commerciële funkties commerciële funkties Rabobank medew medewerker financieringen/kredietbeheer (m/v) medewerker particulieren (m/v) AANKOMEND FILIAALHOUDER ASSISTENT FILIAALMANAGER m/v Wagons-lits Reizen blijft groeien ervaren kracht Toeristische verkoop (m/v). Wagons-lits Reizen r Rabobank Rijnsburg Is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank-organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De afdeling waarvan deze medewerker deel uit maakt geeft commercieel- administratieve ondersteuning aan andere personen en activiteiten binnen de bank bij de afzet van produkten en diensten aan de zakelijke cliënt. Tot de taken van de activiteit Financieringen/Kredietbeheer behoren onder andere het beslissings- en verstrekkingsgereedmaken van aangevraagde financieringen en het verzorgen van commerciële en bedrijfseconomische analyses ten behoeve van financieringsaanvragen, krediet- en cliëntbeheer. De werkzaamheden van de nieuwe medewerker liggen vooral op het terrein van het kredietbeheer en de daaruit voortvloeiende rapportages. Ook de behandeling van bedrijfsfinancieringen en het onderhouden van produkt- en cliëntadministraties behoren tot het takenpakket. Voor deze functie denken wij aan kandidaten vanaf circa 24 jaar met een opleiding op HAVO/MEAO-niveau, aangevuld met praktijkgerichte studies, zoals PDB/MBA en specifieke bank opleidingen, zoals NIBE-Kredietverlening. Voorts zoeken wij een voor 38 uur per week. De functie die hij of zij zal gaan vervullen bestaat onder andere uit het in team verband bijhouden van deeladministraties en het assisteren aan de balie in de diverse servicehoeken. Wij denken voor deze functie aan kandidaten van circa 20 jaar met een opleiding HAVO en/of MEAO met economie in het vakkenpakket. Ervaring met baliewerkzaamheden en bereidheid tot het volgen van verdere studies strekken tot aanbeveling. Wij verwachten van kandidaten een flexibele, actieve dienstverlenende instelling, goede contactuele eigenschappen en affiniteit met automatiseringsapparatuur. Bij gebleken geschiktheid en na interne en externe opleidingen is doorstroming naar een commerciële adviesplaats mogelijk. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J.G.J. Oostdam, hoofd Particulieren, telefoon (01718) 5 02 16. Kandidaten met ervaring op het gebied van bedrijfsfinancieringen en kredietbeheer genieten de voorkeur. Verder zijn een grote mate van accuratesse en een service-gerichte instelling vereist, naast de bereidheid tot verdere (vakgerichte) studies, waarvoor goede faciliteiten aanwezig zijn. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer C.A. Bogaards, hoofd Bedrijven, telefoon (01718) 5 02 47. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, een gunstige hypotheekregeling, interessante studiefaciliteiten en een premievrije pensioenregeling. üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer G.H.E. Postbus 4, 2230 AA RUNSBURG. Beltman, ÜRG. De Block b.v. is een dynamisch, snelgroeiend filiaalbedrijf op het gebied van beeld, geluid en elektrische huishoudelijke apparaten, met 18 vestigingen in Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Op korte termijn hebben wij in de regio LEIDEN plaats voor een Na een korte opleiding zal hij verantwoordelijk, respektievelijk medeverantwoordelijk, zijn voor de gang van zaken binnen het filiaal. Wij geven de voorkeur aan: representatieve kandidaten in de leeftijd tussen 22 en 30 jaar, met goede kontaktuele eigenschappen. Vereist is een middelbare opleiding, bij voorkeur gericht op de detailhandel. Kandidaten met ervaring in de branche genieten de voorkeur bij de selektie-procedure. Zij die menen aan de gestelde eisen te kunnen voldoen en deze uitdaging aandurven, kunnen op werkdagen bellen naar 02907-6155 en vragen naar dhr. D. Rottschafer. HELPT U BETER - MET BEELD, GELUID EN ELEKTRONISCHE APPARATEN - Bata Nederland b.v. maakt deel uit van de wereldwijde 'Bata Shoe Organisation' waarin in bijna 90 landen ruim 80.000 mensen werken. Als een van de grootste landelijke filiaalbedrijven in schoenen zijn we op zoek naar jonge mensen met gevoel voor kommercie, mode en met goede kontaktuele eigenschappen, die hun karrière een goede start willen geven. Wij zoeken voor diverse vestigingen in het westen een die - na een korte, intensieve begeleiding - door kan groeien tot filiaal manager in een van onze overige vestigingen. Ben je in het bezit van het MDS-diploma, of heb je een gelijkwaardige opleiding genoten en ben je geïnteresseerd in deze