SpoorptTV Degelijk Vitesse zet Deny opzij Bobby Robson kan weer alle kanten op Maradona helpt Napoli een flink eind op weg UEFA denkt aan andere opzet voor toernooien DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1990 ■MM». LONDONDERRY (GPD) Vitesse heeft de vuurdoop op Euro pees niveau alleszins redelijk doorstaan. In het Noordierse Londonderry bleven de recruten van trainer Bert Jacobs gisteren overeind. Zonder tot opwindend spel te komen werd opponent Derry City opzij gezet, 0-1. derden kilometers afstand van Londonderry. Het is voor hen on doenlijk om elke keer op en neer te reizen. Zij trainen bij clubs in hun woonplaats en komen alleen voor de wedstrijden over. Centrumspits Paul McGee, die ooit voor Haarlem uitkwam en woonachtig is in Gal- way, arriveerde bijvoorbeeld pas gistermorgen in Londonderry. Voor de goede orde: de aanvaller had er op dat moment een autorit van 3,5 uur opzitten. Gezien al deze omstandigheden mocht de ploeg eenvoudigweg geen obstakel vormen voor Vitesse. "Maar in de Europacup heersen an dere wetten en daar kwam nog bij dat het voor ons allemaal nieuw was", stelde trainer Bert Jacobs na derhand, daarbij doelend op de moeizame opening. Verdwenen Na rust was de drempelvrees bij de meeste Vitesse-spelers verdwenen nathan Speak aan banden. John kwartier voor het einde net naast en proberen een enkele keer toe te en had men het duel onder controle, van den Brom was hierdoor in de het doel. slaan. Huub Loeffen zorgde voor de* Via degelijk voetbal, zonder al te gelegenheid door te schuiven naar uitvoering ervan. Met zijn belangnj- veel opsmuk, werd de tijd volge- de middenlinie en dat gaf de aanval ke treffer degradeerde hij de return maakt. Voorstopper Theo Bos en iets meer impulsen. Huub Loeffen Het bleef 0-1 en Vitesse slaagde op 2 oktober tot een formaliteit. Het mandekker Roberto Straal legden was hierna nog dicht bij een tweede daarmee in de opzet. De strategie bereiken van de tweede ronde is respectievelijk Paul McGee en Jo- treffer, maar hij schoof de bal een was de nul achterin te handhaven geen enkel probleem. Het nemen van de eerste horde in de Uefa Cup kostte de Arnhemmers in eerste instantie meer moeite dan verwacht mocht worden. Met name in het eerste kwartier was het spel zwak. Vitesse was kennelijk geïm poneerd door de bomontploffing, die een uur voor de wedstrijd vlak bij het stadion plaatsvond. Een ex plosie die in het stadion duidelijk te horen was en op de tribunes trillin gen veroorzaakte. Uitgerekend de jongste van hef stel, de 18-jarige Huub Loeffen, hielp zijn ploeg hierna op het goede pad. De 1.96 meter lange aanvaller reageerde in de 18de minuut alert op een steekpass van John van den Brom, liep vervolgens zijn directe bewaker er op snelheid uit en lobde de bal langs doelman Tim Dalton, Q- 1. Derry City, dat tot nu toe in de competitie matig tot zeer matig presteert, probeerde het de tegen stander daarna op het enigszins schuin aflopende veld lastig te ma ken. Het bleef echter bij goede wil. Het typisch opportunistische spel leverde geen doelrijpe kansen op. Schenen Het zou ook tegen alle voetballogica in zijn geweest als Derry City FC de Arnhemmers het vuur na aan de schenen had gelegd. Derry City FC mag dan volgens Ierse begrippen aardig professioneel in elkaar ste ken, vergeleken met Nederland doet het erg amateuristisch aan. De ploeg bestaat voor 75 procent uit semi-profs en werkt per week niet meer dan drie trainingen af. Bij die sessies ontbreken tot overmaat van ramp nog eens zes basisspelers. Zij wonen allen in Ierland, op hon- Bom ontploft voor wedstrijd in Londonderry LONDONDERRY (GPD) - Een uur voor de Europacup-wedstrijd tussen Derry City FC