Oranje-gevoel bij WK-ploeg Zee en Duin verliest Guyt SPOoTTV 'Grote vier' als sponsors van KNWU Ook Hellas ter Riet bezwijkt onder hitte Hoofdrol voor Spaanse ruiter Vuurwerk op bord van Anand Rotterdam geïnteresseerd in Tour-start DONDERDAG 2 AUGUSTUS 1990 PAGINA 13 RIJSBERGEN (GPD) - De rijkspolitie verdenkt de oud- profwielrenners Johan en Theo van de Velde uit Rijs- sche grensplaatsje Meer op dieven- door Van de Velde, hoewel hij voor pad geweest. Daarom is ook de het eerst zegt te horen ('Ik weet het Rijkswacht bij het onderzoek be- niet exact') over de reden van de trokken. voorlopige hechtenis van zijn voor- De verhoren gaan de komende malige pupil. Zaterdag al hoorde bergen van het plegen van dagen verder. Koetsenruiter zegt de Wagtmans van de arrestatie van de inbraken en diefstallen Bei- in<*ruk te hebben dat Johan van de ex-wielrenner, die in de nacht van den zitten sinds eind vnH» Velde schoon schip wil maken en in donderdag op vrijdag in Breda op „Til*"ge zekere zin opgelucht is dat hij tegen heterdaad betrapt werd bij het ple- i a. r, i i B zekere zin opgelucr week vast. Ze hebben al ze- de lamp is gelopen, ven diefstallen bekend. Dat Over de motieven heeft rechercheur J. Koet- wielrenners senruiter van de rijkspolitie- groep Zundert gisteravond bevestigd. gen van een inbraak, de twee ex- „Vrijdag hadden we een afspraak uit stelen te gaan om te praten over zijn toekomst, een zegt de rechercheur al wel wat te ho- afspraak die al diverse keren was ren te hebben gekregen, maar om- uitgesteld. Hij kwam toen weer niet wille van de privacy en de familie opdagen. Ik was het wachten beu, van de verdachten wil hij daar niks dat wilde ik hem zaterdag vertellen, over kwijt. „Voor de vrouw en kin- Toen kreeg ik zijn vrouw aan de lijn. de Velde, die twee weken deren van Johan en voor de ouders Ze begon te huilen. 'Er is iets vrese- van de twee broers is dit een dra- lijks gebeurd', zei ze, 'hij is opge- ma". pakt'. Voor haar is dit natuurlijk een Heel lang heeft Rini Wagtmans zijn drama". Sinds Van de Velde's mysterieu- verdwijning uit de Giro, vorig het wil ik niks te maken hebben. Mij jaar, stond Wagtmans de profwiel- hoeft hij nooit meer te bellen. Ik renner met raad en daad bij. „Ie- KATWIJK - Het vrouwen B toernooi van Zee en Duin heeft de eerste geplaatste speelster Marijke Guyt ver loren. Zij ging ten onder te gen Liesbeth Iwema uit Gel derland, die duidelijk aan toonde te sterk te zijn: 6-3,6- 0. Bij de mannen in B kwa men Onno Guinau, Onno van Paridon en Michel Lentjes (2e geplaatst) een ronde verder. Johan geleden bij de Ronde van Ulven- hout afscheid nam van de wielren nerij, is vorige week in de nacht van donderdag op vrijdag op heterdaad nek uitgestoken voor Johan betrapt toen hij bij een bedrijf in de Velde. „Maar met dit sport mensen Haagse Beemden in Breda inbreken was. Dat gebeurde tip van een buurtbewoner, die het hoop dat hij niet vertrouwde dat er een auto bij krijgt", het bedrijf stond. Een postende surveillanceploeg van de politie zag enige tijd later de ex-coureur uit bosschages bij het pand komen. Hij bleek daar twee grasmaaiers te hebben verstopt, die hij uit het bedrijf gestolen had. Naar aanleiding van zijn verhoor is vrij dag ook zijn broer Theo aangehou den op verdenking van medeplich tigheid. Toen de Zundertse rijkspolitie van de aanhouding