PORT Roomburg voorlopig hoogtepunt Kieboom eenvoudig langs Nagelkerken Geluk lacht Seda de Vries toe SPOoTTV MAANDAG 30 JUL11990 Hartwijk vindt baat bij harde bespanning PAGINA 11 Arjan van der Zande wint zijn eerste A-toernooi Leidse afvaardiging strandt in voorronde Siemerink passeert Schapers op mondiale tennisranglijst LEIDEN De C-toernooien bij Roomburg waren wat matig be zet. Bij de mannen ging de 14-jarige Robbert Paul Hartwijk er met de Cl-titel vandoor. In C2 won D-speler Talbert Boef, terwijl Yvonne Schoordijk (eveneens nog D) zowel Cl als C2 won bij de vrouwen. BIJLAGc LEIDSCH DAGBLAD Unicummer Robbert Paul Hartwijk had in de eerste set tegen zijn club genoot Walther Jacobs nogal wat problemen met zijn bespanning. Dit ging volgens hem ten koste van zijn zelfvertrouwen. Hij speelt lie ver met een harde bespanning, en vlak voor de tie-break in de eerste set kwam zijn vader hem met een hard bespannen racket uit de nood helpen. Een 3-5 achterstand in de tie-break werd omgezet in een 7-5 voorsprong, en derhalve setwinst. Waar vaders al niet goed voor zijn. Hartwijk had de smaak te pakken en ging rustig verder met het slopen van Jacobs, die na afloop klaagde over de warmte en zijn slechte con ditie. "Het verlies van de eerste set was een mentale klap", zei Jacobs, die nog probeert de Masters te ha len, iets wat Hartwijk al voor elkaar heeft, zeker na de zege op Jacobs: 7- 6, 6-1. In C2 bij de mannen boekte de 16- jarige Talbert Boef zijn eerste toer nooizege. De D-speler van Dekker maakte het afgelopen half jaar een opmerkelijke progressie door. Vo rig jaar speelde hij nog geen toer nooien, maar dank zij wintertrainin- gen bij Dekker heeft de Leidenaar veel geleerd. Op zaterdag versloeg hij in de halve finales de als derde geplaatste Jan de Mooy (6-2, 6-4). In de. finale tegen Jeroen Leunissen had hij het weliswaar moeilijk, maar trok hij toch aan het langste eind: 6-4, 2-6, 6-3. In de finale bij de vrouwen in Cl speelden twee ongeplaatsten om de hoofdprijs. Francoise Velzel was licht favoriet, maar speelt al een tijdje onder haar niveau. "Ik win mijn potjes wel, maar het gaat niet lekker", aldus Velzel. Yvonne Schoordijk, duidelijk in een stijgen de lijn wat haar prestaties betreft, profiteerde van het mindere spel van Velzel en won vrij eenvoudig. In de eerste set moest een tie-break (7-1 voor Schoordijk) nog de beslis sing brengen, de tweede won Schoordijk met 6-4 een tikkeltje ge lukkig. Op matchpoint sloeg zij een bal via de netband buiten het bereik van Velzel. Dubbels Een half uur na zijn verloren enkel finale in A stond Armand Custers weer op de baan voor de dubbelfi- nale met partner Willem Briiin. Hun tegenstrevers waren Bogstra en Wijnhoud, die een dag eerder Mi chael van den Berg een fikse kater bezorgden door hem en zijn partner Noteboom uit de^finale te houden. Een finale had voor Van den Berg, wie het toch al niet zo mee zit, een vrije doorgang naar het hoofdtoer nooi van het NK in Son verschaft. Bogstra en Wijnhoud waren met tweemaal 6-3 ook te sterk voor Cus ters en Bruin. vecht wonnen Wilmink en Wegink in drie sets: 4-6, 6-3, 6-4. Bij de mannen dubbelden in B Onno Guinau en Rogier Liefbroer tegen Reinoud van der Broek en Leiderdorper Mark Post. De Alp- hense kolos leek met zijn gelegen heidspartner uit Nieuw Vennep voor een verrassing te gaan zorgen. Na een verloren eerste set (6-7), kwam het duo Guinau/Liefbroer goed op gang en veroverde het de tweede set met 6-3. Van der Broek en Post bleken over te veel klasse te beschikken om zich te laten verras sen, en wonnen de derde en beslis sende set met veel overmacht: 6-1. Het mannendubbel in Cl