Beckenbauer speelt de martelaar Afrikaans voetbal grote winnaar van Mondiale Cameroun wil Milla als opvolger van Rus Nepomniatsji .OM houdt vast aan zware eisen in Ajax-proces Twintig arbiters naar huis Duitsers voelen zich door FIFA tekort gedaan Chovanec mag weg van PSV Matthaus blijft bij Inter Milan DONDERDAG 28 JUNI 1990 PAGINA 17 ROME (GPD) In Mexico werd hij nog spottend 'have a lunch' genoemd, omdat hij zich van de ene borrel naar de andere receptie begaf, maar in Italië treedt hij nauwelijks op de voorgrond. Soms geeft hij ten overstaan van de pers de organisator van het WK Luca di Montezomolo een schouderklop, maar voor het overige laat hij alle plichtplegingen over aan zijn trouwe secretaris Joseph Blatter. Joao Havelange wordt een dagje ou der, hij is op 8 mei 74 geworden. Desondanks blijft de Braziliaan ook in de komende vier jaar de voorzit ter van de mondiale voetbalfedera tie. Als een echte grootvader deelt hij presentjes uit aan de bonden die hem in het zadel houden. Denkend aan Romeinse keizers predikt hij voor de voetbalsenaat het klassieke 'veTdeel en heers'. De grote winnaar van de Mondia- dat op het WK-94 drie Afrikaanse op het eindtoernooi gunnen, ploegen zullen uitkomen", stelt de de voetbalbaas beseft dat Braziliaan. In de gangen en op de breiding terrassen van het sjieke Hilton Ca- valieri-hotel op de Monte Mario het aantal deelnemers (24) op veel verzet zal stuiten. Hij heeft zelf al een alternatief plan gen in de USA zal zijn verdubbeld. Europa Er is maar een continent dat zijn plaatsen moet inleveren, als Have- le-90 is ongeacht de uitslag van de lange zijn plannen doorvoert. Euro- Rome wordt zelfs gefluisterd dat petto: ,,Het lijkt mij de beste oplos- het huidige aantal Afrikaanse ploe- sing als er nieuw voorrondesysteem finale de Afrikaanse voetbalfedera tie. Na de goede prestaties van Tu- (1978), Algerije en Cameroun (1982), Marokko (1986) en Zambia voor niets dat dat op dit toernooi met veertien ploegen is vertegenwoordigd. „Dat te veel van het goede. Het is niet (Olympische Spelen 1988) op de v rige toernooien hebben Egypte en Cameroun bewezen dat het Afri- gen al na een ronde het toernooi vei lieten", aldus Havelange, die e voorbij gaat dat Europa i kaanse voetbal zich nu op een te de kwartfinale nog altijd zes ploe- goed niveau bevindt om op het vol- gen in de strijd tegen Zuid-Amerika gende WK door twee deelnemers te maar één (titelverdediger Argenti- worden vertegenwoordigd. „Hoe- nië). Het liefst zou Havelange in zijn wel de WK-commissie pas in de- streven naar 'mondialisering van cember de beslissingen neemt, durf het WK' ook Midden-Amerika en ik al voor mijn rekening te nemen Azie/Oceanië een extra deelnemer AMSTERDAM (GPD) Gisteren is 12 maanden onvoorwaardelijk te- (voorlopige) afronding gemaakt gen zich kreeg geëist, „absoluut on- 1.4. a at vefmijdelijk is". Orie: „Lerby stelt voor bijzondere voetballessen te verzorgen voor de jeugd van arme clubs in volkswijken. Het heeft nau- loodzware dobber welijks zin om hem andere arbeid precies 14 ten algemene nutte te laten verrich- wordt ingevoerd, waarbij de naars van de continentale voor- rondegroepen uit komen tegen de winnaars van een andere wereld deel. Zodoende krijg je een extra tussenfase, waarbij zwakke deelne mers alsnog worden uitgesloten voor het echte WK. Dat komt het toernooi ten goede. Een extra ronde levert weer meer wedstrijden en meer geld op en het is sportief aan vaardbaar". In de voorronde v( was een keer sprake continentale selectie: de kwalifica- BRINDISI (ANP) - Voetbal wordt weer ernst voor Roger Ghedaffi Milla, die volgens zijn paspoort Miller heet. Na vier doelpunten in 161 minuten wereldkampioenschap heeft Jozef Fofé, de Camerou- nese