spoor;tv Han Ruiker rekent nergens op Derby verveelt halfvolle Kuip 'Mac' zorgt weer voor gespreksstof Twente voetbalt weer effectief Valse start KV Mechelen: 5-1 verlies 'Pure snelheid is nog niet helemaal terug' Record Van Langen, Van Hulst valt uit DONDERDAG 30 AUGUSTUS 1990 PAGINA 15 SW en Feyenoord scoren niet ROTTERDAM SW en Feyenoord moeten dit seizoen sa men het publiek uit de Rijnmond naar de Kuip zien te lok ken. Maar liefst 27.000 toeschouwers bevolkten gisteravond de Rotterdamse voetbaltempel bij de seizoensouverture van beide clubs. Een even geruststellende als zaligmakende gedachte voor John van Dijk, die over een heel seizoen 80.000 betalende bezoekers nodig heeft om zijn begroting van ruim vier miljoen gulden rond te krijgen. Het moet de geldschieter van de moet houden. Is straks iedereen fit Schiedamse promovendus echter bij Feyenoord, dan gaat de club een niet lekker hebben gezeten dat zijn belangrijke rol spelen. Voor ons ploeg de kans om een deel van dat was het resultaat goed." publiek aan zich te binden voorbij Op de vraag of Advocaat een dag na liet gaan. Zowel SW als Feyenoord zijn aanstelling in Zeist al potentiële joeg de aanvankelijk enthousiaste internationals aan het werk had ge- menigte met saai, risicoloos voetbal zien, antwoordde hij: „Ik dacht het van de banken. Behalve Van Dijk wel, ja. Errol Refos was de ster van zat daarom ook Feyenoords pen- het veld. Als je als mandekker een ningmeester in de rats. Die had ge- hele wedstrijd zo scherp kunt spe- hoopt dat de formatie van Gunder len en niet een overtreding nodig Bengtsson en Pim Verbeek het eer- hebt, ben je een kanjer." ste duel zou gebruiken als een op- Refos, 20 jaar pas en door SW tot warmertje voor het eerste 'echte' en met de zomer van 1994 vastge- Manon Bollegraf in tweede ronde NEW YORK (Rtr/AFP) - Een tweede Grand Slam kampioen naar huis, John McEnroe op het randje van een volgende schorsing en een nieuwe door regen verstoorde dag bij de open Amerikaanse tenniskampioenschappen op Flushing Meadow. Andres Gomes uit Ecuador, de win naar van de Open Franse, vijfde ge plaatst, verloor van de Braziliaan Luiz Mattar. Met 3-6 6-3 3-6 3-6 volg de hij het slechte voorbeeld van 's werelds nummer 1, Stefan Edberg. „Ik heb geen tijd gehad me voor te bereiden op dit toernooi", verklaar de Gomes, „na mijn overwinning op Roland Garros werd ik overal voor gevraagd." Niet de verliezende Gomes, wel de zegevierende John McEnroe zorgde - eens te meer - voor de mees te gespreksstof. Zijn partij tegen de Zweed David Engel, 6-2 6-3 7-5, had niets van een routineklus. De tem- n sliding Jan Gaasbeek het schieten te beletten. De ex-UVS'er scoorde de enige treffer peramentvolle Newyorker sloeg thuisduel. Wat het resultaat (0-0) betreft was de teleurstelling aan Rotterdamse legd, heerste samen met Michel Vonk als een vorst in het centrum de Schiedamse verdediging. rniet zijde dan ook groter dan aan Schie- Voor de ogen ook van Rinus Mi- damse kant. Feyenoord mikt na zijn chels werkte de donkere voorstop- forse investeringen (vijf miljoen per een vlekkeloze partij af. Zijn gulden) op aansluiting bij de natio- prestatie stak schril af bij die van in- nale top, maar zal zich ook zo moe- ternational Henk Fraser, die han- ten presenteren. „Ik weet niet of het den en voeten tekort