$1 HÈT ZOMER-FESTI|N VAN LEIDEN. Geslaagd! UiJHet Motorhuis Wat krijgen we nou? f BEROERTE? i* Bij aanschaf' vaneen nieuwe Opel een VVV bon t.w.v. jj, 250,- kado ■HETAUTO-VERKOOP-CENTRUM VAN DE REGIO' "7 OPEL-0- PRANGERS Bel 071 -89 40 40 ALPHEN AAN DEN RUN - Ujst van geslaag den Chr. Scholengemeenschap voor be roepsonderwijs "Bospark". Afdeling motorvoertuigentechniek: W. van der Voorn, R. Vet, B. Rass, M. Resokario, E. Nihot, P. Touw, R. Kroon, R. Derksen, M. On derstal. A. Nieumeijer, D. Schijf, F. van der Ma den, J. van Koulil, D. van den Boogert, M. Hey- mans, D. Smit, M. Groenendijk, R. Post, S. Vente, J. Konst, A. Jansen, B. Thomas, D. Gijs- Afdeling consumptieve techniek diff. brood/banket: S. Blonk, R. van Tol, S. van Veen, N. van der Weide, E. Beckers, F. Bunnik, F. Bunnink, S. de Bruin, M. Franso, T. Turk. Afdeling Elektrotechniek: L. Zirkzee, M. Keij- zer, W. She Hu, R. Boere, J. Verkerk, B. Hadi, E. Hoogendoorn, E. van Zanten, M. Ververs, T. Waterman, T. Verkerk, T. Scheer, R. Ramp, B. van Rijn, B. Thomas, R. Versteeg, W. Ver- R. Kluinhaai Afdeling Bouwtechniek differentiatie meu belmaken: M. Abaqoquy, M. van Leersum, R. Hoogervorst, M. Brunt, P. van der Meer Mohr, J. van Haaster, P. Zwanenburg. Afdeling consumptieve techniek differen tiatie kok/kelner: R. van Wijk, D. Voormolen, M. Boogerd, J. van der Meij, E. de Vries. C. Ro sier, T. van Wees, P. van der Post, I. Prenger, R. Vreeswijk, C. van den Heiligenberg, E. Ru ben, W. van Veen. Afdeling L.E.A.O. kantoor: S. van Buuren, Y Wild, E. Soos, P. van der Slot, A. Schreven, C Colla, J. Timmers. C. v. Pel, R. van der Zon, R Breedevelt, I. Nikkelen. M. van Eijk, M. Scher mer, S. van Hemert, M. Cistema, M. Koetsier P. Verweij. E. de Jong, D. van Zeealand, C van Leeuwen. C. Waayenberg, S. van Beuse kom. M. v.d. Voorst. Afdeling L.E.A.O. verkoop: J. Domburg, N Kerkhofl, P. Koppier, R. Thomassen, N. Tupa mahu, E. Hilgersom, S. Lausberg, J. van Duuren, E. Rijkelijkhuizen, G. Kraaij, G. Mac Nack, R. Gerlach, I. Bloem. M. Blaauw, J. Kust- er, P. de Wit, A. Stouthart, R. Droogendijk. Afdeling mechanische techniek: E. den Dekker, P. Schollaardt, J. Zirkzee. J. Vaarhold. J. Pièrre Reinders. A. Verkerk, D. Keijzer, A. Nandal. A. van der Maat. I. Aydm. B. van Eijk. M. van Scherpenzeel, J. Scheffer, M. van den Bosch, M. Bink, G. van Steenis, D. van der Ploeg, R. Turken, R. Bink, A. Hoogenboom, D. den Hollander. R. Treur, H. Vissers, J. Slinger land, J. Paul Koers, E. Radijs. Afdeling bouwtechniek differentiatie met selen: J. Voortman, M. Gorlee, W. van der Laan, X. van Capel, R. Kapteyn, R. Maier. Afdeling bouwtechniek differentiatie schil deren: N. Huisman, G. van 't Hof, R. Heems kerk, R. Oppe, P. Britting, R. van der Weijden. Afdeling textielverwerkende beroepen: D. Torsy, C. Van Tran Thi, U. van Kreuningen, N. Lafkiri, N. Alan, E. de Jong. Afdeling verzorgende beroepen: J. Plantfe- ber, P. Smidt, A. de Pater, K. Maazouzi, A. El Ayachio, E. van Bostelen, W. van Wijk, H. Jon genburger, I. van der Zwart, R. Zewuster, J. Voortman, D. Markwat, Z. Boughait, G. van Rijthoven, M. Goedhart, M. Gelderblom, M. van Haastrecht, A. de Bruyne. Afdeling Bouwtechniek differentiatie tim