3 3 S3 3 OTIS Elektrotechnisch Vertegenwoordiger E€ PQ KROMARKT LubaUitzend Buro r.H.-M.m'i Kwekerij medewerker produktiemede- werkers allround verkoopmede- werkers <1 D boekhoudkundig medewerker. Onderhoudsmonteurs I LIFTEN-ROLTRAPPEN-SERVICE Elke dag Vers Voordelig CASSIÈRES VERKOOPMEDEWERKERS mAr maatschappelijk werkende (m/v) medewerk(st)er parttime medewerk(st)ers/ invalkrachten activiteiten- begeleid(st)ers leerling Z- verpleegkundigen ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN hoofd secretariaat m/v MET KENNIS VAN DE INSTALLATIEBRANCHE Onze opdrachtgever is de elektrotechnische groothandel W. Helms B.V. te Leiden. Het bedrijf opereert als zelfstandig profit-center binnen de Conelgro Groep (W. Helms B.V., Eltcchna B.V., Clacssen B.V., Van der Meer en Roodbcrgcn, Clacsscn en Co. N.V. België). Met 17 vestigingen in Nederland en België neemt de groep een vooraan staande positie binnen haar markt in. Vanuit Leiden vindt de verkoop en levering plaats van een hoog waardig assortiment elektrotechnische materialen aan de installateurs en de zelfverwerkendc industrie in de regio. Thans is men op zoek naar een elektro technisch vertegenwoordiger voor het rayon Leiden en omgeving. De elektrotechnisch vertegenwoordiger mJv wordt verantwoordelijk voor de verkoop van een breed scala van elektrotechnische materialen aan de installateurs en de zelfverwcrkcnde industrie in zijn rayon. Op basis van zijn vakkennis adviseert hij over de toepassingsmogelijkheden van de diverse mate rialen en biedt hij maatoplossingen aan. Een alerte binnendienst zorgt ervoor dat tijdig en correct gele verd wordL jp^ Gezochl wordt een energiek persoon met vak kennis op MTS-E niveau. Geschikte kandida ten beschikken over buitendiens tv erkooperv ar ing en weten wat er leeft binnen de installatiewereld. Leef tijd vanaf 28 jaar. Geboden wordt een zelfstandige buitendienst- functie waarin u zichtbare resultaten kunt behalen. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een representatieve auto van de zaak) zijn zonder meer goed. Geïnteresseerden in deze functie wordt ver zocht schriftelijk te reageren met vermelding van ref.nr. 224/AJL, Hilferink Croonen/organisatie ad viseurs, postbus 10.412, 7301 GK Apeldoorn, ter attentie van de heer A.J. Lonink. Voor nadere infor matie kunt u bellen: 055-215157. Voor een gerenomeerde boomkwekerij in de omgeving zoeken wij een en/aren kwekerij medewerker. Deze full-time baan is voor lange tijd. WINKELPERSONEEL Wij zijn op zoek naar enkele repre- voor o.a. een grote supermarkt in Voorschoten. Zowel full-time als part time. Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij nog enkele die voor onbepaalde tijd beschikbaar zijn. MI Ii'III'I'II' li. llfTi Voor een administratiekantoor in de omgeving zoeken wij een Gevraagd wordt naar een ervaren SPD-er met commercieel inzicht. Ben je geïntersseerd in één van de beschreven banen of zoek je een ander soort baan, kom dan snel bij ons langs of bel voor meer informatie. Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 01717-8142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer. Alphen aan den Rijn,"Capelle a/d I Jssel, Den Haag. Hoofddorp. Katwijk. Leiden. Leiderdorp. Leidschendam, Lisse, Noordwijk. Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten. Woerden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. s de grootste leverancier ter wereld van liften, roltrappen en rolpaden. Het hoofdkantoor in Nederland is gevestigd in Amsterdam, met vestigingen in Rot terdam, Groningen. Waalre en Amsterdam. De 600 medewerkers in Nederland werken hard en gemotiveerd om onze vooraanstaande positie waar te maken. Kwaliteit in techniek, commercie en service is de hoeksteen van ons beleid. