Hans van Breukelen gaat door tot EIC92 SPOoTTV Afrika wil derde land als deelnemer hooligans uit Italië gezet Aanvoerder Engelse ligans uit Italië gezet Eigen goal als waarschuwing Van den Berg kansloos Haarhuis/Koevermans in halve finales dubbelspel GRAD MOKRICE (GPD) Vloekend en met modder naar Ronald Koeman gooiend kroop Hans van Breukelen overeind. De PSV-doelman was net met een listig boogje vanaf de penalty-stip verschalkt en had een weddenschap verloren. „Ik was door en door nat en stijf van de kou en dan flikt die Koeman me met zo'n Panenka-strafschop". Het eind van de eerste 'tropentraining'. Speciaal voor de Siciliaanse hitte is Oranje overgestapt naar een ander tijdschema wat trainingen en rustperiodes betreft. Op het trainingsveld in de buurt van Zagreb was het gisterochtend kil, amper zestien graden, en regende het onophoude lijk. „Barnes schiet voor Engeland de strafschoppen, van mijn kant ge zien rechts en Aldridge voor Ierland links van mij. -Van de Egyptenaren weet ik nog niets, maar ik heb het ■m -m telefoonnummer van Jan Reker op O de hps te geven. Als er maar geen vliegt, zoals Koeman dat net ROME (GPD) Weggestopt tussen controle te ontduiken door gebruik deed. Want dan lig je echt voor Jan de beroemde filmster Sofia te maken van een vals paspoort, met de korte achternaam in de mod- foto Loren die 'de jongens' het Ital: nationale voetbalelftal met kusjes overlaadt, en een verhaal over de Paus die de scheidsrechters Maandag stuurde hij vanuit Rome der". Al te veel zorgen hoeft Van Breu- foto aan het Engelse schandaal blad de 'Daily Star' waarop hijzelf kelen zich niet te maken. Als Oran- het staat afgebeeld met op_de achter- je-doelman heeft hij een prima staat dienst. In de tien jaar dat hij in- WK de zegen toedient. Zo brachten grond het Romeinse Colosseum, de Italiaanse kranten gisteren het i de wereld" i Scarrot zich- fers bericht over de drie Britse voetbal supporters die woensdag in de Sar- dijnse hoofdstad Cagliari veroor- deeld werden tot 20 dagen gevange- bruikte de kolommen nisstraf en een boete van 200.000 lire Star" om vervolgens (plusminus 300 gulden). Een paar gen dat hij, korte regels op pagina 36. Meer niet. kameraden een vechtpartij op het hield 25 keer de zelf hebben aangeprezen. Hij ge- nul vast. Dat neemt niet weg dat de de „Daily 33-jarige sluitpost in een tijdsbestek VARESE (GPD) Maar liefst drie Britse proegen doen mee aan Italia '90, tegenover twee vertegenwoordigers van het continent Afrika. Vandaag verzoekt de Afrikaanse voetbalbond dat aantal te verhogen tot drie. maar de kans is vrijwel uitgesloten, dat de Afri kanen recht wordt gedaan. te kondi- van vijf dagen een matige met een 500-tal sterke interland keepte. ,Dat ligt aan de persoon Van Tijdens de ochtendtraining moest Hans van Breukelen zijn drijfnatte trainingspak vooreen droge verwisselen. „De wereldkampioen is reeds be kend. De naam staat op de beker", aldus Van Breukelen. (foto anpi Ook de Italiaanse sportkrant, de Nederlanders", ter gelegenheid programma heeft staan tegen „de Breukelen". begint de verklaring r die wisselvalligheid. „Ik speel „Corriere dello Sport" besteedde de wedstrijd Engeland-Nederland de beste wedstrijden als ik agressi- n de 'hooligans' niet paar regels, in ei geheel overdekt pen over Gullit „de koning magnifieke zwarte Tulp die op 17 juni in Cagliari zal worden viteit heb; zo'n over-mijn-lijk-instel- krant die verder gespeeld. Scarrot die meer dan 40 ling. Misschien komt dat voor de met grote kop- veroordelingen voor geweldpleging buitenstaander een beetje ,de op zijn naam heeft staan, werd. met spannen* maar dat is het beslist De Italiaanse politie en de douane proberen de komende dagen i toelatingsbeleid van toeristen het WK zo streng mogelijk op te tre- de Italiaanse politie e den. Dinsdagochtend werd in Ro me een 34-jarige Engelsman gear