minister van sportzaken hem een baan aangeboden in de technische staf van de voetbalbond. Dat soort baantjes wordt in Afrika gemakkelijk vergeven. De huidige coach van Cameroun, Valeri Nepomniatsji, heeft immers ook drie assistenten, die nagenoeg op basis van gelijkheid met de Siberiër samenwerken. Joao Havelange: meer Afrikaanse landen op WK. (Archieffoto) ge 22 deelnemers kunnen dan als strafschoppen om over een door- volgt worden verdeeld over de ver- slaggevende factor te beschikken schillende continenten: Europa voor het geval dat twee ploegen ge- dit toernooi tien, Zuid-Amerika vier, Afrika hjk eindigen. ,een ,^er" drie, Concacaf twee, Azië twee 1 1- Oceanië één. Voor Milla liggen de zaken enigszins anders. De post van bondscoach is vacant, want in no vember loopt de overeenkomst met Nepomniatsji af en zowel bond als coach wil geen verlenging. Nepom niatsji heeft aanbiedingen uit Frankrijk, de bond wil, zeker na de successen in Italië, af van buiten landers. Aanvaller Makanaky verwoordde die gedachte met: „Er zijn in Afrika genoeg goede trainers, waarom zou den wij dan niet in eigen omgeving zoeken. Nepomniatsji is ook een tiewedstrijden tussen Israël en Co lombia. Een ploeg als de Verenigde Loting Arabische Emiraten zou Italië in dat Vorige week vond Havelange het vervelend dat er op een toernooi geval niet hebben bereikt, terwijl Denemarken of Frankrijk via deze achterdeur wel was gepromoveerd. Indien het plan wordt afgewezen kan Havelange met een slinkse zet Midden-Amerika (de CONCACAF- zone) aan een extra plaats helpen, daar de USA straks als de organisa tor samen met de wereldkampioen automatisch is geplaatst. De overi- van de strafzaak tegen Ajax. Als zeven lange procesdagen één con clusie als een paal boven water steekt, is het dat de Amsterdamse clubs dagen met een definitief oordeel te ten. Als hij ziekenhuisvloeren moet komen. Wat is nu precies gebeurd die jaren waarover het fraude-on derzoek zich uitstrekt? Wie zijn nu eigenlijk schuldig? Is het eigenlijk wel strafbaar wat binnen en buiten de bestuurskamer van Ajax heeft plaatsgevonden Tijdens de zeven zittingsdagen werd een haarscherpe röntgenfoto ontwikkeld van een zogenaamd professionele organisatie, geleid door amateurs. Verbazingwekken de details, oliedomme handelingen en onbegrijpelijke leugens werden op een rij gezet. Maar het gevoel blijft overheersen dat ondanks de microscopische analyse veel van wat exact is gebeurd niet boven ta fel kwam. Michael van Praag en Arie van Os, twee huidige bestuursleden van Ajax, legden er nog eens de nadruk op dat de club op dit moment met de rug tegen de muur staat. Over het boekjaar '89-'90 zal het negatief ver mogen van Ajax oplopen tot circa 18 miljoen gulden. Als de fiscus en justitie daar nog een miljoenen gul dens boete bovenop leggen, zal de club gedwongen zijn spelers te ver kopen en bngetwijfeld afzakken naar een grijze middenmoot. Vol gens Van Praag lijdt Ajax al erg ge noeg onder de negatieve publiciteit; de landskampioen merkt bij voor beeld dat de „bevlekte club" min der voor vriendschappelijke wed strijden wordt uitgenodigd. Daar bij, aldus Van Praag, zullen door de zware financiële staf, onschuldigen het slachtoffer worden. „Leden van de vereniging, supporters, trainer en spelers". Van Oven toonde zich niet geïm poneerd. „In de afgelopen tijden heeft de club toch veel investerin gen gedaan? Ik. denk bij voorbeeld aan de diverse spelerscontracten die de afgelopen tijd zijn openge broken. Ja, als de rechtbank mijn eis overneemt, dan zie ik het inder daad gebeuren dat Ajax een toontje lager zal moeten zingen". Onverstoorbaar bleef Van Oven wijzen op de verantwoordelijkheid die de terechtstaande bestuursle den (Bartels, Van Eijden, Harmsen) dragen voor de door het OM ten las te gelegde malversaties. Diverse ad vocaten hadden dinsdag betoogd dat vrijwillige en onbezoldigde be stuurders toch maar weinig valt aan te wrijven. „Ik maak daar bezwaar tegen", reageerde de officier van justitie gisteren. „De heren worden afgeschilderd als goedwillende amateurs. Ze hebben ooit de verant woordelijkheid op zich genomen. Dan gaat het nu niet aan om te zeg gen: volgens de statuten was ie mand penningmeester, maar feite lijk was hij het ook weer niét". De raadsman van Sören Lerby, rhr. A. Orie, had afgelopen dinsdag, gepleit voor vervangende (onbetaal de) arbeid voor zijn cliënt. Althans als de rechtbank straks mocht me nen dat een celstraf voor Lerby, die gaan dweilen, zal Lerby het grootste deel van de tijd kwijt zijn met het uitdelen van handtekeningen". Uitspraak: woensdag 11 juli. waar alle ploegen zich maanden op hebben voorbereid een loting moest plaats vinden, omdat Ierland en Nederland na drie wedstrijden precies dezelfde resultaten had ge boekt. „Loten is vervelend voor ieder een, maar wij hebben nog geen idea le oplossing van ons probleem ge vonden. Gelukkig betrof hef hier nog een situatie dat beide ploegen tenminste voor de tweede ronde waren geplaatst, maar stel je vóór dat we een ploeg naar huis hadden moeten sturen. Dat is een zwakke plek in het toernooi. Met het beslis sen via strafschoppen na wedstrij den heb ik geen enkel probleem. Zo'n afsluiting is altijd fascinerend en je hebt het als ploeg altijd zelf in handen. Bij een loting ben je altijd machteloos". Havelange overweegt daarom om elke remise in de groepsronde te laten eindigen met ROME (AFP) - De scheidsrechterscommissie van de FIFA heeft giste ren in Rome grote schoonmaak gehouden. Het stuurde twintig scheidsrechters naar huis. In Italië blijven zestien scheidsrechters voor de laatste acht wedstrijden. De commissie wees woensdag bovendien de scheidsrechters aan voor de kwartfinales. Arbiters uit deelnemende landen kwamen niet in aanmerking. De Fransen Vautrot en Quiniou werden niet aangesteld. Beiden zijn nog wel in de race voor de finale. Tot de weggezondenen behoort ook de Spanjaard Soriano Aladren. Hij floot Nederland - Egypte en kreeg daarna harde kritiek. Hij had geen strafschop mogen geven aan Egypte omdat de overtreding buiten de zestien meter werd gemaakt en hij had Ronald Koeman de rode kaart moeten voorhouden. Ook de Argentijn Loustau, die Rijkaard en Voller het rood gaf, werd op het vliegtuig gezet. De scheidsrechters voor de kwartfinales zijn: 30 juni, Florence: Argentinië - Joegoslavië Röthlisberger (Oos), Ro me: Italië - Ierland Silva Valente (Por). 1 juli Milaan: Bondsrepubliek - Tsjechoslowakije Kohl (Oos), Napels: Cameroun - Engeland Codesal (Mex). Naar huis werden gestuurd: Agnolin, Lanese (Ita), Spirin (Sov), Fre- driksson (Zwe), Loustau (Arg), Courtney (Eng), Aladren (Spa), Schmid- huber (Brd), Petrovic (Joe), Guerrero (Ecu), Cardellino (Uru), Kirschen (DDR), Maciel (Per), Van Langenhove (Bel), Silva Arce (Chi), Lorenc (Oos), Al Sharif (Egy), Smith (Sch), Diramba (Gab), Snoddy (Ier). ROME Danig in zijn wiek geschoten door het onrecht dat Rudi Voller in Rome zou zijn aangedaan, zet Franz Beckenbauer zijn kruistocht tegen de FIFA onverdroten voort. Amper een uur na de uitspraak van de tuchtcom- missie, die de spits van het Duitse elftal voor een wed strijd heeft geschorst en Frank Rijkaard voor drie, noemt de teamchef van de Duitse nationale ploeg de uitspraak hoogst onrecht vaardig. „Ondertussen ver baast mij bij de FIFA echter niets meer'. Het steekt Beckenbauer vooral dat Voller en Matthaus gisteren ver geefs zijn afgereisd naar Rome. Hoewel de wereldvoetbalbond vooraf had