if II TER AAR administratieve funkties gemeente Gemeente Katwijk SEKRETARESSE SECRETARESSE VelopA STUDIE-ADVISEUR m/v iURODIDAKT administratief medewerker m/v CEBEM0 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/ BOEKHOUDER M/V M/V P Vermeer Verenigde Bedrijven BV, gevestigd te Hoofddorp, bestaat als concern uit een tiental werkmaat schappijen waarvan de aktiviteiten zijn onder te verdelen in drie hooldgroepen GWW groep: wegenbouw en grondwerken in de meest uitgebreide zin, ondergrondse pijpleidingen, zinkers, doorpersingen, enz Bouwgroep: utiliteitsbouw, waterbouwkundige beton bouw, renovatie en onderhoud. Industriegroep: bouw van industriële installaties, pijpleidingsystemen, enz. In totaal biedt het concern werk aan 1400 medewerkers Op korte termijn zoeken wi| voor onze controllers afdeling een die meer wil dan alleen sekretaresse werk. Naast de gebruikelijke werkzaamheden, zult u worden belast met een aantal financieel/administratieve taken zoals liquidileitsbeheer en de verzorging van de jaarrekening Voor een goede invulling van deze veelzijdige funktie denken wij aan een enthousiaste kandidaat in de leeftijd van 22 tot 30 jaar met zcrwel sekretariële als cijfermatige erva ring en/of affiniteit. Naast uw opleiding op HAVO-nivo. hebt u een sekretaresse-diploma en kennis van moderne computerpakketten Akkuratesse en diskretie zijn voor een goede vervulling van deze funktie onontbeerlijke eigenschappen Telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden inge wonnen bij het hoofd van de controllers-afdeling, de heer drs. Th.J.M Kool, tijdens kantooruren 02503 - 31414, na 20.00 uur of in het weekend 01720 - 35688. Schriftelijke reakties kunt u richten aan onderstaand adres. R VERMEER VERENIGDE BEDRIJVEN BV ttV Afd. Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp Ter Aar is een aantrekkelijke woongemeente in het "Groene Hart" van Zuid-Holland, op korte afstand van de steden Alphen aan den Rijn en Leiden. De gemeente telt ruim 9.100 inwoners. Inmiddels is bekend geworden dat de gemeente niet betrokken wordt bij een gemeentelijke herindeling. Op de afdeling Welzijnszaken van de gemeentesecretarie kan worden geplaatst een enthousiaste medewerker m/v Op de afdeling Welzijnszaken worden diverse aspecten van het gemeentelijk werkterrein behandeld, waaronder onderwijs, voorlichting, sport, personeelszaken, sociale zaken en welzijn. Functie-informatie. De betrokken medewerker/-ster zal worden belast met de behandeling van een deel van de beleidsadvisering en uitvoering van voorlichting, sport, basisonderwijs, basiseducatie, leerlingenvervoer, en andere op het bureau voorkomende werkzaamheden. Vereisten. Kandidaten dienen te beschikken over een M.E.A.O. diploma of het diploma B.A. (of vergelijkbare opleiding), waarbij verdere studie tot aanbeveling strekt. Voorts dienen kandidaten te beschikken over ervaring op het functie-terrein en over goede redactionele en contactuele eigenschappen. Salaris. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f. 3.736,- bruto per maand (niveau 7). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal alle medewerking worden verleend. Informatie. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer N.J.F. Wagenaar, tel.: 01722-2444 (toestel 49), of diens plaatsvervanger. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Ter Aar, Postbus 12460 AA Ter Aar. VelopA B V. te Leiderdorp is een zelfstandige werkmaatschappij van de internationale R.W.K. groep. VelopA heeft een zusteronderneming in België. Zij richt zich zowel op de produktie als op de import en distri butie van straatmeubilair, afsluit- en markeringssystemen, papierbak ken, bloembakken, fietsenbergingen, betonnen keerelementen en speelelementen (import vanuit Zweden en de V.S.). Wij komen graag in contact met kandidaten voor de navolgende vaca- (werkend voor Alg. Directeur en Verkoopmanager) Takenpakket - Concipiëren van brieven en verzorgen van correspondentie (ook in ternationaal) - Postverwerking en archiefwerkzaamheden - Het ondersteunen en mede organiseren van promotionele activitei ten, beurzen en verkoopvergaderingen - Het mede opstellen van het Media- en Marketingplan - Het voorbereiden van produktie van brochures en prijslijsten en te vens het voorraadbeheer - Notuleren van vergaderingen Functie-eisen - Leeftijd tussen de 21 en 30 jaar HAVO en Secretaresse opleiding, evt. aangevuld met reclame of marketingcursus - Ervaring met Tekstverwerking (WordPerfect) - Zelfstandig kunnen werken en commercieel inzicht - Aantoonbare ervaring met handelscorrespondentie in de Nederland se, Engelse en Duitse taal. Wij bieden - In een kleine, informele organisatie (29 mensen), waar de communi catielijnen kort zijn een prettige, zelfstandige functie. - Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noe men - 25 vakantiedagen en 4 roostervrije dagen - Eigen vervoer is noodzakelijk Sollicitatieprocedure Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: VelopA B.V. t.a.v. de heer J.J.C. Louët Feisser Postbus 202 Achthovenerweg 21 2350 AE Leiderdorp Tel.: 071-410321 Niet later dan 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. e. lev De gemeentelijke organisatie telt ca. 500 medewerk(st)ers, werkzaam in een geïntegreerde bestuursdienst bestaande uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Bij de afdeling Interne Zaken van de stafafdeling Bestuurlijk Secretariële Ondersteuning bestaat de vacature van medewerker dossiervorming m/v (38 uur per week, eventueel part-time te vervullen) De dossiervorming vindt decentraal op de afdelingen plaats onder directe verantwoordelijkheid van de afdeling Interne Zaken. Tot de werkzaamheden van de te benoemen medewerk(st)er beho ren onder meer: - het vormen en ordenen van dossiers: - het verstrekken van informatie vanuit (alle) archiefbestanden: - het uitlenen van dossiers: - het meewerken aan dc sdcoiie en vernietiging van archiefbescheiden; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaam heden. Gevraagd wordt: - een opleiding op HAVO/MEAO-niveau; - het bezit van het diploma SOD-I en SOD-II. dan wel bereidheid te studeren voor SOD-II; - het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken; - ervaring met de hierboven vermelde werkzaamheden. