Stl A Medi Interim *DE LEEUW Service-monteur V ALGEMEEN INKOPER (M/V) ZORGASSISTENT medisch sekretaresse m/v ELKE ZATERDAG i'fTHillilH (071)161400" Combutec B.V. is een voor aanstaande technische handelsonderneming Het programma omval een brede sortering produkten op het gebied van gas en oliebranders, C V. ketels, stook- en regelteclmische installaties, schakelpanelen service en onderhoud. Combutec B V. behoort bij de AGPO groep die deel i de Eco gingen in Nederland. Bel gië.West-Duit sl and. het Midden-Oosten en Singa pore. Frigo-import te Zoetermeer. Pet ree on té Rotterdam. Amca Servotechniek te Ten Post en Parijs. Konpen en Le- rhem tc Waadinxveen en Climatecli België De Eco- nocto groep biedt werkge legenheid aan ca. 550 werknemers, de groepsom- zet bedraagt f225 miljoen n Combutec b v ki ALS HET GAAT OM EEN PARTNER Voor onze Service-afdeling, die zorgdraagt voor het in bedrijf stellen en onderhouden van onze apparatuur, hebben wij een plaat singsmogelijkheid voor een: Service-monteur (Rayon Zuid-Holland). Eisen: - M.T.S. - E. - Bij voorkeur woonachtig in het centrum van het rayon. - Rijbewijs B-E. - Leeftijd 25 - 35 jaar. - Goede kontaktuele eigenschappen. - Zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: - Aantrekkelijk salaris. - Bedrijfsauto. Gespecialiseerde opleiding via eigen bedrijf. Gevarieerd werk met grote mate van zelfstandigheid. Indien U zichzelf herkent in bovenstaande omschrijving, richt dan binnen 14 dagen Uw schriftelijke sollicitatie aan: Combutec B.V. t.a.v. Personeelszaken, Postbus 3853, 4800 DW BREDA. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN chef universitaire postdienst (v/m) (30 uur p/w) vacaturenummer: 0-250/1158 Taak: planning en organisatie van de werkzaamheden van de Universitaire Postdienst (UPD) w.o.: - leiding geven aan 5 medewerkers; - verantwoordelijk voor de interne postbezorging tussen de universitaire gebouwen alsmede de centrale frankering en het bezorgen van post bij de PTT en andere expediteurs: - financieel- en materieel beheer. Betrokkene wordt aangesteld als meewerkend chef. Vereist: - HAVO/MAVO: - kennis van postale verwerking o.a. m.b.v. computergestuurde apparatuur; - leidinggevende capaciteiten: - financieel-administratieve ervaring. Salaris maximaal 3393,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicities, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen (wee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universiteit, Stationsweg 46 Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. secretaresse (v/m) (19 uur) vacaturenummer: 0-187/1158 Taak: - ontvangen van de binnengekomen post; - het typen van correspondentie, notulen, studiegids, onderwijsdictaten en wetenschappelijke artikelen zowel in het Engels als het Nederlands; - studentenadministratie; - het afhandelen van telefoongesprekken in het Nederlands en het Engels. Vereist: - HAVO/MEAO diploma; - typediploma; - goede kennis van het Engels; - bekendheid met computers; - bekendheid met het tekstverwerkingspakket WordPerfect 5.0. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand, bij een volledige aanstelling. Werktijden: bij voorkeur donderdagochtend en de overige dagen 's-middags. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op de brief en de envelop zenden naar: Afdeling Personeelszaken van de Faculteit der Letteren, Cleveringaplaats 1. Postbus 9515, 2300 RA LEIDEN. Sector Onderwijs van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid medewerker onderwijs administratie (v/m) (30 uur per week) vacaturenummer: 0-257/1158 De voorkeur gaat uit naar iemand met belangstelling voor geautomatiseerde administratie, grote accura tesse en eigen initiatief. Door de struktuur op de afdeling zal zij/hij goed in teamverbandmoeten kunnen funktioneren. Taak: - het bijhouden van het student registratiesysteem; - het verwerken van gegevens en aansturen van programmatuur via de terminal; - corresponderen in het nederlands en moderne talen; - het verstrekken van informatie aan telefoon en balie. Vereist: - HAVO/MEAO-niveau; - ervaring met automatiseringsapparatuur; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige aanstelling. Inlichtingen bij: H.C. Noordhuis, hoofd sector onderwijs, tel. 071-277844. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Universiteitsbibliotheek medewerker centrale medische bibliotheek (v/m) (26 uur p/w) vacaturenummer: 0-235/1158 Taak: - inbrengen en muteren van gegevens in het Gemeenschappelijk Geautomatiseerd Catalogiseersysteem; - uithalen en terugplaatsen van boeken en tijdschriften; - administratieve werkzaamheden; - het verstrekken van inlichtingen aan gebruikers van de CMB. Vereist: - HAVO/VWO; - GO-A opleiding; - cursus Medische Registratie A.Z.L. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn één avond per week dienst te doen (19.15-22.15 uur) en op zaterdag dienst te doen (11.00-15.00 uur). De resterende 19 uur valt binnen de normale kantooruren. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste één jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: drs. J.J.M. van Gent, tel. 071-272831. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Bureau Werving Informatie van de Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. De LOI, gevestigd in Leiderdorp, neemt een leidende positie in op het gebied van het erkend particulier onderwijs. Jaarlijks kiezen meer dan 100 000 mensen voor een LOI-opleiding. Bij dit moderne, goed geoutilleerde en geautomatiseerde bedrijf werken 360 Een aanzienlijk deel van de LOTactivi- teiten bestaat uit de produktie van les-, voorlichtings- en promotiemateriaal. De grafische verwerking hiervan geschiedt deels intern, deels extern. Daarbij wordt gebruik gemaakt van zeer geavan ceerde technische middelen, zowel bij de voorbereiding als in de uiteindelijke produktiefase. Het contact tussen interne opdracht gevers en externe leveranciers wordt onderhouden door de afdeling Inkoop. De werkzaamheden van deze afdeling vormen een uitdagende mengeling van kennis van grafische produktietechnie- ken en commercieel inzicht. Ze doen bovendien een sterk beroep op de communicatieve vaardigheden van de medewerkers. leidse onderwijsinstellingen IVoor de afdeling Inkoop, die een onderdeel vormt van de Algemene Produktieafdelingen, zoeken wij op korte termijn een met een kien oog voor kwaliteit en commercie. Nauw samenwerkend met de medewerkers van het Produktiebureau en de afde ling Grafische Produktie beheert en bewaakt de Algemeen Inkoper alle inge kochte en in te kopen produkten met betrekking tot de prijs- en prestatieverhou ding. Hij werkt daarbij in een team van 3 medewerkers, waaronder de Chef Inkoop. Tot zijn taak behoort: - het aanvragen en vergelijken van offertes voor interne opdrachtgevers - hen daarover voor te lichten en te adviseren - vervolgens de interne bestellingen te verwerken tot een opdracht aan de leveranciers - en ten slotte de controle te verrichten op het nakomen van de verplichtingen. Hij dient bovendien toekomstige automatiseringsfaciliteiten te ondersteunen en mede uit te voeren. Voor deze functie, die vraagt om een integere en representatieve persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vermogens en affiniteit met logistiek, zoeken we een intelligente man of vrouw uit de praktijk. Zijn (haar) leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Hij/zij heeft een scherp commercieel inzicht en een vooropleiding op HBO-niveau, aangevuld met kennis van grafische technieken en logistiek mana gement. Kandidaten met verscheidene jaren inkoopervaring op het gebied van drukwerk, in combinatie met inkoop van diensten, hebben een flinke streep vóór. Wij bieden een goede honorering en een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaar den, waaronder een winstdelingsregeling. Gezien de huidige ontwikkelingen is het zeker reëel te veronderstellen dat groei in deze functie mogelijk is. Een psy chologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, wordt met belang stelling tegemoet gezien door de heer P.H.A. Vorwerk, Hoofd Personeelszaken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Nauta, Coördina tor Algemene Produktieafdelingen, 071 -451113. Leidsedreef 2,2352 BA Leiderdorp Wil je werken in de gezondheidszorg? In oktober starten wij de kursus Deze kursus geeft u basiskennis van de verzorging van mensen in verpleeg- en verzorgingshuizen. Een diploma is voor deze kursus niet vereist, wel enthousiasme om in de gezondheidszorg te gaan werken. Kom eens langs voor meer informatie bij Jana Barnhoorn of Rose Marie Perdaen. Bellen kan natuurlijk ook altijd. Het uitzendburo voor de gezondheidszorg Breestraat 12, Leiden, tel. 071-143145. Katholieke Stichting Huize st-bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenhc De direktie van bovengenoemde stichting vraagt per 1 december 1990 een voor 38 uur per week Taken: verzorgen van de medische en algemene korrespondentie; verzorgen van de patiënten administratie; notuleren van vergaderingen; verzorgen van uit bovengenoemde taken voortvloeiende werkzaamheden. Vereisten: HAVO-diploma; typedipoma; enige ervaring als medisch sekretaresse; zelfstandig kunnen werken. Het diploma doktersassistente strekt tot aanbeveling. Salariëring geschiedt overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van curriculum vitae, dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan de medisch direkteur, mw. D.G. Roos-van Eijndhoven. euhuzi De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Beheer B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent 6 bedrijfseenheden, te weten; makelaardij onroerende goederen, assurantiën, financieringen een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit een viertal vestigingen; Rijnsburg, Kat wijk, Leiden en Hoofddorp. Door expansie en vooruitlopend op nog verdere groei zijn er bij het onderdeel ASSURANTIËN diverse vakatures: SCHADECORRESPONDENT Binnen onze schade-afdeling is plaats vooreen ervaren schade correspondent, die zelfstandig kan functioneren. Deze zelfstan digheid is onontbeerlijk daar vele schades vanuit de volmach ten van verzekeringsmaatschappijen op Integere wijze moeten worden afgewikkeld. Diegene die ervaring heeft als motorrijtui gen schadecorrespondent geniet de voorkeur. Vooropleiding HAVO/MEAO of VWO, alsmede In het bezit van diverse assurantie-diploma's Leeftijd ca. 30 Jaar *COMMERCIELE BINNENDIENST- MEDEWERKCSDER Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit het voorbereiden van akties en adviezen, alsmede het maken van afspraken en offertes t.b.v. de buitendienst, het onderhouden van contacten met verzekeringsmaatschappijen etc. Vooropleiding HAVO of VWO-diploma Assurantie-B diploma Leeftijd ca. 25 Jaar Ervaring in het assurantievak is een vereiste. SCHOOLVERLATERS Tot zijn/haar taken behoort de postverwerking, tekstverwerking, archivering etc. Opleiding MAVO/HAVO Leeftijd 17-20 jaar Voor bovenstaande vakatures geldt; Salaris afhankelijk van functie en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, premlevrlj pensioen, studiekosten- vergoeding, e.d. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan; De Leeuw Beheer B.V., Rijnsburgerweg 100,2231 AG Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30