werd gewonnen door de tieners Jacobs en Hartwijk die eerder in de singles nog tegenover elkaar stonden. Zij hadden het moeilijk genoeg met het geroutineerde Roomburg-duo Jean Paul Bierling en Peter Brebde, dat met vertragend spel het bloed on der de nagels haalde van met name Hartwijk. Niettemin won het jonge koppel: 6-2, 6-7, 6-3. Bij de vrouwen wonnen Litjens en Ilonka van Riet van Bonnes/ Vermeulen in drie zwaarbevochten sets: 7-6, 6-7, 6-2. Van Noort beste vrouw bij Boekhorst NOORDWIJKERHOUT Patrick Kieboom heeft tijdens het ten nistoernooi van De Boekhorst verrassend het mannenenkel B op zijn naam geschreven. Mare Nagelkerken kon zijn plaatsing als nummer één gisteren in de eindstrijd geen moment waarmaken: 6- 2, 6-3. In het vrouwenenkel B ging de toernooizege naar thuis- speelster Aijette van Noort, die opmerkelijk genoeg in C voortij dig afscheid had genomen. LEIDEN De A-vrouwenfinale op de 'Open Leidse' A had na de uit schakeling van alle geplaatste speelsters ingeboet aan waarde. De ongeplaatste 16-jarige Seda de Vries won in drie sets (6-4,2-6,7-6 (7- 4)) van qualifier Yvonne Grubben. Dit vanwege een kwalificatiepartij de toernooizege boekte in haar c i Carolien Stassen voor het NK Son, die zij overigens duidelijk met 6-0, 6-0 verloor. Op Roomburg Vorig jaar won zij de Masters Utrecht, maar dat toernooi was niet erg sterk bezet. Op Roomburg de Haagse Stephanie Gomperts te kreeg ze te maken met gevestigde Grimbergen naar WK in Japan LEIDEN Petra Grimbergen behoort tot de ploeg van acht die het sectiebestuur amateurwielrennen zaterdagavond, na afloop van de Ne derlandse kampioenschappen, heeft samengesteld voor de wereldtitel strijd op de baan in het Japanse Maebashi. De WK zijn 20 tot 26 augus tus. De Rijnsburgse heeft haar uitverkiezing te danken aan haar sterke optreden tijdens de NK, waaraan zij naast haar sprinttitel een zilveren plak aan de puntenkoers overhield. Op de achtervolging viel Grimber gen net buiten de medailles. De ploeg bestaat uit: Marcel Beumer (achtervolging, 1 km tijdrit en ploegachtervolging), Servaas Knaven (achtervolging en ploegachter volging). Leo Peelen (puntenkoers en ploegachtervolging), Erik Cent (ploegachtervolging) en Leo de Bon (puntenkoers, reserve ploegach tervolging). Bij de vrouwen zijn naast Grimbergen (puntenkoers en wellicht ook sprint) Leontien van Moorsel (achtervolging en puntenkoers) en Moni que Knol (achtervolging) geselecteerd. Deze drie nemen mogelijk ook deel aan de wegwedstrijden, die tussen 29 augustus en 2 september in Utsunomiya worden gehouden. sterk en met 6-1 en 6-0 schoof zij de kapotgespeelde Zoetermeerse de baan. als Ingelise Driehuis en Clai re Wegink. Wegink, zij schakelde Jacqueline van Wijk uit het toer- nooi, moest met twee keer 7-5 in de haIve flnale buieen vo°r De Vrie?- "'am r,QO a"ar> ~r" Door de zege op Roomburg (tot 5-2) kwam De Vries tegen Grub- ben toch nog in de problemen. De da de Vries verzekerd v eerste set werd weliswaar nog wel gewonnen (6-4), maar hierna volgde een kansloze tweede (2-6). Hoewel Grubben, ooit talenten van Nederland, slecht be gon door haar eigen service te ver liezen, was dit geen probleem om dat De Vries dit op haar beurt ook deed. De Vries: "Zij begon slecht waardoor ik er te gemakkelijk over ging denken. Ik ging te veel hoge ballen slaan waardoor ik in de pro blemen kwam. Ik moest harder spe len om punten te maken, want zij was erg vast. Dat was mijn verdien ste. Maar een beetje geluk heb ik wel gehad, denk ik". De derde set ging onverwacht, na i deelname het NK in Son. Zij kreeg 'special exempt'. Niet alleen dat stemde De Vries tot tevredenheid, i Üiflu? maal* ook