kwam om de met instelling of nervositeit te ma- ooit voor Feyenoord spelende ken had," zei Gunder Bengtsson la- broertjes Jimmy en Jerry Simons ter over het ondermaatse optreden aan banden te leggen, i zijn 'vedetten'. „Feit was dat ik De twee bij SW 1 ten te overtuigen, maar wel gewon- vastgehouden aan zijn offensieve nen. De Enschedese ploeg had het spelstijl, hoewel topschutter Van tegen FC Den Haag gistteravond der Laan evenals eerder tegen Roda zeer ilijk, maar overtrof zichzelf op- 1° bet eerste duel tegen Fortuna (0- reclamebord plexiglas, werd in het spel in zijn ge zicht getroffen door de bal dié hem op een blauw ook kwam te staan en sloeg uit woede een bal naar een lijnrechter, die bijna raak was. Mac was back en kreeg prompt boete van 500 dollar (850 gul- aanval vap FC Twente kwam aan te pas. Dat veranderde na de rust. Door den). Nog zo een en hij mag het vol- het uitvallen van Neijenhuis ging gende Grand Slam niet meedoen. Feyenoord vertrok. Gaasbeek „dieper" op de rechter- Hij heeft inmiddels 7000 dollar flank spelen. Dat bracht enig tempo de limiet van 7500 vor x- in de Enschedese aanvallen. De sche schorsing staan. effectiviteit. In het Diek- 0) leverde dit geen treffers op, bij FC couterspecialisten uit het Diekman, McEnroe probeerde voor eigen automati- Twente was Marcel Valk nuten de eerste Hagenaar die dit zoen scoorde. allerminst gelukkig ben met de nier waarop Feyenoord is begon nen. Daarin moet duidelijk veran dering in komen." Het moet lang geleden zijn dat Feyenoord op eigen veld gedurende 90 minuten niet meer dan een sim pele kans wist te creëren. Na een half uur had Harry van der Laan de openingstreffer op zijn schoen, toen hij na een schot van Dwight Black- son op de paal plotseling met de bal voor een leeg doel stond. De man die bij FC Den Haag vorig seizoen zo trefzeker was, verstijfde in de doelmond en schoot meters naast. Zonder loan Sabau, die te veel hinder ondervond van een spier blessure in zijn dijbeen, bleek het Rotterdamse vlaggeschip volko men stuurloos. De creativiteit en de snelheid van de Roemeense inter national, die in de voorbereiding voortdurend zijn stempel op het spel van Feyenoord drukte, werd node gemist. Overigens was Sabau kort voor de wedstrijd pas werke lijk speelgerechtigd. Over de vleugels brak Feyenoord zelden of nooit door. Regi Blinker en Dwight Blackson waren niet op gewassen tegen de bijtende verde digers Boessen en Mulder. Daar door was Piet Keur afhankelijk van de aanvoer door het overvolle cen trum en werd Jozsef Kiprich naast hem in de spits in een rol gedwon gen die hem niet direct op het lyf is geschreven. De gebrekkige Rotterdamse aan- valskracht was voor een groot deel evenwel ook te wijten aan cfe sublie me wijze waarop SW zijn zaakjes achterin voor elkaar had. Dick Ad vocaat moet straks het grote werk en de beslissingen aan Rinus Mi- chels overlaten, maar de part-time assistent van de 'Generaal' weet zelf inmiddels als geen ander hoe hij zijn organisatie moet neerzetten. „Verdedigend zag het inderdaad prima uit," constateerde Advocaat tevreden. „Achterin werd zeer scherp gespeeld. Dat de angst een beetje overheerste had alles te ma ken met het feit dat Feyenoord een ploeg blijft waarmee je rekening Negende plek volleybalsters SHENYANG (ANP) - In nog geen vijf maanden