PROPER <5? HEEMBORGH We hebben een hypotheek die in ieders straatje past. r Wmrnm I b.v. makelaardij o.g. *DE LEEUW TE Bgjgjgl r— ROELOFARENDSVEEN Rabobank 9 Meer bank voor je geld ELKE ZATERDAG »B«"» i|ll lg «1 «1II «B ljn «I «8 I|11 *8 I ïl «l«« I ijn 11 Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur. Inl bi| onze advertentie-afdeling telefoon (071)161400 mzm iiiiniiii MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN Oegstgeest, Schoutenburgstraat 11. Royale midden woning met voor- en achtertuin, stenen schuur, achteruit gang. Het pand wordt inwendig geheel gerenoveerd opge leverd, met uitzondering van de keuken. Het pand heeft een geheel nieuwe centrale verwarmingsinstallatie. Inde ling': vestibule, gang, toilet, kelderkast, keukenruimte, ka mer en suite. 1 e Etage: kamer en suite, kleine voorkamer, badruimte, toilet, balkon. 2e Etage: voor- en achterkamer, bergruimte. Oplevering na voltooiing van renovatiewerk zaamheden echter in overleg. n.o.t.k. Oegstgeest, Grunerielaan 44. Gelegen hoekhuis met voor-, zij- en zonnige achtertuin (Z.O.), vrijstaande stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang, toilet, keuken, kelderkast, woonkamer met zijraam. 1e Etage: overloop, douchecel met wastafel en toilet, 3 slaapkamers, balkon. 2e Etage, vaste trap naar hobbyzolder met dakkapel. Het huis wordt c.v.-gas verwarmd. Oplevering in overleg. 186.000,- k.k. Leiden, Oosterdwarsstraat 31. Gemoderniseerde wo ning in verkeersarme straat. Indeling: entree, kleine hal, ruime woonkamer met parketvloer. Uitgebouwde halfopen keuken, toilet met aansluiting wasapp. 1e Et. overloop, voorkamer over gehele breedte, 2 kleinere achterkamers, dakterras op het zuidwesten, moderne badkamer met lig bad en wastafel. Het huis is goed onderhouden. Voorgevel gereinigd en opnieuw gevoegd. Verwarming d.m.v. gaska chel. Zeer lage energiekosten. Aanvaarding in overleg. 108.000,- k.k. Leiden, Lage Rijndijk 36,38 en 40. Te koop in de beleg gingssfeer. Winkelruimte, kantoorruimte en afzonderlijke bovenwoning. Het geheel is verhuurd met een huurop brengst van 37.600,- per jaar 275.000,- k.k. Leiderdorp, Hubrechtstraat 18. Rustig gelegen hoek huis met voor-, zij- en zonnige achtertuin (Z.W.), grote schuur en achterom. Indeling: entree, gang, kelderkast, toilet met fontein, woonkamer met schuifpui naar de tuin, open keuken. 1e Etage: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met douche, wastafel en aansl. wasapp. 2e Etage: vaste trap, overloop, 1 grote kamer met voor- en achter een dakkapel, zolderberging. Het huis wordt c.v.-gas ver warmd en is voorzien van spouwmuur- en dakisolatie. In houd: 310 m3. Perceelgrootte 184 m2. Oplevering in over leg 178.000,- k.k. IN PRIJS VERLAAGD Roelofarendsveen, Gooiland 27. Grote eengezinswo ning met voor- en achtertuin (west), stenen schuur en ach terom. Zeer rustige ligging tegenover waterpartij met ei landje: aan verkeersvrij pad. Indeling: uitgebouwde en tree, hal, toilet, Z-vormige woonkamer met parketvloer, trapkast, moderne open keuken met apparatuur. 1e Et., overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, was tafel en toilet. 2e Et.: vaste trap, overloop met aansluiting wasapparatuur, berging, 1 grote kamer, dakuitbouw over gehele breedte van het huis. Het huis is goed onderhou den en c.v.-gas verwarmd. Oplevering kan spoedig. 