het weekje aan de Kanaal- weg. "Zo'n zege geeft me een hele boel vreugde, en dat ik zomaar wordt toegelaten tot het NK is mooi meegenomen". Tennis betekent alles voor de bij Thor/RW in de hoofdklasse spelen de Haagse. Zij is zelfs bereid om haar school (VWO) er aan op te ge ven. Met steun van haar vader. Hij zal haar in oktober en november in Joegoslavië begeleiden. Daarvoor neemt ze nog even deel aan twee tienduizenddollar-toernooien in België. Kieboom heeft deze week opmerke lijk gepresteerd. Alleen Mare Melle- ma kwam in een derde set dichtbij de zege. In de halve finale wierp Kieboom zijn hele repertoire in de strijd tegen Peter van de Weele, die nog tevreden kon zijn met de drie games die hij behaalde. Nagelker ken stuitte de opmars van Sjoerd van der Mark in de halve finale. De favoriet kwam in beide sets met 5-0 voor en won met 6-2, 6-3. De Alphenaar, die de finale open de met een ace. nam een 2-1 voor sprong, waarna Kieboom het heft in handen nam. Vooral zijn de baan uit geslagen backhands vormden een probleem voor Nagelkerken. De eerste set ging dan ook met 6-2 naar de speler van Dekker. In de tweede spelreeks viel er nauwelijks een an der spelbeeld waar te nemen. "Ik had beter thuis kunnen blijven", meende Nagelkerken. Bij 4-1 haper de er wat bij Kieboom. Nagelkerken haalde twee spellen op rij binnen en leek zelfs op gelijke hoogte te ko men. Een scheidsrechterlijke be slissing werd echter in het nadeel van de Unicummer gecorrigeerd. Nagelkerken accepteerde de beslis sing gelaten, zich eigenlijk al ge wonnen gevend. De Unicummer beëindigde de partij geheel in stijl met een dubbele fout: 6-2, 6-3. Kie boom was uiteraard zeer tevreden: "Ik denk dat ik een goed toernooi heb gespeeld, waarbij ik steeds be ter in vorm kwam. Vooral in de fina le maakte ik weinig fouten". Nagel kerken was niet te spreken: "Voor het eerst doe ik een warming up en dan speel ik zo beroerd". Bij de vrouwenenkelspelen viel een opmerkelijke tendens te be speuren. De winnares bleek steeds in een lager onderdeel gefaald te hebben. In het vrouwenenkel B be- LEIDEN - De ster van Arjan van der Zande rijst snel. De 22-jarige Amsterdammer tennist pas een jaar of vijf, maar heeft in het vaderlandse tenniscircuit al het nodige respect afge dwongen. Gisteren kon men aan de Kanaalweg zien waarom. In twee sets (6-3, 7-6 (8-6)) sloeg Van der Zande, de Limburger Armand Custers, evenals Jos Koemans in de halve fi- Jacqueline van Wijk was de enige nale (6-1, 6-2), puur op kracht van de baan. De winst op de 'Open Leidse' betekende het Leidse speelster in een A-finale, voorlopige hoogtepunt in de loopbaan van de roodharige krachtpatser, die zich tot zijn zes- Met partner Suzanne Gadroen tiende volledig aan het voetbal wijdde. kwam zij in de dubbelfinale, die reeds op zaterdag werd gespeeld, te kort tegen het koppel Claire We gink/ Titia Wilmink. In een fel ge- Jarenlang liep hij met de gedachte de in de jeugd van een bekende rond om profvoetballer te worden, profclub", aldus Van der Zande. "De mogelijkheden had ik, ik speel- Welke club wil hij niet zeggen, want SON EN BREUGEL - Michael van den Berg, Kees Jan Schuilenburg en Karin Croese hebben het kwalifi catietoernooi van de nationale ten niskampioenschappen niet over leefd. Vooral voor Van den Berg was dat zuur, omdat hij als tweede was geplaatst in de kwalificatie reeks. De 22-jarige Koudekerker kreeg in de eerste ronde een bye en ver loor in de tweede van Mike Ooster veen (6-3, 6-4). Als Van den Berg op Roomburg de dubbelf inale zou hebben gehaald, dan was hij zonder te spelen in het hoofdtoernooi van de NK gerold. Want voor finalisten in een