en Vitesse ontplofte gisteravond een zware bom in de nabijheid van het Bran- dywell-stadium. De trillingen wa ren voelbaar op de tribunes. Het is naar alle waarschijnlijkheid een ac tie van het Ierse Republikeinse Le ger (IRA), dat de laatste weken zeer actief is in Noord-Ierland en daar buiten. Bij de ontploffing werd een jeep van het Engelse leger getroffen. Voor zover gisteren bekend was vie len er geen doden of gewonden. Wel verscheen er onmiddellijk na de klap een ambulance. De straten bij het voetbalstadion werden direct afgezet. De bestuurders van Derry City FC reageerden na het incident ge schokt. De voetbalclub doet er alles aan om de grote kloof tussen het ka tholieke en protestantse deel van de dfo'n zijn^ussen de^evolkingsgnDe: LEVERKUSEN-Net als vorig jaar tegen Club Brugge valt pen nooit wrijvingen of uitbarstin- de herfst voor FC Twente vroeg in. Debet daaraan is Hans gen geweest. Er is zelfs nooit politie de Koning. Aan een beoordelingsfout van hem, de zo solide aanwezig. Derry City FC is daar zeer sluitpost van de Enschedese club, dankte Bayer Lever- trots op. Een bom vlak bij het sta- - - dion, nota bene vlak voor een Euro pacupwedstrijd, is voor de Noor dierse club een klap in het gezicht. Van het bestuur nam Johnny Cros san polshoogte. Hij verzuchtte. "Het moet een propagandastunt Selectie PSV nagenoeg fit Van onze correspondent Henri van der Steen MONTPELLIER Kees Rijvers werd twee keer op pad gestuurd. Bobby Robson ging zelf ook nog een keer kijken. Vervolgens hoef de assistent Hans Doijee niet ook nog eens te gaan scouten: Mont- pellier was 'een open boek' voor Robson. Normaal gesproken moeten de Fransen door PSV nu vrij achteloos van het veld wor den gespeeld. Die conclusie is niet van Robson. vallen fit. Romario. Popescu en De Brit bevestigt doorgaans vooraf Koeman meldden Robson gister- hooguit dat er inderdaad een strijd op het programma staat; na af loop is hij meestal van mening dat avond na de laatste training be schikbaar te zijn. Interessant is de vraag in hoever - de uitslag ook andersom uit had re Robson zich gaat aanpassen. Een kunnen vallen. Wat Robson van Britse coach doet dat normaal Montpellier weet. is echter ook Pe- nooit, vooropgesteld dat hij een ter Bosz bekend. De oud-speler van Britse ploeg coacht. Robson wil Vitesse en RKC, de laatste jaren ge- zich echter best aanpassen aan de staag miljonair wordend bij Toulon, continentale stijl en heeft bedacht is perfect op de hoogte van PSV's dat Valderrama dus persoonlijke tegenstander van vanavond. "Sim pele spelers met een simpel sys teem". zegt Bosz over Montpellier. dekking moet krijgen. Valckx lijkt de aan te wijzen man. HIBHI Met Hiddink en Dorjee aan het "Normaal moet PSV geen enkele roer paste PSV zich in Europa Cup- Een menselijke pyramide na de treffer van Vitesse. Bart Latuheru, Huub Loeffen (de doelpuntenmaker), Hans 'jan Arum, Arjan Vermeulen en een springende Rick Hilgers (v.l.n.r.) zijn de bouwstenen. (foto and probleem hebben met die ploeg. Vorige week speelde Bosz met Toulon nog in en tegen Montpellier. Toulon was blij met de 0-0. Wat valt er immers te verwachten van een se lectie die op achttien plaatsen is ge wijzigd? Montpellier hield zich daarentegen afgelopen zomer tame- wedstrijden vaker aan. Dan ineens iemand opgesteld die tijden niet had gespeeld, Boerebach vorig seizoen tegen Steaua (5-0) of Anton Jansen eerder tegen Porto (ook 5-0). "Zo verrasten we vaak de tegen stander", blikt Dorjee nog steeds trots terug. "Zondag had Feve- lijk rustig op de transfermarkt, voor noord bijvoorbeeld helemaal met MILAAN (GPD) Diego Mara dona heeft met twee curieuze doelpunten Napoli een goede ba sis geschonken om voor