Ideeën voor alle vaders die li Directies protesteren tegen de te hoge werkdruk jpSW 799.- I'I.H.I1II#II-WI-N 459.- I Geslaagd! GESLAAGD? P3fl BEROEPSOPLEIDING BESSELS MOOIJ m De directies van instellingen voor gezondheidszorg protesteren morgen in het hele land tegen de te hoge werkdruk van het personeel. Te weinig personeel voor de hulpverlening in instellingen voor gezondheidszorg is niet alleen onaangenaam voor de patiënten. Hulpverleners willen graag hun werk goed doen en behoorlijk aandacht aan de patiënten kunnen besteden. Dit lukt niet als je met te weinig mensen bent en dus voortdurend tijd te kort komt. Om meer personeel aan te kunnen stellen is toestemming van het Kabinet nodig. De kosten voor de gezondheidszorg worden betaald uit de premies, die door alle verzekerden samen worden opgebracht. De hoogte van bijna alle premies wordt door het Kabinet bepaald. En daar zit het probleem: om meer personeel te kunnen aanstellen is geld nodig. Voor het knellende personeelstekort van dit moment een extra bedrag van 130 miljoen. Hiervoor kunnen ongeveer 2500 mensen aangesteld worden bij alle 700 instellingen samen. Als dit bedrag zou moeten komen uit verhoging van de ziekenfondspremie, zou iedere premiebetaler 1,25 per maand meer moeten betalen. Wij moeten goede zorg blijven verlenen aan de patiënten die een beroep op ons doen. Dat is wat de Nederlandse samenleving van ons verwacht, en wat de mensen in onze instellingen ook graag willen blijven doen. Vandaar dat wij, namens de directies, bij de overheid aandringen op meer geld daarvoor. Om te laten merken, dat uw gezondheid ons ernst is zullen de directies van instellingen morgen overal hun protest laten horen. Samenwerkende verpleeghuizen in de regio Leiden en omstreken: De Wilbert, Katwijk Overduin, Katwijk Marïenhave, Warmond St. Bernardus, Sassenheim Zuydtwijck, Leiden Rijnlands Zeehospitium, Katwijk Elisabeth Gasthuishof, Leiden van Wijckerslooth, Oegstgeest Leythenrode, Leiderdorp Oudshoorn, Alphen Den Weeligenberg, Hillegom SHARP Sharp portable Kleurentelevisie met 36-cm 'Linitren Plus' beeldbuis. Kabeltuner met 19 voorkeuzekanalen £ltjP50 m en LED-indicatie. Portable kleuren-tv Teletekst kleuren-tv Kleurentelevisie met Teletekst. 51 -cm beeldbuis, automatisch zen- derzoek-systeem, 55 voorkeurzen ders, frontluidspreker en afstands bediening. Sony stereo kleurentelevisie met Teletekst. 55-cm flat-square Black Trinitron beeldbuis, automatisch zenderzoeksysteem met 30 voor keurzenders. Incl. j afstandsbediening J Jyy Kleuren-tv met Teletekst SONY AKAI AKAI midi-set met CD-speler en afstandsbediening. Versterker 2 x 40 Watt, digitale tuner met FM-stereo/MG/LG-ontvangst en 16 voorkeuzezenders. Dubbel cassettedeck, platenspeler en m ff"»» -riff I CD-speler. Kempleet met luid- sPrekerboxen^Q^^ Midi-set met afstandsbediening. Sharp VHS HQ-videorecorder met afstandsb ning. Display met weergave van 26 functies, auto-return en index- en intro- zoeksysteem. S-band tuner met WW, 60 voorkeurzenders, kinderslot. m w w* Hifi-stereo videorecorder JVC VHS HiFi-stereo videorecorder met 3 koppfE, PLL-synthesizer met Hyperband en 48 voorkeur,-g, zenders, Duet Editing-systeem en Audio-Mix. Timer 24 uur direct en 8 programma's 1 jaar voq uit, groot aantal zoek- en