PSV valt volledig door de mand SP0£TV nog moeten duidelijk aan elkaar wennen' 'We OSG graadmeter voor Luba Leiden Trainer Marseille verlaat Beckeiibauer Return moet nederlaag in Montpellier uitwissen Koevermans bijt de spits af VRIJDAG 21 SEPTEMBER 1990 Dennis-Jan Mieras, nieuw bij Katwijk Van onze redacteur Herman Joustra LEIDEN Gegarandeerd dat Katwijk morgen op zijn kop staat. De reden: de dorpskraker tussen Katwijk en Quick Boys. Sportpark De Krom barst waarschijnlijk bijna uit zijn voegen wanneer de beide kemphanen elkaar bekampen. Dennis-Jan Mieras (22) kent dat sfeertje goed, zij het dat hij het nu eens van de andere kant kan bekijken. Vijftien jaar lang speelde hij onafgebroken voor de trots van het vissersdorp. Nu gaat de centrale middenvelder getooid in het oranje van Katwijk, dat dit seizoen zijn draai nog moet vinden. Vorige week, uit tegen Noordwijk, leek dat aanvankelijk ook het geval. De ploeg van Arie Lagendijk viel echter in de tweede helft ver terug en leed alsnog een nederlaag (2-1). Mieras had kort voor tijd bijna nog de gelijkmaker op zijn schoen, maar miste. die plek, vond ik. Ik heb het toch met plezier gedaan, al klinkt dat raar. Maar als de resultaten goed zijn, is het gemakkelijk vol te hou den. Toen kwam de domper, we werden geen kampioen. Ik mezelf de vraag gesteld wat ik zou gaan HU PÜBS doen. Raboen wilde met drie spit- De eerste helft ging het goed, maar de lijnen tussen de verdediging en sen spelen. Otte zou komen. Zo re- De pijp was ineens leeg bij jullie. Hoe kan dat? "We speelden voorin met wat spe lers die net hersteld waren van een blessure, zoals Marco van der Plas en Gijs Collé die er later inkwam. ervan overtuigd dat dat er wel in- groeit. We hadden gewoon op 0-2 moeten komen tegen Noordwijk. Gebeurt dat dan kun je gemakkelij ker voetballen, vanuit een gesloten verdediging. Dan kun je je laten te- blijkbaar hadden we problemen de aanval werden te lang", met doseren. Iedereen wilde elke keer weer gaan. Niet alleen de aan- Je speelt centraal op het midden- valmaar ook het middenveld. Het veld. Dan is het toch jouw taak om is de bedoeling dat er dan wordt dat te signaleren en je ploeggenoten doorgedekt. Ga ik bijvoorbeeld te coachen. dan neemt Henri Pouw (de laatste man van Katwijk, red.) mijn man over. Om de opbouw van de tegenstander te verhinderen. Dat vergt veel loopvermogen. Tegelij kertijd moetje toch scherp blijven". Jullie merkten dat juliie niet ge noeg kracht meer haddenMoet je dan niet anders gaan voetballen? Wat behoudender? "Nee, dat denk ik niet. Het is ons sterke punt: de tegenstander vast zetten op eigen helft. We hebben al leen nog problemen met scoren. Dat moet nog komen, maar ik ben "Dat is niet alleen mijn rol. Pouw speelt achterin, in principe vrije verdediger. Hij moet óók organise ren, net als ik. Het contact tussen scoren. Draag je zoiets met je mee. kende ik uit dat er voor mijn plek vier, vijf kandidaten zouden zijn. Ja, en toen kwam ik in gesprek met La gendijk. De rol die hij mij in het vooruitzicht stelde, sprak me meer aan. Een creatieve rol, meer opbou wend. Dat ligt me wel". En nu het schieten nog. Tegen Noordwijk had je alle kansen om te T~\ /-, r, r. in mof in mnn? Wel Grasshoppers mikt op subtop LEIDEN In de Leidse Vijf Meihal begint voor Luba Leiden morgenavond de competitie met een thuiswedstrijd tegen OSG uit Utrecht. Met een geheel nieuw team hoopt de van BVO overge komen coach Ben Pensioen weer te gaan meedraaien in de subtop van de promotiedivisie. De vrouwenploeg van Grasshoppers be gint het nieuwe seizoen eveneens met een thuiswedstrijd, maar dan tegen Groningen. Dennis-Jan Mieras: "Een creatieve rol, Dat Luba Leiden pretenties heeft om binnen afzienbare tijd met spe lers uit de regio de nationale