Het kan met 1 weer alle kan U t< VS ?n o P Docos in slechte wedstrijd naar winst UDWS deelt vijf rake klappen uit Idas Voorschotense derby eindigt onbeslist: 1-1 FC lisse zet zegereeks voort in vierde MAANDAG 17 SEPTEMBER 1990 LEIDEN - In de zondagvierdeklas- se staat FC Lisse na afgelopen weekeinde alleen de leiding. Tegen Meerburg bleef de vorig seizoen nog gedegradeerde ploeg dankzij een 3-1 overwinning voor derde keer achtereen ongeslagen. Alkmania - SJZ 2-1 Een licht gehandicapt SJZ, dat het zonder de aanvallers Rob Retèl en Harry Berg moest stellen, kon het gisteren in een spannende wed strijd tegen Alkmania niet bolwer ken. Na ruim twintig minuten kwa men de Zoeterwoudenaren op voor sprong. Ron Vink was na een diep tepass door het midden sneller dan zijn directe verdediger en tekende 0-1 aan. Vlak voor rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte door een goal van Joop Broesterhuizen. Na de pauze deden de ploegen wei- Het kon namelijk, zoals zo vaak in het voetbal, ook gisteren op de be hoorlijk bezette Kikkerpolder (1500 man) weer eens alle kanten op. Aan vankelijk leek dat voor UVS de goe de te zijn, maar naarmate de tijd vorderde, verloor de ploeg van trai ner Ruud de Groot steeds meer zijn grip op het spel. Toen WFC via een serie snelle counters de aanvanke lijke 1-0 achterstand had omgebo gen jn een 1-2 voorsprong leek de eerste nederlaag een onvermijdelijk feit. Maar met enig geluk bracht voorstopper Rob Dorlas de partijen toch weer op gelijke hoogte en ach teraf waren die cijfers ook wel in overeenstemming met de krachts verhoudingen. Al had het dan net zo goed 5-5 kunnen zijn. Want kansen waren er genoeg, voor beide partijen. Dat lag opgesloten in de risicovolle speel wijze van de thuisploeg die gisteren een zeer aanvallend concept han teerde. Enerzijds leverde dat, met name in die aardige eerste helft, een handvol mogelijkheden en een tref fer op, maar anderzijds bood dat do/sta nig voor elkaar onder, maar was het uiteindelijk Alkmania dat aan het langste eind trok. Een kwartier voor tijd haalden zij voor het eerst dit sei zoen kostbare punten binnen, dankzij een treffer van Ron Hoog- enboom,(2-l). LFC - DOSR 0-0 LFC-trainer Hen Beerenfenger was duidelijk niet tevreden met het gelijkspel. Zijn ploeg had gezien de vele kansen in de eerste helft al op een 2-0 voorsprong moeten komen. Dat gebeurde dus niet ondanks goed spel van de geelzwarten. Voor al Martin Prins deed het voortreffe lijk als laatste man. Doelpunten vie len er niet aan de Boshuizerkade, boekingen daarentegen wel. Beide ploegen deden op dit vlak nauwe lijks voor elkaar onder. Voor LFC werden Sjaak te Hennepe, Robert Drost en Yacha Farhane genoteerd. WFC de kans om vooral via de lin kerkant gevaarlijk te counteren. Er moest in de rust een ingreep van De Groot aan te pas komen om daar het lek te dichten. Laat Dat was trouwens rijkelijk laat. Al na vijf minuten namelijk was duide lijk dat WFC zich volledig concen treerde op die linkerflank en wel omdat daar een ongekende vrijheid van handelen bleek toegestaan. Frank Roosa mag dan aan de bal een prima voetballer zijn, aan (mee verdedigen heeft de van SW geko men middenvelder klaarblijkelijk een broertje dood. Gevolg daarvan was dat Arthur van Orssagen steeds met twee tegenstanders werd ge confronteerd. Het was dan ook lou ter aan doelman Marijn Mokveld te danken dat UVS ongeschonden uit de openingsfase kwam. Tot twee maal toe stopte hij een inzet van Ed Kuyper. Maar zoals gezegd kreeg UVS zelf ook kansen. Riante mogelijkheden zelfs. De eerste de beste ging er lijk gerechtigheid voor de roodgroe nen. Een corner van Hans Gils werd door Randstad Sport-keeper Marcel Delmeer met een vuist weggetikt en kwam bij Wouter Vosmeer. Diens voorzet kreeg Delmeer in een srim- mage niet klemvast, waarna Edward Duindam simpel kon profi teren. De resterende tijd bleef de angst om te verliezen de wedstrijd