LEZERSSERVICE De Citroën AX Limité heeft één beperking: de voorraad. O ssistent boekhoudster Op ZONDAG 15 JULI organiseert TOWI van 11 uur tot 17 uur een KUNSTMARKT LAKENFEESTEN MENU X Autobedrijf Van der Velde BV, Kennedylaan 118, Leiden. ascom zarli bv in de Morsstraat te Leiden met een KUNSTpresentatie door de kunstenaars J.N. Nagtegaal-van Nee - v. Baarle Goos - Westerhof - Eikelenboom - Stefan Sluyter - Verstegen en Schellens. Tijdens deze presentatie geven enkele kunstenaars een demonstratie van hun werk. "Battle of the canvas" show-entertainment and art starring Harry Verboket - Aart and Gus Donker. Hoek Morsstraat, Kruisstraat, de Boys schilderen een doek van 2 maal 2x6 meter. Dit evenement wordt gesponsord door Kon. Talens B.V. te Apeldoorn en georganiseerd door de Teken- en Schilderschool t? tr Demonstraties en presentaties van Kon. Talens B.V. Rembrandt Aquarelverf. Carla Pont Fimo klei, tevens signeert zij haar nieuwe boekje Boetseren met Fimo klei. Jef Bakker B.V. Karisma kleurpotloden en Griffin alkyd verf. Mevr. v.d. Ende Pergamano - Glasbroche beschilderen. Dhr. en Mevr. Reynders Glasblazen. Mevr. Hoppenbrouwers Kralenboompjes. Mevr. Handgraaf Stenen beschilderen. Dhr. Smit Volksschilderen kaarsen beschilderen. Fa. v. Egmond Zijdebloemen. Mevr. Groeneveld Foster Parentspoppen. Dhr. Oostdam Houtsnijden (van 14.00 uur-17.00 uur) Tijdens de demonstraties Een aquarelset metalen of houten kistje met 12 tubes of napjes Rembrandt aquarelverf Kolinsky marterpenseel no. 7 aquarelblok (winkelwaarde 120,-)nu slechts 85,-. Alle kleuren Fimo klei3,- per blokje, Pergamano mappen nu slechts12,50. V Deze Kunstmarkt wordt gesponsord door Speciaalzaken in: Teken-, kunstschildermaterialen Morsstraat 22, tel. 133972. Airbrush - Hobby materialen Morsstraat 25, tel. 133277. a.s. zaterdag 12.30-16.00 uur. Tower en diverse andere artiesten a.s. zondag van 17.00-23.00 uur op de Beestenmarkt tegenover McDonald's. _^rdennerham met meloen JJeIdere groentesoep Vournedos Rembrandt 2)ame Blanche JServiesje koffie Tegen inlevering van deze bon kunt u bij bestelling van dit Lakenfeesten menu a 39,50 voor uw partner hetzelfde menu bestellen voor maar ƒ9,50! Deze bon is alleen geldig in het bedieningsrestaurant van AC Restauran Leiderdorp t/m 31 juli 1990. AC Restaurant Leiderdorp A4 Rotterdam- Amsterdam, afslag Hoogmade, Persant Snoepweg 1, 071-89 93 02. De Citroën AX Limité, de naam zegt het al, is slechts beperkt leverbaar. Dat bete kent dat enige haast geboden is. Vooral als u weet dat dit gelimiteer de aantal is uitgerust met een prijs voordeel van liefst fl. 1.000,-. Waardoor het rijplezier van de Citroën AX Limité al begint bij fl. 17.525,-* en in 5-deurs uitvoering bij fl. 18.400,-*. Voor dat zeer riTDrtCM aantrekkelijke bedrag rijdt V^l I KvtN u een formidabele auto met ongelimiteerd comfort. Met een schone, superzuinige 1.1 liter krachtbron, een smaakvol interieur en voortreffelijke stoelen. Tot de langè lijst van standaard voorzieningen behoren onder meer beschermstrips op de flanken, brede ban den, een ruitewisser/sproeier achter en natuurlijk een fraaie Limité striping. Een proefrit betekent meteen al onbeperkt genieten van zijn ruimte, wegligging en prestaties. De enige beperking van de Citroën AX Limité is het aantal beschikbare exempla ren. Maar als u snel langskomt, merkt u daar niets van. Citroën AX Limité. Beperkt leverbaar met f1.1.000,- voordeel. Prijswijzigingen voorbehouden. 6 jaar anti-corrosie garantie AX Limité niet in combinatie met andere aktie-aanbiedingen. III STICHTING CENTRUM VOOR SECRETARIATEN Actieve beeldscherm-typiste Het betreft een full-time baan in vast dienstverband. Ervaring is gewenst, enige kennis van desktop publishing is een pré. Indiensttreding per medio september a.s. Wij denken aan een jonge vrouw met een middelbare opleiding die gewend is in team verband te werken. Het gaat hier om een veelzijdige functie met een uitstekende honorering. Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief voorzien van een recente pasfoto zien wij gaarne vóór 21 juli a.s. tegemoet. Stichting Centrum voor Secretariaten Postbus 175 - 2200 AD Noordwijk is een vestiging met 30 medewerkers van het Zwitserse Ascom concern en vertegenwoordigt de bekende Hasler postautomatiseringsapparatuur. Voor zo spoedig mogelijke indiensttreding zoeken wij een part-time voor 20 uur per week 5 dagen van 4 uur). Voor deze funktie is een opleiding op MBA-niveau noodzakelijk. Enige kennis van- en ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Gezien de veelvuldige kontakten met het Zwitserse bedrijf, is een redelijke kennis van de Duitse taal een pré. Wij bieden een goed gehonoreerde werkkring in een klein team. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Ascom Zarli B.V., Energieweg 10, 2382 NJ Zoeterwoude-Rijndijk.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12