Brilmij heeft nu een wereldnaam: FEESTAANBIEDING Twee brillen halen, één betalen. Als grootste opticien van Nederland werken we al jaren internationaal samen met ruim 1300 collega's in de Verenigde Staten van Amerika, Canada, België, lapan, Puerto Rico en sinds kort ook in Duitsland. Dat is één van de redenen waarom onze brillencollectie zo onbegrensd is. En waarom al onze monturen, ondanks exclusiviteit en modellering toch zo typisch Hollands voordelig geprijsd zijn. Nu hebben we onze naam veranderd in Pearle (uit te spreken als "Purl"). Een wereldnaam, want al onze internationale collega-opticiens noemen hun optiekwinkels ook Pearle. Voor de rest blijven we wie we zijn: de opticien met gra tis oogmeting een vol jaar garantie op breuk of beschadiging van glazen en montuur gratis montuurreparatie gratis 6-punts con trole gratis ultrasoon reiniging contactlenzen 2 maanden op zicht enorme keuze in vele prijsklassen wereldberoemde merken. En in de speciale Pearle Express winkels is uw nieuwe bril meestal al in één uur klaar. U vindt deze Pearle Express winkels al in Utrecht Rotterdam, Dordrecht en Leeuwarden. Kom eens langs voor een (hernieuwde) kennismaking. We doen u een feestelijk aanbod Zie de bon voor alle informatie Tegen inlevering van deze bon! (Geldig t/m 9 februari 1991) De gratis bril is bestemd voor dezelfde In de gratis bril gaan normale, blanke persoon die ook de eerste (betaalde) bril glazen in dezelfde sterkte als in de gaat dragen eerste (betaalde) bril. Wilt u meer (varia- Het montuur van de bril die u wel betaalt bel. ontspiegeld. anti-kras, kleur. enzJ v mag niet goedkoper zi|n dan f 100.- dan geldt een toeslag. VJ Het montuur van de gratis bril komt uit Geen andere kortingen te zelfder ti|d A de collectie met het rode driehoekje Op beide bnllen 1 jaar garantie Deze bon is geldig bi) alle Pearle en Pearie Express winkels in heel Nederland 2 Alphen a/d Rijn Van Mandersloostraat 9, Leiden Haarlemmerstraat 108 (t o. C8.A).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12