resteerd. Zijn naam, Paul Scarrot, staat bovenaan de lijst van een hon derdtal Engelse voetbalsupporters aan wie de toegang tot Italië tijdens de hele periode van het WK is ver boden, vanwege de precenten die ze in Engeland hebben met voetbalge- hopen daardoor met weid. ruchtige Nederlandse Scarrot wist de Italiaanse gren, hulp van de Engelse politie Scot- niet. Ik moet zelf die sfeer land Yard, gearresteerd in de buurt van het centraalstation van Rome. het Gisteravond werd Scarrot onder be geleiding van een functionaris r mij Tegen Oostenrijk was ik te speels, te frivool. Je mag meer van me verwachten. Ik miste toen die agressiviteit. Ik nam de verant woording niet en deelde dus niet de eerste tik uit. Achteraf scheld je je zelf verrot; vind je je een slappe aap. Ik had meegewerkt aan de discussie onder de lat moet in het Ne- De autoriteiten van de Siciliaan se hoofdstad Palermo hebben de derlands elftal. Ik vond mezelf verkoop van alcohol verboden tij- klojo. Jaren heb ik naar dit ev< dens drie wedstrijddagen van het ment toegeleefd en wereldkampioenschap voetbal. Ze zelf luid kalm te houden. bracht ik het gevaar". Hans van Breukelen was met oetbalfans Oranje in slaap gesust. „Tien dagen keihard getraind in Zeist, w< Volgende week dinsdag, als het je fysiek sterk voelt. Vervolgens ko- Nederlands elftal speelt tegen, drie spelers bij, die net de gen de winkels in Palermo geen bier Europacup hebben gewonnen. Dan en sterke drank verkopen, terwijl komt dat gevoel van: wat kan ons restaurants geen wijn bij de lunch gebeuren. Je bent tenslotte ook nog zullen serveren. De drooglegging is Europees kamp: ook gepland op 17 en 21 juni. Op 17 stadion, gezellig sfeertje juni treedt Ierland tegen Egypte dan heb je het zitten' aan, vier dagen later staat Ierland- de laatste oefenwed- Nederland op het programma, het begin ORISTANO (Reuter) - Engeland had dinsdag strijd (10-2) eindtoernooi om de wereldtitel „desastreuze" start. Het duel tegen een plaatselijke selectie in Oristano (Sardinië) was amper tien seconden oud, of tweede doelman David Seaman werd koel gepasseerd door ploeggenoot Steve McMahon. Het merkwaardige doelpunt- was geen ongelukje, maar een bewuste daad. Meteen na de treffer werd de wedstrijd even stilgelegd en kregen de 2000 toeschouwers in het sta dionnetje namens de Engelse selec- dringende boodschap te ho gen Joegoslavië vervolgens ook. Hans van Breukelen gelooft niet in toeval. „De wereldkampioen is reeds bekend. De naam staat op de beker", zegt hij. „Alleen weten wij nog niet welke naam. Voor iedereen is een weg uitgestippeld. Dat bete kent niet dat je er niets meer aan hoeft te doen". Tegen Joegoslavië zinde Van Breukelen op wraak. Hij legde de druk bij zichzelf en zette die druk om in de agresiviteit, die hij een paar dagen eerder ontbeerde. „Ik moest iets laten zien. Ijk was debet aan het feit dat ik ter discussie stond. Ik was wakker geschud en de gedrevenheid kwam terug. Ik weet van mezelf dat ik een goede keeper ben; dat ik topklasse heb. Maar ik ben geen absolute topper. Daarvoor wissel ik hoog nog te veel met laag. Ik heb niet iedere wedstrijd die agressie". Hans van Breukelen heeft ermfee leren leven gedurende de jaren dat hij op niveau keept. Hij was er al bij in 1980 toen Nederland ook een groot toernooi in Italië bestreed. Tij dens die EK'80 was hij de derde man achter Piet Schrijvers en de huidige keeperstrainer Pim Does burg. Daar leerde hij het klappen van de zweep. „Op onze kamer stonden twee bedden. Een groot tweepersoonbed en zo'n twijfelaar. Doesburg maakte me meteen duidelijk waar mijn plaats was. Juist, in die twijfelaar. Achteraf was ik er niet rouwig om, want hijzelf had amper plaats naast dat grote lijf van Schrijvers. Het profmilieu was toen veel harder. Thans is er meer collegialiteit. Ik had op de pedagogische academie geleerd op te komen voor de