top weer te bereiken is al jaren bekend. Om de daad nu eindelijk bij het woord te voegen is vorig seizoen met BVO overeengekomen om de krachten te bundelen. Beide selec ties werden samengevoegd en aan gevuld met nog een aantal andere talenten uit de omgeving. Pensioen haalde vervolgens flink de bezem door de selectie door liefst acht nieuwe spelers toe te voegen aan het overgebleven drietal Van Wee- ren, De Jong en Minderhout. Door middel van een intensieve voorbereidingsperiode, met veel tactische spelvormen, probeerde Pensioen enige samenhang in het team te krijgen. En niet zonder suc ces, want alle gespeelde oefenwed- opbouwend. Dat ligt me strijden werden winnend afgeslo- (foto Henk E ten. ons moet goed zijn. Nogmaals, als ik doorschuif, moet hij dat ook doen, En dat hangt weer van de spitsen af. "Inderdaad, ik kreeg drie kansen achter elkaar. Van die laatste, vlak voor tijd, heb ik wakker gelegen. Zij moeten op hun beurt opletten Het was de grootste kans^Maar wat er gebeurt en daarop inspelen. 1 -1' 1 Dat loopt niet zoals het hoort. We moeten duidelijk nog aan elkaar wennen. Voor mij is het een nieuw elftal". Rugbyteam bij DIOK tegen Jong-Ierlancl "Daar speelde ik verdedigende middenvelder. Ik heb daar met Ra- boen wel een paar gesprekken over gehad. Het voetbalde niet lekker op MONTPELLIER Een slechte vorm wordt verdoezeld zo lang de resultaten goed zijn. Tot gisteren waren die resultaten goed bij PSV. De 1-0 nederlaag tegen de modale Fransen usg.u van Montpellier verandert de situatie. De uitslag geeft PSV weliswaar alle kans op het be- kampioen diok! vijf*van lïen staan reiken van de tweede ronde van de Europese beker voor bekerwinnaars, maar is even zo 11 goed een blamage. In Montpellier begon PSV met een Ellerman, mede-topscorer van scoorde toen maar in de rebound: 1- Katwijk kent toch al wat nieuwe gezichten. Zijn jullie er sterker op geworden? "Kees Guyt is natuurlijk weg. Daar staat tegenover dat we voor el ke linie nu een speler over hebben. Dat is gemakkelijk bij blessures. Sommige mensen zeggen dat Kat wijk nu hoger moet kunnen komen dan de vijfde plaats van vorig sei zoen. Zo moetje niet denken, vind ik. Het is een hele sterke competitie. LEIDEN - Het Nederlands rugby- Bij Qtfick Boys is het duidelijk. Als team speelt vanavond op het veld je daar speelt, verwachten ze een van DIOK een oefenwedstrijd tegen kampioenschap. Bij Katwijk niet. Ierland onder de 21 jaar. Het duel Een periodetitel zou al heel mooi geldt voor Oranje als een laatste test zijn", voor de finale van de World Cup kwalificatie (Europese zone). Dat toernooi gaat volgende week zon dag in Italië van start. Tegenstanders van Nederland in Padua en Treviso zijn Roemenië (28 september), Italië (3 oktober) en Spanje (7 oktober). De nummers één en twee plaatsen zich voor de eindstrijd van de World Cup, het of ficiële wereldkampioenschap dat volgend jaar in Engeland en Frank rijk wordt gehouden en waaraan de beste zestien rugbylanden van de wereld zullen deelnemen. Titelhou der is overigens Nieuw-Zeelanó, dat volgende week in het kader van zijn voorbereidingen aan een toer- nee door Frankrijk begint. Afgelopen week oefende het B- team van Nederland reeds tegen de jonge Ieren. De tweede keus van bondscoach Theo Snijders verloor het treffen met de alleszins accepta bele cijfers van 6-11. Snijders koos voor de wedstrijd van vanavond maar liefst negen spelers van lands kampioen DIOI ook in de basis. De opstelling luidt: Van der Kleij (HRC). Kummer (DIOK), De Vries (AAC), Van Loon (DIOK), Berend- sen (DIOK), Broers (DIOK), Seybel (RCC), Van Altena (RCH). Eman (HRC), Michelsen (DIOK), Van der Laan (Castricum), Hadinegoro (HRC), Dinkla (Dwingelo), Verhof stad (Castricum), M.Marcker (Cas tricum). Reserves