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor Leiden en omgeving Bent u MTS-er E of hebt u na de LTS de opleiding voor monteur sterk stroominstallaties gevolgd? Vindt u een service-verlenend beroep in een heel gezond bedrijf voor u de juiste plaats? Werkt u graag heel zelfstandig en bent u in het bezit van een rijbewijs? Dan ziet onze afdeling Service u graag komen. U kunt uw brief sturen aan Otis Liften B.V., afdeling Personeelzaken, Willem Fenengastraat 21-27, Postbus 4059, 1009 AB Amsterdam. Kromarkt Valkenburg Om onze service en bediening te handhaven en te verbeteren vragen wij representatieve en gemotiveerde Op korte termijn hebben wij zowel full-time als part-time vacatures. Wilt u verbetering van positie en salaris en heeft u ervaring in de levensmiddelen of versafde ling, maak dan een afspraak voor een informatief gesprek met B. Vaneman, telefoon 01718- 12671. Privé 02521-10403. Verkoopmedewerk(st)er vleeswaren Verkoopster brood/banket graag met bake-off ervaring Cassière Br. sal. mog. 1.400,-/1.600,- p. 4 weken Leerling-cassière 38 uur per week eventueel 's zaterdags vrij. Br. sal. afh. v. leeftijd Voor schoolverlaters en leerlingen opleiding in eigen bedrijf. Kromarkt v/d Krogt, Castellumplein 4, Valkenburg ZH. SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE SWETTERHAGE Swetterhage te Zoeterwoude is een woon- en leefgemeenschap voor mensen met een verstandelijke handicap. Er wonen in totaal 317 mensen die in 37 verschillende woningen hun "thuis" vinden. Swetterhage beoogt 24 uur per dag een woon- en leefgemeenschap te zijn voor de bewoners. Dit betekent dat naast zaken als huisvesting, voeding, verzorging en verple ging, ook (waar nodig) behandeling, opvoe ding, dagactiviteiten, bescherming, privacy en veiligheid gerealiseerd worden. Swetterhage heeft een goed arbeidsklimaat waarin een juist appèl wordt gedaan op de kwaliteiten en mogelijkheden van de mede werkers en waar voldoende ruimte is het werk naar eigen inzicht in te delen. Binnen Swetterhage zijn momenteel de vol gende functies vacant: voor 20 uur per week. De dienst maatschappelijk werk ondersteunt alle vormen van ouderparticipatie in 5 paviljoens. Werktijden: vrijdagochtend, overige tijden in onderling overleg. Functie-inhoud: De betrokken functionaris zal een drietal pavil joens als aandachtsgebied hebben; hij/zij: - verzorgt de introductie van ouders van nieuw te plaatsen bewoners; - adviseert de woningteams m.b.t. relatie ouders- groepsleiding en ouderparticipatie en is tevens adviseur van Bewonersbegeleidingsteams; - is zonodig aanspreekpunt voor ouders en heeft desgewenst een ondersteunende of bemidde lende taak; - neemt deel aan het opnameteam; - coördineert de weekend- en vakantieplaatsin gen en - coördineert het bezoekvrijwilligersproject. Functie-eisen: - diploma H.B.O. maatschappelijk werk; - enige ervaring met het werkterrein is gewenst; - bezit van auto en rijbewijs is'gewenst. Salaris: Conform C.A.O.-ziekenhuiswezen, FG 50, af hankelijk van ervaringsjaren /2810,— tot max. f 4318,-. Informatie: Nadere informatie kan desgewenst worden ver kregen bij Hans Bouter, coördinator (tst. 125). t.b.v. de sector beweging voor 12 uur per week De sector beweging bestaat uit 4 medewerkers en is een onderdeel van de activiteitensector. De sector beweging beschikt over een zwembad en een sportzaal. De medewerk(st)ers houden zich bezig met bewe- gingsgerichte activiteiten, welke zowel in groepen als individueel plaatsvinden. Daarnaast zijn zwem men en recreatieve activiteiten belangrijke aspec ten van de taak. Wij verwachten van de kandidaat dat hij/zij zich inzet voor de verdere