Voor Ger Nachtegeller was één boe king niet genoeg: hij zag er twee en kon alvast de douche aanzetten. Meerburg - FC Lisse 1-3 In de eerste 45 minuten misten beide teams keer op keer de kans op de openingstreffer. Na rust nam FC Lisse het initiatief, maar zag Meer burg in de 65e minuut via een penal ty van Ger van de Werff tegen de verhouding in de leiding nemen. De Lissenaren leken zich bij de neder laag neer te leggen totdat de grens rechter werd verwijderd, toen hij het oneens was met een beslissing van de arbiter. Na dit incident ble ken de bezoekers over een tweede adem te beschikken. Erwiri Hoog- endoorn bracht de ploegen een kwartier voor het eindsignaal op ge lijke hoogte. Dankzij Paul Pijpers, die tweemaal met het hoofd succes- meteen maar in ook, dit met dank aan WFC-doelman Tom Grootjes. Hij stak, na tien minuten, geen hand uit bij een corner van Marcel Tols- ma, riep iets van 'omhoog' tegen zijn verdedigers, die evenwel dach ten dat Grootjes die bal wel zou op rapen. Toen niemand vervolgens wat deed, behoefde laatste man Aad Andriessen alleen maar te knikken: 1-0. Het sein voor UVS om massaal voor de aanval te kiezen. Een over- rompelingstaktiek die zijn vruchten leek af te werpen, want de kansen vielen gelijk rijpe appelen van de boom. Wout Holverda bijvoorbeeld had na een vloeiende aanval de bal maar voor het intikken. Zijn rech terbeen gebruikt de voormalige spits van Sparta en Haarlem even wel voornamelijk om te lopen, schieten kan hij er nauwelijks mee. De bal rolde dan ook krachteloos naast de verkeerde kant van de paal. Ook Hans de Kruys (kopbal voor langs), Frank Roosa (knal net over de lat) en Hans van Leeuwen (ge stuit door de doelman) kregen ruim- overheersen. Men leek wel in te stemmen met een puntendeling. Pennenburg vond de uitslag gezien de verhoudingen wel redelijk, maar had toch op meer gehoopt: "In de warming up bleek Martin Kerkman niet fit te zijn en gedurende de eer ste helft raakten we ook nog Piet Sloos door een voetblessure kwijt. Dat zijn toch twee vechters; mensen vol was (1-2 en 1-3) kon FC Lisse, zij het middels een geflatteerde over winning, de zegereeks voortzetten. ROAC'79 - Foreholte 1-1 Een aardige wedstrijd eindigde na negentig minuten in een punten deling. Foreholte startte sterk, maar was slordig in de afwerking. Zo mis te Nico van Rijn alleen voor de kee per de uitgelezen kans op 0-1. In de tweede helft voerde de ploeg uit Voorhout de druk verder op, maar keek na een kwartier toch tegen een 1-0 achterstand aan. Perry Veilbrief speelde zich vrij en passeerde kee per Ralph van de Hulst met een hard schot. In de 62e minuut zorgde Stan Uljee voor de verdiende gelijk maker. Daarna gingen beide teams op zoek naar de winst, maar dat het mocht niet meer baten. Ze konden achteraf allebei dat ene puntje goed gebruiken. te genoeg om een vroegtijdige be slissing te forceren. Raak Die bleef uit waardoor WFC zijn ge loof in eigen kunnen langzaam aan hervond. Opnieuw over links kon Ed Kuyper na een half uur ongehin derd oprukken, maar tot zijn op luchting zag Mokveld de bal niet al leen over hem maar ook over het doel gaan. Tien minuten later was het evenwel raak, dat kon ook haast niet uitblijven. Opnieuw was Roosa nergens te bekennen en opnieuw waarmee we die voorsprong met succes hadden kunnen verdedi gen." Venema was na afloop een tevre den mens: "Randstad Sport is sterk. Ze scoren veel de laatste tijd. Dat is ze tegen ons niet gelukt. Dus ben ik met dat ene punt wel blij." MAARTEN WIGGERS LEIDEN - Roodenburg gaat met de week beter draaien. De ploeg van Jan Reurings behaalde giste ren een dik verdiend gelijkspel in de uitwedstrijd tegen OW. dat sinds 1986 thuis niet meer ver loor: 0-0. In Oostvoorne stond de ploeg van Jan Reurings af en toe met de rug tegen de muur, maar wist desondanks van geen wij ken. Via de counter schiepen de Leidenaars bovendien zelfbij vla gen een aantal kansen. Er