mita mita lokk» Support Supervisor Laser Printer Division tempo-team GROEPSLEERKRACHT ADMINISTRATEUR M/v uitzendbureau aktiviteitenbegeleid(st)ers hoog^burch VAKATURES VflKflTUBES VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VflKATUHES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES II Sluitingstijd voor advert donderdagmiddag 15.3< Inl. bij onze advertentie- telefoon (071)161400 rani Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft Scholengemeenschap voor VWO (Gymnasium en Atheneum). HAVO en MAVO Kagerstraat 1 2334 CP LEIDEN, tel. 071-171661 met dependance te Leiderdorp Gevraagd per 1 oktober a.s. een medewerkster voor het secretariaat (v/m) Opleiding op minimaal HAVO-niveau; goede typevaardigheid. Het kunnen werken met tekstverwerkingsapparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2.109,- tot maximaal 3.071,- per maand. Sollicitaties z.s.m. aan de Rector, Dr. P. de Koe. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN De Instrumentele Service Dienst van de afdeling Biologie van de Faculteit der Wiskunde en Natuur wetenschappen instrumentele service technicus electronica (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-139/1158 Taak: - Het testen en opstellen van nieuw binnengekomen PC's en randapparatuur; - het doen van onderhoud en reparaties hieraan; - het modificeren en repareren van andere apparatuur; - het controleren van door derden gerepareerde apparatuur; - het doen van benodigde administratie. Vereist: - MTS-électronica; - ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; - goed in team-verband kunnen werken; - moet bereid zijn zich multi-inzetbaar in te zetten binnen de gebouwen van de beheerseenheid; - rijbewijs B-E is verplicht. Salaris maximaal 3736,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Verlenging is niet uitgesloten. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Beheerseenheid Biologische Wetenschappen en Milieukunde, Kaiserstraat 63, Postbus 9516, 2300 RA LEIDEN. medewerker secretariaat (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-143/1158 Taak: Het verrichten van secretariële werkzaamheden t.b.v. de wetenschappelijke staf van de vakgroep: - verzorgen van de post; - beheren van de agenda's van de wetenschappelijke staf en maken van afspraken; - administratief voorbereiden van besprekingen/ vergaderingen; - notuleren van vergaderingen bij afwezigheid van het hoofd van het secretariaat; - aan de hand van aangeleverde concepten verwerken van manuscripten en correspondentie d.m.v. tekstverwerkende apparatuur; - archiefwerkzaamheden; - receptiefunctie. Vereist: - Niveau HAVO/secretaresse-opleiding; - goede typevaardigheid; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word Perfect 5.0); - kennis van de Engelse taal en de medische terminologie strekt tot aanbeveling; - accuratesse. Salaris maximaal 3071,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van twee jaar. Inlichtingen bij: Mw. E.A.H. Bruyn, tel. 071-276684 en Prof. dr. A.C. Gittenberger-de Groot, tel. 071-276691. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Beheer Pre-klinische Laboratoria, Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503,2300 RA LEIDEN. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijd aanstelling tot de mogelijkheden. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Mita Europe B.V. heeft haar nieuwe hoofdverkoopkan toor voor Europa, het Midden-Oosten en Afrika in Hoofddorp betrokken, met een distributiecentrum voorzien van de modernste douane- en opslagfacilitei ten. Naast de bekende Mita kopieermachines heeft inmiddels de introductie van Mita's laserprinters en facsimile plaatsgevonden. Momenteel zijn wij op zoek naar een In deze veelzijdige functie bent u ver antwoordelijk voor de totale support (hardware en software) van onze laser printers aan onze internationale klan tenkring en aan onze vestigingen in Europa. Tevens behoort het samenstel len en verzorgen van produkttrainin- gen alsmede het