toernooi voorafgaande aan de NK geldt de status van 'special exempt'. Ze hoeven geen kwalifica tietoernooi te spelen en mogen zo door. Nu kreeg Joost Wijnhoud (wél dubbelspelfinalist op Roomburg over de rug van Van den Berg) die uitzonderingspositie. Kees Jan Schuilenburg verloor in drie sets van Marcel Reuter, 4-6, 6-3, 6-3. Schuilenburg stond in de beslissende set met 3-1 voor, maar zakte toen weg. "Conditietekort", aldus de 18-jarige Unicummer. Hanneke Ketelaars belemmerde Karin Croese (Dekker) hardhandig de doorgang: 6-0, 6-0. Nicole Jagerman heeft op het laatste moment besloten om haar nationale tennistitel deze week niet te verdedigen. Een blessure weer houdt de 23-jarige Amstelveense van een optreden tijdens de NK. toernooien elders of competitie wedstrijden in Westduitsland. Hel- Maharisj Papilaya. las ter Riet voert nu de lijst aan bij de vrouwen. Gisteren kwalificeer den acht vrouwen zich voor het hoofdtoernooi: Claire Wegink, Eva Haslinghuis, Eveline Dullens, Joke Ritman, Eveline Hamers, Nancy van Erp, Hanneke Ketelaars en Rie- neke Kusters. Kristie Boogert, Seda de Vries, Yvonne Grubben en Mariëtte Ver houd, Huib Troost, Willem Bruin e Van Aelst zet er een punt achter LEIDEN Ton van Aelst kan tevre den terugkijken op zijn laatste bruggen mochten zonder te spelen '°pf Le!^se' et t0?™°i hf neer het hoofdtoernooi «Ir 'rneniai Parkyan Roomburg heeft boeiende partijen opgeleverd, en is dank zij het hoofdtoernooi als 'special exempt'. Bij de de gunstige weersomstandigheden Paul Haarhuis soepel verlopen. Op de laatste dag torenhoog favoriet. De als eerste ge- bekent Mister Roomburg' dat het plaatste Eindhovenaar won nog hem toch wel iets doet. "Vierender- nooit een nationale titel, maar lijkt hem nu voor het oprapen te hebben, omdat er nauwelijks serieuze con currentie is. Hier kwalificeerden met 6-7, 7-6, 6-3 ky. Ondanks de uitschakeling Hoewel Jagerman vorige week al afzegde voor het Nederlanse Fede- Siemerink dik tevreden over het r ration Cup-team liet ze de tennis- sultaat. Met 40 punten voor de we- bond nog lange tijd in de waan dat reldranglijst keerde hij terug van zij tijdig zou zijn hersteld. Haar af- zijn tweeweekse verblijf in Finland, wezigheid is de zoveelste aderlating Daardoor passeert hij in elk geval voor de titelstrijd in het Brabantse Michiel Schapers op die mondiale Son en Breugel. Eerder lieten Mark tennisranglijst. Door toernooiwinst dat vindt hij niet nodig. "Dat is niet belangrijk, want al die gasten zeg gen dat tegen de pers". Hij was het gezeur om zijn beperkte fysiek - in middels is hij flink gegroeid en één grote spierbundel - goed zat en daar om koos hij voor tennis, wat hem goed beviel. In het tennis vindt Van der Zande meer voldoening. "Als je goed speelt en wint dan heb'je dat helemaal aan jezelf te danken"."Als je goed speelt en wint dan heb je dat helemaal aan jezelf te danken". Vorig jaar was de Amstelpark- speler nog actief in B, hoewel hij door enkele succesvolle A-kwalifi- caties ook deelnam in A-toernooien. Dank zij intensieve trainingen on der leiding van Hugo Ekker is hij het afgelopen jaar met sprongen vooruit gegaan. Inmiddels nadert hij de top-20 van Nederland en heeft hij 13 ATP-punten in de tas, goed voor een 592ste stek op de wereld ranglijst. "Ik loop snel in op mijn concurrenten, ze moeten zwoegen om van mij te winnen. Zo'n Fernan dez, die het Satellite-circuit op zijn naam schreef, heeft aan mij een zware kluif gehad. Ik merk ook dat mijn tegenstanders angstig worden. Glen Schaap bijvoorbeeld was ge loof ik bang om af te gaan, waardoor hij de partij eigenlijk weggaf. Ik wil graag beuken, het liefst door om