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door mevrouw R.T. Oldenburger, hoofd afdeling Interne Zaken, telefoon 01718-50515 of mevrouw G.B.W. van den Berg, Ie archiefmedewerkster, telefoon 01718-50516. Het salaris bedraagt maximaal 3.393,- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek), afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van voorkeur voor werktijden en -dagen, worden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 0/602 op brief en enveloppe. Eurodidakt is op éen na de grootste erkende instelling voor schriftelijk onderwijs in ons land. Voor zo'n 20.000 cursisten per jaar verzorgt Eurodidakt de meest gevolgde thuis- cursussen. Voor het secretariaat vragen wij een De taak bestaat voorname lijk uit het mondeling infor meren en adviseren van (aspirant-)cursisten. zowel voor als tijdens de studie. Daarnaast is de studie-advi seur verantwoordelijk voor de bijkomende administra tieve werkzaamheden (cor respondentie met cursisten, correspondentie met lera ren). Sollicitaties: U kunt uw handgeschreven sollicitatie brief voorzien van volledige informatie over uw opleiding en ervaring zenden aan: de directie van Eurodidakt, Schuttersveld 4, 2316 ZA LEIDEN. De juiste kandidaat is tussen de 20 en 28 jaar. heeft een opleiding op HAVO/VWO- of MEAO- niveau en kenmerkt zich door goede contactuele ei genschappen. Wij verwachten van u dal u zelfstandig kunt werken en beschikt over een groot ver antwoordelijkheidsgevoel, doorzettingsvermogen, doelgerichtheid en dyna miek. Wij bieden een prima sala ris voor de juiste kandidaat, waarbij wij graag nog opmerken dat de eerder be schreven werkeigenschap- pen voor ons meer waarde hebben dan leeftijd- en opleidingsindikaties. GESLAAGD STUDEREN OPZ'N VOORDELIGST Door de fusie van het Ziekenhuis Rijnoord te Alphen aan den Rijn en het St. Elisabeth-Zickenhuis te Leiderdorp is een ziekenhuisorganisatie onstaan met circa 500 bedden, werkzaam op twee locaties. Voor de afdeling Financiële Administratie zoeken wij een *part-time 50%* De standplaats is Alphen aan den Rijn. Het betreft een tijdelijk dienstverband tot 01 -01 -91 De taken: - invoeren, coderen, verwerken en controleren van gegevens Lb.v. facturering; - het opmaken van statistieken; - het behandelen van schriftelijke en telefonische vragen. Wij vragen: - MAVO, bij voorkeur aangevuld met een MEAO-diploma, administratieve richting, of vergelijkbaar; - bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking; - een nauwgezette en accurate werkhouding; - goede contactuele eigenschappen; - flexibiliteit La.v. de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 1.547,bruto per maand, bij een dienstverband van 50%, full-time 3.094,bruto per maand. (FWG 30.) DeCAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Informatie: Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door de heer R. Danen, hoofd Financiële Administratie, tel. 071 - 454427 (maandag, dinsdag en donderdag) of 01720 - 33771 (woensdag en vrijdag). Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer C.J. van Kranenburg, van de dienst P&O onder vermelding van vac.nr.: 147/90. Het adres is Simon Smitweg 2, 2353 GA Leiderdorp. de katholieke organi satie voor ontwikke lingssamenwerking, steunt in de Derde We reld sociaal-economi sche ontwikkelings- projekten. Deze pro- jekten - in Afrika, Azië en Latijns-Amerika - zijn erop gericht de ar men in de Derde We reld een menswaardig bestaan te geven. CE- BE MO heeft in 1989 aan ruim 1100 pro- jekten voor een bedrag van meer dan 150 mil joen gulden meegefi- nancierd. Ongeveer 120 perso neelsleden zetten zich in voor deze vorm van ontwikkelingssamen werking. Voor de afdeling BOEKHOUDING zoeken wij een Het zwaartepunt in deze funktie ligt op het verwerken van financiële mutaties in een (geautomatiseerde) grootboek en projekten-administratie. U levert tevens een bijdrage aan het opstellen van financiële overzichten (w.o. begroting en jaarrekening) en ondersteunt de (eveneens geautoma tiseerde) salarisadministratie. Wij vragen van u: - een opleiding op het niveau MBA/SPD-1 - het vermogen om door te dringen tot ontwikkelingen achter de cijfers en die op eigen initiatief te signaleren; - ervaring op hierboven genoemde werkgebieden; - een grote mate van servicebereidheid en flexibiliteit; - zelfstandigheid en teamgeest; - een leeftijd vanaf circa 25 jaar. De honorering van deze drukke en afwisselende funktie is gebaseerd op het B.B.R.A. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: CEBEMO, afdeling personeelszaken Rhijngeesterstraatweg 40 2341 BV Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16