LBDSCH m BANENBLAD Administratief Personeel Onderwijskundig Personeel Winkel Personeel Veel mensen zouden eigenlijk bést eens van functie willen veranderen, maar willen dit liever niet aan de grote klok hangen, anderen, zoals schoolverlaters, herintredende vrouwen, etc. zoeken een baan die goed past bij hun capaciteiten, maar voelen er niet zo veel voor om in de kaartenbakken van het Gewestelijk Arbeidsbureau te gaan snuffelen. Het Leidsch (Alphens) Dagblad heeft haar abonnees op deze pagina in de gelegenheid willen stellen om zich te presenteren bij de bedrijven in onze regio. Wanneer u in kontakt wilt komen met een of meer van de onderstaande personen dan kunt u, indien een telefoonnummer in de tekst is vermeld, rechtstreeks kontakt opnemen. Indien de persoon in kwestie prijs stelt op een vetrouwelijke behandeling hebben wij een referentienummer in de advertentie vermeld. In dat geval verzoeken wij u om, onder vermelding van het referentienummer van de betreffende persoon, een brief met beknopte informatie over de vakature in uw bedrijf te zneden aan: Uitgeversmaatschappij Leidsch/Alphens Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Wilt u op de envelop vermelden: 'Banenblad'. Wij zullen dan, zonder enige kosten, uw brief toezenden aan de persoon of personen waarmee u in kontakt wilt komen. Adressen en andere gegevens van de vermelde personen worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld en worden niet ter beschikking gesteld. administratief/boekhoudkundig werk Biedt zich aan: administratief en/of technisch medewerker Wil graag boekhoudkundige ervaring opdoen liefst met computer. Opleiding: L.T.S, HAVO-deelcertificaten en PD- B, studerend voor M.B.A. Ervaring: 8 jaar als technisch te kenaar en 4 jaar als part-time concierge. Br.o.nr. 16230 bur. v.d. blad. Aangeboden: administratief medewerkster op parttime basis voor 20 tot 25 uur per week. Opl. MA- VO/typediploma/wordperfect, bereidt tot het volgen van een verdere cursus. Leeft. 35 jr. omg. Roelofarendsveen. Br.o.nr. 16056 bur. v.d. blad. Ik zoek een baan als administratief medew: voor 30 uur per week, i.v.m. leerl. wezen. Tel. 071-894448. In verband met verhuizing werkgever zoekt adm./boekhoudk. medewerkster 37 jaar, gehuwd, uit de kleine kinderen, 2V2 jaar recente kantoorervaring, echtgenoot kleine zelfstandige, andere baan per 1/1/91. Diploma's HBS-A 1970, Middenstand 1987, Meao-Ba-Be-St-Pr 1990. Praktijkdiploma Boekhou den 1989, bezig met MBA. Br.o.nr. 16284 bur. v.d. blad. 1 voortgezette dir. secretaris .admin. werk of (dir.) chauffeur. Evt. part-time. Prettige werkkring belangrijker dan goed salaris. Br.o.nr. 16342 bur. v.d. blad. Jongeman van 23 jaar zoekt een baan als administratief medewerker binnen een bedrijf waar inzet en enthousiasme gewaar deerd worden. Opl. LEAO met middenstandsdiploma, di ploma magazijnmanager, typediploma. Studerend voor PDB. Enige ervaring mét geautomatiseerde factuurverwer- king. Br.o.nr. 16346 bur, v.d. blad. Jongeman van bijna 24 jaar is op zoek naar een baan op de financiële administratie Jonge vrouw i.b.v. MEAO- en Ass. B-diploma zoekt administratieve baan in de richting assurantie. Br.o.nr. 16492 bur, v.d. blad. corrector of adm.medew. bij krant, overheid enz. Br.o.nr. 16058 bur v.d. blad administrateur Autom. gegevens verw. symphony-logistix zoekt tot Mbo- nivo resp. op Mbo-nivo: A. afwisselende functie 36-40 uur per week of B. niet afwisselende functie van 25-32 uur per week. Voorkeur: binnen en buiten, atv dagelijks ingeroos terd, omgeving Leiden/Alphen. Gaarne ook opgave salaris. Br.o.nr. 16482 bur. v.d. blad. parttime werkzaamheden bijv. adm. thuiswerk. Br.o.nr. 16060 bur. v.d. blad. Afdelingssecretaresse 18 jaar met enige weken werkervaring zoekt leuke baan. Vooropleiding MAVO en secretaresse-opleiding bij Pont. Bekend met WP 4.2. In opleiding voor management/marke ting. Full-time beschikbaar. Br.o.nr. 16063 bur v.d. blad. Assistent-accountant (25 jr.), Nivra-opl. t/m 4e jr. zoekt leuke afwisselende baan op administratief gebied, maar wJ daarnaast ook andere werkzaamheden verrichten. Liefst klein informeel bedrijf tot 30 personen in omgeving Noordwijk/Leiden