tijd heeft vol leybaltrainer Peter Murphy zijn ambities als vrouwencoach ver wezenlijkt zien worden. Door een zege met 3-1 (5-15 15-9 15-13 15-6) op Italië legde de nationale vrouwenploeg bij het wereld kampioenschap in China beslag op de negende plaats. Belangrijker is dat Oranje zich achter Olympisch kam pioen de Sovjet-Unie de tweede volleybalnatie van Europa mag noemen. Volgend jaar staat Ne derland bij het Europees kam pioenschap in Italië voor de zware taak, die tweede plaats in zilver om te zetten. Zoals bekend verzuimden bondsvoorzitter Piet de Bruin en penningmeester Jan Bakker dat toernooi naar Nederland te halen, toen Zweden de organisa tie terug gaf./Voor Murphy was dat één van de beweegredenen zijn functie van technisch direc teur neer te leggen. Hij vreest straks in Italië zware tegenstand van het met vroegere Oostduitse sterren versterkte team van de Bondsrepubkliek. Hoezeer Murphy zich in die herwonnen rol inleeft, bemerkte de nationale selectie tegen Ita lië. Na de dik verloren eerste set pakte de bondscoach uit met een donderpreek, die de omme keer bewerkstelligde. Qua volu me evenaarde Murphy zijn fameuze Russische collega Kar- pol, die er zijn team Olympisch kampioen mee maakte. Libero Henriette Weersing was de eni ge, die zich niet liet inspireren. Wat Murphy na afloop een hard - te hard - oordeel deed vellen: „Wij hebben met zijn vijven van Italië, dat met zes was, gewon- opgebloei de aanvallers zorgden als enigen voor wat venijn in het doelgebied van Ed de Goey, maar hun harde ac ties leverden te weinig rendement op om werkelijk gevaar te stichten. MARCEL VAN DER KRAAN nieuw man werd het 2-1 FC Twente kwam pas na rust aan voetballen toe. Als excuus gold dat de Enschedese ploeg onder moeilij ke omstandigheden moest spelen. Zaterdag overleed aanvaller Krom- - mendijk. In overleg met de familie zette de formatie besloot de club, onder zo sober mo- gelijke omstandigheden, toch te spelen. commentaar. Martina Navratilova voerde een half dozijn geplaatste vrouwen in de mars naardederde ronde. Bij dat zestal was de achtste ge plaatste Amerikaanse Mary Joe Fernandez. Zij maakte een einde aan de aspiraties van de Nederland se Mirian Oremans: 6-4 6-1. De uit de kwalificaties doorgedrongen Ne derlandse liet haar beste spel zien, maar dat was toch onvoldoende. Nederland hield in het enkelspel Manon Bollegraf over. Enkele uren voor de uitschakeling van Miriam Oremans versloeg Bollegraf de Amerikaanse Gretchen Mager- Rush met 6-2 en 6-1. Het gebeurde in één van de zeld zame blessurevrije perioden in haar carriere. De 26-jarige Ermelose hield het dit seizoen alleen in Mel bourne langer dan één ronde vol. In Parijs werd zij geremd door een dij beenblessure, op Wimbledon trad ze met een knieblessure aan tegen Sukova en ook in het begin van het jaar bij de Open Australische kam pioenschappen verscheen ze voor het duel van de tweede ronde tegen Gabriela Sabatini ook lang niet top- fit op de baan. Op Flushing Meadow de eerste competitie-wedstrijd publiek frustraties van zich af te zette ze betere tijden i voortdurend BRUSSEL (ANP) - Het vertrek van Koeman, Rutjes en Bosman blijkt KV Mechelen meer te hebben ver zwakt dan de komst van Rene Eykclkamp en Adri Boogërs (vooralsnog) kan goedmaken. Eerstge noemde maakte gisteravond in de