mijn backhand te lopen en met mijn forehand het initiatief te Dakken". Tegen Armand Custers, afkom stig uit Roermond, lukte dit perfect. De eerste set pakte Van der Zande zonder problemen, de tweede lever de echter wat meer moeite op. Vol gens de Amsterdamse krullebol spelen op gravel. "De eerste kwam dit door enige verslapping aan zijn kant, hoewel eerlijkheid ge biedt te zeggen dat Custers met zijn fabelachtige returns goed op kwam. De Limburger slaat n ik de tweede week die vastheid wel. gemakkelijk met links als met Daardoor kon ik vrij gemakkelijk rechts en kan met een dubbele Rahunen, van wie ik de backhand lastig uit de hoek komen. lijkt tig jaar bij de Open Leidse doet j iets. Dat het nu voorbij is is moeilijk. Het is een stukje persoonlijke histo- Maar ik hoopen denk, de juiste i punt achter te zetten. De tinuïteit is gewaarborgd", stelt de nu 72-jarige ex-voorzitter tevreden zich Jorn Dankaart, Mike Ooster- beslissing te hebben genomen door veen, Rick Blom, Erik Baan, Bernd Lenten, Maarten Koopman, Roger Taphoorn en Eddie Schol. Special exempts waren er voor Joost Wijn- LEIDEN Jan Siemerink is in de halve finales van het toernooi van Hanko in Finland uitgeschakeld. De tennisser uit Rijnsburg verloor /volley omdat ik nog niet vast ------ de Rus Olhovs- noeg was. Door het vele trainen had kwam. De Limburger slaat net eerste week nog had verloren". Koevermans, Tom Nijssen, Michiel Schapers, Brenda Schultz en Ma- non Bollegraf al weten niet deel te de 'nationale'. Bijna alle afzeggers kiezen het dubbelspel pakte hij bove dien 60 punten voor de dubbelrang- lijst. Vooral de tweede week in Hanko Van der Zande: "Heit Omdat Siemerink pas tien toer- langrijk dat ik op 1-2 in de tweede nooien speelde voor de wereldrang- set en breakpoint tegen die game lijst en dit jaar nauwelijs punten toch nog pakte". Beide spelers be- verliest, ligt een verdere stijging hielden hun opslag, waardoor de voor de hand. In september pro- tweede set door een tie-break be heert hij ATP-punten te verzamelen slist moest worden. lucratieve bewees de Rijnsburger goed te kun- Genève en Verona. Eind jaar is in elk geval een bezoek aan de Open Australische Kampioen schappen gepland. Custers - in Vlissingen won hij van Van der Zande - stribbelde nog goed tegen (hij kwam terug van 4-6 to 6-6 in de tie-break) maar had geen te hebben. Dank zij blunders zijn tegenspeler kreeg Krans de eer ste set (6-1) in zijn schoot geworpen. In de tweede set ging het gelijk op, maar draaide het verkeerd uit voor Krans. Krans: "Ik liet hem te veel reikte C-speelster Arjette van Noort de eindstrijd. Zij trof aan de andere kant van het net de Duitse Claudia Vollmer, die in de halve finale een walk-over had gehad van Petra Wil le Vollmer hield in de eindstrijd het tempo hoog, waarbij ze veel naar het net kwam. Dit leverde haar de eerste set op: 7-6. Van Noort be sloot toen de bal langer in het spel te houden, wat de juiste speelwijze bleek te zijn: 6-7, 6-3, 6-1. In het vrouwenenkel C was Van Noort in de halve finale verrassend onderuit gegaan tegen de eveneens bij De Boekhorst spelende Esther van der Voort: 4-6, 4-6. "Ik stond in C stijf van de zenuwen, Normaal win ik van Esther, maar zij heeft tegen mij niets te verliezen. In B kon ik vrijuit spelen, omdat ik toch maar een C- speelster ben. Gelukkig waren de andere deelneemsters niet veel be ter", aldus Van Noort. Van der Voort schreef het vrou wenenkel C op haar naam door An- nemarije van Overschot in een lan ge partij terug te wijzen: 6-2, 3-6, 7-5. Saillant detail was de tweede ser vice van Van Overschot, die zij veel al onderhands sloeg. Van der Voort ging op haar beurt in D weer onder uit. In de finale bleek Yvonne van Hensbergen in twee sets beter. 