Andre Agassi hangt dit keer de rebel uit Kulker knokt zich in d Ie fi na] le spoor;tvi AZC vrijwel zeker in volgende ronde IJzeren Rinus kan weer lachen Bink terug bij Leiden Iwee ton voor prots Bovendien gaf Frans Maas de VRIJDAG 31 AUGUSTUS 1990 PAGINA 15 Manon Bollegraf speelt te wisselvallig NEW YORK (Rcuter/AFP) - Kleurloos is Andre Agassi niet. De Las Vegas kid verscheen in het fluorescerend groen op de baan van het Louis Armstrong Stadion van Flushing Mea dow voor zijn partij uit de tweede ronde tegen de Tsjechoslowaak Petr Korda. Korda maakte zich weinig illusies. De nummer 33 van de wereldrang lijst mocht slechts hopen op een slechte dag van de nummer vier. Dat had Agassi niet, wel een rebel se. Hij reageerde op de kleinste piet luttigheden als een opgewonden standje. En holde Big Mac (John McEnroe) achterna door de umpire in de tweede set luidkeels allerlei obscentiteiten toe te voegen. De duizenden Amerikanen kon den hun oren niet geloven. Was dat de streng gelovige Andre Agassi? Scheidsrechter McEwen, een Australiër van respectabele huize, viel bijna van zijn stoel. Verbouwe reerd liet hij het aanvankelijk bij een waarschuwing. Toen de opge wonden Agassi kort daarop ander maal tekeer ging, riep hij supervisor Farrar en hoofdscheidsrechter Johnson op. Strafpunt Het eerbiedwaardige duo kwam, overlegde en schreed weg. McEwen gaf Agassi een strafpunt, waarop de twee ijlings terugkeerden en de um pire iets in het oor fluisterden. Met rood hoofd trok McEwen het straf punt in. Farrar en Johnston wensten de speler he,t voordeel van vele twijfel te geven. Een waarschu wing was voldoende. Agassi koelde zich daarna af op de tegenstander en voegde zich bij de laatste 32 met 7-5 5-7 6-0 6-4. In de derde ronde is de Argentijnse nieuwkomer Davin zijn tegenstander. Tennissen kan Agassi. Vooral op gravel en beton, zoals op Flushing Meadow. Daarvan is een ieder over tuigd. Maar de speler wil meer. Met zijn jongensachtige bravoure heeft hij zich het imago van de James Dean, de rebel, van de tenniswereld aangemeten. Hij wil niet tot de kleurloze tennismassa behoren. Vanaf zijn eerste optreden al niet. De langharige speler uit Las Vegas werd een dankbaar objekt voor de commercie. Zijn inkomsten als ten nisspeler zijn peanuts bij wat hij verdient ir 7-6) en heeft alsmaar meer moeite om bij de les te blijven. Al eerder gaf Noah te kennen zo niet langer door te willen gaan. Bij de vrouwen was Steffi Graf in veertig minuten klaar met de Australische McQuillan (6-1 6-3). De Westduitse gaf vier games prijs om dat ze te ongeduldig was. Manon Bollegraf werd uitgescha keld. Na haar perfecte opening te-' gen Magers volgde tegen de Zweed se Stranlund een onverklaarbare in zinking. In drie sets werd de techni cus uit Ermelo uit het toernooi ge slagen. Humeur Aranxta Sanchez heeft na het open Franse kampioenschap van vorig jaar weinig meer gepresteerd. In Pa rijs vloog zij er in de tweede ronde uit; op Wimbledon zelfs in de eerste. Maar dat heeft het humeur en de vechtlust van de 18-jarige Spaanse niet aangetast. Tegen de Ameri kaanse Caroline Kuhlman benutte ze alle zeven breekpunten, die ze kreeg, waardoor de partij in 51 mi nuten voorbij was; 6-1 6-2. Haar landgenote, de als tiende geplaatste Conchita Martinez stapte de derde ronde binnen met een even snelle zege op de Zwitserse Csilla Bartos. De tennis-enthousiasten in