hoorde, heeft zij de broers ook aan de tand gevoeld. „We hadden al langer bepaalde ver moedens en enige nog niet opgelos te inbraken in deze buurt, maar geen bewijzen", zegt rechercheur J. Koetsenruiter. „Daarmee gecon fronteerd is Johan gaan praten en zijn er bekentenissen van zeven za ken gekomen". De diefstallen zijn volgens Koet senruiter in de afgelopen vijf maan den gepleegd, met name een paar keer in een Rijsbergs wegrestau rant, in sportkantines en in bedrij ven in de regio. „Meest kleine zaak jes met een geringe buit. Geld uit automaten, koffiegeld uit kantines en wat goederen", zegt Koetsenrui ter. De broers zijn ook in het Belgi- steeds over beginnen, telde voor mij niet", refereert Wagtmans aan de verzekeringsfraude die Van de Vel de in '83 twee weken cel opleverde. „Maar nu is dat vertrouwen wel be schaamd. Zijn vrouw zal ik altijd helpen. Als ik me gefrustreerd voel is dat vanwege zijn gezin. Hij heeft een schat van een vrouw en drie prachtige kinderen. Hoe kan ie mand zoiets doen? Hoe is hij erbij gekomen?" Rini Wagtmans kan geen inlich tingen geven over mogelijke oorza ken. „Ik ben zeer verbaasd, want Jo han heeft gezworen dat hij alles zou doen om een goed leven te leiden. Daar was zijn vrouw bij. Ik hoopte tenmskolos uit AJphen maar dat hij niet in handen zou val- -sets: 5-7- 6"°> 6*4- 0nno len van de verkeerde mensen en dan bij de politie zou eindigen. Ik weet niet wat er gebeurd is, zijn vrouw ook niet. Die zware verhalen van vorig jaar (toen Van de Velde na zijn vlucht uit de ronde van Italië Onno Nagtegeller (6-4, 6-4) waren zijn slachtoffers. In het mannenenkel C zorgde Tal- bert Boef voor een verrassing door de als tweede geplaatste Martin Hoekstra met 6-3 en 6-4 van de baan te slaan. Hoekstra trok nog een la met excuses open, maar feit is dat de 16-jarige Boef intussen als een volwaardig C-speler mag worden aangemerkt. Boef treft in de volgen de ronde Mark Baan, die Robert Warmerdam met 4-6, 7-6, 6-4 uit schakelde. Opmerkelijk was dat Warmerdam twee matchpoints liet liggen. De ongeplaatste Walther Ja cobs speelde sinds tijden weer eens indrukwekkende partij. De Uni- cummer, en finalist bij Roomburg, gunde Martijn van der Berg slechts één game. In het vrouwenenkel C won de als eerste geplaatste Harjet- te van Noort haar partij tegen Anne- marije van Overschot met over- zuyderduin) macht: 6-3, 6-0. verdiende loon mand heeft m'n vertrouwen tot hij verband werd gebracht met drugs- kei, red.) waren in elk niet BREDA (GPD) - De profsectie van de KNWU heeft de sponsor- rechten van het WK voor 225.000 gulden verkocht aan de vier grote Nederlandse profploegen. Na urenlang vergaderen gingen Raas (Buckler), Krikke (PDM), Post (Panasonic) en Priem (TVM) gis teravond in Breda akkoord met dit voorstel van Theo Mangnus, voorzitter van de profsectie van de KNWU. En werd de impasse doorbroken, die was ontstaan na dat de profsectie in zee dreigde te gaan met Houtland, een nieuwe sponsor die bereid was de komen de drie jaar 225.000 gulden in de professionele tak te pompen in ruil voor de belangrijkste strook reclame-ruimte op het WK-shirt. Met Houtland was de wieler bond in feite al rond. Het con tract, voorbereid door het bureau Schraders/Van Seggelen lag klaar voor ondertekening. Gisteravond verdween dat echter in de prulle- bak. Houtland doet nu geen za ken meer