-ROME hoofd keuken ASSISTENT-ACCOUNTANT m/v PART-TIME DATATYPISTE m/v (12-20 uur per week) destad chef verpakkingsafdeling mm* Stichting "de Vlietstede" eerste autoplaatwerker. Technisch laborant kleur 2de jaars leerling-kok (m/v) 4de jaars L.B.O.-koken PART-TIME MEDEWERKERS M/V andrélon cosmetics Protestants Christelijk Verzorgingstehuis voor Bejaarden, Rijnsburg Ons tehuis biedt plaats aan 60 ouderen en er zijn 123 aanleun woningen in de onmiddelijke nabijheid. Ons tehuis vervult een belangrijke taak in het kader van het flankerend beleid, zoals tijdelijke opname, tafeltje dekje, etc. Wij vragen voor onze keuken, waar dagelijks ca. 100 maaltijden worden bereid, z.s.m., een m/v Taakinhoud: - geeft leiding aan en is verantwoordelijk voor alle in de keuken te verrichten werkzaamheden - samenstellen menu's i.o.m. de menucommissie - verzorgt de inkoop voor de keuken, toko en huishouding - verzorgt de verkoop in de toko - draagt bij aan een goede sfeer onder bewoners en personeel - neemt deel aan stafoverleg. Funktie-eisen: - goede vakopleiding op middelbaar niveau, b.v. instellingskok aangevuld met een kaderopleidi ng - ervaring in een vergelijkbare funktie - warme belangstelling voor de ouder wordende mens - goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen - leidinggevende kapaciteiten - Protestants Christelijke levensovertuiging. De C. A.O. voor bejaardentehuizen is van toepassing. Bij de selektieprocedure kunnen personeel en bewoners worden betrokken. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur, de heer Avan Dusseldorp, tel. 01718-20600 tijdens werktijden en thuis 01718-27832. Sollicitaties-uitsluitend schriftelijk-gelieve U te richten, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, aan het bestuur van de stichting, Oude Vlietweg9,2231 CN Rijnsburg Wegens een constante groei van onze werkzaamheden zijn bij ons de volgende vacatures ontstaan: SPD/HEAO-niveau De geschikte kandidaat beheert geheel zelfstandig een deel van onze relaties. Hiertoe behoort o.a. het opstellen van jaarstukken, het verrichten van controlewerkzaamheden, het verzorgen van belastingaan giften en het begeleiden van cliënten op administratief gebied. U zult hierbij gebruik maken van de modernste computerapparatuur. Gezien de omvang van de functie is een jarenlange ervaring op een soortgelijk kantoor, alsmede de bereidheid om Uw vakkennis uit te breiden een voorwaarde. Uiteraard bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. aV\ Tevens hebben wij plaats voor een welke belast zal worden met het verwerken van diverse administraties op onze computer. OyYl Vk Werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Handgeschreven sollicitaties voor beide vacatures kunt U richten aan de directie van Accountants kantoor Driebergen Driebergen. Wij Garage Dijksman b.v. zijn Toyota-dealer voor Rijnsburg en Omstreken. Voor onze schade-afdeling zoeken wij voor direc te indiensttreding een De man die wij zoeken moet in staat zijn geheel zelfstandig alle voorkomende schade's van groot tot klein perfect te repareren en om te gaan met een richtbank en modern gereedschap. Leeftijdindicatie 25-35 jaar. Het salaris is in overeenstemming met de func tie. Sollicitaties dagelijks aan ons bedrijf. Garage Dijksman b.v. Rijnsburg Official Toyota-dealer Oegstgeesterweg 17-23, 2230 AB RIJNSBURG Tel. 01718-20500 Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigin gen in 50 landen en ruim 70.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een tech nologisch hoogontwikkelde onderneming met activitei ten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten voor de gezondheidszorg. De verf- en iakbeiangen zijn gebundeld in de coatings divisie. Akzo Coatings bv - een onderdeel van de coatings 'divisie - ontwikkelt en produceert hoogwaardige verf- en lakprodukten, die zij levert aan de interna tionale industriële, professionele en consumenten markt onder gerenommeerde merken zoals o.a. Sikkens, Flexa en Cetabever. Akzo Coatings bv telt 2.200 medewerkers, waarvan er 1.550 werken bij de vestiging in Sassenheim. Werkterrein Het Keuringslaboratorium, met een totaal van circa 50 medewerkers, draagt zorg voor de keuringen van gemaakte produkten. Belangrijk aspect daarbij is kleur. En wel het beheer van standaardstalen, het maken van kleurformules tot en met het keuren op kleur van de gemaakte charges verf en standaard- stalen. Bij het Keuringslaboratorium is plaats voor een technisch laborant kleur. Functie-inhoud Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit: - vaktechnische begeleiding van de beheerder standaardstalen-archief