zijn Heine (Castricum), Koenen (DIOK), Vermeulen (DIOK), Bos (DIOK). Kamp (DIOK) en Hengeveld (ARC) Het treffen met de Ieren begint om 20.00 uur, de toegang is gratis. Twente-aanhang houdt huis in Leverkusen LEVERKUSEN/BERGAMO (LID) Rond de Europese bekerwed strijden Bayer Leverkusen - FC Twente en Atalanta Bergamo - Di- namo Zagreb is het woensdag avond tot ongeregeldheden geko men. In Leverkusen maakten 'sup porters' van FC Twente de omge ving van het stadion onveilig. Een dozijn auto's werd beschadigd, ra men werden ingeslagen en het club huis moest een regen van kiezelste nen verwerken. Een politie-agent liep een doorgesneden pees aan een hand op. Eén fan van FC Twente werd gearresteerd. Bij vechtpartijen in Bergamo lie pen 28 personen verwondingen op. Bij hen w^ren acht politiemensen, die door stenen en flessen waren ge- Ook in het stadion van Rapid Wien, waar een wedstrijd tegen In- ternazionale op het programma stond, waren er ongeregeldheden. Een half uur voor het begin van de niet meer voor me tegen Quick len. Ik zal geconcentreerd zijn. Re- Boys. Ik vind het juist wel leuk om vanchegevoelens heb ik niet, ik ben de eerste helft van het tegen ze te voetballen. Ik ken ze al- zonder problemen weggegaan. Ik al gebruikt om te werken aan de op- ben ik er wel overheen. Dat speelt lemaal, op Otte na, weet hoe ze spe- kijk er echt paar uit". bouw. Pas in de tweede helft kan er volgens Pehsioen worden geoogst. De vierde plaats is voorlopig de eer ste doelstelling. Morgenavond, om 20.30 uur in de Vijf Meihal, krijgt het nieuwe Leiden zijn vuurdoop tegen OSG. de kampioen in de eer ste divisie B van vorig jaar. In die eerste divisie B werd BV Lisse na een spannende eindfase vorig jaar nog derde, achter OSG en Windmills. Nu deze beide ploegen zijn gepromoveerd rekent coach Jo- han Koster dit jaar op meer succes. Door de nieuwe poule-indeling, vijf van de acht ploegen zijn nieuw, blijft het echter moeilijk om een se rieuze voorspelling te doen. Op het MARSEILLE (ANP) - Twee we ken na het aantreden van Franz Beckenbauer als technisch-direc- teur bij de Franse voetbalclub Olympique Marseille, heeft de huidige trainer, Gerard Gili, ont slag genomen. Aan het einde van deze week zal hij een éénjarig contract tekenen bij Girondins de Bordeaux, de club van Wim Kieft. Gili maakte zijn vertrek woens dagavond na de overtuigende ze ge van de Franse landskampioen op Dynamo Tirana bekend. Mar seille won het Europacupduel Twee weken geleden verklaar de Gili dat hij met Bernard Tapie, de president van de club, was overeengekomen dat hij onmid dellijk zou kunnen vertrekken als de verhoudingen met Becken bauer Gili niet bevielen. Gili is vanaf 1988 in dienst geweest bij de Franse club. In de huidige competitie is Marseille de onge slagen koploper met vier punten voorsprong op nummer twee Auxerre. Afgelopen week kwamen Gili en Claude Bez, de president van Bordeaux, tot een akkoord. De nieuwe trainer kan van begin vol gende week aan de slag bij Bor deaux. Franz Beckenbauer was verrast door het besluit van Gili, die bij Marseille zijn assistent zou wor den. "Voordat ik hier kwam, dacht ik dat alles duidelijk was en dat we zouden samenwerken. Hoewel ik respect heb voor zijn beslissing, betreur ik zijn ver trek", zei Beckenbauer. De overwinning op Tirana was volgens Beckenbauer voor hon derd procent het werk van Gili. De vertrokken trainer mocht een warm applaus in ontvangst ne men van supporters van Marseil le, toen hij afscheid nam. Pjehrin Noga, de linker vleugel verdediger van Dynamo Tirana, is na de Europacupwedstrijd van woensdagavond tegen Olympi que Marseille in Frankrijk achter gebleven. De voetballer was met zijn medespelers naar het vlieg veld Marseille-Marignane gegaan, maar is volgens