New York hebben vooralsnog alleen oog voor het nieuwste Amerikaanse wonderkind Jennifer Capriati. Dui zenden lieten hun gerieflijke zit plaatsen in het centrecourt in de steek om hangend over de bal- lustrades op een achterafbaantje hét nieuwste optreden van de 14-ja- rige Amerikaanse te volgen. Capriati, die vorig jaar de jeugdti- tel won, deed het naar behoren. Ze liet de Canadese Patricia Hy (112 op de ranglijst) even in de waan, dat er iets te halen zou zijn en sloeg toen toe: 6-3 6-1. Nadat ze één slag van een achterstand van 1-4 verwijderd was geweest, won zij elf van de veer tien volgende games. Na eenvoudige zege op Antwerpen ANTWERPEN - Na twee dagen Europees waterpolo in Antwerpen is al duidelijk dat AZC/Tarvo zich vrijwel zeker zal plaatsen voor de volgende ronde van de Europa Cup 2. Lokomotief Leipzig, dat door de Alphenaren vooraf als een gevaarlijke outsider en mededinger werd beschouwd, is hard door de mand gevallen. Na twee ontmoetingen benge len de Oostduitsers puntloos en met een zwaar negatief doelsaldo onderaan. Het management in Antwerpen, Noordegraaf speelde twee partjes, door de EWPC voor het eerst in de zodat jongeren als Pascal Bontje en gelegenheid gesteld een ronde van de debuterende Joeri Stoffels ook het Europese bekertoernooi voor ervaring konden opdoen. Zij deden Cup-winnaars te organiseren, stelde meer dan dat en kwamen ook tot de zaken op de eerste dag duidelijk anders voor. De media kregen ver keerde uitslagen voorgeschoteld en daardoor ontstond een foutieve in druk van de verrichtingen van het Lokomotief Leipzig. In tegenstel ling tot berichten van gisteren ver loren de Oostduitsers bij hun ren tree in het internationale waterpolo- De Hongaar Gabor Györi maakte zich op de midvoorplaats verdienstelijk met het versieren van een man meer. AZC was een paar maten te groot voor Antwerpen. AZC - Antwerpen: 17-5 (6-4, 4-0, 4-0, 3-1) Scores AZC: Arco Verboom 6, Remco Pielstroom 4, Gijsbert 1 veld namelijk met 14-7 van Sutton der Leden 4, Joeri Stoffels 2, Pascal and Cheam. Duisburg daarentegen Bontje 1 n. De Fransman verloor kansloos DEN BOSCH (GPD) - Voor de derde keer op rij is Rinus Israel voortijdig weggestuurd bij een club. Gisteren kwam BW Den Bosch, in 'goed overleg' met de coach, tot de conclusie dat het be ter was uit elkaar te gaan. Dat was een dag- nadat Den Bosch bij Haarlem de vierde nederlaag van het nieuwe seizoen had geslikt. De Amsterdammer reageerde op gelucht: „Mijn vrouw zag me voor het eerst in maanden weer eens lachend thuiskomen". Zijifrentree bij Den Bosch, met welke club hij eerder twee keer zesde werd in de ere-divisie, was nooit een succes. In zijn eerste seizoen degradeerde Israel, waar na een ware uittocht van talent op gang kwam. Dat ook geeft de 47- voudige ex-international aan als reden voor alle misère. „Als je de gradeert en snel terug wilt, moet je proberen de betere spelers te houden. Dat was niet mogelijk, omdat de club er financieel erg slecht voor stond. FC Twente is ook eens gedegradeerd en kon de selectie wel bij elkaar houden. Die waren meteen weer terug in de eredivisie". Nergens in de eerste divisie was er echter sprake van een meer luxueuze situatie dan bij Den Bosch, waar drie full-time trai- ners dagelijks negentien full- prófs tot hun beschikking had den. Israel: „Ach, dat zegt toch niks, full-profs, dat maakt geen fluit