zwak ken. In het profmilieu werden de zwakken meteen afgeschoten om er zelf sterker door te worden. Ik heb moeten wennen aan topsport". Na die gewenningsperiode was Van Breukelen niet meer weg te denken uit dat wereldje. Afgelopen seizoen nog liet hij zijn tanden zien, toen de naam van Fortuna-doelman Ruud Hesp steeds nadrukkelijker in één adem met PSV werd ge noemd. „Pim Doesburg was veertig toen ik bij PSV kwam. En hij is te gen de manager tekeer gegaan om dat de club het gedurfd had mij te contracteren. Geef nooit je stek af, was zijn motto". Hans van Breuke len is van plan tot en met het EK'92 in Zweden zijn stek vast te houden. Al in Mexico lieten de officials van de FIFA weten dat het zo wel ge noeg was. Op het WK van '74 ver scheen voor het eerst een deelne mer uit Afrika (Zaire), vier jaar later mocht Tunesië meedoen, vervol gens werd toegestaan dat Afrika vierjaarlijks twee deelnemers af vaardigde. Maar op meer hoefde het continent volgens de bejaarde Ier Cavan, lid van het dagelijks bestuur van de wereldvoetbalbond, voorlo pig niet te rekenen. Bij veertien Europese deelne mers vallen de twee voor Afrika in het oog, temeer daar de Afrikanen de laatste tien jaar voortreffelijk presteren op WK's. In '82 won Alge rije zomaar van West-Duitsland. dat later alsnog de finale zou bereiken, ondermeer via een hernieuwde uit voering van het Groot-Duits ver bond in Gijon. De Duitsers moesten met 1-0 winnen, de Oostenrijkers mochten met 1-0 verliezen om zich te kwalificeren voor de tweede ron de en zo geschiedde. Algerije kon naar huis. Cameroen trouwens ook, zelfs zonder een enkele nederlaag te heb ben geleden. Op doelsaldo werd de ploeg voorbij gestreefd door Italië en Polen. In Mexico werd Marokko zelfs groepswinnaar in de eerste ronde, voor de Engelsen en Polen. Afrika is echter commercieel ab soluut oninteressant voor de FIFA, reden waarom uitbreiding van het aantal deelnemers voorlopig on haalbaar lijkt. Joao Havelange be zocht twintig jaar geleden alle klei ne landjes, ook die in Afrika, om ze meer geld en meer speeltijd te belo ven, als ze bij de eerstvolgende pre sidentsverkiezingen van de FIFA op hem zouden stemmen. Sinds die tijd is Havelange de grote baas van de wereldvoetbalbond, maar wat Havelange nu nog vooral doet is het naar de derde wereld sturen van wat sponsorcenten van Coca Cola. Versprak Yenner Olinga zich gis teren of was het valse bluf? De pre sident van de voetbalbond van Ca meroen kwam met een origineel antwoord op de vraag of hij de situa tie rechtvaarig vond. "De FIFA heeft ons beloofd dat we bij het vol gende WK drie landen mogen af vaardigen", sprak hij eerst bijna luchtig. Toen hij zich toch eens na der moest verklaren, hield Olinga het erop dat de Afrikaanse voetbal bond de FIFA om een extra plaats heeft gevraagd, waarover vandaag in Rome wordt vergaderd. PARIJS Er is een hoop nieuws onder de zon op Roland Garros. Maar alle dappere 'onbekenden' die het tot de "bëzé"mededëring~is"bestêmd kwart- of halve finale schopten, hebben meer armoede dan r alle supporters uit alle lan- rijkdom gebracht. Met Henri Leconte en Michael Chang ienró^rf,HL°„™r^ewëXkadme: veïloor de Open Franse gisteren opnieuw twee namen. An- dré Agassi moet nu in zijn eentje de kar trekken van het tot nu toe meest vlakke toernooi sinds tijden. tijdens het wereldkam- pioenschap geen doelpunten in ei gen goal. Zeg nee tegen geweld". Jack Wiseman, woordvoerder van de Engelse voetbalfederatie, gaf na afloop een korte toelichting op de opmerkelijke actie van de spelers. „Onze boodschap was spe ciaal bedoeld voor het kleine groep je supporters dat zich gewelddadig gedraagt uit een een misplaatst ge voel van nationalisme. Geen enkel land zit op dergelijke ondersteu ning te wachten". De ludieke handeling van het En gelse elftal, in Italië gekoppeld aan Ierland, Nederland en Egypte, ging de