Mamma mia, een'hdewMk m rovato r s5!W>M»S»» 1499.- wmgm - - -r Epilepsie? Zet jezelf met w Geslaagd! WINNENDE STAATSLOTEN 2e TREKKING JUNI '90. LEIDEN monumentale stad met toekomst Voorbereidingsbesluit Pieterswijk Hierbij wordt bekend gemaakt dat de Gemeenteraad op 18 juni 1990 heeft verklaard, dat de vaststelling van een nieuw bestemmingsplan wordt voorbereid voor de Pieterswijk. Het betreft het gebied begrensd door de Rijn, het Gangetje, de Steenschuur, het Rapenburg en Kort Rapenburg, zoals is aangegeven op de tekening nr. 11 St 9496 binnen de balle- tjeslijn. Dit voorbereidingsbesluit heeft, behoudens de goedkeuring van het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, een geldingsduur gekregen tot uiterlijk 15 juni 1992. Dit. voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 19 juni 1990 en ligt tevens met ingang van die datum voor een ieder ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 210, te Leiden. Voorbereidingsbesluit voor de lokatie Herengracht 26/28/30, Vestestraat 7 Hierbij wordt bekend gemaakt dat de Gemeenteraad op 18 juni 1990 heeft verklaard, dat de vaststelling van een herziening van het bestemmingsplan Pancras-Oost wordt voorbereid, voor de lokatie Herengracht 26/28/30 en Vestestraat 7, zoals is aangegeven op de tekening nr. ST 9771 binnen de balletjes- lijn. Voorts heeft de Gemeenteraad in het kader van dit besluit tevens bepaald, dat het zonder schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders (aanleg- vergunning) niet is toegestaan zodanige werken - geen bouwwerken zijnde - en werkzaamheden te verrichten, dat de in richting van de bebouwing op de lokatie volgens het voorbereidingsbesluit geschikt wordt gemaakt voor horeca, groothandel, opslag, garagebedrijven, kamerverhuur, stalling van auto's en recreatieve doel einden. Dit voorbereidingsbesluit heeft, behoudens de goedkeuring van het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, een geldigheidsduur gekregen tot uiterlijk 17 juni 1992. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 19 juni 1990 en ligt tevens met ingang van die datum voor een ieder ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, kamer 210 te Leiden. Stereo-kleuren-tv met Teletekst SHARP Sharp stereo kleurentelevisie met 63-cm Flatsquare 'Linytron Plus' beeldbuis. PLL-synthesizer kabel tuner met 40 voorkeurzenders, beeldscherminfo en sleeptimer. Versterker 2 x 37 Watt, ingebouw de speakers. Teletekst met geheu gen voor 64 pagina's, gecombi neerde tv-videorecorder afstands bediening. Akai midi-set. Programmeerbare CD-speler met Repeat en program ma-kalender. Quartz synthesizer tuner met 15 voorkeurzenders, 2 x 25 Watt versterker met 5-bands equalizer. Dubbel cassettedeck met High Speed Dubbing en continu weergave, draai- tafel. Incl. luid- #00. sprekerboxen Midi-set met CD-speler CD-speler Philips CD-speler. 2tamm snelzoek-systeem nfiepe Uitgebreid FTD-disphaan: JVC 1 JVC W' A M¥ m HQ-videorecorder !:i:% JVC VHS HQ-videorecorder met digitale tracking. VPS en Teletekst voorbereid, Index, lntro-/Real Time Search en Goto funkties op 60-voudige snelheid. 