met de KNWU, maar is gedwongen om met Raas, Post, Krikke en Priem te praten. Die maken nu de dienst uit en bepa len in hoeverre aan Houtland niet interessantè reclame-ruimte wordt verkocht. De komende da gen wordt onderhandeld. Als Houtland tenminste nog trek heeft. Want, wat aanvankelijk de hoofdsponsor leek te worden, is nu niet meer dan een speelbal van de grote vier profploegen. In Am sterdam zal vrijdag blijken in hoe verre de grootgrutter in doe-het- zelf artikelen nog trek heeft om zich als jo-jo te laten gebruiken. Dat onderhoud is niet langer een zorg van Mangnus. Die was maar al te blij dat-ie gisteravond een oplossing vond. „De profsec tie zat met een groot financieel probleem. Dat is nu van tafel. En waarom zou de profsectie, indien de Nederlandse ploegen bereid zijn ons uit de brand te helpen, dan niet de voorkeur geven aan hen". De voorzitter van de profsectie weigerde te spreken over 'zwich ten voor de grote sponsors'. „Nee, die 225.000 gulden komt er. En hoe, dat is in feite minder belang rijk". Dat de oplossing voor het spon sorprobleem tijdens het WK pas gisteravond uit de hoed rolde, vond Mangnus niet onlogisch. „Tot voor enkele weken hadden we geen definitieve toezegging van Houtland. Nu wel. En die konden we, samen met enkele al ternatieven dus aan de ploegen voorleggen". Herman van der Capellen moest net als vorige week op Roomburg in Guinau zijn meerdere erkennen. De n in drie Paridon liet de eerste set met 1-6 aan Louk Verhees, maar trok vervolgens de zaken recht. In de tweede en derde set stond hij Verhees slechts drie games toe. Na zijn vroegtijdige af tocht in C, is ook het avontuur in B voor Ronald Lammens afgelopen. Michel Lentjes deed wat van hem verwacht mocht worden en drukte het krachtsverschil tussen B en C met 6-2 en 6-1 duidelijk uit. In het mannenenkel Cl kwamen Xander Hertzman en Rico Fasel niet zonder moeite verder. Met na me Fasel moest tegen Tim Bavelaar tot het uiterste gaan. Na 4-6 in de eerste set, hervond Fasel zich en won de resterende twee sets met 7-5 en 6-4. Hertzman had aan twee sets SON EN BREUGEL - Hellas ter aangewezen als lijstaanvoerder. „Ik voldoende, maar moest elf games aan Martijn Aartman laten Laat Herman partner Marcel van Rijn in een dub bel tegen Jan Willem Lugthart Stefan Faas het ir gekomen publiek. en Van Rijn waren net voor donker toernooi, binnen en wonnen in drie sets: 6-2, 5-7, 6-2. In het gemengddubbel B gingen Irma Nog één geplaatste speelster over Riet bezweek gisteren als zoveelste heb het niet ervaren als extra druk. onder de hitte tijdens de nationale Het vrouwentoernooi kende geen de avond vermaakten tenniskampioenschappen. Simone sterkere of slechtere deelnemers, der Capellen metzyn Schilder had weinig ontzag voor de Daarom ben ik ook niet echt ge- 22-jarige Apeldoornse (6-4, 6-2) en schrokken van de nederlaag". Het plaatste zich als eerste voor de halve was soms ontluisterend om te zien Totegetalen op- finale. Schilder is nu nog de enige hoe gemakkelijk Ter Riet de punten „..ff" geplaatste speelster in het vrouwen- bij haar 23-jarige tegenstander uit Heemskerk inleverde. Schilder, tiende op de nationale ranglijst, - - Want ook de als tweede genoteer- hoefde niet eens tot het uiterste te beeters en bijmen de Judith Warringa vloog eruit op gaan om bij de laatste vier te gera- probleemloos verder