het eerst in de geschiedenis van de club de tweede ronde van de Europa Cup I te halen. De Italiaanse kam pioen versloeg in eigen stadion het Hongaarse Ujpest Dosza met 3-0. Na de openingstreffer in de 35ste minuut van Baroni zorgde Mara dona met een technisch hoog standje voor de 2-0-voorsprong bij de rust. Halverwege de tweede helft kreeg Maradona de hulp van doelman Brockhauser die de bal verkeerd uitrolde voor de voeten van San Diego, die niet aarzelde. Met deze treffer is Maradona de eeuwige topscorer in Napels. Hij scoorde sinds zijn komst in 1984 108 officiële treffers voor de Zui- ditaliaanse club. De treffers van gisteren waren de eerste in de kampioenenbeker. De voetbalvakantie van Bayern München op zonnig Cy prus is bijna uit de hand gelopen. Drie minuten voor tijd stond de Westduitse kampioen nog met 2-1 achter tegen Apoel Nicosia. Mcl- nally en Strunz zorgden alsnog voor de Zuidduitse zege. Eilanden lenen zich voor voet balsensaties. Een week geleden wonnen de Faeröer met 1-0 van Oostenrijk, gisteren ging Bayern bijna onderuit op Cyprus. Het liep goed af voor de kampioen uit het land van de wereldkampioen. Aanvoerder Klaus Augenthaler: "Goddank". Manager Höness wat arrogant: "Het had mij niets uit gemaakt als we verloren had den." Trainer Heynckes: "De Cyprioten hebben hun wedstrijd van het jaar gespeeld". Dat kunnen ze vaker. Elf jaar geleden verloor Ajax met 4-0 var. Apoels plaatsgenoot Omonia. Aangetekend zij wel, dat de Am sterdammers destijds echt vakan tie vierden. Ze hadden thuis al met 10-0 gewonnen. Kenmerkend voor de desinteresse van Bayern was het ontstaan van de ope ningstreffer. International Kohier dacht in eigen strafschopgebied een fiere wandeling met de bal te maken. De Joegoslaaf Gogic strafte de houding af. International Reuter maakte twintig minuten voor tijd gelijk, maar de amateurs uit Cyprus brachten hun 12.000 aanhangers nog een keer tot grote vreugde. Pantsiaris scoorde. Het feest werd gedeeltelijk bedorven door de twee Duitse doelpunten in de slotfase. De Oostduitse kampioen Dyna mo Dresden, een van de kandida ten voor de Bundesliga van het herenigde Duitsland komend sei zoen, had het moeilijk bij een an dere dwerg uit voetballand. Bij de rust stond Dresden met 0-1 achter bij Union uit Luxemburg. Dyna mo won uiteindelijk met 3-1. Een aantal van de rond duizend sup porters uit de DDR gedroeg zich vervelend. Franz Beckenbauer debuteer de met Olympique Marseille op Europees niveau met een zege van 5-1 op Dinamo Tirana uit Al banië. Jean Pierre Papin scoorde drie keer, waarvan een uit een strafschop. Verrassend was de zege van de IJslandse kampioen Akureyri op Sredets Sofia. De titelhouder van Oostenrijk, FC Tirol (van Hap- pel), won met 5-0 van Lahti uit Finland. International Pacult scoorde drie keer. Hij durfde zich blijkbaar weer op een voetbalveld tc vertonen, na het mislukte uit stapje van zijn land naar de Faeroer vorige week. Franse begrippen: slechts tien nieu we spelers werden gekocht. Het geeft enigszins aan hoe over spannen de Franse voetbalmarkt is, die wordt gedomineerd door burge meesters en even kleurrijke als steenrijke voorzitters. Die van Montpellier is zo'n voorzitter. Louis Nicollin kijkt niet op een franc als het om zijn geliefde club gaat, zit tij dens de wedstrijden gezellig naast de coach op de bank en beslist ei- 'genhandig over alle transfers. Deze zomer testte hij de Joegoslavische international Spasic persoonlijk af, die toen maar besloot voor vier jaar bij Real Madrid te tekenen... Papier Vele miljoenen heeft Nicollin in middels in Montpellier gestopt, dat toch tegen PSV pas de derde Euro pa Cup-wedstrijd uit de clubge schiedenis speelt. Op papier