ontwikkeling van deze sec tor. Naast het werken in teamverband, moet hij/zij ook zelfstandig kunnen functioneren. Functie-inhoud: - uitvoeren van zwemactiviteiten t.b.v. laag midden niveau bewoners; - individueel bewegen met bewoners; - zelfstandig kunnen uitvoeren van bewegings- agogische programma's zowel met individuele ^bewoners als met groepen; - een bijdrage leveren aan de optimale ontplooi ing van de aan hem/haar toevertrouwde bewo- - rapporteren, zowel mondeling als schriftelijk t.b.v. bewonersbesprekingen. Functie-eisen: - diploma C.I.O.S., bij voorkeur met specialisatie Zorg en hulpverlening; - aantekening zwemmen is gewenst. Salaris: Conform CAO-ziekenhuiswezen (FG 40). Informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de sector beweging (tst. 254) of bij Rex Otten, coördine rend hoofd activiteitensector (tst. 139). dagactiviteitencentrum voor gemiddeld 16 uur per week Het dagactiviteitencentrum bestaat uit twee teams van ieder acht groepen en wordt bezocht door 180 bewoners van verschillend niveau en leeftijd. De groepsgrootte is maximaal 10 bewo ners. Het ene team heeft voornamelijk volwassen en oudere bewoners; het andere team heeft meer groepen met jong volwassenen. De activiteiten variëren sterk naar soort en niveau en bestaan zowel uit ontwikkelingsgerichte activi teiten, spel, muziek, als ambachtelijke en recrea tief gerichte activiteiten. De uren zullen per week in vast overleg, met de teams worden vastgesteld. De invalkracht werkt voornamelijk bij ziekte of besprekingen van haar/ zijn collega's. De werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 16.30 uur. Het Dac is 's woensdags gesloten. Functie-eisen: - een afgeronde MBO-AB/AT opleiding of een andere relevante opleiding in het werkveld; - ruime ervaring in het werkveld; - flexibele en zelfstandige instelling; - goede contactuele eigenschappen; - inventiviteit, creativiteit en goed kunnen impro viseren; - in Leiden of omgeving wonen. Informatie: Informatie kan worden verkregen bij de teamle den van Dac links en rechts (tst. 259/255). voor 32 uur per week In verband met komende zwangerschapsverloven, van enkele medewerksters zoeken wij kandidaten voor de vervanging van deze medewerksters tij dens de zwangerschapsperiode. Daarna is de mogelijkheid voor een vaste aanstel ling van minimaal 16 uur per week aanwezig. Informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij Rex Otten, coördinerend hoofd activiteitensector (tst. 139). voor de cursusgroep april 1991, die tot 1 april 1991 kunnen voorwerken. Sollicitatie: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voor 10 sep tember a.s. te richten aan het hoofd PBO, de heer J.J.M. Devilee, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Tel. 01715-9208. Pathologie Op het secretariaat diagnostiek van het laboratorium voor Pathologie ontstaat een vacature voor een vac.nr. 90.M.55.36.LD Werkzaamheden: - de verwerking van op band gedicteerde verslaglegging van higtologisch onder zoek in het geautomatiseerde bestand met behulp van terminalapparatuur; - het verzorgen van de archieven; - het verwerken en/of opruimen van coupes en uitslagen. Vereist: - Havo-diploma of gelijkwaardige opleiding; - ruime kennis van de medische terminologie; - bekendheid met het werken met beeld schermapparatuur; - ervaring in een leidinggevende functie; - goede contactuele eigenschappen alsmede organisatorische kwaliteiten. Salaris: max. f 3071 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. I. Hage, hoofd secretariaat (071 - 26 39 38 of 071 -27 66 09). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren dooreen briefte zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22