verschil. Het gaat om het ta lent. Er is hier binnen een jaar twee miljoen verdiend aan trans fers, toen ik kwam liepen hier Krüzen en Blinker nog. Die moes ten weg, later werden Barendse, Van der Hoorn, Van Duren en Brood verkocht". De als hard bekend staande Is rael kreeg dit seizoen van spelers en assistent-trainers opvallend genoeg veel lof voor zijn inzet en houding. „Dat is een aardige bij komstigheid, ja. Ik heb alles gege- Zo wordt er een tenniskleding- lijn Agassi op de markt gebracht. In fluorescerende kleuren. Zijn vroe gere handelsmerk, de afgeknipte spijkerbroek, ging er aan. De dol lars vergoedden veel. In Parijs trot seerde hij een conflict met tennis- boss Chatrier, die pijn aan de ogen kreeg van die felle kleuren en de spelers liever in het smetteloos Wit zag. Agassi lachte de oude bobo vriendelijk toe en hartelijk uit. Afkeer De nieuwe tenniskleding ig gebaat bij een Grand Slam zege van Agassi. De nummer vier van de wereld heeft vele toernooien gewonnen, maar nooit een Grand Slam toer nooi. De kansen zijn geminimali seerd door zijn afkeer voor gras. top"nGdrasis SPLIT Een uitermate turbulent avondje in het Gradski- tennisspelers. ven, ik heb geschipperd waar ik in een andere situatie niet had ge schipperd. Ik ben er ook nog steeds van overtuigd dat ik een goeie coach ben. Toen Broeken en Van Grinsven het nieuws hoorden, zeiden ze het erg jam mer te vinden. Van dat soort spe lers is dat toch prettig te horen". Financieel hoeft IJzeren Rinus niet te wanhopen. Met Den Bosch is een financiële regeling getrof fen. Tot 1 juli jongstleden werd Is rael bovendien doorbetaald door zijn twee vorige clubs, PAOK Sa- loniki en Feyenoord. Zijn verblijf in Griekenland bleef tot enkele maanden beperkt. „Na veertien wedstrijden stonden we op kop. Toen verloren we twee keer en was het afgelopen". Bij Feyenoord was zijn af scheid zeker zo bizar. Na ander half jaar was men zo tevreden over Israel dat zijn contract met twee jaar werd verlengd. Toen even later het bestuur van samen stelling veranderde en er punten werden verloren, zette men Israel toch maar op straat. Ook een vertrek na vier compe titie-wedstrijden is niet alledaags te noemen. Bij Den Bosch wordt nadrukkelijk gesteld dat de breuk 'in goed overleg' tot stand is gekomen. Voorzitter Theo Hey- mans: „Er was een duidelijk ver schil in het te voeren beleid, niet over het feit dat we spelers heb ben moeten verkopen. Het ging om zijn aanpak. De neuzen wezen niet meer dezelfde kant op, dan moetje een beslissing nemen. Die beslissing heeft ook niets te ma ken met de resultaten tot nu toe". Assistent-trainer Hans van der Pluijm neemt de leiding van de selectie tot het einde van dit sei zoen op zich. met 19-5 van Antwerpen. De hernieuwde kennismaking met het Oostduitse waterpolo viel AZC-aanvoerder Eric NoordegraaJ zwaar tegen: "Die jongens van Leip zig zijn echt zwak. Er schuilt geer greintje gevaar in hun acties. Ze hebben ondervonden datje niet on gestraft zo'n lange periode (sinds '68, WVW) zonder internationale contacten kunt. Ze liggen nu een straatlengte achter. Daar hoeven we vanavond, als wij tegen ze moeten spelen, dus niet bang voor te zijn". Dat werd gisteravond ook nog eens duidelijk bij het tweede optre den van Leipzig, dat als schietschijf werd gebruikt door Duisburg '98: 20-6. "De wedstrijd van zaterdag te gen Sutton and Cheam wordt voor ons