administratieve funkties Controller UNIEKE UITDAGING VOOR VEELZIJDIGE SECRETARESSE Mercuri Urval m\sMI Textiles International BoWQ AANKOMEND ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKERS/STERS directiesecretaresse STICHTING DE DRIESLAG Instelling voor Jeugdhulpverlening te Leiden. Do Stichting de Drieslag is een algemene instelling voor jeugdhulpverlening met de volgende werksoorten: voogdij, gezinsvoogdij, home-training, vrijwillige pleegzorg en adviesbureau voor jongeren en ouders. Het voogdij en gezinsvoogdij werk wordt gerealiseerd mid dels een holding met Pro Juventute Den Haag. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij a. Receptioniste/telefoniste/ typiste M/V 20 uur per week. b. Financieel-administratief medewerker MA/ 20 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van fi nanciële bescheiden en het registreren van het cliënten bestand t.b.v. de verschillende werksoorten. Wij vragen voor beide funkties - leeftijd minimaal 23 jaar - minimaal MAVO (voor de financiële administratie strekt aanvulling PD boekhouden tot aanbeveling) - recente WP ervaring - goede contactuele eigenschappen, sociale belangstel ling en goed kunnen omgaan met vertrouwelijke situaties. - in een team kunnen samenwerken - ervaring in een soortgelijke funktie. Het gaat hier om een tijdelijk dienstverband van een half jaar. Een vaste aanstelling is niet uitgesloten. Indien moge lijk kunnen beide funkties tesamen als full-time vervuld wor- Uw sollicitatiebrief kunt U binnen 2 weken na het verschij nen van deze advertentie richten aan de direkteur van de Stichting de Drieslag, Plantage 2, 2311 JC Leiden. 5 De Frentrop Stichting is een landelijk werkende organisatie op het terrein van de Jeugdhulpverlening. Het Centraal Bureau van de stichting, gevestigd te Lisse, zoekt voor spoedige indiensttreding: MEDEWERKSTER INTERNE ZAKEN (32 uur p.w) Functie-informatie: Haar werkzaamheden ten behoeve van de afdeling Interne Zaken zullen bestaan uit: het zelfstandig verzorgen van de correspondentie w.o. het uitwerken van geconcipieerde teksten, notuleren, bediening van de telefooncentrale, receptiewerkzaamheden en archivering. Functie-vereisten: - Opleiding op middelbaar niveau aangevuld met voor de functie relevante cursussen - Daar wij een DUIZENDPOOT zoeken is ervaring in een soortgelijke functie een absoluut vereiste alsmede ervaring met tekstverwerking. Arbeidsvoorwaarden: - Geboden wordt een goed bruto-salaris dat nader is overeen te komen. - Een vakantietoeslag van 8% en toetreding tot het Pensioenfonds P.G.G.J^. (met een waarde- en welvaartsvast pensioen) Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met mevrouwJ. Lieverse 02521-19122) Schriftelijke sollicitaties vóór I oktober a.s. te richten aan: Frentrop Stichting, postbus 178, 2160 AD Lisse. HeembouwB.V., gevestigd te Roelofarendsveen(ZH), is een middelgroot, regionaal opererend bouwbedrijf met een omzet van ca. 35 miljoen. Heembouw heeft gedurende de afgelopen 50 jaar een goede reputatie opgebouwd en bestrijkt het gehele terrein van de bouw. De 100 medewerkers leggen zich toe op een grote diversiteit aan projecten in de woning- en utiliteitsbouw. Ook op het gebied van projectontwikkeling, bedrijfsbouw, restaura tie en verbouwing heeft Heembouw een goede naam in de markt verkregen. Door een planmatige, klantgerichte aanpak, kwaliteit en een actieve acquisitie heeft Heembouw een gezonde groei gerealiseerd. Voor Heembouw B. V. zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van zelfstandigheid, visie, resultaat De functie: Na een grondige inwerkperiode, waar in u de organisatie leert kennen, wordt u verantwoordelijk voor de (financiële) administratie van Heembouw B. V. - U geeft sturing aan de 2 medewerkers van de afdeling administratie, die o.m. belast zijn met de crediteuren/debiteu ren administratie en de verwerking