179.000,- k.k. Oegstgeest, Rons Versterlaan 15. Rustig gelegen mid denwoning met voor- en zonnige achtertuin, achteruit gang, stenen schuur, c.v.-gasinstallatie (ketel 2 jaar oud) Indeling: zeer ruime hal, toilet, woonkamer met open haard, keuken met veel kastruimte en enige apparatuur. 1e Etage: 3 kamers (2 met wastafel), douchecel met was tafel, keukenruimte, overloop, balkon. 2e Etage: grote zol derkamer met dakkapel, veel kastruimte, wasruimte met toilet. Door indeling zeer geschikt voor gescheiden bewo ning. Oplevering in overleg. 235.000,- k.k. LD 22-09-1990 Oegstgeest, Passage 9-12 Tel. 071-170741.. FAX 071-155608. 's Zaterdags geopend van 10.00-16.00 uur. HJ NVM Zaterdag 22 september 1990 van 13.00 tot 15.00 uur Een perfect onderhouden EENGEZINS-WONING met beschutte tuin (zuid) met moderne stoffering (luxaflex, lamellen, parket, vloer- bed. eet.) lichte woonkamer (5x5.35) nieuwe witte keuken met app. 3 slaapkamers badkamer met ligbad, toilet en wastafel grote zolderkamer met dakkapel en bergvliering HIER KUNT U ZO IN!!!!! OEGSTGEEST, G. Boedijnpad 11 PRIJS: N.O.T.K. KANTOOR LEIDEN senstraat 43, 071-142045 )k 's zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur) LD 22-09-'90 LEIDEN Langebrug 71/Pieterskerkchoorsteeg 10a. Op markant druk punt gelegen, goed onderhouden hoek pand met café-bedrijfsruimte en uitstekende huuropbrengst uit de 2 bovengelegen aparte etages, het geheel is voorzien van c.v.-gas. Leeg te aanvaarden: café-bedrijfsruimte ca. 75 m2, grotendeels onderkelderd (stahoogte) w.i. opslag e.d. Verhuurd: via aparte entree te bereiken bovenwoning, bestaande uit 4 grote kamers, modern goed sanitair, etc. Huuropbrengst op aanvraag. Door goede huuruitkomsten boven, lage lasten v.w.b. parterregedeelte. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Inlichtingen: Nieuwe Rijn 87 - 2312 JK Leiden Tel. 071-130841 - Fax 071-144717 Gaat u pas nadenken over een Donor Codicil als u nieuwe lever nodig heeft? Veel mensen vinden 't maar een eng idee om na hun- dood weefsels en organen af te staan. Totdat ze zelf met de noodzaak van een transplantatie worden geconfronteerd. illfllBiiciiïlp WWp p.™»»»». s™.»» Een Codicil heeft immers twee kanten: u draagt 't voor iemand anders, en iemand anders draagt 't voor u. Denk erover. Praat erover. En haal een Donor Codicil bij uw huisarts of apotheek Het Donor Codicil. Van levensbelang. SIRE SASSENHEIM - MECKLENBURG 3 Royaal goed onderhouden herenhuis met berging en vrije tuin op het zuiden. Deze zeer solide woning heeft de vol gende indeling entree, modern toilet, ruime L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, open keuken met veel kastruimte en div. app. 1e Verd 3 prima slaapkamers, royale badkamer met ligbad, 2e toilet en wandmeubel met wastafel, tevens aansl. wasm vaste trap naar grote zolder met perfecte 4e slaapkamer met dakka pel, veel bergruimte, ruimte met c v.-ketel en boiler. Het ge heel is goed onderhouden en uitstekend geïsoleerd. U moet deze woning beslist van binnen zien! Vraagprijs: 267.500,- k.k. Aantrekkelijke hoekwoning met perfect gelegen zonnige tuin op het zuiden ca. 12 mtr. diep. Indeling: entree, toilet, trap naar 1e verdieping, Z-vormige woonkamer, dichte keu ken, aangrenzend bijkeuken/berging met aansl. wasmachi ne, c.v.