niet eens een sleutelwedstrijd. We moeten gewoon in staat worden geacht om die Engelsen te verslaan. Dan hebben we ons geplaatst en zondag zullen we om de eërste plaats gaan strijden met Duisburg. Ik denk dat we gelijkwaardig aan el kaar zijn. De vorm van de dag zal be slissend zijn", voorspelt Noorde graaf. Over de eerste verrichtingen van zijn eigen team was de AZC-aan voerder best te spreken. Na een moeizame start (6-4 na de eerste pe riode) werd Antwerpen volgens wachting eenvoudig schoven: 17-5. "Er heerste een lichte nervositeit en daardoor hebben in het begin onnodig punten tegen gekregen. Voor de rest zijn we tevreden. De kracht van ons team is dat we in de breedte vrij sterk zijn". Coach Ron de Vogel wisselde dan ook naar hartelust. Routinier Eric Scores Antwerpen: Dirk Meert 2, Danny Meert 1, Danny Evers 1, Gino van Esbroek 1 De stand na twee dagen: 1. Duis burg 98 2-4 (39-11), 2. AZC Alphen 1- 2 (17-5), 3. Sutton and Cheam 1-2(14- 7), 4. Lokomotief Leipzig 2-0 (13-34), 5. Antwerpen 2-0 (10-36). WIM VAN WANROOY Het EK gooien en smijten in Split correspondent Cees Olsthoorn Dus heeft hij twee mogelijkheden per jaar: Parijs en New York. In Pa rijs was hij er dicht bij. In de eindstrijd liet hij zich tactisch ver rassen door Andres Gomez. In New York treft hij het niet, omdat de complete wereldtop zich er in te genstelling tot Parijs heeft verza meld. En in vorm is, zoals Becker. Vandaar dat Agassi maar weer even de James Dean act uit de doos to verde om niet onder te gaan in kleurloosheid. Yannick Noah lijkt ten einde. De vrolijke Frans man verloor in de tweede ronde kansloos van Boris Becker (6-2, 6-4, stadion. De 30.000 toeschouwers kregen in alle opzichten waar voor hun geld. Fraaie hoogtepunten, pijnlijke diepte punten, een flink portie 'wild-west' en een primeur in de at- letiekwereld, kortom het kon niet op tijdens de vierde avond van de Europese kampioenschappen. De primeur had betrekking op Pe- gehaald, en toch door mag naar de ter Elliott. De Britse crack viel op de volgende ronde. 1500 meter letterlijk uit na een duw van de Westduitser Fuhlbrügge. OCnaClUW Een protest van de Engelse ploeg leiding sorteerde aanvankelijk wei nig effect, maar na urenlange dis- de jury uiteindelijk Bij dé perikelen rond de 1500 meter en Elliott in het bijzonder, bleven andere gebeurtenissen een beetje in de schaduw. Ze waren er echter niet unieke beslissing. Fuhlbrügge werd minder spectaculair gediskwalificeerd en Elliott alsnog toegevoegd aan de lijst van finalis- seerde Sergej Boebka, de koning het polstokhoogspringen, zijn ten. Waarmee de rossige middenaf- eerste nederlaag i idege- groot kam pioenschap, onderstreepte de Oost die de finish niet heeft duitse Katrin Krabbe nog eens haar ongekende klasse op de sprint met een afgetekende zege op de 200 me- ter en scoorde de Italiaan Panetta ifi - f* de tweede wereldseizoentijd op de _L veelbewogen avond een oranje AMSTERDAM (GPD) Voor e Nederlandse wielerprofs, die zondag in het Japanse Utsunomya van sta. t gaan, ligt 225.000 gulden klaar indien een hunner er met de regenboogtrui vandoor gaat. De grootste hap daarvan, anderhalve ton, wordt door de eventuele wereldkampioen voor zijn reke ning genomen. De sponsor van de Sectie Beroepswielrennen (Houtland) staat in geval van succes garant voor 75.000 gulden. Iedereen krijgt loon naar werken. Een soort