technische funkties uitzendbureaus De Koning vraagt: Tekenaars (CAD) Constructeurs Ontwerpers Werkvoorbereiders Calculators Projectleiders Opzichters Bestekschrijvers Hoek Engineering bv ASTMA. ERGER DAN U DENKT. Astma Fonds Giro55055 bel de banenlijn 071/141845 maiï LubaUitzend Buro Boekhoudkundig medewerker m/v Administratief medewerker m/v Aan de slag in de horeca? tempo-team uitzend bureau Electrotechnisch controleur m/v M.T.S.-ers Electrotechniek m/v Medewerker Verkoop Binnendienst Voor een dynamisch bedrijf te Leiden zoeken wij een medewerker met een commerciële instelling. De werkzaamheden zullen bestaan uit het bijhouden van het klantenbestand, het onderhouden van telefonische kontakten, het bijhouden van agenda en het verzorgen van mailingen. De juiste kandidaat heeft een Mavo-diploma, ervaring met telefonische verkoop, is flexibel, kan zeer zelfstandig werken en is tussen de 22 en 35 jaar. Deze full time baan zal langere tijd gaan duren. Telefoniste Receptioniste Bij een bedrijf te Leiderdorp kunnen wij per direkt een telefoniste receptioniste plaatsen die de telefooncentrale gaat bedienen en bezoekers zal ontvangen. Ervaring in een soortgelijke funktie is een vereiste voor deze full-time baan. Leeftijd 20 jaar. Directiesecretaresse Voor een internationaal bedrijf te Leidschendam zoeken wij een zeer ervaren directiesecretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. het bijwonen en notuleren van vergaderingen, het maken van afspraken, het bijhouden van agenda, ont vangen van bezoekers, archiveren en typen. De juiste kandi daat voor deze zeer zelfstandige baan heeft een secretares se-opleiding, relevante ervaring, heeft een goede beheer sing van de nederlandse en engelse taal en beheerst steno nederlands en engels. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren Commercieel administratief medewerker Met spoed zoeken wij een commercieel-administratief medewerker voor een bedrijf in de omgeving van Leiden Het betreft het aannemen en behandelen van telefonische bestellingen, faktureren, typen van correspondentie met Word Perfect en archiveren. Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-niveau, accutaresse, goede typevaardigheid en zelfstandig kunnen werken. Boekhoudkundig medewerker Bij een bedrijf te Roelofarendsveen zoeken wij een boekhoudkundig medewerker voor.36 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verzorgen van de financiële administratie, boeken van debiteuren en crediteuren, bank, kas en giro bijhouden, faktureren, aanmaningen verzorgen en het uitwerken van offertes Relevanie werkervaring, een opleiding op PD-niveau en ervaring met computerbóekhouden zijn vereisten. Deze baan zal ongeveer 5 maanden gaan duren. ^ftff uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071-144143. bank 70.70.70.120 24 uur per dag actuele informatie overvacatures op onze vestigingen ~r randstad uitzendbureau Vooreen bedrijf in Roelofarendsveen zoeken wij per 1 oktober a.s een administratief medewerker op de boekhouding. De werkzaamheden bestaan uit: debiteuren- en credi teurenadministratie, kas, bank en giro bijhouden, factureren, offertes maken en correspondentie voeren. Hiervoor zoeken wij een zeer zelfstandige uitzendkracht in de leeftijd tot 35 jaar. De opdracht zal ca. 5 maanden gaan duren. Bij een meubelbedrijf in Leiderdorp zoeken wij pêr 1 oktober a.s. een administratief medewerker op MEAO- niveau. Aangezien er veel contacten met buitenlandse leveranciers worden onderhouden is een zeer goede beheersing van de engelse taal vereist en beheersing van frans en duits een pré. Tevens behoren tot de werk zaamheden: orderverwerking, voor raadbeheer en facturatie. Deze baan is voor langere tijd. Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 01717-8142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn. Capellea/d I Jssel, Oen Haag. Hoofddorp, Katwijk, Leiden. Leiderdorp. Leidschendam. Lisse, Noordwijk. Rotterdam. Rijnsburg. Spijkenisse. Voorschoten. Woerden. Tempo-Team Uitzendbureau zoekt voor een groot hotel/restaurant/congres centrum in Lisse gemotiveerde kelners/serveersters. Het gaat om wisselende diensten. Dus ook als u beperkt beschikbaar bent kunt u reageren. Bij voorkeur beschikt u over eigen vervoer. De reistijd en de reiskosten worden vergoed. Bent u 20 jaar of ouder en hebt u ervaring in de horeca kom dan langs op een van onze vestigingen voor meer informatie. Leiden, Stationsplein 212, tel. 071 -12 64 44 Haarlem, Zijlstraat 76, tel. 023 - 31 92 91 Hoofddorp, Kruisweg 989a, tel. 02503 - 2 05 10 BV NEDERLAND HAARLEM is gespecialiseerd