eigen aanhang voorbij. Tus- Vorig jaar stonden er in de slotfase nog namen als Boris Becker, Mats Wilander, Stefan Edberg en natuur- voorbereid i fysiek in orde. Maar voor Roland Garros heb ik weinig goede resultaten behaald. rm vooruit ge- de, rust op die nodig is voor een overwinning. Vol- deze nieuwkomers gens mij kan niemand hem deze ■erho- week stoppen. Ik ben niet afgegaan hier en dat is al een prettig gevoel. Na weken van enorme spanning roel ik me nu heerlijk ontspannen". lijk Michael Chang op het gravel Wat deze week rest naast Agassi is Goran Ivanisevic, Thierry André Agassi Champion, Andres Gomez, Thomas gaan. Hij brengt Muster en Jonas B. Svensson. Met alle respect vc aan het front, ging van het kijkgenot hebben ze nog niet geleid. Verrassingen zijn altijd leuk, maar deze rigoreuze het publiek bevond zich slechts duidelijk geen goed i tiental Britse supporters. De Het begon al slecht met afzeggin- fans werden door een politiemacht gen van Ivan Lendl (bereidt zich 'ersing doet Roland Garros 1990 Wat een nederlaag al niet kan doen. ,Ik ben heus wel teleurgesteld, ar het zal me niet opbreken in de i nauwlettend i de gaten gehouden. Robson weigerde na afloop zijn definitieve opstelling voor de ope ningswedstrijd tegen Ierland te ge ven. „Ik ben er nog niet uit", liet hij weten. Wilander zegt ook voor Wimbledon af STOCKHOLM (SID) - Mats Wilan- der, de voormalige aanvoerder van de wereldranglijst, heeft zijn terug- dreigd op de titel af te stevenen, keer wederom verschoven. Na zijn De directe confrontatie tussen de op Wimbledon), Mats Wilander (geblesseerd en tennismoe) en John McEnroe (geblesseerd). Toen Stefan Edberg en Boris Becker al in de eerste ronde sneuvelden, was het imago van Parijs helemaal gedeukt. Dat er een nieuwe kampioen komt. is inmiddels wel duidelijk. De naam kan nog niet worden inge vuld. Maar waarschijnlijk is het ie mand die nog bijbelvaster is dan de zich na een overwinning steeds tot God richtende Michael Chang. An dre Agassi, trouw bezoeker van bij bellezingen, lijkt komende maanden. Ik denk nog een hele carrière voor de boeg te hebben. Er komen nog wel eens kansen om in Parijs te winnen". Aan dat laatste twijfelt nu juist een groot deel van het tennispu- bliek. Chang wordt door velen versleten voor een tijdelijk om hooggevallen subtopper. Voorlopig heeft hij het tegendeel nog niet be wezen. Maar hij is nog jong (18), dus wie weet. Historisch Na de historische zege in 1989 ge beurde er van alles met de Ameri kaan van Aziatische komaf. In de uitslagen van de diverse toernooien r de open Franse ten- titelverdediger en de titelfavoriet kwam hij meestal niet i niskampioenschappen op Roland pakte gisteren duidelijk uit i Garros laat de Zweedse tennis-pro- voordeel van de laatste. In fessional ook de open Engelse titel- (6-2, 6-1, 4-6, 6-2) maakte Agassi het de wind. Maar maatschappelijk ging het de kleine verrassing van het jaar voor strijd in Wimbledon bi] gaan. „Ik ben simpelweg nog niet karwei af. De droom dus over. En hij i Een week na zijn 'Franse' over- Michael Chang is winningen op Ivan Lendl en Stefan Edberg vorig jaar stond Chang in s op het tennis te cohcentre- ongelukkig mee dat hij is wakker Nederland te spelen op het gras Wimbledon is bovendien i niet bepaald het eenvoudigste toer nooi om mijn rentree te maken", verklaarde Wilander dinsdag. geschud. „Er valt een last van mijn schouders. Mensen hebben mij ten onrechte gezien als iemand die zijn Rosmalen. Voor de prijs van 5000 gulden. De organisatoren in het Brabantse land wilden de inmid- PARIJS Heieen van den Berg heeft haar verblijf op Roland Gar ros niet langer kunnen rekken dan de tweede ronde van het ju- niorentoernooi. Daarin verloor de Noordwijkerhoutse gisteren vol strekt kansloos van Magdalena Maleeva, de 15-jarige 'zus van de hoog op de wereldfanglijst ver toevende Bulgaarse