met 'ladies day'. De 25-jarige pupil van ken. 6-3, 6-4 tegen Willem Taat en Astrid Henk van Hulst verloor van de tien Voorhout In het B2-invitatietoernooi, dat twee poules wordt afgewerkt, boek- nivellering te Sjoerd van der Mark twee zeges. Marcel Gerritsen (6-4,6-3) en Philip jaar jongere Linda Niemantsver- driet in twee sets: 6-1, 6-3. Het ver trek van zeven geplaatste vrouwen drie dagen zegt genoeg over de het toernooi dat al be gon zonder de nationale top drie. Bij gebrek aan beter was Ter Riet STOCKHOLM (GPD) Het klinkt wat minder Hollands dan Jos Lansink. Met Cayetano Martinez de Irujo in de hoofdrol dook bij het wereldkampioenschap springen ech ter wel plotseling het oranje-gevoel op. Voor het oog van de wereld spelde de winnaar van het eerste onderdeel de naam H-e-n-k N-o-o-r-e-n. „De Nederlander die voor dit succes verantwoordelijk is". De Spaanse springruiter droomt nog regelmatig van de siesta's in Madrid, maar woont al twee jaar in Maastricht. En al zal hij de taal nooit leren, een beetje Hollander voelt hij zich wel. „Alleen jullie klimaat, daar ben ik nog steeds niet aan gewend". De Zweedse zon sterkte niet alleen denklassement. Nederland staat nu de 27-jarige Martinez de Irujo. Ook vierde, een fractie achter Westduits- de echte Nederlanders werden er land en Brazilië. Frankrijk leidt met beter van. Het scheelde slechts een bravoure de dans. Op de individue- hoefijzer of de equipe van Hans le ranglijst staat Erik van der Vleu- Horn was even sensationeel voor de ten - hij zorgde voor de eerste fout- dag gekomen als de nieuwe Spaan- loze rit van de dag - tiende en Jos se vedette. Een onbedoeld „hakje" Lansink veertiende. Jennie Zoer, van de hengst Optiebeürs Libero een dag twintig, reed zonder zenu- hield zijn ruiter Jos Lansink en Ne- wen naar een goede 23ste plaats, derland af van een prachtige tweede Piet Raymakers had de pech als e plaats. Niettemin voelde de bonds coach van Nederland zich bijna zo gelukkig als zijn Spaanse collega Henk Nooren. „Wij hebben geen de eersten te moeten starten, maar overwon de problemen rede lijk en volgt vanuit de middenmoot. De verschillen zijn minimaal. „Wie kele stommiteit uitgehaald", stelde had dat durven dromen", vroeg Horn, „terwijl heel wat vedetten Lansink hardop. Allen zwegen blij. Volgens de nummer vier van Ne derland was het niet de hoge tempe ratuur die haar parten speelde. „Misschien kan je nog beter tennis sen dan stilzitten in de zon". Op sportpark De Gentiaan in het Brabantse Son en Breugel wordt al les in stelling gebracht om zout- en vochtverlies te voorkomen tijdens de slotdagen. Zeker nu blijkt dat Brabant de grootste hitte nog moet krijgen. De tennisbond verstrekt aan spelers en publiek op vlug schrift enkele tips om een zonne steek te ontlopen. Een van de scheidsrechters drukte het zo uit toen hij na een partij nat van het zweet van zijn 'umpirestoel' af gleed: „Ik kan eigenlijk net zo goed op een elektrische stoel gaan zit ten". ROB VAN DER ZANDEN Leiden 'verliest' weer twee spelers LEIDEN - De zaterdagtweedeklas ser w Leiden heeft kort voor aan vang van het nieuwe voetbalseizoen opnieuw twee tegenslagen moeten incasseren. Na het vertrek van een groot aantal steunpilaren eerder dit jaar, hebben twee spelers die de hoofdmacht zouden komen verster ken hun overschrijving ingetrok ken. Ruud Luijken gaf te