-combiketel en kelderkast 1e Verdieping: 4 slaap kamers en douche. Het geheel is prima onderhouden, gro tendeels hardhouten ramen en kozijnen v.v. thermopane beglazing, prima vrije tuin. Kortom een leuk geheel. Vraagprijs: 179.000,- k.k. MAKELAARS IN ONROEREND GOED m Heemborgh makelaars in onroerend goed heeft vestigingen in Lisse, Hillegom, Bennebroek. Hoofddorp en Sassenheim NOORDPLEIN Aan het winkelcentrum Noordplein worden in oktober 1990 enkele nieuwe winkels gerealiseerd. De oppervlakten variëren van 71 m2 tot 114 m' De winkels worden opgeleverd met c.v.-gas installatie, pantry en toilet. Huurprijzen vanaf 23.000,- per jaar. I A4 van der meer i l/X\onroerend goed I Zuideinde 7 - 2371 BP Roelofarendsveen II Telefoon 01713-19019 B.g.g. B. C. M. van Velzen, tel. 01713-15569 NIEUW IN VERKOOP Ravelstraat 6 Zeer ruim herenhuis met voor- en achtertuin met schuur. Ind.: gang. 2 slaapkamers, wasruimte, c.v.-ruimte, toilet. 1e Etage rui me U-vormige woonkamer met open haard, parket, semi-open keuken met div. mbouwapp. 2e Etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. Alle kozijnen zijn van hardhout, dubbel glas. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Haagweg 54b Zeer mooi gelegen 3-kamer appartement met lift en groot balkon op W, alsmede garage. Ind.: hal met toilet, woonkamer met groot balkon (W), open keuken, badkamer met ligbad, w.t., aansl w a 2 slaapkamers. Bouwjaar 1988. Het gehele pand is v.v thermo pane beglazing en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Evt. subsidie ter overname. Vraagprijs: 154.000,- k.k. EBB Wijngaardenlaan 101 Mooi herenhuis met grote garage en ruime voor- en achtertuin op Z. Ind. gang. woonkamer 4.10x8.5 m.. trapkast, toilet, keuken met nieuwe uitbouw, grote serre, zeer grote garage. 1 e Etage ka binet, achterkamer, voorslaapkamer met vaste kasten, deur naar badkamer met ligbad. 2e Etage: zolder met berging en c.v -ketel. Koopsom: 245.000,- k.k. Doezastraat 1b 2311 GZ Leiden. Tel. 071-140745. EIGENDOMSBEWIJS STEENSTRAAT ARNHEM Hypotheekbedrag Looptijd Bruto inkomen Alleenverdiener maf Leeftijd f 120 000 30 jaar f40 000 De Spaar-Oplimaalhypotheok verge leken met onze Annuiteitenhypotheek. Voordeliger vanaf jaar 4 f 29.000 Hypotheekbedrag Looptijd Bruto inkomen mah Bruto inkomen vrouw Leeftijd man Leeftijd vrouw (340 000 30 jaar f 80 000 f70 000 35 jaar Oe Spaar Oph Voordeltgnr var De Spaar- Optimaalhypotheek bespaart u tien duizenden guldens. De Rabobank heeft voor iedereen een passende hypotheek. Dat wist u al. Maar de Rabobank heeft ook de Spaar- Optimaalhypotheek. Een hypotheekvorm waarmee u tienduizenden guldens kunt besparen. Dat is afhankelijk van de hoogte van de hypotheek, uw leeftijd en uw inkomen. Aan de bovenstaande voorbeelden kunt u zien om wal voor enorme besparingen het uiteindelijk kan gaan. Ga direct naar de Rabobank. Of u nu een huis in de Steenstraat op het oog heeft, of één op de Groole Markt, met de Spaar-Optimaalhypotheek van de Rabobank wint u altijd. Het voordeel is voor iedereen verschillend. Laat daarom nu bij de Rabobank üw voordeel berekenen. Ook als u al een hypotheek heeft. En mocht u een hotel willen neerzetten... Ga verder met de Rabobank! Stuur mij een gratis hypotheeklastcnvcrgclijking Spaar- Optimaalhypotheek* Naam cn voorletters: Geboortedatum:m/v Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Koopsom woning: f Hypotheekbedrag: f-1 Bruto jaarinkomen: f Plaats: Partner: f .Datum: irdc Rabobank. Antwoordnr. 42.5WIOMA Ltndhovcn /J

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 43