vielen dan wel geen doel punten, maar toch was het een goed en vooral aantrekkelijk duel omdat zich voor beide doelen vele hachelijke situaties voordeden. Grote uitblinkers van Rooden- ■burg, dat op de geblesseerde Dick Straathof na compleet aantrad, waren de slimme Marcel van der Burg en doelman Marcel Vink. Eerstgenoemde zorgde voor de nodige aanvallende impulsen en de sluitpost verijdelde in de eer ste helft tot twee keer toe een ze ker lijkend doelpunt door alert te reageren op inzetten van Mat- Kuyper profiteerde van die vrij heid. De topscorer van vorig jaar bij WFC faalde ditmaal niet: 1-1. Hoewel De Groot zijn maatrege len had genomen (Gerrie Jansen nam de bewaking van Kuyper op zich) was WFC na de pauze de bete re ploeg. UVS was weliswaar meer aan de bal en nam ook risico door achter één op één te spelen, maar omdat het schortte aan de eindpass maakte het geheel een krachteloze indruk. WFC had dat rap door. Liet UVS tot aan het strafschopgebied combineren, pikte de bal op en brak vervolgens razendsnel uit. Met een crosspass werden dan de snelle spitsen aan het werk gezet, hetgeen levensgevaarlijke situaties voor het doel van Mokveld opleverde, vooral ook omdat voorstopper Dorlas nu eenmaal niet de rapste is. Na een kwartier ging het dan ook mis. Via de hak van Van Orssagen ging de voorzet van Maarten Gullien overi gens wat ongelukkig over de lijn: 1- Stuiver Gezien de ontwikkelingen op het veld gaf menigeen toen geen stuiver meer voor de kansen van UVS, dat evenwel toch nog veerkracht ge noeg in huis had om de ongeslagen status te handhaven. Omdat het met de combinatie niet langer lukte, be sloot spits Hans de Kruys na een mi nuut of twintig dan maar om op de solotoer te gaan. In het strafschop gebied werd hij gestuit, maar de at tent meegekomen Dorlas pikte ach ter hem de bal op, struikelde langs de doelman en liep, half vallend, de bal het doel in. Stand-in goalie Erwin Kooien viel nauwelijks iets te verwijten. Zijn ploeggenoten des te meer. Zij von den nimmer een antwoord op het Slimme en uiterst effectieve spelle tje van de nieuwbakken fusieclub, die gisteren John Verschoor aan het 600 koppige publiek voorstelde. Op het middenveld heerste de voorma lig profvoetballer, invaller voor de geblesseerde Steef Pattiapon, als een vorst. Aan de andere kant zegt dat veel over de inzet en het takti- sche vermogen van Leidsche Boys. Het weigerde om de zeker niet als een loopwonder bekend staande Verschoor aan banden te leggen en groef daarmee zijn eigen graf. Tot overmaat van ramp was de doorgaans ferm doorkachelende Koolen-trein niet vooruit te bran den. Toegegeven, het familietrio werd voorin nauwelijks bediend. En als er een bal vanachteruit werd verstuurd, dan kwam het leder veel al niet op de juiste plaats terecht. Heel anders was het gesteld met UDWS. Dat had gisteren het stoffi ge masker, dat tegen LFC de gehele Roodenburg houdt stand thieu Harings en Theo van Zon. De laatste slaagde er zelfs niet in in om, alleen voor de keeper, van 'een paar meter afstand te scoren. Ook Jan de Voogt en Johan Lan- gedam kregen de bal in kansrijke positie niet in het doel. Na de hervatting waren De Voogt en Harings nog dichter bij een goal, maar ze schoten op de paal. Ook Roodenburg zocht re gelmatig de aanval, wat resulteer de ih kansen voor onder anderen Van der Burg, Fred Ouwerkerk, Boudy Pijnakker en Peter Pret. Gescoord werd er echter niet in dit boeiende duel dat alleen ont sierd werd door boekingen voor beide aanvoerders, Arjan van de Polder (OW) en John van de We tering, voor op zich niet zulke zware overtredingen. Met die 2-2 konden beide partijen vrede hebben, want verder gebeur de er weinig meer. De Groot wissel de Roosa en Tolsma nog in voor Boot en Kwestro en gaf met die Ver dedigende' zetten al aan genoegen te nemen met het punt. De Wormer- veerse FC, dat vorige week nog met 5-3 klop had gekregen van AFC, vond het ook