het Franse pers bureau AFP niet vertrokken. De Albanees profiteerde in de mensenmassa van een moment, waarop de verantwoordelijke clubmensen niet opletten. De rest van de ploeg is gisterochtend nor maal vertrokken naar Tirana. No ga heeft nog geen contact opgeno men met de Franse autoriteiten. komt Leiderdorp dit jaar met een veredeld juniorenteam uit in de eer ste divisie. Na een minimale voor bereiding zal de uitwedstrijd tegen WSC waarschijnlijk duidelijk ma ken waar Leiderdorp precies aan Vrouwen In de eredivisie voor vrouwen is de Leidse regio met Lisse en Grasshoppers goed vertegenwoor digd. Vooral Grasshoppers hoopt het succes van vorig jaar, een plaats in de kampioenspoule, te herhalen. Meer zit er volgens coach Han Wal- laart niet in, want Den Helder, Voor burg en Tonego zijn nog net een maat je te groot voor de Katwijkers. Wellicht dat met het binnenhalen van de Joegoslavische Zora Ma- lacko (volgens Wallaart de beste speelster die er in de eredivisie rondloopt) en Marie Jose Allers (ex- PSV) nog het nodige stuntwerk valt te verwachten in sporthal Cleyn Duin. Grasshoppers begint de com petitie met een thuiswedstrijd te gen Groningen (1-9.00 uur). Nieuwkomer Lisse zal het daar entegen behoorlijk zwaar krijgen om zich te handhaven in de hoogste klasse. Vooral het gebrek aan erva ring zal het nauwelijks gewijzigde team van Peter Lapidair op de be slissende momenten wel eens kun nen opbreken. Toch blijft Lapidair optimistisch. Lisse is het eerste weekend vrij, omdat Flash zich heeft teruggetrokken uit de eredivi sie. MSV, uitkomend in de promotie divisie, kende dit jaar door een groot aantal blessures een slechte voorbereiding. De terugkeer van Renate Sluis na vijfjaar uit de VS is dan ook het enige lichtpuntje voor coach Frans Nelissen. Zij zal echter eerste gezicht mag verwacht wor- niet op t,jd in Nederiand zijn den dat Lisse en Weert 2 (met de ex- Leidenaren Kragtwijk en Heyde- man) om de eer zullen gaan strijden. Lisse, dat overigens zonder Ferry Huurman (gestopt) zal moeten aan treden, begint het seizoen met een uitwedstrijd tegen BVO Alphen. Tegenover de kampioensaspira ties van Lisse kan Leiderdorp slechts hopen niet te degraderen. Door het vertrek van Bert Samson en de massale uittocht van spelers Groenendijk vecht schorsing aan KERKRADE (ANP) - De tucht- commissie van de KNVB heeft Al- phons Groenendijk van Roda JC voor drie wedstrijden geschorst. De commissie achtte bewezen dat de middenvelder tijdens de wedstrijd in Kerkrade tegen Volendam op 7 september de bal opzettelijk in het gezicht gooide van een tegenstan- Roda JC is tegen de straf in be roep te gaan. zodat de schorsing wordt opgeschort tot de zaak is be handeld Groenendijk kan zaterdag dus meedoen tegen NEC. licht geblesseerde as Popescu- PSV in de competitie met twee 0. Koeman-Romario. Het bar slechte g°als> had het dan van individuele optreden van de drie, van wie Koerpan nog de minst slechte was, is echter niet alleen te verklaren met hun fysieke gesteldheid. Bobby Robson is Engelsman genoeg om excuses over blessures achterwege te laten. Sterker: hij had louter fitte spelers op het veld gezien. "Ze wa- acties moeten hebben. Uitblinken omdat de ploeg zo lekker speelt, Verdiend De score was verdiend, al was het op dit moment niet bij. PSV mist maar omdat PSV geen moment de als Van Aerle en Gerets, reputatie bevestigde die de ploeg toch heeft als voormalig winnaar van de belangrijkste Europa Cup. Popescu hield pas heel laat in de wedstrijd op met voortdurend bal verlies te lijden, Vanenburg noch de Slap ren fit. Ja, Popescu ook. Als je zag Dr. Van de Brekel, al tientallen ja- hoe hij op het laatst in de tackle ren clubarts bij PSV, zei het voor de jarige Koeman konden de ploeg op ging, dat doet