer teleurgesteld over de gang van zaken. "Hier zit een club als Quick Boys niet op te wach ten. Dit berokkent de club alleen maar schade. Maar na gisteren was er een vertrouwenscrisis onstaan tussen het bestuur en de trainer. Ra boen heeft afspraken geschonden. Er was afgesproken dat er niets meer over de kwestie Raboen/Aan- dewiel in de pers zou worden opge rakeld. Welnu, Raboen is die af spraak niet nagekomen en heeft daarnaast dingen gezegd die niet door de beugel konden. Dat heeft ook bij de spelers van de selectie kwaad bloed gezet". Grenzen Of Melbi Raboen aan de kant was gezet als hij zijn ontslag niet had in gediend, wilde Guyt niet zeggen. Maar uit de reactie van de praeses valt op te maken, dat Raboen gren zen heeft overschreden en uiteinde lijk eieren voor zijn geld koos. Waar om Raboen de harde weg heeft be wandeld en afspraken heeft ge schonden, wilde de voetbaldocent vanmorgen niet zeggen. "In het be lang van de jongens zeg ik er verder niets over. Die gasten moeten bij IJsselmeervogels zaterdag een be langrijke wedstrijd spelen. Daarom Gansier blijft bondscoach van Verenigde Staten NEW YORK (SID) - Nu Franz Bec- kenbauer trainer is van het Franse Olympique Marseille, zien de Ame rikanen er vanaf een andere bonds coach te zoeken. Bob Gansier. de huidige bondscoach van de Ver enigde Staten, kreeg gisteren te ho ren dat hu op zijn minst in functie zal blijven tot en met de wereldkam pioenschappen over vier jaar in ei gen land. Gansier nam vorig jaar januari de zorg voor het Amerikaanse voetbal elftal op zich. Melbi Raboen: "Ik het belang van de jongens zeg ik er verder mefs over. Die gasten moeten bij IJsselmeervogels zaterdag een belangrijke wedstrijd spelen. Daarom moet er rust in de tent zijn. Ik wil de zaak eerst even laten rus ten". tfoto Loek Zuyderdule) moet er rust in de tent zijn. Ik wil de zaak eerst even laten rusten". Guyt, enigszins aangedaan Kampioenenmaker Een onbekende in Katwijk, maar het bestuur. Dat is tot nu toe altijd die regio bekend als een kampioe- goed gegaan. Zijn kwaliteiten als nenmaker en het om een titel verle- trainer staan voor mij dan ook zeker gen zittende Quick Boys voelde niet ter discussie. Maar als de stelre- zich daardoor aangetrokken tot de gel 'een man een man, een woord trainer. De club besefte daarmee een woord' wordt gebroken, houdt ook een kampioen brokkenmaker in huis te hebben gehaald. Want de erd Melbi kwaliteit, n VU RuMn mogen dan Raboen door het bestuur van Quick buiten kijf staan, bij veel clubs Boys aangesteld. De Hagenaar was niet de eerste keus. Die was wegge legd voor Nick Stienstra. de trainer die met hoofdklasser RCH amateur- kampioen van Nederland was ge worden. Door tragische omstandig heden (Stienstra zat in het vliegtuig dat neerstortte in Suriname) moest Quick Boys spoorslags op zoek naar een andere trainer De (beperkte) keuze werd uiteindelijk bepaald op Melbi Raboen. Dat vormde volgens hem een voe dingsbodem voor prestaties. Bij UVS verliep zijn driejarig dienst verband bepaald niet vlekkeloos. Hij zwaaide in de Kikkerpolder ook een keer met zijn portefeuille. Niet- wisten wel degelijk wie we in huis hadden gehaald erkent Arie Guyt. "maar ik heb dat aangedurfd. Er zijn ook wel meer conflicten ge weest. Die zun altijd netjes uitge sproken. Ik verkeerde in de veron derstelling dat de kwestie met Leen Aandewiel was uitgepraat Er is ons toen niet duidelijk geworden dat er racistische uitspraken zun ge maakt. Aandewiel heeft die altud ontkend, dus konden we gewoon geen maatregelen nemen". Melbi Raboen genoot dus in barre tijden het vertrouwen van het be stuur, maar schond het vertrouwen door in de pers fel van zich af te bu ten. Quick Boys zit dus nu zonder trainer Hoe nu verder"' "We zitten nu met de brokken", beseft Arie Guyt. "We zullen op zoek moeten naar een ander en die is een-twee- dne niet gevonden". Totdat de nieuwe man is aange steld wordt de training en coaching de klasse naar de hoofdklasse. "We van de landeluke jeugd. DINSDAG 17 00-17 30 Sportnet Sport uil Frankr.jk 17 30-18 00 Sportnet Speedbootraces 17.30-18 30 EURO International Motor- spert 17 55-19 50 Did 1 Sport e*1ro Europa- cup-3 voetbal (FC Chemmtz-Borussia Dortmund) 10 00-20 00 Sportnet American Footban Purdue-Notre Dame 18 30-19 00 EURO Vlot Races 19 00-1930 EURO Goals de mooiste doelpunten uil de Spaanse voetbaicom- pet.t.e 19 20-20 00 Ned 2 Veron<a Sport 19 30-20 00 EURO Eurosportnews 20 00-21 00 EURO WK Indoor Jet ftk*n 20 00-21 00 Sportnet Autosport F3000 vanuit Le Mans 20 00-22 00 Super Ultra Sport 20 25-21 15 RTL V Europacup-3 voetbal live-verslag van de eerste helft van de wedstri|d V.tesse-Derry C-ty 21 00-22 00 EURO Aulosport 21 00-23 00 Sportnet Snooker 21 30-22 25 RTL V Europacup-3 voetbal live-vers aq van de tweede helft van de wedstrijd Vilesse-Derry City 22 00-23 00 EURO Worstelen 22 15-00 15 Super Ultra Sport 22 55-23 35 BBC 1 Europacup Voetbei hoogtepunten van Glasgow Rangers-La Vaietta 23 00-00 00 Sportnet Vo«eyt>al interne- tonaal toerroo. .oor mannen 23 00-00 00 EURO Autosport formule I GP van Spanje 00 00-01 00 sportnet Erotische sporten 00 00-01 00 EURO Golf voor vrouwen m Par.js 01 00-01 30 EURO Eurosport news WOENSDAG 07 00-09 00 Sportnet Autosport 08 30-09 30 EURO Moderne v.|fkemp m Finland 09 00-10 00 Sportnet Go auto en motor- sportmagaz. n# 09 30-10 00 EURO Eurotxs 10 00-11 00 EURO Autosport lormule l GP ven Spanje 10 00-12 00 Sportnet Pro Boksen 11 00-12 00 EURO Autosport 12 00-13 30 Sportnet Franse Rugby Lea gue 12 00-19 00 EURO Tenrss voor vrouwen m Essen 13 30-14 00 Sportnet Speedbootraces 14 00-15 15 Sportnet Pro Bowlen 15.15-15 30 Sportnet Sport mt Spanje

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17