laten doorschemeren dat de twee spelers de kans zouden krijgen hun onschuld te bewijzen, werden zij niet tot de zitting toegela ten. De tuchtcommissie weigerde eveneens de tv-beelden te bestude ren, die volgens de Duitsers het overduidelijke bewijs leveren dat Voller zondag tegen Nederland ten onrechte van het veld is gestuurd en dat de gele kaart voor Matthaus al eveneens onterecht was. „De FIFA", gaf de perschef van de wereldvoetbalbond, Guido Tog- noni', de Duitsers al vooraf te ver staan, „erkent tv-beelden niet als bewijsmateriaal. We kunnen de re gels tijdens een WK niet ineens gaan veranderen. Bij tv-opnamen bestaat bovendien het gevaar van manipulatie. Financieel sterke tv- stations uit de grote voetballanden kunnen het zich permitteren i dozijn Met gemengde gevoelens assis teert Rudi Voller (m) zijn ploegge noten Thon en Möler (r) met het verplaatsen van een doel. De Westduitser ont breekt vanwege een schorsing komende zon dag tegen Tsjechoslowa kije. (foto EPA) maakte van tv-beelden was een paar maanden geleden naar aanleiding van de schandalig verlopen WK- kwalificatiewedstrijd Brazilië-Chi- te posteren, die li. Net als zondag werd die wedstrijd heuse gedrag van de anders zo rusti- zelf. De vele foutieve beslissingen Ier ge Nederlander. Rijkaard op zijn bewijzen dat. beurt heeft zich verschanst in zijn appartement bij Milaan en houdt de deur stevig op slot voor verslagge- den die zich dat niet kunnen veroor loven". Video De enige keer dat de FIFA gebruik COMO (ANP) - Jozef Chovanec wil zo snel mogelijk vertrekken bij PSV. De international van Tsjechoslowakije heeft van manager Ploegsma te horen gekregen, dat hij voor twee miljoen gulden weg mag. Chovanec, tot nu toe zeer sterk spelend in de nationale ploeg, heeft dit bij aankomst in Como, waar de ploeg verblijft tot de kwart-finale te gen-de Bondsrepubliek verklaard tegen Tsjechoslowaakse verslagge vers. Hij zei het wachten bij PSV moe te zijn. Chovanec, nu anderhalf jaar onder contract bij PSV, heeft in Eindho ven mede door het probleem van te veel buitenlanders,-nooit een basis plaats afgedwongen. „Ik heb nooit een kans gehad, en speelde nooit op mijn favoriete positie. Daarom kom ik in de nationale ploeg beter tot mijn recht dan bij PSV." De verdediger zei nog geen aanbieding te hebben gehad. PSV betaal de destijds een miljoen gulden voor de voetballer. Ben Wijnstekers heeft een éénjarig contract, met een optie voor nóg een seizoen, getekend bij de Belgische eersteklasser Germinal Ekeren. Wijnstekers speelde voor Racong Mechelen. Germinal lijfde eveneens Simon Tahamata, een andere ex-Feyenoorder, en Jos Daerden (beiden Beerschot) in, Walter Meeuws, begin dit jaar ontslagen als bondscoach van België, wordt trainer van Sint Truiden. werd later aangetoond dat de Chi leense doelman Rojas zichzelf met een scheermesje had verwond. Hij werd voor het leven geschorst. Met een schorsing voor een wed strijd mocht Voller zich niet eens beklagen, omdat bij dit WK voor 'handtastelijk gedrag' een schor sing van drie duels staat. En daar maakte de Duitser zich wel degelijk schuldig aan. Beckenbauer sprak gisteren van een compromis en had vrede gehad wanneer Lousteau de gele kaart had getrokken. De team chef vergat even dat dit ook rood zou hebben betekend, omdat Voller pal daarvoor al op de bon was ge slingerd. Die eerste gele kaart werd hem in Rome geschonken, zodat de spits van AS Roma na zondag weer een blanco straflijst heeft. Ondertussen rijst de vraag of Vol ler wel zo onschuldig is als hij en de Duitsers het doen voorkomen. In de buitenlandse media wordt driftig gespeculeerd over de (Racistische) opmerkingen die Voller zou hebben gemaakt na de overtreding van Rijkaard. Het wordt veelal