een geblesseerde spe- wedstrijd nog: "We hebben te wei- sleeptouw nemen, Bosman etaleer- Ier niet. Ik praat verder niet over nig schoffies". In de wedstrijd bleek de zijn competitie-vorm en was dus spèlers, maar bij Romario zagje dui- dat nog eens. Er werd slecht maar nergens, delijk dat hij niet scherp is. Nu hij ook slap gevoetbald. Alleen Koem- een volle wedstrijd heeft gespeeld, an kreeg geel voor een lompe over treding, Valckx werd gewaar- kunnen we met hem gaan trainen" De coach hekelde geen spelers schuwd voor een actie die ook als persoonlijk, wel het hele elftal. "We correct had kunnen worden be waren slecht in het bewegen van de schouwd. In alle opzichten was de bal en het passen. Ik ben absoluut voorzichtigheid verder troef, ook ontevreden over het spel, vooral in bij Montpellier. aanvallend opzicht. We hebben Daar had Hans v nauwelijks kansen gecreëerd. Al leen de uitslag is naar behoren. We nis zijn visie gaf. "Dit is een ontzet maken nu natuurlijk kans verder te komen". Dat vooruitzicht wist niet meteen alle indrukken weg. PSV hing gis teravond als los zand aan elkaar. Chovanec speelde weer eens omdat hem dat beloofd was. Als hangende tend slecht resultaat voor speelden ver beneden onze norm, maar we hebben ons ook laten af bluffen. Als we over twee weken mentaal niet anders voor de dag ko men, liggen we eruit". De Fransen hielden immers ach- linksbuiten is de Tsjechische inter- terin de nul en kregen het ene doel- national echter nauwelijks van punt waarop was gehoopt. Xuereb waarde. Pas laat kwam Kalusha in kreeg rond het uur de bal op de rand zijn plaats op het veld en zelfs Eller man had op links meer succes kun nen boeken dan Chovanec. van buitenspel en bevond zich eens in ideale positie. Van Breuke- len blokte het schot nog, Ziober TORONTO (ANP) - Mark Koevermans opent vanavond in Toronto het voor Nederland zo belangrijke Davis Cup-duel tegen Canada om een plaats in de wereldgroep. In de Noordamerikaanse stad, waar het National Tennis Centre het decor is, treft de Nederlandse nummer 63 van de wereld ranglijst verrassend genoeg de vrij onbekende Chris Pridham. De 25-jarige Canadese nummer drie, die op de wereldranglijst rond de 160ste plaats is terug te vinden, vervangt de veel sterkere Andrew Sznaj- yedstrijd raakten politiemensen en ^er. £je laatste blesseerde zich afgelopen zondag tijdens de eerste trainin- fans van de Italiaanse clubs slaags. gen van het team aan zijn rechterhand en dient voorlopig rust te nemen. De balans: twaalf gewonde agenten, Voor de Canadese coach Pierre Lamarche was dat een behoorlijke te- een onbekend aantal gewonden in genvaller, voor zijn Nederlandse collega Stanley Franker een aardige op- het publiek en veertien arrestaties, steker. Sznajder was met zijn 94ste plaats op de wereldranglijst en zijn Eerder provoceerden de Oosten- sterk aanvallende spel een geduchte opponent, rijkers de bezoekers door op te drin- Door het wegvallen van Sznajder is de hoop van de Nederlandse équipe dat er zeker drie enkelspelen kunnen worden gewonnen, toegenomen. Want Paul Haarhuis, met zijn 59ste plaats de hoogste geklasseerde speler in Toronto, moet in staat worden geacht op de ondergrond waarop wordt gespeeld, het vrij snelle deco turf II, zowel zijn opponent van vandaag, Grant Connell, als Pridham te verslaan. gen en 'wraak voor Milaan' te schreeuwen. In 1983 kwam een Oos tenrijker om bij rellen tijdens de wedstrijd in Milaan tussen Interna- zionale en Austria Wien. Dat gold zelfs voor Romario. De Braziliaan was te traag, had geen controle over de bal, bewoog nau welijks, maakte absoluut niet de in druk fit te zijn. Pal voor tijd bracht hij zichzelf in kansrijke positie, maar verknalde hij de mogelijkheid op een manier die men van hem zel