jury, bestaande uit drie renners alsmede de wereld kampioen, zal de pot naar eer en geweten verdelen. De traditionele tactische bespreking, dit keer geleid door Peter Post, gaf terecht. Beide weinig aanleiding tot discussie. Erik Breukink en Steven Rooks zijn als (de verwachte) kopmannen aangewezen. Een viertal renners mag in de marge van het leiderschap opereren. Dat zijn Frans Maassen, Adrie van der Poel, Eddy Bouwmans en landskampioen Peter Winnen. Post: „Dat zijn jon gens die redelijk omhoog gaan en bewezen hebben op parcoursen zoals in Japan goed uit de voeten te kunnen". Ofschoon Post afgelopen week al even in Japan is geweest, ontbrak het den Han Kulker (knap vierde hem aan de tijd om het parcours te verkennen. Dat liet hij over aan Pascal - Kolkhuis Tanke, de jeugdige (27) chef d'équipe van de oranjeploeg. Post: „Ik heb in elk geval begrepen dat het een loodzwaar parcours is. Er zit een flinke klim in en een erg moeilijke afdaling, waar je niet met een gesloten peloton naar beneden kunt. Maar het lastigst voor de renners zal ongetwij feld het weer zijn. Het is er erg heet en ook de vochtigheidsgraad is bijzon der hoog". Om zo uitgerust mogelijk aan het vertrek te komen, is besloten zo luxe mogelijk te reizen. Op voorspraak van gelegenheids-bondcoach Post tintje met en fraaie vierde plaats bij het verspringen. Maar hèt onderwerp van gesprek was natuurlijk de 1500 meter. Nor maal gesproken worden atleten ge acht ook op deze afstand zo hard mogelijk te lopen. Daar kwam in de series van de Europese titelstrijd bij de mannen echter bitter weinig van stonden bol de incidenten. Valpartijen, slaan, hakken trappen, trekken en duwen; wie zich in dit slagveld overeind kon houden, mocht aan spraak maken op de finale. Tot de beste 'knokkers' behoor- LEIDEN - Rob Bink is weer terug bij Leiden. De trefzekere spits die door het zaterdageérsteklasser Quick Boys leek te zijn ingelijfd, keerde al eergisteravond op zijn schreden terug. "Ik wist gewoon niet waar ik aan toe was", deelde Bink, die in de derde oefenwed strijd tegen AFC aan de lies gebles seerd raakte, desgevraagd mee. "Na mijn blessure zou ik wedstrijdritme tekort komen. Ik heb echter geen zin om in het tweede van Quick Boys te spelen". Woensdagavond - belde Bink met QB-wedstrijdsecre- dtaris Arie de Vreugd. "Hij vond het jammer en heeft nog geprobeerd om trainer Melbi Raboen te pakken P™LZ.°%: te kriJgen- Maar dat is niet gelukt". Dus Raboen verkeert nog in het ongewisse omtrent het besluit van Bink. Is het besluit misschien niet wat impulsief genomen? "Nee hoor, ik heb er goed over nagedacht. Ik heb gewoon gekozen voor zeker heid. Ik ben aangetrokken als derde spits. Als ik die zekerheid niet krijg dan ga ik liever een klasse lager spe len". Leiden-voorzitter Ed Immink, direct na De Vreugd ingelicht, was vanzelfsprekend verguld met de te rugkeer van de spits."Ik denk dat Rob in zijn hart naar Leiden terug wilde", juichte hij. Bink speelde gisteravond overi gens in Lisse al een half uur mee in het restant van de vorige week dins dag gestaakte wedstrijd voor de dis trictsbeker tegen FC Lisse (zo). Lei den won de wedstrijd met 3-2. De de slotfase was de spirit er gelukkig Leidenaars, die al een voorsprong weer. Ik moest nog wel een paar van 2-0 (doelpunten Johan Wolsink keer om me heen slaan om een en Koos Siera) koesterden, sloegen goeie uitgangspositie