uitgestelde ope ningswedstrijd tegen Charleroi alleen in de eerste tien minuten enige indruk. Laatstgenoemde zat op de reserve-bank. Vooral achterin klopte het niet. Charleroi kreeg kans na kans. Bij rust was het al 4-0 door treffers van Hurtado, de 18-jarige Zairees Affo en Wuyts (tweemaal, waarvan de laatste uut een strafschop). Na de hervatting maakte Hurtado eerst nog 5-0 alvorens de Zweed Ingelsson iets terug kon doen (5-1). Anderlecht, de andere WK-leverancier, die later mocht beginnen, won met 1-0 van Sint Truiden. Di rect na de hervatting scoorde Luc Nilis, voorsprong moeizaam - doch succesvol - werd ver dedigd. Kampioen Club Brugge begon met een over winning van 1-0 op Lokeren. „Good old" Jan Ceule- mans maakte de enige treffer. Voorlopig lijstaanvoerder werd Standard Luik, dat via de 1-0 tegen RWDM op vijf punten uit drie wedstrijden kwam. Stadgenoot FC Luik viel terug naar de laatste positie door een nederlaag van 0-2 bij KV Kortrijk. De nieuwbakken coaches Artur Jorge en Berti Vogts zijn hun loopbaan bij de nationale teams van Portugal en de Bondsrepubliek begonnen met een gelijkspel. Het werd gisteravond voor slechts 20.000 toeschouwers in Lissabon 1-1. Matthaus en Rui Agu- as scoorden. Bollegrafs volgende tegenstands ter is Maria Strandlund. Voert ze ook de partij tegen de bescheiden (144ste) geklasseerde Zweedse tot goed einde, dan volgt z Milan verslaat Real opnieuw aangemoedigd door slechts 4000 be- spelen. Op Wimbledon werd hij dit zoekers, hadden bovendien geen jaar in de eerste ronde uitgescha- andere keus dan voor het offensief keld en op Flushing Meadow sneef- De van de Leidse hoofdklasser te kiezen. De achterstand noopte de hij vorig jaar tegen de toen onbe- UyS overgenomen middenvelder daartoe. kende Paul Haarhuis. „Ik heb nog le formatie van trainer Adri- FC Twente bleek te kunnen aan- steeds het idee, dat ik er nog lang schijnlijk de confrontatie met de als op voorsprong. In die fase vallen. Binnen een kwartier was de niet ben, maar sinds Wimbledon zit eerste geplaatste Steffi Graf. dat dik verdiend. FC Den Haag achterstand omgezet in een voor- er vooruitgang in", stelde hij na af- jj balbezit. De spr0ng. Eerst tikte Mulder, vorig loop. seizoen nog spelend in de derde In de derde ronde krijgt hij de on- klasse van het amateurvoetbal, van verstoorbare Sovjet Andrei dichtbij in, nadat Rutten tegen de Sjesnokov tegenover zich. McEnroe paal had gekopt. Even later scoorde is geladen. Voor hij afscheid neemt Ter Avest met het hoofd, op aange- van het tenniscircuit wil hij nog een ven van Gaasbeek. keer een toernooi van het Grand De opleving van Twente gaf kleur Slam winnen. „Ik wil er in stijl van- aan het duel, dat in de eerste fase door gaan." slechts was gedragen door Den De rest van de, door regen onder- Haag. De Enschedeërs, voetballend broken dag, viel er weinig te bele- onder moeilijke omstandigheden, ven. De 16e geplaatste speler, de Ar- hadden echter niet de kracht de of- gentijn Martin Jaite, verloor in drie fensieve stijl vast te houden. De sets van de Amerikaan Paul Anna- laatste twintig minuten stonden in cone. Ivan Lendl leidde een kwartet het teken van het Haagse offensief, geplaatsten naar de derde ronde. De gelijkmaker, die niet onver- Lendl rekende na een verloren diend zou zijn geweest, bleef uit. tweede