best. Waardoor de zo attractieve eerste helft uiteindelijk een heel matig vervolg kreeg. En de eindconclusie luidde dat het niet goed was, maar ook niet slecht. AD VAN KAAM wedstrijd werd opgehouden, van zich afgerukt en verraste met fris en technisch verantwoord voetbal. In deze gedaante is de ploeg van Cees Vermeulen een regelrechte kans hebber voor de titel in 4A. De voorhoede is veruit het ge vaarlijkste wapen. Met Steef Roodakkers, Richard van Polanen en Wim de Roo heeft UDWS doel matigheid, snelheid en techniek in huis. De eerste treffer van Steef Roodakkers na 8 minuten kwam echter niet zonder geluk tot stand. Gelegenheidsdoelman Kooien ver keek zich op de keiharde spetter en zag het leder tot zijn ontzetting in het 'dak' van het doel verdwijnen. De 0-1 was niettemin dik verdiend omdat UDWS op alle fronten heer ste. Dat Leidsche Boys de rust met een 0-2 achterstand bereikte, was louter en alleen te wijten aan de slordigheid, waarmee de bezoekers te werk gingen. Alleen Wim de Roo vond het net na een overigens schit terende combinatie met Paul Har- teveld. Drie minuten na de pauze sloeg UDWS zijn tegenstander definitief tegen het canvas. Wim de Roo kreeg van de falende defensie van Leids che Boys vrije doorgang en tikte simpel 0-3 binnen. Vanaf dat mo ment was de wankelende thuisclub een speelbal van de Vermeulen- brigade. Die toonde met twee tref fers van Steef Roodakkers (waar van een uit een strafschop) nog cle mentie met de voormalige afde lingsclub. Harrie Luiten, bestuurslid en elf talbegeleider van de promovendus, kon er niet rouwig om zijn. Dat zijn club de competitie met 4 punten uit 2 duels was begonnen, was eigenlijk al te mooi om waar te zijn. "Van daag zijn we weggespeeld, maar doorgaans hebben we een elftal dat in de vierde klasse goed tot zijn recht komt. Het geheim? Ik denk dat vriendschap een doorslagge vende factor is. Die gasten hebben wat voor elkaar over en kunnen nog voetballen ook". Daar was, na een onafgebroken reeks successen, gisteren bitter wei nig van terug te zien. ROB ONDERWATER SJCenWSB delen de punten NOORDWIJK - WSB-trainer Fok- ke van der Reijdt toonde zich na af loop het meest tevreden met de 1-1 in de streekderby tegen SJC. Be grijpelijk, want de trainer mocht zijn handen dichtknijpen met het resultaat. Gelet op de kansen in de eerste helft kropen de bezoekers door het oog van de naald. In een fu rieus openingsoffensief van WSB, dat overigens maar vijf minuten duurde, werd SJC-doelman Ronald van Kesteren weliswaar op de proef gesteld met schoten van de stug spelende Stefan Duivenvoorde en de beweeglijke spits Paul Warmer dam. Collega-doelman Hans Laros had het daarna echter veel zwaarder te verduren. Niet SJC, maar WSB opende de score. Tegen de verhouding in na men de Noordwijkerhouters de lei ding nam. Een verre ingooi van de hard werkende John Bader bereik te het hoofd van de hoog opkomen de Albert Warmerdam, die de bal buiten bereik van Van Kesteren in de touwen kopte: 0-1. De gelijkma ker viel een kwartier voor tijd. Het was Marco de Ridder die zich bin nen de 'zestien goed vrijspeelde' en het leder snoeihard binnenschoot 1-1. Daarmee kreeg SJC minimaal wat het verdiende. Een enigszins te leurgestelde Loerts na afloop "Je komt ongelukkig achter met 0-1 en dan loop je achter de feiten aan. Voor rust kregen we genoeg kansen die we beter hadden moeten benut ten. We moesten van achteruit wat meer pressie uitoefenen, met de ri sico's van dien. Maar ja, je hebt twee andere speelstijlen. Wij meer voet ballend, zij meer met lange halen". LEIDEN - Docos heeft ook na gisteren zijn on geslagen status behouden. Na twee delingen konden de roodwitten hun eerste winst begroe ten. Verdiend kon 1-0 overwinning niet ge noemd worden. "Een echte 0-0 wedstrijd", noemde trainer Wim Mugge het en hij had ge lijk, want ook tegenstander Woerden kon geen aanspraak maken op de volle winst. "Het was niet best, van