van de salarisadministratie. Zij verzorgen tevens de periodieke verslaglegging. - U wordt verantwoordelijk voor het opstellen van de begroting en het finan ciële jaarverslag. U optimaliseert de benodigde managementinformatie en staat de directie terzijde door uw inbreng in planning, sturing en inter pretatie van cijfers. U onderhoudt o.m. het contact met de projectleiders en begeleidt hen bij het opstellen van de projectbudgetten. - U bent nauw betrokken bij het ontwer pen van administratieve procedures en stuurt de verdere ontwikkeling van de geautomatiseerde gegevensverwer king. - U neemt deel aan het managementover leg en rapporteert aan de directie. Heembouw vraagt: - Een zelfstandige, energieke en initiatief rijke organisator, die mede op grond van zijn of haar financiële deskundig heid anderen weet te inspireren. - Een zakelijke en pragmatische instel ling. - Opleiding op HEAO/SPD-niveau. Door uw meerjarige ervaring heeft u een ruime financieel-administratieve kennis opgebouwd. - Leeftijd 30-40 jaar. Heembouw biedt: - Een verantwoordelijke functie, waarin u veel kunt waarmaken. - Een uitdaging voor iemand met visie en eenbrede interesse. - Een goed salaris en modeme secun daire arbeidsvoorwaarden. - Een door de vele contacten veelzijdige baan bij een gerenommeerd bedrijf. Heeft u interesse? Schrijf dan een brief metc.v. onder vermelding van ref.nr. 4.4803 naar Mercuri Urval B.V., Westblaak 132, 3012 KM Rotterdam. j NETHERLANDS INSTITUTE FOR ADVANCED STUDY IN THE HUMANITIES AND SOCIAL SCIENCES (NIAS) Het NIAS te Wassenaar, gevestigd aan de Meyboomlaan 1, is een onderzoeksinstituut waar voor aanstaande wetenschappelijk onderzoekers (fellows) uit binnen- en buitenland voor een periode van 10 maanden verbliiven. In de zomermaanden fungeert het instituut als venue voor congressen, workshops en summer schools. Voor het NIAS wordt gevraagd een Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen receptioniste/secretaresse (m/v) voor 38 uur per week. Vac.nr. 420390 (HERHAALDE OPROEP) Functie-informatie: verrichten van receptiewerk zaamheden, zoals het beantwoorden van de telefoon, bedienen van telefax-apparatuur, ontvangen van bezoe kers, verdelen en frankeren van de post, verzorgen van mailingen, registreren van porto- en telefoonkosten, bij houden van de voorraad kantoorartikelen en het verstrek ken van informatie verrichten van secretariële werk zaamheden ten behoeve van de staf en diverse commis sies, zoals het typen van correspondentie, het bijhouden van diverse databestanden, typen van Newsletters en andere publikaties en het bijdragen tot de organisatie van sociale activiteiten. Vereist: HAVO/MEAO, aangevuld met een recep tioniste-opleiding dan wel secretaresse-opleiding zeer goede actieve en passieve kennis van de moderne talen, in het bijzonder de Engelse taal goede contactuele eigenschappen culturele belangstelling bereidheid tot werken in teamverband enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in een wetenschappelij ke (universitaire) omgeving kennis van en ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking (WordPerfect). financieel-administratief medewerker (m/v) voor 19 uur per week. Vac.nr. 420490 Functie-informatie: het verrichten van werk zaamheden ten behoeve van de financiële administratie, zoals het plaatsen van bestellingen, het coderen en archiveren van facturen en het zorgdragen voor verwer king in een geautomatiseerd systeem, net verwerken van maandelijkse reisdeclaraties, het zorgen voor de doorbe lasting van kosten aan fèllows en staf en het maken van fotokopieën het verrichten van andere door de beheer der/ administrateur opgedragen taken, zoals het vervan gen van de receptioniste/secretaresse, het assisteren bij de organisatie van congressen en diverse sociale activi teiten. Vereist: MEAO, bedrijfsadministratie richting (BA) kennis van moderne talen, in het bijzonder de Engelse taal goede contactuele eigenschappen; cultu rele belangstelling bereidheid tot werken in teamver band bekendheid met geautomatiseerde financiële sys temen. Kennis van de wetenschappelijke (universitaire) wereld strekt tot aanbeveling Voor beide functies geldt: Standplaats: Wassenaar. Salaris: maximaal f 2.826,- per maand, bij volledige werktijd. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van twee jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw H.M. Buis, of de heer J.J.M. Hooghuis, telefoon 01751 -1 93 02. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer (linkerbovenhoek van envelop), kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer Mr. D.G. de Hen, hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Kloveniersburgwal 29, 1011JV Amsterdam. maakt samen met haar verkoopmaatschappijen Borsumij Textiles B. V. en Borsumij Modes B. V. deel uit van de Koninklijke Borsumij Wehry-groep en heeft als kernaktiviteit import van dames-, heren-, kinderconfectie, lingerie en nacht- en badmode uit het Verre Oosten d m v. eigen aldaar gevestigde kantoren Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor enthousiaste De administratief/commerciële afdelingen zijn verantwoordelijk voor de totale orderbegeleiding en vormen een schakel tussen verkoop en inkoop enerzijds en onze Europese relaties en onze kantoren in het Verre Oosten anderzijds. Administratief onderlegd en commercieel inzicht zijn onmisbaar terwijl opleiding op bijv. HAVO/MEAO-nivo een zeer geschikte ondergrond is. Leeftijd tot 25 jaar. Een interessante funktie met goede toekomstmogelijkheden bij een 'jong' en dynamisch bedrijf. Geïnteresseerd Reageer dan snel en stuur uw sollicitatiebrief aan afdeling Personeelszaken Borsumij Textiles International B.V., De Lasso 14, 2371 GV Roelofarendsveen. ASA Studenten Uitzendbureau is een landelijk opererende commerciële uitzend onderneming. Via ASA worden studenten en schoolverlaters met minimaal HAVO op tijdelijke basis te werk gesteld. De totale organisatie is sterk in ontwikkeling, de bedrijfsomvang neemt toe en de bedrijfsactiviteiten worden gediversificeerd. Tesamen met haar dochterondernemingen biedt ASA een breed dienstenpakket dat, behoudens uitzendactiviteiten in meerdere segmenten, bestaat uit werving en selectie, telemarketing en detachering. Ten gevolge van de verdere groei zoeken wij voor ons hoofdkantoor in Leiderdorp op korte termijn contact met kandidaten voor de functie van met een flexibele geest en organisatorische kwaliteiten In deze veelzijdige functie verricht u uiteenlopende secretariële werk zaamheden ten behoeve van directie, management en staf. U zult diverse projecten mede ondersteunen en coördineren. Bovendien draagt u zorg voor een correcte personeels- en salarisadministratie. Gezien onze flexibele werkwijze verwachten wij van u een soortgelijke functie opvatting. Het is voor ons vanzelf sprekend dat u bereid bent diverse zaken aan te pakken en bij te springen. De functie is dan ook niet onder een noemer te vatten. Wij verwachten van u een VWO- niveau, aangevuld met een opleiding directiesecretaresse. U bent tussen de 23 en 27 jaar en hebt circa drie jaar relevante werkervaring opgedaan, bij voorkeur in de profitsector, U beschikt over cijfermatig inzicht, stressbestendigheid en accuratesse en u bent in staat prioriteiten te stellen. U zult in deze zelfstandige functie deel uitmaken van een enthousiast jong team dat streeft naar een optimale dienstverlening aan onze vestigingen Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae voor 10 oktober a.s. te richten aan ASA Studenten Uitzendbureau, Postbus 96, 2350 AB Leiderdorp, t.a.v. mevrouw E.C. Joziasse, onder vermelding van DIRSEC/HQ ASA Studenten Uitzendbureau. Denkers Die Doen. ■v sasa; v

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18