afspeelfunkties. Inclusi TV-/Video-afstandsbediening viEAA ipur met LCD-display 137 TJun SONY Sony programmeerbare CD-speler met 12 direct keuze toetsen. Program-funktie met edit-mogelijl heid, Fader in/out variabel, groot aantal afspeel-^ mogelijkheden, regelbare hoofdtelefoonaansluitii Incl. afstandsbediening e hoofdtelefoonaansluitii- Sony portable radio-cassetterecorder met CD- speler. FM-stereo/MG/LG/KG ontvangst, CD-spfllÏÉ Ier met Shuffle Play, Repeat, AMS en snelzoek funktie. Cassettedeck met Cue/ Review en Record Mute. Bass Boost luidsprekersysteem. 459.^ ROVATO maakt deel uit van een landelijke keten met meer dan 50 speciaalzaken in audio, video en huishoudelectro. Dat betekent: prima voorlichting en service, geselecteerde merk-artikelen en uitgekiende financieringsmogelijkheden. Maar ook: bezorgen-aan-huis plus de zekerheid van een betrouwbare garantie en eigen technische dienst. Geslaagd aan De Vlietschans te Leiden: Voor Mavo: A. da Silva; J. v.d. Berg; M. Bet gen; F. Boom; D. Deijn; P. van Duyvenbode; ik; J. Koetsier; J. Krzyszpien; P. Lim; M. Piasier; M. Quandt; E. de Romijn; R. Sloos; J. Spierenburg; M. Tebrugge; L. van Tol; J. Trel; A. van Vliet; M. Voets; C. v.d. Wiel; M. Zuyderduin. Voor Havo: M. Abbenbroek; M. Bartels; S. Beets; N. Bey; V. Bergsma; A. Borghuis; R. Claproth; I. van Dam; M. van Dam; C. Dier gaarde; R. van Dijk; V. van Dijk; M. Franse; J. Goddijn; N. Groenhof; D. Groothuis; J. van He- messen; A. Hieronymus; M. Hornstra; E. Jo- zefzoon; C. van Kampen; P. Kraan; D. Kulk; S. van Leeuwen; E. Lina; F. van Loon; A. Meijer; J. Mooij; E. Mulder; M. Noort; P. Peters; D. Roelfzema; E. Ruygrok; P. van Schie; E. Schooneveldt; P. Snel; R. Swiers; C. Verhoef; E. Vei kenholdt; J. Blommerde; N. Brouwer; S. Han Cheung; J. Devilee; S. Devilee; J. Dijkman; G. Douma; M. van Egmond; M. van Enk; F. Fiele- mon; H. Filemon; L. Geeraets; L. Glashouwer; S. de Groen; P. van Haasteren; P. Habraken; Y. Hoogeveen; E. de Jong; S. de Jong; S. Ju; B. Klaaijsen; L. Knuist; P. de Laat; M. de Lan ge; H. van Marwijk; J. Masurel; R. Melet; J. Mingelen; N. van Nes; E. v.d. Ouweelen; M. Ouwerkerk; I. Paalder; L. van Riel; C. Schou ten; D. Smith; R. Spaargaren; E. Stolp; M. To- ret; P. Venekamp; C. Verrips; A. Verweij; H. Vreeburg; L. de Vries; A. Vrijenhoek; I. Wan- sink; C. Wouda; M. Zandbergen. Geslaagd aan de S.G. Haesduynen in Noordwijk: Voor MAVO: E. van Abswoude, T. Barnhoorn, B. van der Bent, J. van der Bent, M. van den Berg, J. van Biezen. L. Cramer, Th. Dekker, G. van der Deijl, N. Doornheim, G. van Duin, M. Duijndam, R. van Duijvenbode, F. de Graaf, S. Heemskerk. H. Hoek, H. Hof, C. de Jong, D. Kaptein, L. Knijnenburg, R. Middelkoop, C. Mosterd, M. Nekeman, R. Oosting, M. Reijer- kerk, M. Roelandse, P. Spaanderman, L. Steinz, S. Turk, S. Verloop, R. Zijlstra. Voor LHNO: M. Besseling, J. Korbee, S. van Luik, I. Mulders, C. van der Niet, J. Vink, M. Vink, M. Wielinga, E. de Zwart, A. Azzouz, W. van den Berg, C. Houwaart, S. Jansen, C. Koeman. Geslaagd aan het Pieter Groen College in Katwijk: Voor HAVO: N. Arts, J. Barnhoorn. H. van Beek, S. Bekker, E. Booij, L. van Dijk, M. Dijk- sterhuis, E. v. Duijvenvoorde, A. van Duinen, K. Durieux, K. Eikmans, M. Guyt, J. den Haas, L. Haasnoot, G. Hoek, H. Hoek, M. Hoek, S. den