set gedecideed af met de Hoekman was er weliswaar dicht- Westduitse Daviscupspeler Michael bij, maar zijn schot werd door ver- Stich. dediger Paus van de lijn getikt. Ver- De Sovjet Aléksander Volkov, die der hield de als altijd sterke defen- dinsdag Edberg uitschakelde, ver- sief en de opnieuw nagenoeg foutlo- loor in de tweede ronde kansloos ze doelman De Koning de ploeg van de Amerikaan Todd Witsken. overeind. „Ik was nog leeg", gaf Volkov als Van onze correspondent Cees Olsthoorn SPLIT Een brede grijns verschijnt op zijn afgetrainde, bruin gekleurde gelaat. „Ja, ik heb nog wel eens gedroomd van die bronzen plak. Het was voor iedereen een complete verrassing, maar voor mij nog het meest. Ik had nergens op gerekend. Internationaal kwam ik net kijken. Ik wist van toeten noch blazen, ik liep gewoon gewoon zo hard moge lijk. Ik had toen ook geen flauw benul dat ik een toppresta tie had geleverd. Dat besef kwam pas veel later." Vier jaar na dato staan de beelden manier aan zijn come-back. Kulker: van de 1500 meter bij de Europese „Dat ging aanvankelijk heel voor kampioenschappen in Stuttgart spoedig. Ik heb van de winter de in- Han Kulker nog scherp voor de doorbaan bewust links laten liggen geest. In het spoor van de Britse en ben gaan cracks Steve Cram en Sebastian prima aanloop Coe eiste de Leidenaar brutaal de derde plaats voor zich op. Een herhaling van die spraakma kende finale zit er nu, bij de EK Split, niet de spikes en bouwt driftig carriere als politicus. Cram en Kul ker zijn wel weer van de partij, Dat a 1 heilig van overtuigd dat ik op de baan de draad zo weer zou oppakken. Maar dat viel bitter tegen. Bij de eerste de beste snel- Coe heeft "inmiddels heidstraining kreeg ik last van m'n de wilgen gehangen hamstrings en was ik gedwongen gas terug te nemen." Bram Wassenaar had hem ge waarschuwd dat het niet zo makke- beide" hebben langdurig* gesukkeld lijk zou gaan. Kulker: „Ik dacht: ik met blessures. Bovenaan het favo- doe het wel even, het tegendeel1 rietenlijste prijken derhalve andere De les die ik heb geleerd i De Engelsman Peter Elliot, dat je er bewust aan moet werken de Oostduiteser Jens-Peter Herold en tegelijk proberen redelijk onbe- en de Fransman Hervé Phelippau vangen te blijven. Je krijgt wel een worden algemeen getipt als de daille-kandidaten. Han Kulker (31) is al lang blij dat gen." hij er by is. Het afgelopen seizoen In dat licht bezien is het begrijpelijk ging verloren door een liesoperatie dat Han Kulker op de hem bekende MADRID (ANP) - Met Ruud Gullit en Marco van Basten, maar zonder de geblesseerde Frank Rijkaard en Donadoni heeft Europees kam pioen AC Milan zich woensdag avond opnieuw sterker getoond dan Real Madrid. In het eigen (Ber- nabeu)-stadion werden de Madrile- nen bij het 12e Bernabeu-toernooi geklopt met 3-1. Reeds bij rust konden de Milane- zen bogen op een voorsprong van 3- 0. Na een kwartier ontfermde de van Bari overgenomen verdediger Car- bone zich over een tikje terug van Gullit, waarbij hij de bal met rechts langs de bij Real Madrid debuteren de doelman Jaro schoot. Een overtreding van de Joegosla- viër Spasic op Gullit na de zoveelste aarzeling in de Spaanse defensie le verde in de veertigste minuut een strafschop op, die door Van Basten loepzuiver werd benut. Eén minuut voor rust liet