is de ploeg niet eens zo zwak. Op het mid denveld speelt de Nederlandse oud international Wilbert Suvrijn achter de Colombiaanse WK-vedette Car los Valderrama. Acht miljoen trok Nicollin vorig jaar voor 'de witte Gullit' uit. Als libero fungeert de sterke Franse international Blanc. Suvrijn, Valderrama noch Blanc kunnen PSV normaal gesproken uit de tweede ronde houden. Bi| PSV is bovendien het trio twijfelge- kusen gisteravond de winnende treffer: 1-0. Vijf minuten voor de rust kwam De Koning onnodig ver uit z'n doel en plaveide Ulf Kirsten met een gave lob het pad voor de Duit sers naar de tweede ronde in het UEFA Cup-toernooi. n Daar wil Theo Vonk vanzelfspre- hebben voor de rust te veel kansen i de IRA geweest zijn. Op zon kend niet aan. Vooral met het oog onbenut gelaten'), over een plaats in tijdstip een bom laten ontploffen is Qp e publieke belangstelling over de tweede ronde maakt hij zich onbegrijpelijk' Blankestein trekt liefst tien kaarten MILAAN (GPD) - De Nederlandse scheidsrechter John Blankestein eiste in het toptreffen Kaiserslau- tern-Sampdoria de hoofdrol voor zich op door in het beslist niet harde duel maar liefst tien kaarten te trek ken waarvan twee rode voor de Ita lianen Bonetti en Lanna. De Duitse bekerhouder versloeg de titelverde diger met 1-0. De wedstrijd was aanvankelijk hoogstaand maar werd ontsierd door de inconsequente leiding van Blankestein, die in het eerste helft een tackle van Friedmann op de doorgebroken Vialli weigerde met rood te bestraffen. De Italianen ver loren daarop hun koelbloedigheid. geen zorgen meer. De voormalige assistent van Michels denkt de buit binnen te hebben en reist daarom Plicht veertien dagen in Enschede noem de hij het 'een goed resultaat'. Diep in zijn hart weet de technisch direc teur van FC Twente echter ook dat met een gerust gevoel af Duitse ploegen altijd en overal sco- Twentse land. ren. De statistieken hebben boven dien geleerd dat er nauwelijks een slechter resultaat te bedenken valt dan een 1-0 nederlaag. "Ik realiseer me heel goed dat wij het in Enschede vreselijk moeilijk krijgen", taxeerde Vonk in wat klei nere kring de overlevingskansen, "Leverkusen is een typische coun- terploeg, die z'n beste wedstrijden buiten het eigen stadion speelt. Dat hebben ze inmiddels vaak genoeg bewezen, zaterdag in Stuttgart nog. Toch is dit voor ons geen slecht uit gangspunt, daar blijf ik bij. Deze 1-0 is niet onoverkomelijk". Daar dacht Jürgen Gelsdorf wel iets anders over. De trainer van Bayer was weliswaar niet tevreden met de hoogte van de score ('Wij ZURICH (AP) - De UEFA overweegt de reglementen voor het Europa cupvoetbal zodanig te wijzigen dat de clubs meer wedstrijden spelen en meer geld kunnen verdienen. De algemeen secretaris van de UEFA, Gerhard Aigner, verklaarde gisteren tegenover de Zwitserse sportkrant "Sport", dat wordt onder zocht of fiet mogelijk is de acht kwartfinalisten van alle drie de Europe se competities, Europacup 1, Europacup 2 en de UEFA-cup, in twee pools van ieder vier teams te laten spelen. De twee pools spelen ieder een eigen competitie, die beide een win naar opleveren. De winnaars komen dan uit in de finale. Alle kwartfina listen spelen in hun pool in totaal zes wedstrijden, drie thuis en drie uit. Er is nog geen datum voor introductie van het nieuwe systeem ge noemd, maar volgens Aigner zijn de meeste UEFA-functionarissen het erover eens dat het een sportiever systeem is dan het huidige. De kwartfinalisten spelen in ieder geval vier wedstrijden meer dan th;.ns het geval is. Het UEFA-voorstel wojdt voorgelegd aan de clubs. Het plan lijkt ten dele ingegeven door pogingen van Europese topclubs als Olympique Marseille en