te forceren, de beslissende bres in de drie te spe- maar ik had zelf al zo veel opdon- len minuten van de eerste helft, ders gehad, dat ik wel iets terug Maurice van Berkel was de maker, mocht doen". De bronzen medaille- De Lisser doelpunten werden ge scoord door Erwin Hoogendoorn 3.40.02) en Robin van Helden, die als vierde en laatste tijdsnelste (3.40.61) eveneens doordrong tot de eindstrijd. Slachtoffer Peter Elliott dreigde aanvankelijk het belangrijkste slachtoffer te wor den van het brute geweld. Na Leidenaar Han Kulker heeft zich zojuist ontdaan van e ten. Morgen staat hij in de finale. Afordt er business-class gevlogen a raison van krap 9000 gulden per per- zwieper van de Fuhlbrügge ging hij soon. Een rib uit het lijf van de KNWU die gewend is zijn vaandeldrager in de toeristenklasse te vervoeren. Geen wonder dat de heren bobo's even flink tegen dat bedrag aanhikten. Waarna Post het idee opperde de uitver korenen zelf voor een deel van de reis, 2800 gulden, te laten opdraaien. Op de keper beschouwd zou niemand daar slechter van worden, als er tenmin ste belastingtechnisch adequaat ?ou worden gehandeld. Bovendien x de voorlaatste ronde onderuit leek hij meteen een kruisteken te kunnen maken over zijn gouden as piraties. Maar tot zyn onuitspreken- de geluk bracht het protest redding. ,Ik weet niet wat het meest pijn nog een kleine onkostenvergoeding (1275 gulden) beschikbaar. Omdat de doen", huilde Elliott voordat hij ploegleiders, die aan dit voorstel hun fiat gaven, hun renners hierover den inlichten, zond de KNWU alvast maar een acceptgirokaart. Die voor lichting bleef evenwel achterwege en dus de eigen bijdrage de oranjeklan ten wel heel rauw op het dak. Maarten Ducrot: „Ik dacht trouwens eerst nog nooit zo iets verschrikkelijks dat het een grap was". En Gerrit de Vries: „Nog nooit zoiets belachelijks meegemaakt. Het is een ramp, de blijde boodschap op de hoogte 5 gebracht, „m'n hand, m'n kin, i schouder of m'n trots. Ik heb meegemaakt". 'bloody shame". De uitblinker van de Gemenebest Spelen werd bijgevallen door zijn landgenoot Steve Cram. „Dit was de ruigste race uit mijn carrière", brieste de tweevoudige titelverde diger, die vooralsnog niet kon over tuigen. „Ik ben vier keer op m'n voeten getrapt en voelde twee maal de puntén van een spike in m'n be nen prikken. Het was onverant woord om zoveel atleten in een race te stoppen. Men had de 27 deelne mers gewoon over drie series moe ten verdelen". Han Kulker kon met een glimlach terugblikken op de spraakmakende happening. Hij was ongeschonden en sterk uit de strijd gekomen. „Het ging er echt grof aan toe. Ik ben heus wel want gewend van de in door, maar dit sloeg werkelijk alles. Het was een regelrechte knokpar tij". De 31-jarige Leidenaar dreigde in de eerste meters al van de sokken gelopen te worden. Na een halve misstap kon hij zich echter herstel len en bij de omvangrijke groep aansluiten. Vervolgens was het drie ronden lang trekken duwen en uit wijken geblazen, waarna Kulker in de laatste driehonderd meter op ou derwetse wijze naar de finale snel de. Loom „Halfkoers zag ik het even niet meer zitten", verklapte Kulker na zijn eerste grote wedstrijd sinds de Olympische Spelen van Seoel. „Ik voelde me een beetje loom en moe. Ik was blij dat ik kon bijblijven. In vertrouwen toe naar de dag morgen. „De laatste 300 meter gin gen perfect. Ik had