afwisselende job, stuur dan een handgeschreven brief, tesamen met een recente pasfoto aan: Bata Nederland b.v., ta.v. dhr. J.H.M. van Tartwijk. Postbus 10050, 5680 DB Best. Ondanks de grote concurrentie blijft Wagons-lits Reizen groeien. En waarom? Omdat Wagons-lits Reizen kwaliteit biedt. Die kwaliteit brengen onze medewerkers in alle gelederen van het bedrijf over. Voor ons kantoor Haarlem, Kruisstraat 41 zoeken wij een Wij zoeken een medewerker(ster) die reeds enige jaren op een reisbureau werkzaam is en de navolgende onder delen in de praktijk heeft toegepast het boeken van vakantiereizen lATA-ticketing (KLM niveau 1-2). Een specialist die de weg weet in de reisprogramma's van alle touroperators. Hij/Zij krijgt een zelfstandige advies functie voor de verkoop van vakantiereizen. Van onze kant bieden wij u een fijne werkkring met preitige kollega's; een jaarsalaris dat in overeenstemming is met de opleiding en ervaring; een reiskostenvergoeding indien u buiten de stad woont en de mogelijkheid om door middel van bedrijfskursussen de blik verder te verruimen. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan even naar, of schrijft u even aan Wagons-lits Reizen, Direktie Nederland, Konings laan 14,1075 AC Amsterdam, ta.v. de heer A.G. Jamin, Tel. 020-761211. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Een divisie van de Wagons-lits Groep. Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.aMolykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebeluindclingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. Welke Jonge HBO'er (V/M) heeft zin in een technisch/commerciële uitdaging? lij zoekt een baan waarin je kwaliteiten het best tot hun recht komen. Aan de andere kant spreken technische proble men, het oplossen ervan in teamverband, je erg aan. Toch wil je ook graag de commerciële kant op, verkopen. Je kunt nu eenmaal goed met mensen omgaan. Zulke banen liggen niet voor het oprapen. Mavom heeft er een voor je. Wij zoeken een produktspecialist speciaal- smering. Je gaat deel uitmaken van onze ver- koopgroep. Die bestaat naast jou uit drie specia listen op het gebied van reiniging, siliconen en corrosiewering, In je nieuwe functie is kennis van de produkten en marktontwikkelingen in jouw produktgroep een vereiste. Daarvoor geven we je dan ook een jaar opleiding. Maar je zult je produkten Mavom vertegenwoordigt o.a. Dow Chemical, Dow Corning Dinol. MAVOM ook moeten verkopen. Dus ben je ener zijds betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe toepassingen voor je produkten (een regelmatig bezoek aan de fabrikant van Molykote in Munchen vormt een belangrijk onderdeel van je functie). Aan de andere kant onderhoud je contacten met de grote accounts in de markt Ben je dus technisch aangelegd maar schrik je ook niet van een verkoopdoelstelling? Spreek je bovendien behoorlijk Engels of Duits? Dan ben jij de vrouw of man die we zoeken. Aarzel niet om te reageren. We bieden je naast de gebruikelijke prima voorwaarden, een boeiende functie in een stimulerende werkomgeving. Richt je sollicitatie t.a.v. dhr. D. A. Ramberg, 01720-36361. Mavom b.v. Handelsweg 6, Postbus 5,2400 AA Alphen aan den Rijn. BOUWKOSTENMANAGEMENT BM Bouwkostenmanagement is een gespecialiseerd, landelijk opererend, dienstverlenend adviesburo. De organisatie bestaat uit een team van beëdigde specialisten op organisatonsch. kostentechnisch, bouwtechnisch, financieel, administratief en juridisch terrein. Door de zeer specifieke funktie die BM Bouwkostenmanagement binnen het bouwproces bekleedt, wordt het buro door een groeiend aantal opdrachtgevers - onder meer afkomstig uit de sektoren overheid, gezondheidszorg, bedrijven en instellingen - ingeschakeld. Voor de uitbreiding van onze afdeling Sektor Realisatie zoeken wij een Bouwkundig Hoofdopzichter en een Bouwkundig Opzichter Funktie-eisen: Ervaring in de utiliteitsbouw. Opleiding HTS of diploma bouw kundig opzichter BNA/VTS of gelijkwaardig. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Leeftijd tussen 35 - 45 jaar. Geboden wordt: Een verantwoordelijk werkterrein. Salariëring en additionele voorzieningen afgestemd op het gewicht van de funktie. Uw schriftelijke reaktie ta.v. de heer R.J. Bartelse, Manager Sektor Realisatie, zien wij met belangstelling tegemoet. Onafhankelijk buro voor begeleiding en kostenbeheersing van bouwprocessen Wieger Brumlaan 100 Postbus 100 2130 AC Hoofddorp Telefoon 02503-12971 Telefax 02503-32676

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12