Br.o.nr. 16252 bur. v.d. blad. Boekhouder (28 jaar) uit Leiden zoekt leuke, gezellige werkkring dichter bij huis. Thans werkzaam in Rotterdam op de boekhouding van een v/d grootste levensverzekeringbedrijven van Ne derland. In bezit van PDB, MBA en SPD 1 en op moment bezig met SPD 2. Br.o.nr. 16257 bur v.d. blad. Boekhoudkundig medewerker Jonge vrouw, 28 jaar, zou graag haar energie en enthou siasme willen steken in een leuke parttime baan (32 uur). Plaats Leiden e.o. In bezit van diploma basiskennis boek houding. Volgt avond-MEAO (2e jaar) richting MBA. Heeft ruime werkervaring. Br.o.nr. 16082 bur, v.d. blad. Op goed geluk Zij is op zoek naar een leuke, afwisselende, verantwoorde lijke baan op HAVO-niveau voor maximaal 20 uur per week. Hij (lees U) zoekt iemand met o.a. enkele jaren ervaring als secretaresse met computer en tekstverwerker. Br. s.v.p. o.nr. 16493 bur. v.d. blad. Secretaresse 25 jaar, zoekt i.v.m. verhuizing een nieuwe werkkring in Al phen of omgeving. Liefst een commercieel/administratieve functie waar collegialiteit, een flexibele instelling en stress bestendigheid een eerste vereiste zijn. Bezit VWO-diploma, 5 jaar werkervaring en bezig met studie NGPR-A. Br.o.nr. 16490 bur. v.d. blad. Afwisselende baan gezocht voor ±16 uur per week, bij voorkeur in Leiderdorp, door ervaren secretaresse die vertrouwd is met computers en tekstverwerkers. Br.o.nr. 16538 bur. v.d. blad. Ervaren salarisadministratice (31 jaar) zoekt baan dichter bij huis. MBA, studerend voor SPD. Cursussen LB en soc. verz. Bekend met diverse per soneels- en salarisadministratiesystemen. Br.o.nr. 16374 bur. v.d. blad. 31 jarige HBO-er zoekt een nieuwe uitdaging bijvoorb. op organisatorisch terrein. Beschikt over ruime ervaring op het terrein van maatschap pelijke dienstverlening, voorlichting, informatie en advies werk, publiciteit, evenementen organisatie en leidinggeven. Br.o.nr. 16161 bur. v.d. blad. 60+er, Vut, service manager, is part-time beschikbaar voor organisatie-adviezen interim-management, vertaalwerk Engels-Nederl. v.v., ad ministratie enz. Br.o.nr. 16366 bur. v.d. blad. Biedt zich aan chauffeur babysit Graag zou ik in aanmerking willen komen voor een baan op service gebied Ben 15 jaar werkzaam als service manager bij groothandel en wil mijn kennis ook graag elders uitdragen. Ben 45 jaar, dus veel praktijkervaring op dat gebied. Ik ben ook iedere dag 100 km. autorijden naar mijn werkplek zat. Br.o.nr 16371 bur. v.d. blad. vertegenwoordiger of routeverkoper in de levensmiddelen of nonfood sector Bij voorbaat dank voor de genomen moeite. Br.o.nr. 16066 bur. v.d. blad. Jonge, talentvolle tekstschrijver heeft tijd voor nieuwe opdrachten, zowel copywriting en journalistiek werk. als scenario schrijven. Vraag vrijblijvend om informatie. Br.o.nr. 16062 bur. v.d. blad. Jonge vrouw (35) met PD en studerende voor MBA zoekt leuke baan voor 20 uur per week. Tel. 071-894627 privé chauffeur huis- tuinknecht. Ben in bezit van een nieuwe auto. Tevens kan ik goed klusjes opknappen zowel in huis als in de tuin Ben ook bereid om eenvoud, maaltijden te maken Kan erg goed met kinderen omgaan. Br.o.nr 16499 bur. v.d. blad. Na ruime ervaring als personeelsmanager/organisatie-adv. heb ik mij in de informatica gestort. Nu wil ik het combine ren. Paradoxaal??? Het gaat allebei om mensen. Voor waarde voor het succes van een automatiseringsslag is dat de uiteindelijke gebruiker (Personeelll) het nut en het ge mak ervan inziet. En U (Werkgever) er dus ook wat aan heeft. Br.o.nr. 16504 bur. v.d. blad voorlichting en public relations heeft negen jaar ervaring in middelgrote onderneming, is van veel markten thuis, heeft gewerkt als offiöe-manager en commercieel medewerkster. Nevenfunctie: secretaris van beroepsvereniging, studeert voor NGPR-A diploma, affini teit met techniek en middelgrote ondernemingen. Tel 01720-31929 Representatieve man (35) ruime commercieele ervaring zoekt nieuwe werkkring voo 3 4 dagen per week. Middel bare opleiding, brede belangstelling en interesse in veel richtingen Br.o.nr. 16694 bur. v.d. blad. Vrouw 35 jr. HAVO-opleiding typediploma zoekt part-time baan Vrouw van 38 jaar, werkzaam