den eerder heeft gezien. Tegenstander Wilbert Suvrijn was daarom wel tevreden over de ei gen prestatie ("Ik ben geen man dekker, maar het is me redelijk af gegaan"), minder over de uitslag. "Het is een te kleine marge gezien het wedstrijdverloop. PSV vond ik zwak. Onze kansen hebben we ook gewoon in eigen hand" Vooraf was natuurlijk overal re kening mee gehouden, behalve met de draak van een wedstrijd die Montpellier en PSV speelden. De Franse bekerwinnaar leek niet be ter te kunnen, opereerde bovendien met voorzichtigheid en respect voor de tegenstander. Dat respect was volledig onnodig. Van Breukelen schold al heel snel Adick Koot stijf vanwege sullig bal verlies, maar hij had het hele elftal op het matje kunnen roepen, Heint- ze en Valckx misschien uitgezon derd. Geen van beide elftallen kwam in feite verder dan pogingen een aan val op te petten. Het aantal kansjes was minimaal, ook de veelgeprezen Valderrama kon geen ploeggenoot in s'telling brengen. De Colombiaan werd uiteindelijk toch niet lastig ge noeg bevonden voor een strakke persoonlijke dekking. Hans Dorjee had Bobby Robson alsnog kunnen Óvertuigen dat een dergelijke aan passing onnodig was. Dorjee kreeg gelijk. HENRI VAN DER STEEN Jozef Chovanec (links) en Pascal Baills zetten elkaar de voet dwars. Veel meer het de Eindhoverise Tsjech in Montpellier niet zien. (foto and ADVERTENTIE A s zaterdag KATWIJK-QUICK BOYS Aanvang 15.00 uur. Sportcomplex de Krom, Katwijk Voorverkoop zaterdag van 11.00 tot 12.00 uur in kantines Katwijk en Quick Boys. Deze advertentie wordt aangeboden door Schoenhandel ELEGANT, Princestraat, Katwijk. VRIJDAG 15.20-16.50 BBC 2 Sporl on Friday met paarderennen in Newbury, golf (kam pioenschappen in Wentworlh) en tennis (Davis Cup). 15.20-19.00 Sportnet Golf Suntory World Matchplay. 16.00-17.00 EURO: Paardesport. 16.50-19.55 BBC 2 Sporl on Friday met paarderennen in Newbury, golf (kam pioenschappen in Wentworlh) en tennis (Davis Cup). 17.00-19.00 EURO Internationaal Open Golftoernooi vanuit Duitsland 17.40-18.00 Ned 1 Man en Paard, ver slag van het Interpolis Schaaktoernooi in Tilburg. 19.00-20 00 EURO Eurosportnews. 19.00-20.30 Sportnet VS Pro Boksen 20.00-2100 EURO: Atletiek vi|fkamp vanuit Lathi 20 30-22.30 Sportnet Spaans voetbal 21.00-22.30 EURO: Worstelen 21 55-22 45 BRT 2 Sporl extra snooker (Humo Masters;. 22.30-23 00 EURO Autosport formule I GP van Portugal 22.30-23 30 Sportnet Go auto-en motor- sportmagazme 22.45-23 45 Ned 3 Studio Sporl samen vatting van de vandaag gespeelde wed- stri|den om de Daviscup 22.50-23.15 Did 2 Sporl-Reportage met BundesMgavoetbai en Bundeshga-gshoc- key, 23.00-01 00 EURO Trax sportmix 23 25-23 50 Did 1 Sportschau. 23 30-00 00 Sportnet Sporl uit Frankri|k 00.00-01.30 Sportnet Autosport Indy Carl 00.35-01 15 BBC 2 Golf samenvatting van de kampioenschappen van Went worlh 01 00-02 00 EURO Eurosportnews 01.30-03.30 Sportnet Amerikaans honk bal 03.30-05.00 Sportnet Spaans voetbal 05.00-07 00 Sportnet VS PGA Golf 07.00-07,30 Sportnet Rallysport Duitse kampioenschappen ZATERDAG 07 30-08 30 Sportnet Autosport 08 30-09 30 Sportnet Bowlen Dutch Open Masters Tournement in Schevenm- 09 30-11.30 Sportnet Spaans voetbal 10.00-10 30 EURO Autosport GP van Portugal voor formule l 10 30-12 30 EURO Trax sportrm* 11.30-12 30 Sportnet: Motorsport m As- 12 30-13 00 EURO Wheels 12 30-13.30 Sportnet Speedbootraces. 13.00-19.00 EURO Autosport GP van Portugal voor formule 1. Open tenniskam pioenschappen voor vrouwen van Las Patmas en at'etiek (vgfkamp in Finland) 13 15-18 10 BBC 1 Grandstand met gotf (World Matchplay m Wentworlh), Davis Cup tenms. paarderennen in Newbury en uitslagen 13 30-1500 Sportnet Autosport Indy Can

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17