NOG IN TE VULLEN verpleging en verzorging GROEPSHOOFD VEDIORft Verpleegkundigen (m/v) Medi Interim fflïïlif™ Robert-Fleury Stichting Ziekenverzorgenden (m/v) Sociaal Paedagogisch Centrum Sandhaghe De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (017191 19320. Per 1 oktober 1990 komt in paviljoen Uiver, leefgroep Lepelaar, een vacature voor de functie van De leefgroep "Lepelaar" bestaat uit 11 man nen en vrouwen, in leeftijd variërend van 35 tot 70 jaar. Zij functioneren op laag niveau. Twee bewoners zijn niet ambulant. Uitgaande van de individuele mogelijkheden van deze actieve bewoners zijn de doelstel lingen: - de zelfredzaamheid stimuleren en op peil houden - door middel van een rustige benadering een toch zo gevarieerd mogelijk programma bieden - een zo huiselijk en veilig mogelijk woon-/ leefklimaat bieden. Het groepshoofd is, samen met het paviljoens- hoofd, verantwoordelijk voor het: - begeleiden van teamleden en het bevorde ren van de samenwerking - onderhouden van contacten met andere diensten. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die voldoet aan de volgende verwachtingen: - in het bezit zijn van het diploma Z-verpleeg- kunde - tenminste 1 jaar ervaring als Z-verpleeg- kundige - visie hebben op omgaan met bewoners van laag niveau - democratisch leiding kunnen geven aan het personeelsteam - samen met de overige groepshoofden en het paviljoenshoofd verantwoordelijkheid kunnen dragen voor het goed functioneren van het paviljoen. Het salaris is conform het F.W.G. ingedeeld in functiegroep 45 en bedraagt maximaal f 3-953,-- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van onze instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met mevrouw M. Bergman, paviljoens hoofd (toestel 353)- Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrou welijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. TÏR MP WIT T FM MM FlFM Robert-Fleury Stichting is de naam van ons Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis dat na de fusie van Schakenbosch en de Ursula Kliniek is ontstaan. De organisatie is op meerdere lokaties gevestigd, beschikt over ruim 650 bedden en is thans volop in ontwikkeling. Op de lokatie Wassenaar (Ursula Kliniek) bestaan o.a. in het B-gebouw enkele plaatsingsmogelijkheden voor Het B-gebouw heeft 4 units waaronder 2 gesloten voor opname crisis-interventie en kortdurende behandeling. Er wordt hier toe gewerkt naar een vervolgbehandeling, terug plaatsing of ontslag. Op de medium-stay unit (BIwordt veel gewerkt met individuele pro gramma's waarbij gebruik wordt gemaakt van gedragstherapeutische technieken met onder steuning van een socio-therapeutisch pro gramma. Door functieverandering is deze unit volop in beweging. Er wordt in multidisciplinair teamverband ge werkt waarin de verpleegkundige discipline een duidelijke plaats inneemt In het kader van komende veranderingen in de behandelorganisatie verwachten wij van kan didaten een actieve rol bij de uitwerking van de ingeslagen weg. Omdat kwaliteit van zorg bij ons hoog in het vaandel staat zijn ruime interne bijscholings mogelijkheden aanwezig om de kennis en vaar digheden van onze medewerkenden in stand te houden c.q. uit te breiden. Functie-eisen - Hetdiploma B, A/Bof H.B.O.-Vaangevuld met ervaring in de psychiatrie. -Bereidheid tot het volgen van interne bijscholing. - Het verrichten van alle diensten. Arbeidsvoorwaarden - Salariëring volgens functiegroep 45 en voor unit BI functiegroep 40. - C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. - Part-time dienstverband tot min. 60% is bespreekbaar. -Interne huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. - Zij die eerst een ruimere ervaring binnen de psychiatrie willen opdoen zijn als pool- kracht welkom. U kunt dan wisselend op diverse afdelingen deze ervaring opdoen. Inlichtingen over bovenvermelde functies zijn te verkrijgen bij Bart Rusman, coör dinator B-gebouw (tel.: 01751 - 19350). Indien u meer informatie wenstoverandere vacatures in onze verplegingsdienst dan kunt u deze verkrijgen bij Lodewijk Seegers, per soneelsconsulent (tel.: 070 - 3209252) afdeling personeelszaken aan wie u tevens uw sollicitatie kunt richten. Robert Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 320 92 52 Ten behoeve van één van onze opdrachtgevers, een verpleeghuis te Leiderdorp, vraagt Medi Interim: (vast dienstverband, 32 of 40 uur per week) De funktie-eisen: diploma ziekenverzorgende aktieve opstelling en positieve houding t.a.v. bewoners en kollega's zelfstandig kunnen werken en verantwoordelijkheid kunnen dragen zich