meren: X. Koetje, R. Valentijn, R. den Horder, W. Akerboom, G. de Greef, R. Charite, F. van der Ploeg, R. van den Nieuwendijk, R. Vink, M. Roskam, G. Keijer, J. Boers, S. Keijzer, P. Go- rissen, R. Hoppenbrouwer, W. Boers, J. Nobel. Afdeling textielverwerkende beroepen: C. Alders, M. Peters, P. Schlingmann, L. van Beek, P. van Rosmalen, E. Pejcinovic. Afdeling verzorgende beroepen: J. Baars. A. van den Heuvel, E. van den Boom, E. van der Vegt, A. Kavrayici, M. Britsemmer, N. Vrisekoop, M. de Jong, R. van Rijswijk, M. Evers. L. van de Vate, M. Kölker, N. Balvers. M. van der Waals. Afdeling extra leerjaar: K. Blaauw, F. Szabo, J. van Harskamp, A. van Asch, A. den Hertog. E. Tijsterman, M. Goedhart. W. Rijnsburger, R. Postma, D. Remmerswaal, M. van der Hoorn. R. de Leeuw, M. van Leeuwen, R. Marbus, H. Tamerus. D. Meerbeek, R. Martin. G. Seriere du Bizournet, R. Broer. Afdeling extra leerjaar consumptieve tech- Bioscoopkaarten voor geslaagden Vandaag trekken we - geheet wille keurig - drie namen van geslaagden. Zij krijgen van tiet Leidsch/Alphens Dagblad een bioscoopbon voor twee pefsonen aangeboden. De winnaars mogen zelf uitmaken welke film zij bezoeken. De gelukkigen moeten zo Spoedig mogelijk naar Antoinette van Kleeft belten (071) 161326. Zij neemt het adres op en zorgt ervoor dat de bioscoopbon op het juiste adres belandt. De winnaars van vandaag zijn: M. van Schie(Vlietschans), L, de Groot (Fioretti) en I. Lassooy(Leeuwen* horst). VWO: H. Kanbier, H. Lardee, E. Vlastra. HAVO: M. Duynisveld, Y. Kleijn, A. Kuijk, J. Mariens, C. Nielen. MAVO: K. Bik, M. Labrujére, M. van Schie, B. Vincourt. geslaagd: M. van Acker, F. Alblas, R. v. Amsterdam, E. Blok, M. Blouw, L. Buitelaar, A. Coris, M. van Egmond, J. Goedhart, F. de Graaf, D. van Greuningen, L. Haring, P. Hartveld, P. Heems kerk, R. Hilgersom, H. Hollander. J. Holverda, A. Hoogerbrugge, J. de Jager, E. Jans, E. Jan sen, J. de Jong, J. de Jong, M. de Jong, L. de Jong, W. Kastelijn, M. Koelewijn, H. Koot. A. de Kort, M. v.d. Lip, R. v.d. Marei, C. v.d. Meyden, P. Meyer, F. v. Ofwegen, M. Rietveld. E. Rog geveen, G. Rutjes, B. Sarelse, R. Stigter, J. Stoffelsma, M. Versluis. C. v. Vliet, S. v.d. Vlist. J. de Vries, M. v.d. Waal, C. van Zwieten. M. Grothauzen, R. Lampe, J. Peddemors. P. Pracht. Aan het Rijnlands Lyceum in Wassenaar zijn de volgende leerlingen geslaagd: Voor de HAVO: S. Akkerman, D. van Beek, M. Krul, P. van Ravensteijn, D. Stouten. Voor het VWO: R. Canter Visscher, J. Coen- raad, A. de Haas, M. Hoogendijk, M. Hulsber gen, D. May, M. Pichler, V. Vegter. Aan de Christelijke Technische school "Katwijk" zijn geslaagd: Elektrotechniek: S. Diederiks, R. van der May, P. Smith. Mechanische techniek: H. van Duyn. LEIDEN Aan scholengemeenschap De Leidse zijn geslaagd: Leao: M. v.d, Meij. Lto: E. Bruines; M. de Rooy; E. Schipper; R. LEIDEN - Aan het chr. lyceum Visser 't Hooft zijn geslaagd: VWO: A. Buldeo Rai; P. Demmenie; A. van Duijvenbode; C. de Vries; H. Wijntjes. Havo: E. Driessen; D. den Haan; R. Ram; E. Wenink. Mavo: L. Bayram; H. Kurpershoek; M. Lucie. Geslaagden aan het Fioretticollege in Lis- Havo: A. Brama; I. Colson; L de Groot; S. van Turenhout. Gymnasium