weer de macht om te versnellen. Als ze in de finale niet te hard van stapel lopen, dan kan ik misschien nog voor een ver rassing zorgen". Robin van Helden is dan mogelijk in staat om zijn landgenoot enige hand en spandiensten te verlenen. Met de nodige schrammen op zijn kuiten stapte hij de eindstrijd bin- „Wat een toestanden", verzuchtte de Dordtenaar. „Ik kon de vallende Elliott nog net ontwijken. Het is jammer dat ik als gevolg van m'n achillespeesblessure zo weinig op snelheid heb kunnen trainen. Dat breek je in de slotfase op". Alle tumult was Frans Maas ont gaan. Langs de rand van de baan vocht de super geconcentreerde verspringer verbeten om een me daille. Hij zag zijn wens net niet in vervulling gaan. In zijn zesde en laatste poging reikte hij tot een af stand van 8 meter, en dan was ne gen centimeter te weinig voor de bronzen plak. Winnaar werd de Duitser Haaf met 8.25 meter. Stijf „Jammer", zei de in Goes woonach tige Brabander een tikje gelaten, „in mijn hart had ik toch gehoopt op het erepodium te staan. Zeker nadat het in de kwalificatie zo goed was gegaan. Vanavond ging het aanvan kelijk wat minder. Ik was een beetje stijfjes, sprong wat krampachtig. Na de derde poging (7.87) kwam ik echter los. Helaas waren de vierde en vijfde poging niet geldig, de zes de was weer goed". Het eerste Europese optreden van Marcel Versteeg duurde 5 km en precies 14.22.42 minuten. Bij lan ge na niet genoeg om zich te kwalifi- Gretha Tromp ging gisteravond ook door en zijdeur af na een uiter mate zwakke hordenrace.. „Het was een complete puinhoop", verzucht te ze. „Bij de derde horde kwam ik al in problemen. Daarna moest ik zo forceren dat ik niet meer in m'n rit me ben gekomen. Meer kan ik er niet over zeggen". Tromp deed er inderdaad beter het zwjjgen toe. it EK at- n Split. VRIJDAG 17.00-18.00 Sportnet: EK Rallycross 1990 in België. 17.00-21.15 BBC 2: EK atletiek in Split. 17.55-19.00 Ned 3: Studio Sport: EK atle tiek in Split. 18.00-19.00 Sportnet: Rallycross: Brits kampioenschap. 18.30-19.00 EURO: Wheels: wielerspor- 19.00-20.00 EURO: Eurosportnews, 19.00-21.00 Sportnet: Tennis: Hamlet Challenge. 19.15-20.00 Ned 3: Studio Sport: EK atle tiek in Split. 19.30-20.45 Did 2: Sport extra: m letiek in Split. 20.00-21.00 EURO: Atletiek: EK 21.00-22.00 Sportnet: Go: auto- 6 sportmagazine. 21.00-22.30 EURO: Worstelen. 22.00-00.00 Sportnet: Amerikaans honk bal: Detroit-Oakland. 22.30-23.00 EURO: Motor Sport News. 2^.30-23.15 Ned 3: Studio Sport: EK atle tiek in Split. 22.50-23.15 Did 2: Die Sport-Reportage: EK atletiek in Split. 23.00-01.00 EURO: Trax: sportmix. 23.20-00.00 BBC 1: EK atletiek in Split. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 00.00-01.30 Sportnet: VS Pro Boksen. 01.00-02.00 EURO Eurosportnews. 01.30-03.30 Sportnet: Amerikaans honk bal. 03.30-05.00 Sportnet: Boksen. 05.00-07.00 Sportnet: VS PGA Golf. 07.00-07.30 Sportnet: Paarderennen: Travers Stakes Horse Race. 03.30-05.00 Sportnet: Boksen. 05.00-07.00 Sportnet: VS PGA Golf. 07.00-07.30 Sportnet: Paarderennen. 07.30-08.00 Sportnet: Sport uit Frankrijk. 08.00-09.00 Sportnet: Bowlen: Dutch Tournement in Eindhoven. 08.30-10.30 Ned 3: Studio Sport met WK wielrennen Japan, dames en amateurs. 09.00-10.00 Sportnet: Britse rallycross kampioenschappen. 10.00-10.30 EURO: The Winning Formu-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15