kennen toch bij Blauw Zwart te blijven en Sjaak te Hennepe wenste alsnog voor zijn oude club LFC uit te ko- blunderden". De kunstzinnige legpuzzel van Olaf Petersen werd door het Hol- Vooral Erik landse clubje perfect ontcijferd Een prestatie eerste van z« voor de individuele titel en het lan- Probleemkind der Vleuten voelde zich de koning te rijk. Het pro- t der Vleuten springt met Expo Matchline op de WK-springen hoger dan ooit. waardoor hij de overwinning ver- Jappeloup tegen een balk botsen en waar hij wil. „Mijn leven staat in het speelde. Bij de prijsuitreiking werd ook de routiniers der routiniers (Da- teken van de Spelen". Dat dit suc- Becker begeleid door zwak vid Broome en Joe Fargis) tastten ces dus wat vroeg komt, ontkende Tot ontzetting van velen kwam Mart van der Plas neemt afscheid tegen FC Den Haag LEIDEN - Na het duel tegen de boegeroep. De kleuren van de belang. Want de bleemkind Expo Matchline, eigen- Bondsrepubliek werken op de Zwe- zelfs het koningspaar Whitaker ritten telde dom van de heer Beekmans, sprong den nog altijd als een rode lap op Milton niet zonder een ongelukje te- hoger dan ooit. De inmiddels elf-ja- een stier. De ingangen van het rug op stal. rige ruin leerde het vak van spring- Olympisch Stadion werden de hele paard ooit bij Van der Vleuten, dag opgefleurd door een actiegroep maar was daarna nooit meer echt tegen pijnlijke experimenten met succesvol. Na een rondgang langs dieren. Zij droegen een bord met de ruiters en een reeks blessures be- namen van de vier Duitse springrui- loofde Matchline dit jaar beter- ters en de woorden „Ga naar huis' hij echter. „Succes komt nooit te vroeg", lachte de held van de dag wijs. AMSTERDAM (ANP) - De hittegolf CoUD heeft de schakers in de groot- meestergreep van het Ohra-toer- lootae Matcmme uit jaar Beter- ters en ae woorden „Ua naar huis". van cfyetafo^Martinêzde8 fa!]o konmge^sfe^eldin^en'sdag fn !^SLJLi.!? K.°^m' -d!. Wereldspelen waren vormde echter de sensatie van de tetS-hoteMnlSsreïdam 8 aanloop naar het WK volgde echter echt begonnen een inzinking. „Ik heb zelf het ver trouwen nooit in hem verloren". Heel wat Anand joeg de zwarte monarch over het hele bord. Offerde onder weg een handvol stukken en zette de koning in zijn hempie. Voor Fe- dorowicz bleek dat laatste textiel voldoende om een vrijhaven op de het Crest-hotel in Amsterdam dag. „Die man is immers tot nu toe fn <je kroongroep was het relatief damevleugel te bereiken. Bij de ui- alleen opgevallen door zijn prachti- koeler. Nunn revancheerde zich ventarisatie bleek wit een ernstig te- begrip had het pu- ge naam", vond Raymakers. Het kersverse eredivisionist NEC wacht sprak Van der Vleuten moedig. „Als bliek voor de Zwitser Thomas Soa'anse' zendineswerk'van °Henk V°°.iijj?_ .8!i Ouick Bovs vanavond een nieuwe ie al twiifelend de rine binnen riidt. Fuchs. een der favorieten. Hii raak. weerlegde in de vierde ronde een al Quick Boys vanavond een nieuwe je al twijfelend de ring binnen rijdt, Fuchs, een der favorieten. Hij raak- krachtproef. Op Nieuw Zuid is dan FC Den Haag te gast. De aanvang van de wedstrijd is 19.30 uur. Te vens zal deze wedstrijd in het teken staan van het afscheid van Mart van der Plas en Theo van Rijn. Ook derdeklasser RCL oefent. Alphense Boys heet de tegenstan der van vanavond op sportpark De Bloemerd. Blauw Zwart, gedegra