tennissters Manuela en Catarina (6-0, 6-0). Wat Van den Berg ook probeer- titel kwam verdedigen. Maar ik heb dels 18 jaar geworden tiener volgen de week maandag graag opnieuw op zien draven. Maar nu kostte het geintje opeens 125.000 gulden. Toernooibaas Wim Buitendijk be dankte feestelijk. Wetende dat Changs prestatiecurve bepaald niet in de pas liep met deze prijsstijging. huizenhoog favoriet. In de halve fi- 3, 6-4). Een overwinning op Svens- nale treft hij Jonas B. Svensson. De son zou Agassi voor de eerste keer Zweed won gisteren verrassend van in een Grand Slam-finale brengen. Fransman Henri Leconte (3-6,7-5,6- ROB VAN DER ZANDEN de, Maleeva was niet van haar stuk te brengen. Zij liet de 18-jari- ge Noordwijkerhoutse, inmiddels opgeklommen naar de 250ste plaats van de wereldranglijst, alle hoeken van de baan zien. Van den Berg ziet dit jaar overi gens af van deelname aan Wim bledon. Wel neemt zij de komen de weken deel aan enkele Chal- lenger-toernooien in Italië. De constatering dat-deze zoon van Taiwanese ouders geen wereld topper is en wordt, snijdt meer hout., De belofte staat nu als veer tiende geklasseerd op de wereld ranglijst. Een heupblessure hield hem maanden aan de kant dit jaar. Een geldig excuus, maar een door braak richting top vijf, lijkt niet in het verschiet te liggen. Ook niet voor een topfitte Chang. Michael Chang in actie in zijn partij tegen Andre Agassi. De Amerikaan kan zijn titel op Roland Garros, i nederlaag tegen zijn landgenoot, niet prolongeren. <(0 In Parijs speelde de kampioen niet eens slecht. Hij had eerder deze week alweer zijn specialiteit ge toond: na een 2-0 achterstand in sets alsnog een partij winnen. Het zijn die mysterieuze krachten die de gelovige Chang als geen ander een naam weet te geven die hem op eens vleugels gaven. In de partij tegen Agassi kreeg hij na twee verloren sets ook weer even de geest. Hij won de derde met 6-4. De toeschouwers op het centre court gingen er weer eens voor zit ten. Maar nu bleef het bij een kortstondige opleving. Bij de stand 3-1 in het voordeel van Agassi (vierde set) had Chang twee break-points, maar hij ver knalde ze en leverde zelfs de game in: 4-1. Het bleek uiteindelijk het breekpunt van de wedstrijd. Bij de stand 5-2 maakte Agassi het uit met een perfecte volley, die tot dan toen niet te zien was geweest in de wed strijd. „Ik heb me zelden fitter en geeste lijk zo goed gevoeld. Dit kan de grootste klapper uit mijn loopbaan worden", aldus de winnaar na af loop. De langharige pupil van de Nick Bollettieri-school is inmiddels PARIJS (ANP) - Voor het eerst sinds de invoering van het proften nis in 1968 heeft een geheel Neder landse combinatie zich geplaatst voor de halve finales van het man- nendubbelspel van een Grand Slam-toernooi. Paul Haarhuis en Mark Koevermans plaatsten zich bij de laatste vier koppels van Parijs door een overwinning met 6-2, 6-7 (15-13), 5-7 op de geduchte Tsjechoriowaakse combinatie Milan Srejber/Karel Novacek. Bij 6- 5 in de tweede set had de Neder landse combinatie twee match points. Beide werden door Novacek weggeserveerd. In de beslissende set ging de Veel vertrouwen in een gunstig antwoord blijkt Olinga trouwens niet te hebben. "Het gaat langzaam, beetje bij beetje krijgen we meer kansen. Dit is het eerste WK met twee Afrikaanse scheidsrechters, tot dit jaar was het er hooguit een". Een groot probleem voor Afrika is het feit. dat de overkoepelende Afrikaanse voetbalbond n®oit sterk genoeg is geweest om potten en ou de conventies te breken. In Afrika wemelt het al sinds jaar en dag tus sen de landen onderling van de be- schuldingen over omkoping van scheidsrechters en andere zaken die de verhoudingen storen. Olinga: "Dat is een probleem ja. maar de Afrikaanse voetbalbond gaat dat nu aanpakken. Voorlopig wachten we maar af wat de FIFA zegt op onze vraag". Griekenland