Hollander, J. Imthorn, T. de Jong, M. Ket ting, A. Knetsch, R. Krayczyrski, M. Kuyt, P. Kuyt, J. Kuyt. K. v.d. Meij, M. v.d. Meij, R. v.d. Meij, R. Borghart, J. Onderwater, C. Ouwe hand. M. Ouwehand, E. v.d. Plas, B. v.d. Plas, M. Potters, W. Remmelzwaal, J. v. Rijn, L. v. Rijn, C. Varkevisser, J. Verdoes, J. Westdijk, A. v.d. Wiel. L. de Wilt, J. van Duin. J. v. Dui- venboden, M. Oosting, A. Plug, C. Wassenaar, A. van Weeghel, J. Knetsch, P. Kruijt, A. Ouwe hand, M. Ouwehand, C. v.d. Plas, J. Koning. Voor VWO: M. v. Beelen, R. Benschop, M. v.d. Bent, C. Boer, A. v. Duijn, A. v. Duijn, C. v. Duyn, E. v. Duyn, M. v. Duyn, P. v. Duyvenbo de. S. V.d. Geer. M. Grootendorst, C. Guijt. R. Haasnoot, D. Heemskerk, H. Imthorn, I. Jon ker, E. Kuyt, R. Leendertse, Z. Locht, A. Parle- vliet, F. de la Parra, M. v.d. Plas, P. v.d. Plas, J. Poot, B. V. Rijn. M. v. Rijn, A. Schaap. M. Scho- J. Hordijk, C. Imthorn. H. Kooijman, E. Schone- veld, G. van Rijn, D. Verhoef, C. Poortermans, J. de Roode, T. Vermeer. Geslaagd aan de Don Bosco Mavo in Sas senheim: M. Baak, E. Breedveld, R. Delgado. M. v.d. Heiden, M. Hoogervorst, R. Kampschreur, J. Kiebért, L. v. Nobelen, R. v. Nobelen, R. Nooij, E. Pieterse, S. Reijngoud, M. Beijk, N. Eist- geest, I. de Goeij, J. de Haas, D. Koning, N. Langeveld, C. v. Steijn. M. v. Tol. J. v.d. Veer, W. Wiering, B. v.d. Ark. J. Hartman. M. Herru- er, M. Jonkman, L. Kerkvliet, W. Kool, T. Meer- poel, S. de Mooij, M. de Prie, M. Roskosch, J. Witteman, M. v.d. Berg, M. Prins, N. Schra-' meijer, D. v.d. Slot, B. Vergeer, H. Zwetsloot, M. v.d. Aart, R. v.d. Geer, C. v.d. Slot, S. Ver hoeven, M. v.d. Berg, M. Boere, F. Kortekaas, C. Niewold, L. Warmerdam, J. Duineveld, A. v.d. Horst. R. Schenk, M. Wassenaar, A. Wille- kes. N. Dofferhoff, B. Streppel. J. Ritzen, E. Beugelsdijk, R. Beugelsdijk, C. v. Diest, I. v. Grieken, P. v. Grieken, N. v. Rijn, S. v. Rijn, N. Schavemaker, T. Schuiling, M. Baars, J. Krom, J. Versteege. Bioscoopkaarten voor geslaagden Elk© dag trekken we - geheel wille keurig - drie namen van geslaagden. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad een bioscoopbon voor twee personen aangeboden. De winnaars mogen zelf uitmaken welke film zij bezoeken. De gelukkigen moeten zo spoedig, mogelijk naar Antoinette van Kleeft bellen (071) 161326. Zij neemt het adres op en 2orgt ervoor dat de bioscoopbon op het juiste adres belandt. van vandaag zijn: J. Spierenburg (De Vlietschans), L van Luinen(mavo Uitermeer), C. van Füjn (Rijnlands, Wasssenaar) Aan de R.K. MAVO "Johannes XXIII" In Roelofarendsveen zijn geslaagd: N. Bakker, M. Bijlsma. E. de Blaey, S. Borst. R. v. Diemen, L. v. Dijk, S. Disseldorp, B. Groot, M. Hogenboom, D. Hoogenboom, M. v.d. Hoorn, E. de Jong, O. Jongens, R. van der Kamp. M. Kennis. A. Klein. L. Klein, D. Klein. E. Klein, A. Klink, A. v. Klink, W. v. Klink. A. Koek, S. Koek, S. v. Leeuwen, L. Loos, A. v.d. Meer, M. v.d. Meer M. v.d. Meer, S. Mooijekind, M. Olijerhoek, D. v.d. Poel, C. v. Ruiten, R. Schou ten, P. Smits, E. Verduin, P. Volwater, R. Vol- water, R. v. Zoen, M. v.d. Zwet, C. Zwetsloot, R. de Boer, V. Huigsloot, C. v.d. Meer. J. v. Vel- zen, O. Verbeek, W. Volwater. R. v.d. Wijn- gaart, E. Bank, D. Los, M. Bakker, A. Neder- stigt, C. Rotteveel, K. v. Beek, M. Dijkgraaf, C. Hogeboom, T. Jongkind, V. Molkenboer, R. v. Mourik. Geslaagden