48 voorkeuzezenders, timer 8 programma's in 365 dagen. Groot aantal zoek-, afspeel- en Edit-funkties, kinderslot, OOy programmering via afstandsbediening met LCD-display. w W W+ ROVATO maakt deel uit van een landelijke keten met meer dan 50 speciaalzaken in audio, video en huishoudelectro. Dat betekent: prima voorlichting en service, geselecteerde merk-artikelen en uitgekiende financieringsmogelijkheden. Maar ook: bezorgen-aan-huis plus de zekerheid van een betrouwbare garantie en eigen technische dienst. Stflerei mefLG \etf, ine AKAI mmmms Uttüfl Vlei D F ASTMA. ERGER DAN U DENKT. Astma Fonds Giro55055 Nederland telt ruim 90.000 mensen met epilepsie. Is dat ook bij u deel van het leven? Praat mee. De Epi lepsie Vereniging Nederland is een belangenvereniging van en voor men sen met epilepsie. En organiseert dit jaar weer regionale info-markten. Voor alle informatie: EPILEPSIE VERENIGING NEDERHNO (030) 66.00.64. r\^ Postbus9840, W 3506 GV Utrecht. EPILEPSIE EN MAATSCHAPPIJ Geslaagd aan 'Emilie Knappert' te Leiden: R. van As; I. Bekkering; J. de Best; J. Binne- kamp; X. de Borst; M. Bosman; M. Bregman; B. v. Dijk; C. Dullaart; A. van Egmond; N. van Es; A. Griffioen; G. Hoek; R. Hogenboom; A. van Holland; A. van Holstein; K. Houdijk; M. de Jong; C. Keizer; B. Kloostra; C. Kneijber; S. Kuyvenhoven; M. v.d. Laan; A. Lasschuyt; J. van Maanen; A. v.d. Nagel; S. Noordermeer; L. Noorland; M. Olijerhoek; M. Oostdam; M. Ra- vensbergen; B. Rhijnsburger; M. Rijnsburger; M. Schoe; A. Scholte-Krayenoord; I. Stap; M. Veldhuizen; C. Verhave; M. Vons; R. Warmen- hoven; V. Wassenaar; Y. Westerteek; N. de Wit; R. Zwetsloot; S. Aalbersberg; K. v. Alewijk; R. van As; I. Bekkering; N. v. Dam; E. Dikmans; S. Distelveldt; H. v. Duijn; A. van Emmerik; M. - de Jong; I. Klein; J. Kraijenoord; P. v.d. Meer; M. Oostdam; J. v. Oosterom; L. v.d. Plas; M. Retel; M. v. Tol; E. v.d. Velde; J. de Vink; M. Vis; R. Warmenhoven; C. Wijnands; N. de Wit; E. v.d. Zwaak; M. Zwaan; R. Sloos; E. v. Veen- Mulder; Y. v. Velzen; K. v. Alewijk; S. Bakker; M. de Beer; A. v. Egmond; M. Helling; M. Kleen; M. Rusman; J. v. Schie; B. Schuyt; C. v.d. Spijk; J. Wassenburg; E. Weijmans; E. Verver; Y. Zirkzee; M. Versteegen; R. la Lay. Aan de Christelijke Tuinbouw-* en Handels school Rijnsburg zijn geslaagd: P. Bogaards; M. Mulder; M. Pesschier; L. Slof- stra; M. van de Koppel; G. Zekveld; W. van Ha- ge; A. v.d. Meer; C. v.d. Berg; A. Koudijs; G. Verschoor; L. v.d. Mey; G. Pauly; L. van Duuren; A. v.d. Velde; B. van Rijssel; G. Spie geler; J. van Duijn; C. Jonker; A. de Liefde; K. Pluimgraaf!; M. Vooys; M. van Duyn; E. de Held; W. Nijgh; R. Zuijderduijn; J. v.d. Bent; D. n Duyn; M. van Duijvenbode; C. Heemskerk; Zuyderduyn; R. Zwaan; H. v.d. Eijkel; H. Hey- mans; J. Zandbergen; A. van Egmond; M. van Egmond; N. van Klaveren; L. Kralt; J. Krom hout; G. Notenboom; G. Ravensbergen; J. Ra- vensbergen; R. Star; P. Barnhoorn; G. den Haan; M. Hovingh; G. v.d. Mey; J. v.d. Oever; H. Star; B. Verdel; L. de Vries; P. Hoek; N. Jon ker; D. Koppert; C. v.d. Nagel; R. Binnendijk; J. v.d. Nagel. Aan de Chr. Scholengemeenschap "Rijn mond" in Katwijk zijn geslaagd voor het LEAO-diploma: M. van Beelen, H. van