uitgesloten van voorronde EK ROME (GPD) Griekenland zal niet deelnemen aan de voorr- ronde van het EK '92, waarin het was ingedeeld in de groep met Nederland. Dit is het gevolg van het feit dat het bestuur van de FIFA de Griekse voetbalbond heeft gestraft vanwege het niet nakomen van de internationale afspraken over transfers van spelers en trainers uit andere lidstaten van de wereldvoetbalf- ederatie. Tot 10 juli krijgt de Griekse bond de kans om de huidige regelementen aan te passen. De meeste lidstaten hebben daarop aangedrongen omdat Griekse clubs niet zelden de overeengekomen vergoedings sommen van transfers aan bui tenlandse clubs weigerden af te lossen. Door dit besluit mogen de clubs en de vertegenwoordi gende elftallen uit Griekenland geen internationale wedstrijden spelen. Herstel Strijbos verloopt naai" wens DEN BOSCH (ANP) - Dave Strij bos heeft het ziekenhuis in Den Bosch mogen verlaten. De 22-jarige motocrosser werd daar vorige week donderdag na terugkeer uit Tsjechoslowakije ter observatie op genomen. Het herstel van de Bra bantse 250cc-coureur verloopt naar wens, hoewel in een van de ribben een gaatje is ontdekt. VOETBAL - Bij Willem II hebben Guus van der Borgt en Meindert Dijkstra hun contract met één jaar verlengd. John Veldman van PSV speelt ook het komende seizoen op huurbasis bij de Tilburgse eredivi sieclub. strijd gelijk op, totdat de lange Srej- ber in de 27ste game zijn opslag ver loor en Haarhuis de partij kon uit- serveren. In de halve finales komt het duo uit tegen de Spaanse combi natie Casal/Emilio Sanchez, win naar van de titel in Rome. Brenda Schultz meldde zich zo wel voor de kwartfinales van het vrouwen dubbel als die van het ge mengd dubbelspel. Eerst won zij met de Westduitse Claudia Kohde- Kilsch van de Argentijns/Spaanse combinatie Castro/Martinez. Laat op de avond zegevierde zij met Mi- chiel Schapers met 7-5 3-6 7-5 van het Zuidafrikaanse dubbel Reina- ch/Aldrich. WOENSDAG 16.05-19.00 TV 5: Tennis: (Open Franse kampioenschappen op Roland Garros 16.30-17.30 Sportnet' Thais boksen. 17.30-19.00 Sportnet: Paardesport: Con cours hippique. Eindhoven Nations cup. 19.00-19.30 TV 5: Montagne: bergsport magazine 19.00-21.00 Sportnet Laatste program ma info. Aansl.: Motorsport: Millar High Li ve 200. vanuit Wisconsin. 20.00-21.00 EURO: Trans world sport. 20.00-23.00 BRT 2: Sportavond: met zei len (Whitebread-race). voetbal (Belgié- Polen), op naar de Mondiale en tennis (Open Franse kampioenschappen op Rol and Garros voor mannen en vrouwen in Parijs, samenvatting). 20.15-21.00 Did 1WK voetbal m ltaüè: m- bal: Manchester Spartans-Amsterdam Crusaders, vanuit Boundary Park te Old ham. 21.00-23.00 EURO: WK boksen. 22.00-00.00 Sportnet: V.S. PGA Golf: Kemper open Potomac, vanuit Maryland. 22.50-23.50 Ned 3: Studio Sport: voetbal (nacompetitie) en tennis (Open Franse kampioenschappen op Roland Garros menvatting). 23.00-23.30 EURO: WK special, vooruit blik op het WK voetbal 1990. 23.00-23.30 Did f Sport extra: tennis (Open Franse kampioenschappen op Rol- 23.30-01.30 EURO: Tennis: Frans open toernooi vanaf Roland Garros voor man nen en vrouwen, de wedstrijd van de dag. 00.00-02.00 Sportnet: Motorsport: IMSA Camel GTP vanuit Lime Rock Park in Connecticut. DONDERDAG 08.00-09.30 Sportnet- Paardesport in Eindhoven. 09.30-10.00 EURO: WK special, vooruit blik op het WK voetbal 1990. 09.30-10.30 Sportnet: Saumur Equestrian 10.00-12.00 EURO: WK Boksen. 10.30-12.00 Sportnet: Amerikaans honk bal 11.50-14.00 BBC 1: Cricket: Engeland- Nieuw-Zeeland in Trent Bridge. 12.00-13.00 Sportnet: Motorsport Interna tional. 12.00-17.00 Did 2: Sport Extra: tennis (Open Franse kampioenschappen op Rol- 12.*00-17.50 Ned 3: Studio Sport: met ten nis (Open Franse kampioenschappen op Roland Garros voor mannen en vrouwen in Parijs).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17