aan de Mavo "Uitermeer" in Usse: J. v.d. Aart; L. Algera; P. v.d. Berg; K. Beijk; A. Borst; J. Bremmer; E. Broos; D. Damen; R. Dreijer; M. van Drunen; R. van Eek; J. Eigen brood; Y. Everaarts; M. Glas; S. Goudkade; M. Groen; I. Groenhart; A. Haasnoot; M. Haas noot; R. Hagen; S. Hagen; E. Heijns; P. Hobo; A. Horsman; M. Horsman; A. Huisinga; E. Hurkmans; M. de Keizer; M. Knook; O. de Ko ning; E. de Kooker; P. Kraaypoel; C. Kriek; R. Lamboo; M. van 't Land; H. Linker; L. van Lui- nen; R. Menting; E. Möhlmann; M. Mul; G. Mijnders; C. Paardekooper; I. Ploeg; R. Pot man; M. Pouwelse; B. Reijerkerk; M. Rooda; M. Roodenburg; A. van Rijn; E. Scholte; H. So gers; J. van Setten; A. van Sinderen; F. van der Spruit; S. Stembert; S. Tukker; M. Tukker; M. van Veen; W. v.d. Voet; D. Wesseling; G. Wor tel; S. Zeinstra. Aan het Rijnlands Lyceum in Wassenaar zijn geslaagd: voor atheneum: M. Antheunis; M. Ballintijn; R. Barkhof; E. Barten; F. Basters; I. v.d. Berg; C. Blauw; R. Bolle; D. v.d. Bree; A. v. Breuke- len; N. Bugge; A. Buit; D. Buys; M. van Dam; M. Elias; S. Goderie; E. Gorter; M. Hakkeling; T. den Hartog; S. de Haseth; R. Hentzen; M. Hes sels; H. v.d. Heuvel; C. Hodes; F. Hogewind; E. Hollander; P. Hoorn; B. Israel; A. Jacobs; M. Juddu; H. Kastelein; W. Kepinski; S. Kerdel; A. Koch; M. v. Leeuwen; N. v. Leeuwen; E. Lin- gert; E. Los; J. Lower; M. Mackay; W. v.d. Ma- rel; A. Mulder; G. Noordanus; Q. van Olden; K. Paalman; A. Plesman; R. Remijnse; E. de Rooij; D. de Roos; I. Ruinen; W. Sanders; A. Schipper; F. Schneider; F. Schröder; F. Slin- genberg; S. de Sola; J. Tjandra; J. Topp; B. Veeneman; M. v.d. Vegte; P. Veninga; P. Ver- gunst; M. Verlinden; R. Verschoor; A. Vigeve- no; S. de Vos; D. Wagemaker; H. de Wolf; D. Wolters. Voor havo: J. Alblas; M. Bekooij; M. Bernd- sen; R. Boer; B. Bos; M. Bours; A. Brekelmans; K. Butt; M. Ciere; J. Dijkstal; M. Duhoux; K. v. Engelen; T. Geurtsen; W. v. Gulik; A. de Haas; D. v.d. Ham; D. Heijbroek; P. v.d. Holst; S. Hombroek; O. Hoogeveen; S. v. Horssen; H Hulsbergen; S. Janssen; L. de Jong; Y. Knij nenburg; A. Kocourek; L. Kwakye; R. Lettinga; A. Nieuwenhoven; V. Orthlieb; R. Raaphorst; C. v. Rijn; A. Schrijver; G. Thate; M. Tuunter; B. Verbeek; M. Vermeulen; T. Visscher; K. de Voogd; S. Walbeehm; P. Welling; P. Wielenga. Voor gymnasium: N. Bonnevalle; J. Brouwer; P. Chaudron; L. v. Dijk; R. Enters; C. Janssen; A. v.'t Klooster; C. Oele; H. den Ouden; A. v. Raalte; R. v. Rijn; L. Schippers; N. Schoonen- volg dan een éénjarige JURIDISCH SECRETARESSE MANAGEMENT-SECRETARESSE MEDISCH SECRETARESSE SECRETARESSE ASS.-SECRETARESSE RECEPTIONISTE/INFORMATRICE i RECEPTIONISTE TOERISTISCH MEDEWERK(ST)ER Ook mannelijke cursisten zijn welkom. SANTPOORTERSTRAAT 41-49 12023 DB HAARLEM j TELEFOON (023) 264979-272561 Ingang lesgebouw: Aelbertsbergstraat 45 Erkend door de Minister van Onderwijs en Wetenschappen op grond van de Wet op de er kende onderwijsinstellingen, voor zover het onderwijs binnen de reikwijdte van de wet valt. Cebucoi Bel 020-242316 en informeer naar het effect van Co-adverteren in de dagbladen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20