AC Milan om een Europese competitie van topclubs op touw te zetten. Dat trok vooral Hans de Koning zich aan. Hij noemde het na afloop zijn plicht om rugdekking te geven, "maar", trok hij het boetekleed aan, "natuurlijk niet zo ver van het doel. Ik heb mij domweg vergist in de snelheid van de bal". In een sche merige poging de doelman in be scherming te nemen repte Vonk aanvankelijk over een misverstand tussen De Koning en Paus, "maar het was natuurlijk gewoon een fout van Hans", gaf Vonk naderhand eerlijk toe. Het was ronduit sneu voor de doelman, die FC Twente er de laatste maanden meer dan eens doorheen heeft gesleept. Hij hield er talloze bijnamen aan over als de 'vorst van het Diekman' en de king van de Meer'. "Natuurlijk ga ik nu niet ineens aan mezelf twijfelen, ben je gek", hield De Koning zich dapper. "Maar een blunder, daar versta ik iets anders onder. Een bal die door je benen glipt, dat soort dingen. Het was een beoordelings fout, maar wel een die de club en de spelers veel geld kan kosten. Zo zie je maar hoe betrekkelijk alles is". viduele kwaliteit maar zonder een in te brengen. Terecht verwachtte Toch behoorde De Koning tot een echte spelmaker zo weinig snelheid van de weinige spelers bij FC Twen- en dadendrang aan de dag legde, te die zich kwalitatief kon meten Het was een kolfje naar de hand van met de miljoenenploeg uit Lever- FC Twente dat, zo merkte Vonk Vonk in het tweede part een fel en agressief aanvallende thuisploeg, maar slaagde Bayer er geen mo ment in druk te maken. Vonk: "Het kusen. De absolute uitblinker was derhand terecht op, 'ons niet heeft is daarom vreselijk jammer dat De echter Fred Rutten, die een van z'n overlopen of ons heeft weggetikt'. Koning die fout maakt, want dit was beste wedstrijden speelde, in zijn Ronduit ongelooflijk vond hij het een typische 0-0 wedstrijd. Ik reali seer me best dat het niet om aan te zien was, maar dat is nou eenmaal Europa Cup-voetbal". spoor volgden Elzinga, Paus en Van dat Gelsdorf er zich niet voor Halst. En daar was het wel zo onge- schaamde om technisch begaafde veer mee gezegd. Een dikke tegen- spelers als Jorginho en Lupescu in valler, ook voor Vonk, was Gaas- de mandekking te laten spelen, beek, die de spanning kennelijk "Daar zijn het toch veel te goede niet aankon en die regelmatig voor- voetballers voor", bij werd gestoken door Knut Rhein- hardt. De offensieve, vleugelverde- Tvjipfs; diger van de chemiegigant was een lCtb Tot de openingstreffer hep het voor FC Twente allemaal op rolle tjes en leek de ploeg zonder kleer scheuren de rust te halen. Ondanks het verschil in klasse en in ervaring. venvacht dat we achterin op lijn zouden spelen". Het is Dorjee die Robson in dit soort gevallen aan de te volgen tac tiek helpt. "Ik vertelde hem dat MVV met twee buitenspitsen speelt. Dat geloofde hij niet. Dat NEC een week later weer anders voetbalt en Feyenoord nog weer an ders, gaat er bij hem niet in. Dat snapt hij niet. In Engeland speelt ië^ dereen hetzelfde. 4-4-2". Robson kan in elk geval aan di verse formaties knutselen, nu ieder een, behalve Van Aerle en Valckx. fit is. Eindelijk profiteert PSV dus misschien eens van de breedte van de dure selectie. Vorig seizoen brak er nog ruzie uit zo snel een vedette uit de basis werd gegooid. Nielsen en Kieft pikten het niet en protes teerden zich het elftal weer in. Povl- sen en Boerebach pikten het ook niet en zijn inmiddels verkocht. Glorieus Voor PSV was '88 een glorieus jaar toen de Europa Cup voor landskam pioenen werd gewonnen. In Eind hoven heeft men het idee dat het al veel langer dan twee jaar geleden is dat 'de Cup met de grote oren' werd veroverd. Dit seizoen wordt daarom ook beschouwd