Beien, L. Ben Cheikh, J. Berkheij, M. Biesmeijer, M. van der Boon, A. Dekker, A. van Dijk, E. van Dijk, M. van Dijk, S. A. Guijt, M. Guijt, P. Guijt, E. Haasnoot, K. Haasnoot, E. Hasenoot, P. Heemskerk, L. Heijns, J. Hoek, T. Hoek, M. Hoek, M. den Hol lander, T. Houwaard, M. Jansen, I. de Jong, W. van der Kamp, C. Kloos, L. Kloos, T. Kralt, A. Kuijt, P. van der Meij, M. de Mooij, E. te Nijen- huis, H. özel, C. Oostra, T. van Oosten, S. Ou wehand, S. Ouwehand, H. Parlevliet, M. Per dok, A. van der Plas, A. van der Plas. H. Plug, H. Reens, E. Rijnsburger, J. Romkes, G. San ders, A. Schaap, N. Schmitz, T. Schuitemaker, G. Slabbekoorn, G. van Slooten, M, Slootweg, J. Teljeur, I. Tien, M. Vooijs, W. Vooijs, N. de Wekker, D. Wijnands, M. Zandbergen, W. Zwanenburg, D. van Amstel, B. van den Berg, M. van der Boon, K. van Dijk, C. Donath, K. van Duijn, A. van Duin, N. van Duin, A. van Duijven bode, A. van Egmond, J. van Egmond, M. van Egmond. B. van den Eijkel, K. Geijteman, C. de Graaf, A. Guijt, M. Guijt, T. Hancox, A. Hoek, A. Houwaart, A. de Jager, G. de Jong, J. Jonker, R. Jonker, A. Ketting, A. Kuijt, J. Kulk, C. de Mol, I. van den Oever, A. Paauw, H. Harteveld, A. van der Plas, D. van der Plas, M. Pronk, D. van Roon, H. Schaart, V. van Schie. S. Thijsen, I. Timmerman, L. Varkevisser, L. Verhoog, P. Vonk, A. Wolvers, B. Zandbergen, C. Zitman, S. Zuijderduijn, A. van der Zwam. Bioscoopkaarteri voor geslaagden Elke dag trekken we - geheel wille keurig - drie namen van geslaagden. Zij krijgen van het Leidsch/Alphans Dagblad een bioscoopbon voor twee personen aangeboden, De winnaars mogen zelf uitmaken welke film zij bezoeken. De gelukkigen moeten zo spoedig mogelijk naar Antoinette van Kieeff bellen (071) 161328. Zij neemt het adres op en zorgt ervoor dat de bioscoopbon op het juiste adres belandt. De winnaars van vandaag zijn: S. de Ruyter (Chr. Tuinbouw- en Handels- schoot), M. Retel (Emilie Knappert) en A. Houwaart (Chr, Scholenge meenschap Rijnmond). 806e Staatsloterij, 2e trekking 18 juni 1990. In deze trekking ruim 268.000 prijzen samen zo'n 10.000.000,- 20 prijzen van 50.000,- op alle lotnummers 20 prijzen van 20.000,- op alle lotnummers 20 prijzen van 2.000,- op alle lotnummers 200 prijzen van 2.000 prijzen van 2.000 prijzen van 2.000 prijzen van 2.000 prijzen van 20.000 prijzen van 20.000 prijzen van 20.000 prijzen van 200.000 prijzen van 1.000,- op alle eindcijfers 250,- op alle eindcijfers 250,- op alle eindcijfers 100,- op alle eindcijfers 100,- op alle eindcijfers 50,- op alle eindcijfers 50,- op alle eindcijfers 50,- op alle eindcijfers 20,- op alle eindcijfers 032684 085441 089170 683 029 560 Zetfouten voorbehouden. De uitslag van de derde trekking wordt uitgezonden op TV. Kijk vanavond naar Ned. 3, NOS, aanvang 19.54 uur. GEEN MOOIER LOT DAN 'N STAATSLOT. De NSG heeft ook iets tegen tik- fak-tik-fa/t-tik- tak. hakken. De Nederlandse Stichting Geluidhinder heeft iets tegen lawaai: gratis informatie. NSG.Postbus381.2600AJ De«. Tel: 015-562723 *0% AO% kO% NATUURLIJK gaat de KORTING nog af van de LAAGSTE prijs op het prijskaartje!

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18