en kleurformule- ontwikkelaars; - imputeren en muteren van gegevens in een data bank; - coördinatie van de aanmaak en keuring van de standaardstalen; - uitvoering van kleurmetingen volgens specificatie; - onderhouden van contacten met diverse winstcentra; - diverse administratieve werkzaamheden. Functie-eisen - MBO-niveau; - de kandidaat dient over een goed kleuronder- scheidingsvermogen te beschikken (hiertoe zal hij/zij een test ondergaan); - ervaring met kleurmeten en gebruik van de personal computer is een pre. M/V Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Akzo Coatings bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer D, van Dijk, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Voor inlichtingen kunt u eveneens contact opnemen met de heer Van Dijk (telefoon: 01711-82184). Ben je nog op zoek naar vakantiewerk, kom dan snel langs op ons kantoor. Bij verschillende relaties in de regio hebben wij plaats voor vakantiewerkers(m/v), voorzowel langere als kortere periode. Als je zelf je vakantie wilt verdienen, informeer je nu naar de mogelijk heden bij: Werkwijzer Leiden, telefoon 071 -142664. Den Haag, Noordeinde 22. Leiden, Apothekersdijk 8. Baanbrekend in werk. rT In ons sfeervolle restaurant met open keuken hebben wij plaats voor een Ons bedrijf is een erkend leerbedrijf door de Stichting Vakonderwijs Horeca (leerlingstelsel). Tevens zoeken wij voor de weekenden een die nu al wat ervaring op wil doen. Sollicitaties aan: Fred Dijsselbloem, chef-kok. Fred, en Anneke Dijsselbloem Baan 4 Warmond Tel.: 01711-10144 Vahaf 15 augustus a.s. heeft MULTI-VLAAI plaats voor: 25 uren per week voor de ochtend- en/of middaguren. Werktijden in-overleg te regelen. Geschikte kandidaten dienen goede kontaktuele eigenschappen te hebben, representatief te zijn en zéér klant- en servicegericht te kunnen werken. Ben je jong (17 tot 20 jaar) en wil je iets anders? Schrijf dan (inkl. tel.nr. pasfoto) voor 14 juli a.s. aan: MULTI-VLAAI (t.a.v. Hr. Querido) Breestraat 159 2311 CN Leiden Gevraagd per september DAMESKAPSTER 18 jaar en PART-TIME KAPSTER Salon Emilio, Kort Rapenburg 11a, tel. 071-120323 en na 18.00 uur 070-3293549. (geen ploegendienst) Binnen het produktiebedrijf van Andrélon beschikt de verpakkingsafdeling over een modern, technisch hoogwaardig machinepark voor het afvullen van produkten in flessen en tubes, het etiketteren, verpakken en omsluiten en het palletiseren en afvoeren van gerede produkten. De personeelsbezetting van gemiddeld ca. 50 medewerkers bestaat uit de afvulsters/inpaksters (onder leiding van zes bandleidsters) en uit enige zaalmonteurs. Als chef van de Verpakkingsafdeling (de huidige medewerker maakt promotie binnen het bedrijf) bent U verantwoordelijk voor het realiseren van de kwalita tieve en kwantitatieve produktie-eisen. U werkt (samen met Uw baas, de produktiemanager) het wekelijkse produktieplan uit in detailprogramma's en U zorgt voor een optimale inzet van mensen, materialen en machines. Bij techni sche storingen, afwijkingen van de planning en personeelsbezettings problemen weet U resoluut en terzakekundig op te treden. Wanneer U deze voor Andrélon zeer belangrijke (en daarom ook uitstekend betaalde) funktie ambieert, kunt U aan de volgende eisen voldoen: leeftijd tussen 30 en 45 jaar MTS-niveau (Wtb. of Procestechniek) verkregen door opleiding en/ of ervaring leidinggevende ervaring in de procesindustrie (voedings-, drank- of chemische industrie) met afvul- en inpaklijnen in staat om een groot team vrouwelijke medewerkers te leiden op een motiverende, mensgerichte en toch zakelijke manier sterke interesse in moderne kwaliteitszorg, produktie- automatisering én kostenbeheersing. Andrélon Cosmetics B.V. te Bodegraven is de grootste onderneming van Neder landse oorsprong op het gebied van haarverzorgings- en badprodukten. Al meer dan 50 jaar is Andrélon een groeiende onderneming, die steeds nieuwe en verbeterde produkten op de markt brengt. Het uitgebreide assortiment omvat shampoos, coupes couleur, kleurshampoos, kleurverstevigers, kleur- schuimverstevigers, haar- verstevigers, schuim- verstevigers, haarstylings, gels, crèmespoelingen, haarlak, thuispermanents, douche- en badprodukten en Mix Dubbel. Uw sollicitatie met een duidelijk overzicht van Uw opleiding en ervaring kunt U - onder vermelding van nr. 8386 - richten aan: Adviesbureau Slikboer, ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. 023-320550. I» ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaanadvisering Werkt volgens de NIP-code

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24