Jaro een onschuldige terugspeelbal van Hierro over de doellijn rollen, zodat de strijd al ge streden was, voordat de tweede helft begonnen was. Europees topscorer Hugo San chez kreeg de kans iets terug te doen, toen in de 67ste minuut de bal op de stip werd gelegd, nadat doel- verdediger Pazzagli de Spaanse gier Butragueno bij de voet had gegre pen. Sanchez schoot echter te zacht en Pazzagli redde. Toch kwamen de Madrilenen na rust heel wat meer in het stuk voor. Het voortdurende offensief leverde echter pas twee minuten na de gemiste strafschop een doelpunt op. Parra kopte daarbij een door Michel genomen hoek schop in. i dit jaar kampte hij langdurig met onbevangen Met plaats in de eindstrijd Spelen in 1992. hamstring-klachten. Pas drie 1500 meter tegemoet ziet. „Ik heb de strijd op de kan Kulker waarschijnlijk reke- i voorselectie a ken geleden, bij de Adriaan Paulen Hengelo hard doorgetraind. De pu- wereldkampioenschappen. snelheid is nog niet helemaal te- gend jaar in Japan. In dat geval laat langlijstje van Steve Cram. De lange gen blessures. Het einde van de lijdens weg met zijn achillespezen lijkt nu de De WK en 'Barcelona' staan vanzelf- eindelijk in zicht, vol- sprekend ook_ bovenaan het ver- Cram: „Ik heb vorig jaar overwo- e te laten opereren. Ik ben rug, maar ik denk dat ik hier toch in hij zijn plan om zich vooral toe te Brit dikteerde jarenlang de strijd op eindelijk weer iets van zijn oude de buurt van m'n persoonlijk record leggen op de 5 km schieten en blijft de middénlange afstanden, maar hij glans te bespeuren. Uitgekookt en (3.36.08) moet kunnen komen. Mijn de 1500 meter zijn belangrijkste af- werd, net als Kulker, de afgelopen zuinig in de eerste ronden, overtui- EK is geslaagd als ik de finale haal." stand tot en met de Olympische twee seizoenen achtervolgt door gend in de slotfase. „Ik had toen voor het eerst het ge voel dat ik lekker draaide," knikt de immer goedlachse Kulker. „Tot dat moment was ik ver van de A-limiet gebleven, en daar dook ik ruim schoots onder. Dat was mooi mee genomen, want in feite had ik de Europese kampioenschappen al uit m'n hoofd gezet." Kulker heeft dit seizoen onder- spontaan een feestje met haar trai- „Is het echt vonden hoe moeilijk het is terug te ner Frans Thuys. Het feit dat de knokken na blessures. Voordien ke atlete uit Oldenzaal het n« was in feite alles van een leien dakje jaar oude nationale record gegaan. Links en rechts werd er wel eens schamper gesproken c (te) softe aanpak van Kulker trainer Bram Wassenaar, zelf ooit SPLIT (GPD) - Ellen van Langen Hulst en steeg ze met stip naar de maal van de kaart na het zicht van de haven de achtste plaats op de wereldseizoen- genslag. Drie ronden lijst. De nieuwe kanjer van de Neder- heupblessure haar landse atletiek kon het niet geloven, gedongen bronzen plak door haar vingers glippen, maar na afloop van een fan tastische 800 meter-race vierde het einde finale 3000 meter had de oude tot opgave de het gemis zijn dan goed. In het spoor vroeg een dolge- Niets blijft van Hulst dit iukkige Ellen van Langen zich wel bespaard. Na maandenlang tobben tien keet af, „is het echt waar? Nou, leek ze toch nog net op tijd hersteld begrijp ik waarom ik in de slotfase voor de Europese titelstryd. Het te- Hulst had verbrijzeld, maakte dacht dat ik dood