beide ploegen", zei Docos-oefen- meester realistisch. Hij noemde de overwinning "nodig voor het moreel", maar hij was niet te vreden met de felheid, die zijn ploeg aan de dag In de wedstrijd kregen breedteballen vaak de voorkeur boven diepteballen en omdat die zelfs niet goed uitgevoerd werden, kregen de toe schouwers een slechte'wedstrijd voorgescho teld. De afwezigheid van Rob Reizevoort wilde Wim Mugge niet als excuus aandragen, maar hij moest wel inzien dat er in het spel van Docos zonder de spits weinig diepte zat. Juist dit had de ploeg gisteren nodig om de tegenstander, die met veel mensen achter de bal bleef, te breken. Normaal steunt Hans van Marwijk de aanval, maar hij moest vaker mee terug om zijn verdedi gende taak niet te verzaken. Bovendien heeft hij nog niet de vorm gevonden, die hij het afgelo pen seizoen had. Diepte in het spel ontbrak ook omdat er te weinig gebruik werd gemaakt van oud-Oranje Groen-speler Johan de Ridder. De laatste man van Woerden bleef achter zijn verdediging hangen en had geen enkele intentie om de aanval te steunen. Het gevolg was dat de twee spitsen van de gasten het alleen moesten opknappen, want ook van hun middenveld kon den ze weinig steun verwachten. Veel kansen le verden het spel van Woerden dan ook niet op. Één keer nam Wout Zandbergen de bal direkt, maar zoals zoveel in deze wedstrijd had het een weinig succesvolle afloop. Meer Woerdense wa penfeiten waren er niet. Maar ook Docos creëer de weinig kansen. In de eerste helft verraste al leen de van UDO gekomen Jacques Everaert Woerden-keeper Andre Vrolijk bijna met een kopbal. Met Edwin Klaassen, die voor de ge blesseerde Marco Verplancke inviel, kreeg het spel van Docos in de tweede helft iets meer diepgang. Maar nog steeds had de verdediging van de gasten weinig moeite met de aanvallen van de gastheren. Een kwartier voor tijd moest Woerden toch capituleren. Een corner van Hans van Marwijk kwam na enig gerommel bij Den nis Stuifzand, die van dichtbi j de winnende tref fer scoorde. Hierna werd Docos agressiever en leek ver lost van de druk. die volgens Wim Mugge een verlammende uitwerking heeft op zijn ploeg. Deze druk heeft te maken met de versterkte de gradatieregeling, die de onderste drie ploegen laat zakken. Als het spel. dat gisteren vertoond werd, niet zal verbeteren, heeft Docos gelijk om nu al naar beneden te kijken. Maar aangezien het ondanks slecht spel het ongeslagen status heeft behouden, hoeft Docos niet bang te zijn voor degradatie. LARS ULRICH Weer succes voor Lugdunum LEIDEN- Het succes van Lugdunum in uitwedstrijden kent nog geen ein de. Nadat vorige week Woerden niet opgewassen bleek tegen de Kikkers, moest gisteren DONK op eigen veld het onderspit delven. Meer en meer begint het er op te lijken dat het verlies van de eerste competitiewedstri jd een uitzondering was. Met aanvallend voetbal zet Lugdunum de tegen stander te kijk. De verdediging laat soms wat steekjes vallen, maar tegen doelpunten vallen meestal ongelukkig. Waar de doelpogingen van Lugdunum door lat en paal gekeerd worden, daar heeft de tegenstander aan éen kans genoeg. Zo ook gisteren de kikkers hadden een overwicht, maar het was de thuisploeg DONK, die na een kwartier op voorsprong kwam. Dwarrelbal Een dwarrelballetje van Patrick Akerboom betekende het eerste schot op het doel van Wim Eradus en ook de 1-0. De weerbaarheid van de Leide naars was echter groot. Het spel bleef aanvallend en tien minuten voor de pauze tekende André Hoekstra de gelijkmaker aan. Na de rust kwam DONK beter in zijn spel. maar het was Lugdunum, dat een kwartier voor tijd op 1-2 kwam. Na een solo zette de wederom uitblinkende Edwin Ver hoogt zijn ploeg op voorsprong, Toen enkele minuten later deze midden velder de stand op 1-3 bracht, leek er geen vuiltje aan de lucht voor de ploeg van Hennie de Klerk. Toen Ton de Rooij echter de bal in het gezicht van zijn tegenstander, die