professioneel verder willen ontwikkelen binnen het vakgebied flexibele opstelling Geboden wordt: een werkomgeving waarin u gestimuleerd wordt uw kwaliteiten te ontplooien diverse scholingsmogelijkheden een passend salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Bel, schrijf of kom even langs. Voor informatie over de funktie en het verpleeghuis kun je ons bellen, of kom even langs op het Filiaal. Je kunt natuurlijk ook schriftelijk solliciteren, t.a.v. Rose-Marie Perdaen. Breestraat 12, Leiden, tel.: 071 -143145. Gevraagd tandarts- assistente in Wassenaar Ervaring strekt tot aanbeveling. Brieven onder nr.: 102470 WIE AANEEN UITZENDCARRIERE WIL WERKEN, Als u vakmanschap en ambitie in uw werk wilt leggen, doe dan met een van deze banen een stap vooruit. VERPLEEGHULPEN Voor een verpleeghuis en een stichting voor maatschappelijke dienstverlening zijn wij op zoek naar gemotiveerde verpleeghulpen met ervaring. De werkzaamheden zijn voornamelijk van verzorgende aard, zoals: wassen, aan kleden en in bed helpen van bejaarden. Het gaat hierbij om flexibele werktijden. Te weten: dagdelen (bij voorbeeld 7.30 tot 13.00 uur of 18.00 tot 23.00 uur), dagjes, weekenden of enkele weken. GEMOTIVEERDE BEJAARDEN-/GEZINSHULPEN De werkzaamheden zijn voornamelijk van huishoudelijke aard ter ondersteuning van bejaarden thuis of in gezinnen met vaak jonge kinderen, waarbij de taken van de moeder of de vader opgevangen moeten worden. De werktijden zijn zeer flexibel, zowel 's ochtends, 's middags als 's avonds en weekenden. Ervaring is niet noodzakelijk. Bent u geïnteresseerd en wilt u snel aan de slag, neem dan direct contact op met ons. HOEFT MAAR ÉÉN NUMMER TE BELLEN: (071)14 2347 DE D1REKTE LIJN NAAR EEN UITZEND-CARR1ERE UITZEND- EN PERSONEEL ADV1ESBUREAUX Pelikaanstraat 11, Leiden V I l» I O R L fc I l> T T I I) Is I. I I k Het uitzendburo voor de gezondheidszorg Hoe wijs kun je worden van verstandelijk gehandicapten... Omgaan met en werken voor verstandelijk gehandicapten vraagt om de bereidheid tot leren van ervaringen met mensen en om zelfontplooiing. Met die filosofie en aandacht voor veranderingsprocessen zet de Stichting S.P.C. Sand hag he zich in voor verstandelijk gehandicapten, sinds 1955. Zij beheert daartoe 18 gezins vervangende tehuizen, 2 kinderdagverblijven en een internaat annex observatie- en behandelingscentrum in 's-Gravenhage en omgeving. Een gezinsvervangend tehuis (G.V.T.) biedt huisvesting van tijdelijke danwel langdurige aard, aan verstandelijk gehandicapten vanaf 18 jaar. Door de kleine woonvormen kan het personeel een optimale verzorging en begeleiding bieden en hulp bij integratie in de maatschappij. Dit betekent het in kaart brengen van de hulpvraag en daar het hulpaanbod op afstemmen. Het totale "welzijn" van de bewoners staat centraal. De keuze van 3 kleinschalige woonvormen met het daaraan vastgekoppelde partiële, funktioneel mentorschap (3 mentoren per woongroep) is een konkretisering van de beleidsvisie. In het gezinsvervangend tehuis G.V.T.-Wassenaar wonen 22 mannen en vrouwen in de leeftijd van 21 tot 57 jaar, met ingang van september is er een vakature voor een ongediplomeerd groepsleid(st)er Naast de gebruikelijke kennis en ervaring zijn stressbestendigheid en zelfstandigheid zeer belangrijk voor deze funktie. Het goed koördineren en organiseren moet een tweede natuur zijn. Enthousiasme, inzet voor het nemen van initiatieven, een heldere visie op de zorg in het algemeen plus ervaring, liefst opgedaan in deze sektor, zijn essentieel. Leeftijd 21 jaar of ouder. Wij bieden een uitdagende werksituatie in een G.V.T. in ontwikkeling met een groep bewoners en kollega's, die zich positief op de toekomst richt. Binnen onze Stichting wordt veel aandacht gegeven aan deskundigheidsbevordering middels in- en externe opleidingen. Verder een salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Wij verwachten in de sollicitatiebrief een duidelijke motivatie waarom juist "jij" die geschikte kandidaat bent die wij zoeken. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd, Mariëtte Koop, van het G.V.T.-Wassenaar, tel. 01751-1.93.53. Kandidaten voor deze funktie dienen in 's-Gravenhage ol de direkte omgeving woonachtig te zijn. Schriftelijke reakties moeten vóór 1 oktober 1990 met vermelding van het vakaturenummer 4639, gezonden worden aan: Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum Sandhaghe, afdeling Personeelszaken, Hogeweg 18,2585 JD 's-Gravenhage. dagverblijven en woonvormen voor verstandelijk gehandicapten

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 26