in toepassings gerichte automatiseringsprojecten Actief op een breed terrein van industriële automatisering, verkeers regeltechniek en ondermeer beweg wijzering werken er dagelijks ruim 500 gespecialiseerde medewerkers aan geïntegreerde totaaloplossingen De uitgebreide ervaring en expertise van Nederland Haarlem op het gebied van logistieke en verkeerskundige vraagstukken vormt hierbij de basis van hoogwaardige produkten en systemen Nederland Haarlem heeft een centrale afdeling. Kwaliteitscontrole, die belast is met de controle van produkten van de verschillende produktieafdelingen Bij de afdeling is een vacature ontstaan voor de functie van De werkzaamheden vinden plaats op een afdeling bestaande uit 11 mensen en betreffen het testen en repareren van microprocessor en interface modules, die toegepast worden in verkeersregelinstallaties en electronica voor de procesindustrie. Tevens draagt men mede zorg voor de eindcontrole van verkeersregelapparatuur Voor de uitoefening van deze functie vragen wij iemand met een opleiding van M T S -electrotechniek, afstudeerrichting electronica. of gelijkwaardig. Kennis van microproces soren is gewenst. Gezien de vele contacten met functio narissen binnen de onderneming zijn goede contactuele eigenschappen wenselijk Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer K Henstra. chef kwaliteitscontrole, telefoon 023-189 275 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan B V Nederland Haarlem, ter attentie van de Personeelsafdeling. Oudeweg 115. Postbus 665, 2003 RR Haarlem Nederland Haarlem specialisten in verkeerskundige-en logistieke automatisering Hoek Engineering b.v. is een ingenieurs-, projectenbureau met vestigingen in Haarlem, Rotterdam en Breda. Wij voeren werkzaamheden uit op diverse vakgebieden zoals: werktuigbouw, bouw kunde, weg- en waterbouw. elektrotechniek Deze werkzaamheden zijn o.a. teken-, ontwerp- en berekenwerk, bestek- schrijven, calculatie, werk voorbereiding, planning en kostenbewaking, project begeleiding, opzichterswerk zaamheden en directievoering Onze opdrachtgevers zijn: advies- en constructie bureaus, productiebedrijven, machinefabrieken, bouw- en aannemersbedrijven, architectenbureaus en over heidsinstellingen Door het groeiend aantal opdrachten zoeken wij medewerk(st)ers op projecten in Noord- en Zuid-Holland en Utrecht in de functies van In bovenstaande functies hebben wij mogelijkheden voor ervaren en minder ervaren kandidaten Wij bieden u een interessante baan, goede carrièremogelijkheden, een goed salaris en emolumenten Telefonische inlichtingen - schriftelijke reacties 023-319313 Stationsplein 76 2011 LM Haarlem Postbus 1199 2001 BD Haarlem B V Nederland Haarlem is gespecialiseerd in toepassings gerichte automatiseringsoplossmgen Actief, op een breed terrein van industriële automatisering, verkeers regeltechniek en ondermeer beweg wijzering en wegmeubilair, werken er dagelijks ruim 500 gespecialiseerde medewerkers aan geïntegreerde totaal oplossingen, De uitgebreide expertise van Nederland Haarlem op het gebied van logistieke en verkeerskundige vraagstukken vormt hierbij de basis van hoogwaardige produkten en systemen De produktgroep Diensten levert technische dienstverlening volgend op leveranties van produkten De produkt groep is actief op het gebied van installatie, modificatie, onderhoud en service aan hard- en software, waaronder complete micro- en mim- computersystemen Vanwege de sterk toenemende activi teiten in deze produktgroep vragen wij voor de binnen- en buitendienst De werkzaamheden omvatten het localiseren van storingen aan appara tuur en componenten van overwegend electrische en electronische appara tuur. en het doen van testen aan nieuw ontwikkelde en/of geleverde apparatuur De kandidaten, afgestudeerd in de richtingen informatica of electronica. functioneren meestal in direct contact met onze afnemers zodat wij eisen stellen aan hun contactuele eigenschappen en persoonlijke presentatie Kandidaten die hun voorkeur uitspreken voor een buitendienst functie worden gewezen op de mogelijkheid om deze functie, na een gedegen mwerkperiode m de eigen regio/woonplaats uit te kunnen oefenen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer M Bi|Ster, manager Diensten, telefoon 023-189 317 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan B V Nederland Haarlem, ter attentie van de Personeelsafdeling. Oudeweg 115. Postbus 665. 2003 RR te Haarlem *JH) Nederland Haarlem specialisten in verkeerskundige en logistieke automatisering

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 25