6-4, 7-5. Jeroen Vink leek de winnaar te worden van het mannenenkel C, aangezien hij op zaterdag de man met momentum, Willem Visser, had verslagen. Bovendien had Vink op Hillegom gemakkelijk afgerekend met zijn finaleopponent Xander Hertzman. Ditmaal liep het wat minder bij Vink, zodat Hertzman, C2-speler, de hoofdprijs in de wacht sleepte: 6-3, 3-6, 6-4. "Ik was vaster dan vorige week, vandaar het ver schil tussen beide wedstrijden", meende Hertzman, die in het man nendubbel C met Jelle Rinzema de boot miste. Martijn Aartman en Rob Broekhof grepen op overtuigende wijze de titel: 6-3, 6-1. Nancy Faas keerde met twee dub belspelwinsten huiswaarts. Met zus Sandra werd in het vrouwendubbel C gewonnen van Corry Kroon en Jolanda Dessing (6-3, 6-1), terwijl in het gemengddubbel C Jerome Pau wels genoeg steun bood om Yvonne van Hensbergen en Martin Hoek stra via een tiebreak in de derde set voor te blijven: 2-6, 6-4, 7-6. Boekhorst-speler Alexander Balk veroverde de winst in het manne nenkel D door de Fransman Domi nique Lemaire eenvoudig opzij te zetten: 6-2, 6-1. MARTIN HOEKSTRA Arjan van der Zande: "Als je goed speelt en wint dan heb je dat helemaal aan jezelf te danken". (foto Loek zuyde antwoord op een harde passeerslag komen. Ik stond op 6-5 en 0-40 op t de baseline van Van der Zande gen en een nog hardere service. Van der ce. r Zande won de tie-break met 8-6, zijn eerste A-toernooiwinst was daarme de een feit. Des te opmerkelijker is zijn prestatie als men in ogen schouw neemt dat hij tot Roomburg nooit verder dan de kwartfinales reikte. Krans In de finale van het mannenkel B o leek Unicummer Martijn Krans de tentamen (Krans "studeert Natuur- Ik kwam terug op deu ce, maar met een verschrikkelijke netbal pakte hij dat punt en de ga me. Stom". In plaats van 7-5 werd het 6-6 en via de tiebreak (7-5) pakte Van der Broek de tweede set, om vervolgens ook de derde set (6-4) te veroveren. "Ik had moeten winnen, ik baal nu behoorlijk. Ik heb denk ik te veel gespeeld, ik voel me moe. Vooral geestelijk. Dinsdag maak ik nog winst tegen Leimonias-speler Rein- kunde, red.) en dan ga ik op vakan- oud van der Broek voor het grijpen tie". In Leiden zien we Krans niet 3 snel meer terug. Hij poogt nog toe gelaten te worden tot enkele A-toer nooien en voorlopig staat alleen de Masters nog in zijn agenda wat het regionale circuit betreft. GIJS VAN OOSTEN 15.05-16.00 BBC'2 Cricket: Engeland-ln- 16.05-16.50 BBC 2 Cricket: Engeland-ln- 17.00-18.00 Sportnet Bowlen vanuit Ham mond. 17.00-19.35 BBC 2 Cricket: Engeland-ln- 18.00-19.00 Sportnet Speedbootraces op de Ohio. 18.00-19.00 EURO Day at the beach, deel s Nations cup. 20.00-21.00 Sportnet Autosport. Carrera 2 Cup en 944 Turbo cup 20.00-21.00 EURO Snooker: Cafe Royale 21.00-22.00 Sportnet Autosport: WK rally Nieuw-Zeeland. 21.00-22.00 EURO Documentaire Grand Prix Motorraces. 22.00-23.00 EURO Boksen. 22.00-23.30 Sportnet VS Pro boksen. 23.00-00.00 EURO Klimwedstrijden vanuit het Parijs. 23.40-00.15 RTL V Match. 00.00-01.00 EURO Bodybuilding voor da- 00.30-01.30 Sportnet Autosport: Formule 3000 Italië. 01.00-02.00 EURO Eurosportnieuws. 01.30-02.00 Sportnet Speedbootracés vanuit Augusta. 11.00-12.00 EURO Documentaire The Grand Prix Motorraces. 12.00-13.00 EURO Snooker: Cafe Roya- 12.00-13.00 Sportnet Autosport: Carrera 2 cup en 944 Turbo cup. 13.00-14.00 Sportnet Autosport: Formule 3000 Italië. 13.00-18.00 EURO Open tennis kam pioenschappen van Oostenrijk, live. 14.00-14.30 Sportnet Paardesport.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 11