als ver klaring aangevoerd voor het on- Onschuld Dat komt de Duitsers niet slecht uit. Dat is terecht tegen het zere been van Beckenbauer. Zijn herhaalde en ronduit pijnlijke aanvallen op de bejaarde bonzen liegen er evenmin om. In dat opzicht heeft Becken bauer trouwens recht van spreken. „Van de FIFA-gedelegeerde op de goede, dat zeker en niet alleen om dat hij uitstekende resultaten be reikt. Hij heeft ons veel geleerd, maar hij heeft ook grote afstand tot het Afrikaanse voetbal." De coach zelf laat het loffelijke deel van die uitspraken voor wat zij waard zijn. „In Cameroun zijn veel dingen anders dan elders op de we reld, maar een zaak is overal precies hetzelfde. Als een elftal wint zijn de spelers geweldig, bij verlies heeft de technische baas het verkeerd ge daan." Steun De aanbieding aan Roger Milla kan zonder meer als eerste stap naar zijn benoeming tot bondscoach worden gezien. De spelersgroep onder steunt zijn benoeming van harte. De 38-jarige speler zelf heeft al uitge roepen dat de nieuwe coach van Ca meroun een Afrikaan moet zijn. Milla is niet de man om te bewe ren dat hij de opvolger van de huidi ge trainer moet worden. Vrijheid, blijheid zijn de uitgangspunten van de spits. Zijn benadering is dus heel anders, veel Afrikaanser dan die van Nepomniatsji of van Antoine Bell. De doelman van Bordeaux, ge schoold in het veel meer sociale Franse profvoetbal, verspeelde kort voor de wedstrijd tegen Argentinië zijn vaste plaats omdat hij vak- bondsachtige eisen stelde. Hij ver langde een groter deel van de in komsten uit het toernooi voor de spelersgroep. In de Kamerounese organisatie viel dat niet echt in goede aarde. Milla heeft veel nobeler motieven ten opzichte van het voetbal. Milla had, na het Afrikaanse kampioen schap van 1988, zijn tijd gehad, ver onderstelde hij zelf. De late dertiger trok zich terug op La Réunion, een eilandje in de Indischë oceaan ter grote van Texel, gelegen in de buurt van Madagascar. Hij deed daar wat journalistiek werk en voetbalde een beetje bij St. Pieroise. Voor hem was het grote voetbal voorbij. Cameroun echter had hem niet ver geten. Milla, de voetbalwees, de man met het rijke verleden, maar zonder toekomst omdat hij het zelf niet meer wilde. Een speler zonder club, want wat is St. Pieroise ten slotte, stond prominent in de herin nering. In ieder geval bij president Paul Biya, die de selectie van de ou de held afdwong bij Nepomniatsji. Zo werkt dat nu eenmaal in Came roun. Het Afrikaanse land zette zijn joker in en speelde in Italië van meet af voor de dubbele punten. In enkele minuten heeft Milla meer voor Afrika gedaan dan Ne pomniatsji in een aantal jaren. Het elftal van de leeuwen aanvaardde zijn Sovjet-dompteur, maar Ne pomniatsji heeft nooit geweten tot hoever. De taalbarrière was een on- overkomenlijke hindernis in het land waar zo'n 150 etnische groepe ringen 250 dialecten spreken, waar de televisie de voetbalwedstrijden nog steeds in twee talen van com mentaar voorziet. Tien minuten En gels, dan weer tien minuten Frans en zo verder. Zeker is dat de 43-jarige coach uit Sverdlovsk geprobeerd heeft enige koelvloeistof in het hete bloed van de Afrikanen te pompen. In de orga nisatie van de ploeg is hij daarin re delijk geslaagd. Na elf gele en twee rode kaarten lijkt het hem niet ge lukt de ware speldiscipline over te brengen. 