als administratief medewerk- nieuwe uitdaging Wie helpt mij? (M) Na 8 jaar werkzaam te zijn geweest in de verpleging, ben ik het nu zatl Ik wil de gezondheidszorg uit Bij wie kan ik nu al m'n energie kwijt in een leuke baan waar nog enig perspectief in zit. Kan goed met mensen om gaan. Opl. MAVO, ziekenverzorging MBO IW. Br.o.nr. 15613 bur. v.d. blad. Applicatieontwikkelaar/programmeur ervaring m zowel het analyseren van de informatie-behoef te. het aangeven van de (on)mogelijkheden, als het ontwer pen en programmeren binnen gangbare pakketten Gespe cialiseerd in het Midden- en Kleinbedrijf. Tevens mogelijk heid tot individueel onderricht in bijv. WP 5.0 en dBase IV Zowel voor beginners als gevorderden. Tel. 071-134181 Hovenier zoekt kleine particuliere patroon Werkt nu bij een groot be drijf. Jarenlange ervaring. In bezit van rijbewijs ABE. Liefst Leiden en omgeving. Tuinbouwschool te Rijnsburg doorlo pen van 1954-1958. Br.o.nr. 16240 bur v.d. blad Vertaler Russisch, beëdigd vertaler Engels, gespecialiseerd in we tenschappelijke (chemische) vertalingen, zoekt opdrach ten. Tel. 01714-12764 Man. 43 jaar jong. Na 20 jaar zelfstandig ondernemer le vensmiddelen, nu werkzaam in in- verkoopfunctie (vnl non food) zoekt nieuwe uitdaging In bezit van opleiding Middle management en inkoop mana gement Bereidheid tot volgen van specifieke opleiding Br.o.nr. 16255 bur. v.d. blad. Ik wil werken! Ik ben 39 jaar, in bezit van auto. spreek vloeiend Engels. Duits en enig Frans. Ervaring als cassière, telefoniste, soci al secretary (USA), enquetrice en real-estate sales assoc (USA). 5 jaar werkervaring in Amerika, vrijwilligerswerk in ziekenhuis. Zoek werk in sales, administratief of verzorgen de sector. Br.o.nr. 16290 bur. v.d. blad Wie biedt: een jongeman van 22 jaar een leuke AKTIEVE BAAN met goede uitzichten voor de toekomst. IK: ben in bezit van HAVO-diploma, heb de militaire dienst plicht voldaan, ben bereid alles te leren, zoek met in een be paalde richting. Eventuele reacties gaarne onder 16156 bur v.d. blad Man 42 jaar Opleiding MBO niveau. Denkend en handelend op HBO ni veau wil van baan veranderen. Gewend om leiding te geven aan 24 formatie plaatsen. Is goed logistiek onderricht en za kelijk ingesteld en houd van handelen en onderhandelen Wil het liefst verantwoordelijke, zelfstandige projecten Lei den Opzegtermijn 2 mnd Br o nr. 16251 bur v d blad MBO-er SD Vakantie tot half oktober, daarna klaar voor een nieuwe uitdaging. Ik. man 30 jaar met HAVO, MDS. NIMA A. B volgt, zoek com merciële dynamische functie op het gebied van marketing, sales, management. 8 jaar verkoop/management ervaring Br.o.nr. 15626 bur v.d. blad. Ervaren diplomeerd leidster kinderopvang op middelbaar niveau (L01) zoekt part-time werk voor 16 a 20 uur per week. Ervaring in het begeleiden van groepen kinderen Bereidheid tot evt. bijscholing voor ander werk met kinderen/jongeren. Geen vrijwilligerswerk Br.o.nr. 16109 bur v.d. blad Jonge vrouw, 31 jaar zoekt werk in een kinderdagverblijf of crèche, ik heb ervaring in het werken met kinderen in een peuterspeelzaal en heb een kleuterleidstersopleiding ge volgd. Liefst in de Omg. van Noordwqk Br.o.nr 15616 bur v.d. blad Vrouw, 44 jaar zoekt werk als parttime verkoopster in damesmode of parfumeriezaak voor ca. 20 a 25 uur per week. Werktijden in onderling overleg te regelen Reakties graag onder Br.o nr 15614 bur v d blad onderhoudsdraaier Br.o.nr 16055 bur. v.d blad Lasser 6 G. Magazijnchef met ruime ervaring in autobranche zoekt gelijkwaardige baan in de autobranche of toeleveringsbedrijf, omgeving Leiden/Leiderdorp. Br.o.nr 16057 bur. vd blad MTS-er werktuigbouw (30 -fmet ervaring m NDO- inspectie-technieken, kennis van kwaliteitssystemen en werkervaring in zowel binnen- als buitenland, zou graag in aanraking komen met die werk gever die hem een nieuwe uitdaging te bieden heeft Br.o.nr. 16353 bur v.d. blad Ziekenverzorgster met ziekenhuiservaring zoekt werk in ziekenhuis Bijv dag behandeling of part-time nachtdienst Werkrayon Alphen. Leiderdorp. Leiden. Tet. 01714-14971 Apothekers-assistente gezocht?

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 11