deerd naar de derde klasse zondag, kun je Het hier echt vergeten. Want te de weg kwijt, w dit was echt heel 'tricky'". van het doodlopende pad weerhou- traint De ruiters werden door parcours- den door een reactie van de tribune, bouwer Petersen ondermeer langs een kasteel, een viking-schip, de De bijna blindganger van Fuchs Zweedse vlag en een tuinhuisje ge- was de inleiding tot enkele tragi- leid. Mannen met naam gaven on- sche missers van kanshebbers. De derweg niet hun visitekaartje af. De Oostenrijker Thomas Fruhmann Duitser Karsten Huck, goed voor doorboorde een oxer, de Ameri- olympisch brons, eindigde als voor- kaan Greg Best wist zich in zijn ra- laatste. Dat zorgde voor enig ge- zende race gered door de super- neemt het op tegen DSO uit Zoeter- juich op de tribunes. Net als het schimmel Gem Twist, Pierre Du- meer. foutje van Otto Becker, ook Duitser, rand zag de benen van de kleine werd noe net c.lT werpt zichtbaar wucht af in te optimistisch paardoffer van Az- Z*Stockholm. De zuidelijke equipe mqjaparasjvili. Van der Wiel - Bel- traint nu al twee jaar in Guttecoven. javSki en Kortsjnoi - Portisch wer- Martinez de Irujo is tot dusver de den dertien-in-een-dozijn remises, vlijtigste leer ing van de meester. Vechtschaak, wild-west schaak Vier jaar geleden was hu bu het WK was er m de grootmeestergroep. De AJ<en nog 36ste. Op dat moment drie Polgars haalden twee uit drie. kort te hebben. In de hitte aanvalsgolf had hij een vol stuk te veel geofferd. De Indiër had bovendien zijn re misekansen vergooid. Tussen zet 29 en 33 had hij kunnen afwikkelen naar deling van het punt. Zijn 35e en 36e zet waren pogingen het ver hitte hoofd van de zwarte speler op besloot hij zijn huidige kampioen- Alleen Zsofia verloor, van nationaal hol te jagen. Te hoog gegrepen spaard Elegast te kopen, wiens va- kampioen Jeroen Piket. Judit der de beroemde Zangersheide- Zsuzsa compenseerden het verlies hengst Feinschnitt is. En professio- met overwinningen op Bertholee en nal te worden. Van Riemsdijk. LEIDEN De kansen dat de Tour de France in 1992 in Neder land start zijn iets gestegen. In een oriënterend gesprek tussen de Leidse organisator Joop Riethoven en vertegenwoordi gers van het comité Rotterdam Sportstad toonden de Rotterdam mers zich enthousiast voor het plan om de Tourstart naar Neder land te halen. Joop Riethoven is tot 1 november 1990 in het bezit van dp optie om de Tour naar Ne derland te halen. Het Rotterdamse comité gaat allereerst polsen hoe de gemeente denkt over hun plannen. Bij het werven van sponsors kunnen de Rotterdammers hun voordeel doen met de contacten die zij heb ben met de organisatie van de ma rathon in de Maasstad. Riethoven houdt vooralsnog een slag om de arm. Hij heeft ook contacten met een geldschieter die de Tourstart in Leiden of Noordwijk mogelijk kan maken. De besprekingen daarover liggen als gevolg van de vakantie stil. Bij de Leidenaar in hart en nieren staan die gemeenten het hoogst op zijn lijst van kandidaat Tour start-steden. Martinez de Irujo ontvluchtte juist op tijd de paardepest in zijn diër is een sieraad voor elk toernooi, £nd. „Een maand voor de grenzen Zyn rating (2610) is na dat var Kortsjnoi (2630) de hoogste voor zwart de invitatie het volle punt te incasseren (0-1). Vergeleken bij dit vuurwerk was het op de drie kroonborden een Het