ging. Echt, ik ben gendeel bleek waar. Weliswaar liep i medaille i nog nooit zo diep gegaan." Elly i de oppermachti- tuiten. Overmand door emoties kon nationaal recordhouder op de 1500 ge Oostduitse tandem Sigrun ze geen woord uitbrengen. Arts Pe- meter. De stijlvolle atleet logen- Wodars/ Christine Wachtel spurtte ter Vergouwen moest haar zelfs strafte de critici echter met aanspre kende resultaten. eindtijd1 Na zijn lies-operatie werkte hij mee dook ze maar liefst dik twee se dan ook op zijn eigen vertrouwde onden onder de toptijd van Van bij specialisten in Engeland, Fin land en Amerika geweest, maar die hebben het mij afgeraden. Ze zei den dat ik er mee moest leren le- De selectie van Cram voor de EK zorgde voor heel wat opschudding in de Britse atletiekwereld. On danks het feit dat de tweevoudige Europese kampioen op de 1500 m nog geen fatsoenlijk tijd had gelo pen, gaf bondscoach Frank Dick hem toch zijn vertrouwen. Cram zal er alles aan gelegen zijn om dat niet te beschamen. De grootste kanshebber voor het goud is echter Peter Elliot. De rossi- de Europese titelstrijd. Het te- ge atleet is dit seizoen eindelijk uit de schaduw van zijn illustere land genoten Coe, Ovett en Cram getre den. Begin dit jaar, bij de Gememe- de geïrriteerde"zenuw in haar best Spelen in Nieuw Zeeland, gooi- rug. de hij via een overtuigende zege op de 1500 m het etiket van 'de eewige De eerste kilometer in de tweede' van zich af. Elliot is er bij eindstrijd verliep gisteravond ook zonder op gebrand met een Europe- zonder problemen, daarna sloeg het se titel de laatste twijfelaars over de noodlot andermaal streep te trekken. ide se liet geweldig, r Hulst huilde tranen met had in ieder geval geen last gehad DONDERDAG 16.00-18.00 Sportnet: VS PGA Golf. 16.00-18.30 EURO: Atletiek: EK in Split. 16.45-19.58 Did 1 Sport extra: met EK at letiek in Split. 16.45-21.20 BRT 2: Sport extra: met EK atletiek in Split. 17.00-21.20 BBC 2: EK atletiek in Split. 17.30-18.45 Ned 3: Studio Sport: EK atle tiek in Split. 18.00-19.00 Sportnet: Autosport: vanuil Brands Hatch. 18.30-19.00 EURO: Motor Sport News. 18.30-19.00 Ned 2: Tennis: magazine. 19.00-20.00 EURO: Eurosport. 19.00-20.00 Sportnet: Argentijns voetbal. 19.15-20.00 Ned 3: Studio Sport: EK atle tiek in Split. 20.00-21.00 EURO: Atletiek: EK in Split. 20.00-21.30 Sportnet: Autosport. 20.15-21.00 Did 1 Sport extra: met EK at letiek in Split. 21.00-23.00 EURO: Voetbal: 1990 in 21.20-22.00 BBC 2: On the Line: magazi- 21.30-22.00' Sportnet Amerikaans honk bal: Little league World Series (voor 12-ja- rigen). 22.00-23.30 Sportnet: Boksen. 23.00-00.00 EURO: Paardesport: spring concours van Groot-Brittanniè 23.30-00.00 Sportnet: Exotische sporten. 23.50-00.30 BBC 1 EK atletiek in Split. 00.00-01.00 EURO: International Motor sport. 00.00-01.15 Sportnet: Bowlen. 01.00-02.00 EURO: Eurosportnews. 01.15-02.00 Sportnet: Paardesport: springconcours. VRUDAG 08.00-10.00 Sportnet: VS PGA Golf. 09.30-10.00 EURO: Eurobics. 10.00-12.00 Sportnet: Paardesport: springconcours in Bratislava. 10.00-13.00 EURO: Atletiek: EK in Split. 11.00-11.40 BBC 2: EK atletiek in Split. 12.00-13.30 Sportnet: Autosport: vanuit Brands Hatch. 13.00-14.00 EURO: Watersporten. 13.30-15.30 Sportnet: Amerikaans hor.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15