'Hij zal tegen Engeland vier van zijn spelers wegens schor sing moeten missen, maar hij kan wel beschikken over Roger Milla en zijn commentaar is onverbloemd over zijn jokerspits, die dit toernooi nog nooit in de basis heeft gestaan. Dat is iets dat volgens sportminister Jozef Fofé ook niet zal gebeuren. Nepomniatsji over Milla: „Hij is een van de weinige spelers in dit we reldkampioenschap die in zijn een tje een wedstrijd kan beslissen." Milla is veel minder onderkoeld dan zijn huidige coach. Zijn reacties na zijn vier doelpunten tegen Roe menië en Colombia hebben dat dui delijk aangetoond. Hij heeft in Italië bovendien 550 miljoen Afrikanen verenigd. De felicitaties r 1 Klinsmann twee van de beste spitsen ter wereld voor mij heb staan?", vraagt hij zich hardop af. „Bij de Italianen zitten Carnevale, xx» uv Mancim en Vialli op bank Die winningen op Argentinië" Roeme- 1 kant tribune weet niemand hoe oud hij i; hoe ver hij überhaupt kan 2' De hele affaire blijft r. belicht en biedt Voller de mogelijk heid de vermoorde onschuld uit te hangen. Dat is hem wel toever trouwd. Net als trouwens de leiding van de 'Mannschaft'. Vergeetachtig als Duitsers zijn, rept niemand meer van Schumacher die in de halve fi nale van het WK '82 de Fransman Battiston torpedeerde en hem van paar tanden beroofde. Geen voetbiveldSl' Hij spaart evenmin voorzitter Joao Havelange, die eerder in het toer nooi de arbitrage loofde, „In een po ging alles te nivelleren", denkt Bec kenbauer, „zijn de scheidsrechters onzeker gemaakt. Dat moet toch ook Havelange zijn opgevallen. Hij VOETBAL - De transfer van de loopt toch al gauw 70 jaar op de Zambiaanse voetballer Webster 3? ook niet slecht, dacht ik. Of het nië en ïölomblrkwamen niet SI leen uit eigen land. President Mar- celino dos Santos van Mozambique Leuk is natuurlijk wat anders, maar bijvoorbeeld, stuurde ook gelukste- we zouden ook met drie spitsen legrammen. kunnen spelen. Net als bij Werder vereniging van Afrika Bremen". Karl-Heinz Riedle gelooft er zelf niet in en maakt zich razend snel uit de voeten. ALBERT GEESING haan in de Bondsrepubliek kraaide toen naar het bewijs dat de tv zon der twijfel geleverd zou hebben. Het is daarom lichtelijk hypocriet dat Beckenbauer nu het hoogste woord voert en met man en macht probeerde de rode kaart voor Voller ongedaan te maken. De FIFA was terecht doof voor die smeekbede, maar zou zich in de komende maan den wel eens mogen gaan buigen over de kwaliteit van de arbitrage. Door de scherpe richtlijnen die voor het toernooi werden uitgevaardigd, heeft de scheidsrechterscommissie de arbiters in een keurslijf geperst en zijn de meesten nog amper zich- Chiquaballa naar Dynamo Dresden gaat niet door, omdat de speler vol- Ondanks al die gespierde taal heeft gens clubarts Klein een tropische Beckenbauer zijn doel niet bereikt ziekte heeft, en zal hij zondag tegen Tsjechoslo- wakije Voller moeten vervangen door Riedle. „Dat is een handicap", meent de teamchef, „maar hij moet nu maar bewijzen dat hij het vele geld waard is dat Lazio Roma 2ft betaald'. Zestien r 1 bankzitter, alsof je e mer leeggooit. Riedle zit daar niet z erg mee. „Aller ogen zullen zondag LÓm"ba'rdijse hoöfdstadhëbbën op mij gericht zijn, nou dat moet termiddag het contract tussentijds dan maar met twee jaar verlengd. De aanvoer der van het Westduitse nationale elftal blijft daardoor tot het einde wat dit toer- hebben hun ambities. Bij de meeste gaat het echter om wedstrij den. Voornamelijk om de volgende. Die instelling hebben wij ook, maar wij hebben meer, wij hebben de in spiratie een heel continent te verte genwoordigen. Wij hebben in Italië de taak het Afrikaanse voetbal voor uit te brengen. Ons voetbal in de wereld meer aanzien te geven. De Afrikaanse landen uit de ring van kleine voetbalnaties te halen." 1992-'93 behouden „Kan ik het helpen dat ik met Völ- Een woordvoerder van de vereni ging verklaarde dat Matthaus, die twee seizoenen geleden werd over genomen van Bayern München, jaarlijks zo'n twee miljoen gulden gaat verdienen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17