eerder had nagetrapt, gooide, kon hij vertrek ken. De numerieke meerderheid buitte DONK niet helemaal uit. Wel kwam het nog op 2-3, na een van richting veranderde vrije trap. Angst overheerst SVLV-Randstad Sport VOORSCHOTEN - Twee ploegen die niet wilden verliezen. Dat was gisteren het overheersende beeld van de beladen Voorschotense derby tussen SVLV en Randstad Sport. Het vertoonde spel was daarom niet spectulair. Met een einduit slag van 1-1 kregen beide vierdeklassers waar ze recht op hadden. Ruim 800 toeschouwers zagen in de leidde in de blessuretijd voor de eerste helft twee langzaam op gang theepauze tot de gevaarlijkste doel- komende elftallen. Pas na twintig poging: Hendrikse haalde uit in de minuten kwam de eerste doelge- rechter bovenhoek. Een noodactie richte kans. John van Zijl kopte van keeper Rob Hannaart moest er voor SVLV een voorzet van Jelle voor zorgen beide teams met een Raap net over. Langzamerhand doelpuntloze stand de rust in kon- kwam ook Randstad 'Sport in het den gaan. spel. Onder leiding van een vooral In het begin van de tweede helft voor rust sterk acterende Ronald bleef de promovendus het betere Hendrikse nam de ploeg van trainer van het spel houden. En het was Cor Pennenburg het initiatief. Dat dan ook in de 57e minuut Ronald Henrikse, die na een individuele ac- tie, middels een uitgekiend schot T7~ *1 1 1 van de 16-meterlijn Rob Hannaart ivatwnkse derby verraste. Randstad Sport wist de r touwtjes echter niet in handen te in ctniirl T Tl Gnn houden- Trainer Cor Pennenburg JLil oLlllvi. LILF meende dat zijn team daar de fout was ingegaan: "We waren na dat LEIDEN - In de strijd om de LD- eerste doelpunt te lief en lieten het Cup worden morgenavond de reste- initiatief aan SVLV, terwijl we toen rende vier duels voor de tweede juist hadden moeten doordruk- ronde afgewerkt: LFC-ARC (19.30), ken." De thuisploeg creëerde meer MVKV-Quick Boys, Alphia-UVS en en meer kleine kansjes en dreven de Kagia-Noordwijk. Voorts is er geloot voor de derde ronde in de strijd om de KNVB be ker, die in het weekeinde van 13/14 oktober wordt gespeeld: Jodan tegenstanders langzaam nauw zonder zelf echt aanvallend te gaan spelen. "Dat moest wel", aldus SVLV-trainer Simon Venema, 'want als wij alles op de aanval LEIDEN - De eerste opdoffer moest Leidsche Boys al vóór de con frontatie met buur UDWS verwerken. Doelman Ed Neuteboom 'knakte' tijdens de warming-up door z'n rug en bleek niet in staat zijn veste te verdedigen. Omdat de reservedoelman was geschorst en de nummer drie in de rij poortwachters geblesseerd was. moest trainer Hans van Rijn noodgedwongen een beroep doen op verde diger Erwin Kooien. Een voormalig doelman overigens, dus nie mand behoefde te wanhopen aan de uiterste hoek van de Boshui zerkade. Niettemin werd Leidsche Boys na een reeks van 'upper cuts' onbarmhartig knock-out geslagen door het gisteren op alle fronten heersende UDWS: 0-5. Later zou SVLV de score weer in evenwicht Boys-ARC, Katwijk-FC Den Haag gooien, krijgen we achterin proble- 2, UVS-Ter Leede, Alphense Boys- men. Daarom zijn we rustig van RCL, Lugdunum-Excelsior Maas- achteruit blijven spelen." Twintig sluis en Lens-Leidsche Boys. minuten voor tijd was er dan einde- LEIDEN - Een goede pot, een slechte pot, dus het kon haast niet anders of UVS moest in zijn derde duel iets afleveren wat daar tussenin hoorde. En inderdaad, aan dat stramien paste de Leidse hoofdklasser zich gisteren tegen WFC keurig aan. Het was niet goed en het was niet slecht en de 2-2 puntendeling was ook al op zijn plaats. Debutant UVS nog altijd ongeslagen derhalve, al scheelde het - net als tegen Wilhelmus vorige week - maar een haar of het was mis gegaan. Doelman Tom Grootjes van WFC steekt bij een hoekschop geen hand uit. Aad Andriessen van UVS incasseert het cadeautje dankbaar: 1-0.. (foto Lock Zuydcrduin»

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15