behandelen van repair-/garantie- aanvragen tot uw takenpakket. De supportgroep bestaat uit 3 mede werkers. Wij komen graag in contact met kandi daten die beschikken over de volgende kwalificaties: minimaal MTS-Elektronica, gekop peld aan praktische kennis van PC's en randapparatuur; ervaring met (laser)printer-support; uitstekende beheersing van het Engels in woord en geschrift (bij voor keur ook kennis van Frans en/of Duits); analytisch denkvermogen; didactische kwaliteiten; goed in communiceren en motiveren; bereidheid tot regelmatig reizen; leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Naast een goed'salaris bieden wij aan trekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een premievrij pensioen. Voelt u zich aangesproken en voldoet u (m/v) aan onze eisen, stuurt u dan een brief, met uitgebreid CV, aan de heer P.K. van Donselaar, hoofd Algemene/ Personele Zaken van Mita Europe B.V., Hoeksteen 40, 2132 MS Hoofddorp. Het bestuur van STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS HILLEGOM vraagt zo spoedig mogelijk voor de rooms-katholieke basisschool De Leerwinkel, Thorbeckelaan 40 een M/V voor groep 4/5 eventueel later groep 1/2 voor 17 uur per week Van de sollicitanten wordt verwacht dat: - zij aantoonbare ervaring hebben opgedaan met het werken in hete rogene groepen. - zij met name ervaring hebben in de groepen 1 tot en met 5. - zij actief willen meewerken aan de vorming van het rooms-katholie ke karakter van de school. - zij voldoende kennis hebben van de recente ontwikkelingen in het basisonderwijs. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de directeur van de school, de heer F. F. Seleski, telefoon 02520-18353 (school) of 16321 (privé), of de adjunct-directrice, mevrouw A. Deelen-Hordijk, telefoon 02520- 18353 (school) of 21528 (privé). Schriftelijke sollicitaties voor 10 juni aanstaande zenden aan het be stuur van Stichting Katholiek Onderwijs Hillegom, Mariastraat 18, 2181 CT Hillegom. VINK ACCOUNTANTS Vink Accountants is een organisatie waar vele facetten van de administratieve, financiële en fiscale dienstverlening het dienstenpakket vormen. De organisatie richt zich met het uitgebreide dienstenpakket met name op het midden- en kleinbedrijf. Op dit moment telt Vink Accountants 15 medewerkers. Vink Accountants verricht ten behoeve van haar opdracht gevers ondermeer de volgende werkzaamheden: inrichten van al dan niet geautomatiseerde boekhoudingen en het (geautomatiseerd) verwerken van administraties en loonadministraties verzorging van belastingaangiftes samenstellen van jaarrekeningen begeleiding startende ondernemers samenstellen van analyses ta.v. rentabiliteit, liquiditeit etc advisering bij opzet en keuze automatiseringssystemen advisering in opvolging, management buy-out, aandelen transacties, kredietverlening etc Voor een van onze relaties in Sassenheim zouden we gaarne in kontakt komen met een Vink Accountants is lid van: Nederlandse Orde van accountants- administratieconsulenten Nederlands College voor 5 ochtenden ofwel 25 a 30 uur per week De aan te stellen funktionaris verricht onder direkte verantwoor delijkheid van de direktie en de externe accountant de volgende werkzaamheden: Het zelfstandig voeren van de volledige financiële-, debiteuren- en krediteuren administratie Het samenstellen van periodieke overzichten Kandidaten voor deze funktie dienen minimaal aan de volgende eisen te voldoen: Diploma HAVO, alsmede MBA Ervaring in zelfstandig werken Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Bereid zijn middels studie kennis te verbreden Enige jaren ervaring in een gelijksoortige functie De juiste persoon kan rekenen op een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Studiekosten worden volledig vergoed. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijke sollicitaties te verrichten aan: Vink Accountants, Van Panhuysstraat 45, Postbus 183, Belastingadviseurs 2200 AD Noordwijk, ta.v. de heer B.J.W. Vink, A.A. Het streven is er op gericht de hele procedure binnen 3 weken na verschijning van deze advertentie af te ronden. GEVRAAGD: VERKOOPSTER Ervaring in de schoenenbranche strekt tot aanbeveling. Interesse? Bel voor een afspraak Stella-shoes Langevoortplein 14-16 2343 KA Oegstgeest Tel. 071-172209. KANTOOR Administratief medewerker m/v voor het verwerken van orders en advertenties bij een bedrijf in Leiden. U hebt dagelijks contact met adverteerders en reclame-bureaus. Het gaat om een afwisselende, verantwoordelijke baan. Vereist zijn een HAVO-/MEAO-diploma of eventueel een MAVO- opleiding met aanvullende scholing, een goede typevaardfgheid en stressbestendigheid. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Leeftijd: 19 tot 23 jaar. Directie-secretaresse m/v voor een dynamisch bedrijf in Leiden. Tot de werk zaamheden in deze drukke veelzijdige baan behoren planning en bewaking van externe afspraken, notuleren en divers organisatorisch werk. Vereist zijn HAVO-/VWO-diploma met secretaresse-opleiding, ervaring met WordPerfect 5.0, snelheid, accuratesse en organisatorisch talent. Ervaring met Lotus is een pré. Deze full-time baan is per direct en voor onbepaalde tijd. Leeftijd: tot 33 jaar. Receptionist(e)/telefonist(e) m/v voor een handelsmaatschappij in Leiden. Voor deze representatieve functie wordt een goede spreek vaardigheid in de Engelse, Duitse en Franse taal gevraagd. Deze baan is part-time en voor zeer lange tijd. Leeftijd: maximaal 40 jaar. Assistent(e)-inkoper m/v voor een computerbedrijf in Leiden. In deze leuke functie hebt u onder meer veel contacten met leveranciers. Tot de werkzaamheden behoren voorraadbeheer, administratieve afwikkeling van in- en verkoopactiviteiten en orderverwerking. Vereist zijn een opleiding op MEAO-niveau, een representatief voorkomen en een duidelijke telefoonstem. Deze full-time baan is per direct en voor onbepaalde tijd. Boekhouders m/v voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving. Wij zijn op zoek naar kandidaten op PD- en MBA- niveau. Er worden goede arbeidsvoorwaarden geboden en de banen zijn voor langere tijd. Administratief medewerker m/v voor diverse banken in Leiden. Wij hebben functies voor HAVO-, VWO- en MEAO-schoolverlaters. De banen zijn voor zeer lange tijd en bieden goede toekomstmogelijkheden, zoals een interne opleiding en carrière kansen. Vertegenwoordigers m/v voor een uitgeversmaatschappij. Wij zijn op zoek naar dynamische verkopers die zich waar willen maken in het vak. In principe is het bezit van een autc vereist. Deze baan is een echte uitdaging! Voor Informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats of Jeroen de Bruin Leiden, Stationsplein 212 ff ff fff Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Johannes Stichting, wonen ca. 640 geestelijk gehandicapten, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Het Dagaktiviteitencentrum is een onderdeel van de sektor Agogische Zaken. Het bevat drie afdelingen: - arbeidsbegeleiding; - bezigheden voor ouderen; - bezigheden met een aktiverend karakter. Met ingang van 1 augustus a.s. hebben wij binnen de afdeling Bezigheden met een aktiverend karakter plaats voor twee 100% Funktie: begeleiden van bewoners bij aktiviteitenprogramma's; zorg dragen voor een doelgerichte observatie en rapportage; deelnemen aan besprekingen rond begeleidingsplannen vanuit de eigen vakdiscipline; afstemmen en overleggen in interdisciplinair verband. Funktie-eis: MBO-AB-/AT-diploma of een gelijkwaardige MBO-opleiding. Ervaring in soortgelijk werk is een pre. Arbeidsvoorwaarden: Inschaling vindt plaats in funktiegroep 35 volgens het FWG- systeem (minimaal 2.267,- en maximaal 3.216,-). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. Voskuil, hoofd Dagaktiviteitencentrum, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 350. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de Dienst Sociale Zaken, ter attentie van de heer C. Taks, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22