smulpartijtje lag op het bord naargeestige vertoning. Beljavski Anand en Fedorowicz. De In- onderstreepte zijn voornemen het Ohra-toernooi voor de tweede op eenvolgende keer op zijn naam te brengen. De grootmeester uit Lvov, dicht gingen ben ik naar het buiten- |R| v„ land gegaan De vrijgezel keerde toernooi. Desondanks werd hij met Oekraine, is vormvast. Tegen Van daarna alleen voor vakantie naar een plaats in de grootmeestergroep der Wiel kwam hij niet in gevaar, zijn vaderland terug. „Het is een afgescheept. Een blunder van de or- zware opgave om dit allemaal voor ganisatie. Anand had de saaiheid in je sport op te offeren", beaamt hij. de kroongroep kunnen doorbreken. „Maar zo langzamerhand is de Tegen Fedorowicz was hij weer tie. Van zyn landgenoot Azmajapa- heimwee voorby. Al blyft de instel- flitsend op dreef. Hij vluggerde in rasjvili heeft hij niets ling van jullie voor my vreemd. Al- een brave drakenvariant uit de ja- tyd maar werken, nooit eens de boel ren dertig naar een op het oog win- op zijn beloop laten". nende stelling. Rond zet dertig was Het „manana, manana" moet de blik uitsluitend gericht op de Martinez nog twee jaar missen. Pas zwarte koning van Fedorowicz. De Hopelijk slaat dê hitte bij hen na de Olympische Spelen in Bar- Amerikaan bleef laconiek onder de komende dagen nog toe. Anders celona kan hij weer gaan en staan stormloop. blijft het saai in de kroongroep. Bij de logische overwinning op Portisch in de hangpartij staat hij al een vol punt voor op de Die verloor voor de tweede keer. Woensdag van Nunn. Kortsj noi en Van der Wiel brachten hun aantal remises op honderd procent. DONDERDAG 16.00-18.00 Sportnet Tennis: open Cana dees kampioenschap. 16.00-18.30 EURO Paardesport: wereld- spelen vanuit Stockholm. 16.05-16.55 BBC 2 Paardesport: verslag vanuit Goodwood en wereldspelen Stock holm. 17.05-17.25 BBC 2 Paardesport: verslag vanuit Goodwood. 17.25-17.45 BBC 2 Paardesport: wereld- spelen in Stockholm. 18.00-19.00 Sportnet Motorsport: EK su- perbikes. 18.30-19.00 Ned 2 Tennis, magazine. 18.30-19.00 EURO Auto- en motorsport- 19.15-20.00 Ned 3 Studio Sport. 20.00-21.00 EURO Iron Man vanuit Roth (4 km zwemmen, 180 km wielrennen en 42 km hardlopen). 20.30-22.30 Sportnet Autosport: IMSA GTP Portland. 21.00-23.00 EURO Tennis: open kam- pioenschappen van Oostenrijk. 22.15-23.15 Old 2 Paardesport: WK springruiters in Stockholm. 22.30-00.00 Sportnet Boksen. 23.00-00.00 EURO Paardesport: wereld- spelen vanuit Stockholm. 00.00-00.30 Sportnet High Five Exotische Sporten. 00.00-01.00 EURO International motor sport. 00.15-01.00 BBC 2 Paardesport: samen vatting wereldspelen Stockholm. 00.30-02.00 Sportnet Motorsport: super- 01.00-02.00 EURO Eurosportnieuws. VRIJDAG 08.00-10.00 Sportnet Golf VS. 09.30-10.00 EURO Eurobics. 10.00-11.00 EURO Eurosportnieuws. 10.00-11.00 Sportnet Polo. 11.00-11.30 Sportnet Autosport: Nations Cup. 11.00-12.00 EURO Klimwedstrijden vanuit Parijs. 11.03-12.05 Did 2 Paardesport: WK Stockholm. 11.30-13.00 Sportnet Boksen. 12.00-13.00 EURO Triathlon van Nice. 13.00-14.00 Sportnet Autosport: Carrera 2 en 944 Turbo. 13.00-16.00 EURO Tennis: open kam pioenschappen van Oostenrijk. 13.40-14.20 BBC 2 Paardesport: samen vatting wereldspelen Stockholm. 14.00-16.00 Sportnet Honkbal: Major Lea gue.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 13