B: S. Bakker; M. v.d. Linden. Atheneum A: C. Breedveld; C. Juffermans; D. Molkenboer; M. Verhaar. Atheneum B: J. Alberda; K. v.d. Laan; E. Schoonbeek; S. Turk. Aan de chr. Mavo "Bestevaer" te Katwijk is geslaagd: M. Bergman. Aan College Leeuwenhorst Noordwijker- hout zijn geslaagd voor Havo: M. Aanhane; Y. van Amersfoort; M. van den Barselaar; A. Belt; T. van den Berg; M. Blok; S. Campagne; C. Disseldorp; P. Duijvenvoorde; R. Duivenvoorden; M. Geerlings; N. Geerlings; S. Glas; M. Goossens; M. Hermans; A. Heus; T. Hogervorst; M. van Kampen; Y. van de Lin den; S. van Nobelen; A. Peters; C. Rood; D. Schouten; G. van Velde; C. Verweij; J. van der Vlies; L. Warmerdam; C. Wijnands. B. Akkerhuis; K. Augustinus; C. van de Bent; M. van den Berg; R. van den Berg; G. Donker; R. Eisenga; J. Franck; R. Gravemeijer; S. van Grinsven; F. Groenewoud; S. Groot; E. de Haas; A. Heethuis; R. Hendriks; S. van Hens- bergen; M. Hogenelst; E. van Houten; H. van Kampen; S. Koch; Y. Koemans; M. de Langen; I. Lassooy; Y. van der List; B. Marbus; A. van der Meer; F. van der Meer; S. van der Niet; V. Peeters; S. Peschier; W. de Ridder; C. Ro binson; E. Roelofs; S. van Rooijen; R. Ros- dorff; P. de Ruijter; M. van Ruiten; D. Salman; E. Smit; E. Steketee; C. Veenstra; J. Vermeu len; C. Vink; F. Vink; M. Vink; W. Vink; S. Vo gelezang; R. Weinstock; M. Wouters; E. Roep- pel; B. Warmerdam. VWO: L. Adriaanse; M. van den Berg; E. Blom; L. van den Burg; M. van den Burg; M. van Dam; E. van Denzen; I. Geerlings; C. Heemskerk; K. Heemskerk; E. Hocks; I. Hogervorst; C. Kaiser; L. van der Klugt; M. Kroon; M. Poort; M. Poste- ma; i. Reessink; M. Schepers; M. van den Slot; P. van Soeren; K. Verduijn; F. Wisman. D. van Abswoude; C. Alkemade; L. Beugels- dijk; S. Beukers; A. Bolman; R. Boon; M. Frumau; V. van Geldre; M. van Hal; V. Hoger vorst; N. de Jong; I. Koenderman; M. van Leeu wen; J. van der Lippe; E. Noppe; J. Oedzes; M. Ouwehand; M. Peschier; W. Plug; K. Schee pens; M. Smit; E. Stokkers; M. Stuifbergen; M. Sweers; R. Terpstra; K. Verkade; P. Warmer dam; L. van Went; R. Wijnands; S. van Zuijlen; J. van Haaster; F. Raphet Meeng; B. Veenhof; A. Ouwehand. Aan de chr. Mavo "Juliana" te Katwijk is ge slaagd: J. van't Zelfde. LEIDEN - Aan de Weerklank zijn geslaagd: MAVO: J. Verzijlbergen, E. Visser, M. Votel. LBO: W. van Delft - verzorging, M. Tozlu - electro techniek. Hoe verder? SAMEN VERDER Voor hulp, voorlichting en lotgenoten contact Fuutlaan 100 2623 MT Delft TEL. 015 - 6100 42 Samen verder is een vereniging voor C.V.A. gehandicapten en partners. Babykamer Een smaakvol wit kinderka mertje bestaande uit een ver stelbaar ledikantje, een kom- mode met opzet en veel berg ruimte van 749,- Robuuste kommode en wit ledikant A695T nu 1250,- Ledikant, kommode, 2 hoek kastjes 4- hang/legkast wit la qué, met veel ruimte 36nu 2675,- Doorgroeikamer blank vuren, kommode wordt later buro isesr- nu 995,- Wit ledikant en kommode 695,- nu 495,- Extra brede kommode en ledi kant, wit laqué lêSBr. opruimprijs: 1250,- Wit ledikant met uitneembare spijlen, kommode en opzet •88ST- nu 645,- nu 225,- MacLaren Tourer Opruimprijs 259,- Komfortabele Jane buggy 5 verstelbare standen en