^£a £Bel/e"i4e HEEFT 'T SOWIESO A) CHEF-SLAGERS B) HALFWAS SLAGERS C)VERKOOPSTERS Keukenvoordeel bij La Belle Vie Leiden en Den Haag Afslag A4 Zoeterwoude Rijndijk GRATIS Thaise waterpot Bij aankoop Lw.v. f3.500, uit de Avancé of Luvancé collectie, krijgt u een bijzonder fraaie, groot model Thaise waterpot met drakenkop cadeau. leder mens is gevoelig voor sfeer, vorm en kleur. En wil deze naar eigen wens invullen. Bij Casba kunt u "p uw ideeën volop realiseren en eindeloos combineren, dankzij de nieuwe, unieke kleur-op-kleur collectie. ft Een scala van prachtige, op elkaar afgestemde, pasteltinten en dessins waarmee u uw interieur een tv - smaakvol, tijdloos en stijlvol romantisch karakter geeft. U kiest bijv. zelf uw stoffen voor uw fauteuil, bankstel, eetkamerstoel, gordijnen enz. Combineer bii Casba uw eisen sfeer! U vindt deze compleet nieuwe trend bij Casba, die bovendien uiterst aantrekkelijk geprijsd is, zoals bijv. vitrinekast f 2195,-, rieten fauteuil f 326, 2-zitsbank f 1680,-, dressoir f 2395-, ronde eetkamertafel 110 0 cm f 1350- en eetkamerstoel f 330,-. CASBA WOONDORADO EXTRA'S Bijzondere presentatie van ruim 100 potten en kruiken uit 4 Aziatische landen. Casba zet de trend in Oosters aardewerk. Een bijzondere collectie van ruim 100 potten en kruiken uit Thailand, Singapore, Maleisië en China. Origineel, handgevormd Aziatisch aardewerk. Alles onder één dak Gratis opslag voor latere levering Kwaliteitsgarantie Voordeliger dan elders door gezamenlijk Kinderspeelhoek met video interieur Waarborg groot en messcherp inkopen Ruime parkeergelegenheid Rolstoelvriendelijk Hoge Rijndijk 315, Zoeterwoude, Telefoon 071-89.93.46 Open: Ma. t/m vrij. 9.30-17.30 uur. Donderdag koopavond tot 21 uur. Zaterdag van 9.30-17.00 uur. De Witte Vleeshal is een keten van Slagerij-filiaalbe drijven die wekelijks tienduizenden konsumenten van kwali teitsvlees en vleeswaren voorzien. De formule van efficiënt ge leide. sobere maar kraakheldere winkels met een vastomlijnd artikelenpakket slaat duidelijk groots aan zodat wij het als maar drukker krijgen en groeien Daardoor vragen wij dan ook voor spoedige indiensttreding ak- tieve medewerk(st)ers met een enthousiaste instelling die ons team komen versterken. Voor diverse filialen zoeken wij: (zowel full-time als part-time) Heeft u belangstelling voor één van deze funkties, bel dan voor nadere inlichtingen en/of het maken van een afspraak 071-175298 (s.v.p. na 19.00 uur) en vraagt u naar dhr. C.J.J. van Egmond. WITTE VLEESHAL De "moderne kunststofkcukens van La Belle Vie, inclusief inbouw - apparatuur, zijn leverbaar in diverse verschillende uitvoeringen. Er zijn La Belie Vie keukenzaken in: Leiden, Den Haag, Ede, Oldenzaal, Apeldoorn, Heerlen, Beek, Den Bosch, Ochtcn cn Arnhem Het mooiste tegen de schérpste prijs! La Belle Vie Leiden Zoeterwoudseweg 3a 2321 GL Leiden Tel.: 071 - 32 11 54 (u vindt ons in de PRAXIS) La Belle Vie Den Haag Boomsluiterskade 2 2511 VK Den Haag Tel.: 070 - 83 83 42 De keukenspeciaalzaken van La Belle Vie hebben nu een heel bijzondere aanbieding: een complete keuken inclusief inbouw apparatuur voor de actieprijs van F 2.995,- Dcze zomer uw nieuwe keuken? Kom dan naar La Belle Vie en sla uw slag! Een moderne kunststof keuken, verkrijgbaar in diverse uitvoeringen, inclusief Constructa inbouwapparatuur (know-how van Siemens), tegen de speciale actieprijs van F 2.995,- 5ij de prijs is inbegrepen: Keukenopstelling 2.70 breed Afzuigkap Koelkast (160 liter) Electrische kookplaat Oven Kunststof aanrechtblad Spoelbak Ook leverbaar in een opstelling van 2.90 breed, incl. de bovengenoemde inbouwapparatuur PLUS vaatwasmachine, voor de actieprijs van F 3.995,-.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 8