als een 'tussenjaar'. Het veroveren van de landstitel heeft de absolute prioriteit. VoK gend seizoen kan dan weer een aan val op de Europa Cup voor lands kampioenen worden gedaan Ondertussen kan in het toernooi voor bekerwinnaars relatief gemak kelijk een internationaal succeö worden geboekt, normaal gesproh ken. Maar wat is normaal? Gezien het teleurstellende spel van de alge- lopen weken, kan het voor PSV te gen Montpellier even zo gemakke lijk nog moeilijk worden. Petjjr Bosz "Want in het algemeen mooi je stellen dat het niveau hier hoger is dan in Nederland Jan Reker zei vorig jaar tegen Van Loen dat hjj pas naar Frankrijk moest gaan 'als hj uitgevoetbald was'. Over het Franse voetbal wordt altijd zo ge ringschattend gedaan in Nederland. Vervolgens krijgt Reker wel thuij» met 3-1 op donder van Monaco. Maar goed, normaal gesproken moet Montpellier voor PSV geen probleem zijn". Youri Mulder (links) levert de bal in bij Thomas Hörster van Bayer Leverkusen. FC Twente presteerde gisteren in aanvallend opzicht hoegenaamd niets. unto ANP) der weinigen die begreep dat FC Net zo onbegrijpelijk was het dat Bayer Leverkusen. uitgerust met verslagen Horster als laatste man niet voor het vijf buitenlanders, heeft een ploeg doel van Vollborn was weg te bran- met een gemiddelde leeftijd van bij na 27 jaar. Die van FC Twente, dat met vier EC-debutanten ipieMto, ligt vier jaar lager. Dat gemis aan er varing was er mede debet aan dat de Twentse ploeg de kleine nederlaag net iets te veel koesterde en na de rust verzuimde zijn eigen kans te grijpen. "Wij spelen met Karnebeek uit Goor. zij met Jorginho uit Brazilië", vergeleek Vonk het verschil tussen een minimumloner en een kapita list. Zijn hoop over twee weken is gevestigd op het herstel van Niel sen, een topfitte Neijenhuis en een betere Mulder. Plus een vol stadion dat de kelen schor moet schreeu wen om FC Twente aan tenminste eenzelfde resultaat als gisteravond te helpen. Het lot van FC Twente hangt aan een zijden draad. ALBERT GEESING DONDERDAG 17.00-10 30 BBC 2 Goll kampioen schappen in Wentworth 17.30-10.30 EURO: Wielrennen in Bercy (Parijs). 10.30-19.00 Sportnet Speetbootraces 10 30-19.00 NecJ 2 Tennis: magazine 10.30-19.00 EURO Motorsport News 19.00-20.00 EURO Eurosportnews 19.00-21 00 Sportnet Autosport Nascar Winston Cup 20 00-21 00 EURO Trans World Sport 20.30-22 30 Ned 3 Studio Sport recht streeks verslag van de eerste wedstri|d in de eerste ronde in het Europacup-I toer nooi lussen Montpellier en PSV 21 00-22 00 Sportne: Argentijns voetbal 21 00-23 00 EURO Ze.len 22 00-23 30 Sportnet Spaans voetbal 23 00-23 30 EURO World Jet Ski Tour 23 30-00 00 Sportnet E«otische sporten 23 30-01 00 EURO Voetbal 00.00-02.00 Sportnet American College Football 00 20-01 00 BBC 1 Golf kampioen schappen m Wentworth 01.00-02.00 EURO Eurosportnews VRUDAG -09 00-10 00 Sportnet American College Football 09 30-10 00 EURO EurobtCS. 10 00-11 00 EURO Eurosportnews 10 00-11 30 Sportnet Spaans voetbal 11 00-12 00 EURO Watersporten 11 30-12 00 Sportnet Speedbootraces 12.00-14 00 EURO Open tenniskam pioenschappen voor mannen m Geneve, tmaie. 12 00-14.00 Sportnet Autosport Nascar Winston Cup 12.05-14.00 BBC 1 Golf kampioen schappen .n Wentworth 14 00-15 20 Sportnet Go auto- en motor- jportmagazme - 14 00-16 00 EURO Zetten 15 20-16 50 BBC 2 Sport on Friday met paarderennen m Newbury, golf (kam pioenschappen m Wentworth; en tenms (Davis Cupi 15 20-19 00 Sportnet Golf Suntory Wortd Matchplay 16 00-17 00 EURO Paardesport 16 50-19 55 BBC 2 Sport on Friday met paarderennen in Newbury gol» (kam pioenschappen in Wentworth) en tennis (Davis Cu pi

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17