goede vering Opruimprijs 299,- Tweeling "MacLaren", ideaal voor 2 kinderen kort op elkaar 49§7- opruimprijs 425,- Wandelbuggy met kap en zeil, extra binnen- bekleding kleur mint 3d9r- nu249,- Babysitter, schommelstoeltje SÖTÖtf nu 49,50 Buggy met ligstand en extra frontbeugel opruimprijs 139,- Wandelbuggy met kap ■W9T opruimprijs 139,- Maxi Cosi-WS^ r 149,- Autostoel van 7 mnd- 3'/2 jaarai^r- opruimprijs 199,- Riemersma Combi kinder wagen met mandje matras, dekbed, overtrek en voetenzak-SO&r nu 525,- Royal kinderwagen, hoog model, chroom frame 8Q0,5fr nu 545,- kompleet Kinderwagen wit skai met wit gelakt frame en grote wielen kompleet 965^ nu 625,- Combi-kind wagen incl.1 overtrek, voetenzak en mandje vanseer- n 595,- Bébé Car Combi mint en blue ■8907= opruimprijs kompleet 695,- Campingbedje 110x55 ■iê&r Opruimprijs 129,- Bébé Comfort camp. bed 120x60cm met afritsbare bekleding at*- nu 199,- Box met kliksluiting en verstelbare bodem, blank en bruin 209 nu 189,- wit gelakt-369^ nu 209,- Opruiming bij Bebinella, Hoge Rijndijk 86, 071-120687 ais 't om kinderen gaat. Onze regio kent in de zomer talrijke festiviteiten. De komende weken voegen wij daar een festijn aan toe. Onze showroom staat vol met op z'n zachtst gezegd aantrekkelijk geprijsde modellen. Kom bij ons langs, maar wacht er niet te lang meeU zult de zomer van 1990 niet snel vergeten, want het is nu erg goed zaken doen bij ondergetekende! We hebben het ene aanbod na het andere. In deze advertentie lichten wij slechts twee voorbeelden uit ons uitgebreide aktiemodellenprogramma. De Opel Corsa Strada en de Kadett Life. Hier laten we het zeker niet bij, maar u moet uzelf gewoon komen overtuigen. U zult meteen beamen dat niets uw zomer kan bederven. Zelfs niet als het regent! De Opel Corsa Strada krijgt u met: zil verkleurige wieldoppen, van binnen uit verstelbare buitenspiegels in de klem- van de auto, speciale bekleding, dichte stoffen hoofdsteunen, bre de 165/70-banden, ge tint glas en een inter val op de ruitewissers voor en achter. Voordeaandrijving zorgt een 1.4i-mo- tor met geregelde 3-weg-katalysator. Prijs? f20.495,-. De Opel Kadett Life, met 1.4i-motor, ge regelde 3-weg-katalysator en 5-versnel- lingsbak, krijgt u met speciale bekleding, van binnen uit verstelbare buitenspiegels in de klem van de karrosserie, getint glas, brede banden met zilverkleurige velgen, een interval op de achterruitwisser, ver lichting in het handschoenenkastje, de kofferruimte en in de motorruimte, en de Kadett Life is bovendien voorzien van an tenne en stereo-inbouwspeakers. Zijn prijs? Vanaf f25.250,-. DEOPEL-DEALER. ZEKERHEID VOOR ALLES. Vondeltan 80. 2332 AH LEIDEN, telefoon 071 - 769 313 Prijzen inclusief B.TW., exclusief af- leveringskosten. Af General Motors Nederland B.V, Sliedrecht. Prijswij zigingen voorbehouden. Autoverhuur en taxibedrijf vraagt met spoed: MONTEUR/ TAXICHAUFFEUR Heb je zin in een afwisselende baan, ben je tenminste 22 jaar, en weet je van aanpakken, dan ben jij de persoon waarnaar wij op zoek zijn. Overgeleverd aan hel oordeel van anderen. «fc Epilepsiebestrijding: staat of valt met uw steun! GIRO 34781

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 6