kfamsteeg T De Koning vraagt: Tekenaar/Ontwerper Adviseuse THERMO ELECTRIC 2E ZWEMONDERWIJZER(ES) A. Hoofdleidster (full-time) v/m B. Leidster C. Huishoudelijke hulp RECEPTIONISTE v/m administratief medewerk(st)er SEnSuRSulIRE /TO CR8LE - iJJiïlïECÏORS - IRSÏRUREnTRTiOn O FIUAALMANAGER VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES WflKflTURES VflKflTURES VAKATURES 1 SPORTCOMPLEX 'T WATERBOS VRAAGT VOOR DIREKTE INDIENSTTREDING Opleidingseisen: Zwemonderwijzer KNZB of Zwemleider A of B of, gelijkwaardige opleiding Sollicitaties richten aan: SPORTCOMPLEX 'T WATERBOS t.a.v, F. v. Bennekom Pb. 109, 2231 AC Rijnsburg De Stichting Kinderopvang Noordwijkerhout vraagt per 1 oktober voor het op te richten kinderdagverblijf met een maximale kapaciteit van 17 kindplaatsen, een: funktie-eisen - een relevante beroepsopleiding op MBO/HBO niveau - ervaring in het werken met baby's en peuters, bij voorkeur in een kinderdagverblijf - leidinggevende en organisatorische kapaciteiten - in teamverband kunnen werken leeftijd van 25 jaar (full-time eventueel part-time) v/m funktie-eisen - een relevante beroepsopleiding op MBO niveau - ervaring in het werken met baby's en peuters, bij voorkeur in een kinderdagverblijf - in teamverband kunnen werken (voor 7.5 tot 10 uur per week) v/m funktie-eisen - zelfstandig kunnen werken leeftijd van 18 jaar Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-welzijnswerk, salarisregeling kinderdagverblijven. Geïn teresseerden kunnen informatie inwinnen bij Henriëtt'e van der Laag of Edward Jellema (gemeente Noordwijkerhout, afd. Welzijn, telefoon 02523-74981). Schriftelijke sollicitaties voor 20 juni richten aan het Bestuur van de Stichting Kinderopvang Noordwijkerhout, p/a Astrid Smoren berg, Hegge rank 12, 2211 NM Noordwijkerhout. Administratief medewerkster Voor een bedrijf te Voorschoten zoeken wij met spoed een administratief medewerkster die kan gaan assisteren op de financiële administratie. De werkzaamheden zullen bestaan uit coderen, inboeken, fakturering bijhouden en allerlei voorkomende administratieve taken. De juiste kandidate heeft enige ervaring op het gebied van financiële administratie, heeft een MEAO of PD diploma en is tussen de 20 en 25 jaar oud. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerkster Voor de periode juni t/m september zoeken wij met spoed een administratief medewerkster voor een overheidsinstelling te Leiden. Ervaring is niet vereist, wel accuraat kunnen werken. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verfilmen van dossiers en allerlei hand- en spandiensten verrichten. Secretaresse Bij een overheidsinstelling te Leiden kunnen wij per direkt een ervaren secretaresse plaatsen voor 4 dagen per week. Een goede beheersing van de talen, overweg kunnen met WP 4.2. of WP 5.0 en zelfstandig kunnen werken zijn vereisten voor deze baan. Gezien de samenstelling van het team denken wij aan iemand rond de 40 jaar. Telefoniste/receptioniste Met spoed zoeken wij voor een kledingbedrijf te Zoeterwoude een jonge, enthousiaste telefoniste/receptioniste tussen de 18 en 23 jaar. Het aannemen van de telefoon, het ontvangen van bezoekers, behandelen van de post en korrespondentie verwerken met behulp van een tekstverwerker zullen tot de taken gaan behoren. Ervaring is niet vereist, wel een collegiale instelling en eigen initiatief. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Secretaresse Voor een bedrijf te Voorschoten zoeken wij een flexibeie secretaresse/duizendpoot. Agenda bijhouden, korrespondentie verzorgen (ook Engels), reizen boeken, tekstverwerking, offertes maken en een stukje faktuurcontrole zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Stressbestendigheid is vereist voor deze leuke maar drukke baan. Binnen dit bedrijf hangt een zeer goede sfeer, deze baan zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerkster Een bedrijf te Leiden zoekt met spoed een administratief medewerkster die informatie kan gaan verstrekken aan cliënten en aanvragen en declaraties kan behandelen. Voor deze leuke baan zoeken we een kandidate die enige kennis van medische zaken heeft, we denken hierbij aan een oud- verpleegkundige. Leeftijd 20-30 jaar. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem svp. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten ki administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-14 4143 Brugman Keukens is een dynamisch bedrijf dat in de ruim 12 jaar van haar bestaan is uitgegroeid tot een toonaangevende keten van keukenspeciaal zaken met 28 vestigingen in Nederland en België. Op korte termijn zoeken wij wegens verdere uitbreiding voor onze vestiging te Zoeterwoude een (m/v) - Heeft een duidelijke feeling voor binnenhuisarchitectuur. - Houdt zich voornamelijk bezig met het plannen en ontwerpen van keukenindelingen. - Beheerst het perspectieftekenen tot in de finesses. - Maakt zich de mogelijkheden van de keukenbranche in korte tijd eigen. - Verstrekt (indien noodzakelijk) .informatie aan cliënten. - Heeft een opleiding M.T.S. voor meubilerings- en houtbedrijven met succes afgesloten. - Woont bij voorkeur in de genoemde vestigingsplaats. - Leeftijd tot ca. 28 jaar. - Werktijden: dinsdag t/m zaterdag. (m/v) - Ontvangt cliënten, zorgt voor een drankje en verstrekt informatie over Brugman Keukens. - Verricht de tiliaal-administratie en bedient de telefoon. - Beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen. - Heett een opleiding op minimaal Mavo/Meao-niveau en heeft een type diploma. - Heeft ervaring als gastvrouw/receptioniste. - Leeftijd 22 tot 28 jaar. Werktijden: dinsdag t/m zaterdag en de koopavond. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van pasfoto en curriculum vitae kunt u richten aan: Brugman Keukens B.V., t.a.v. dhr. F.H.W. van der Putten, Hoofdweg 46, 2908 LC Capelle a/d IJssel Kamsteeg Holding is de houdstermaatschappij die via 7 garagebedrijven een verhuurmaatschappij. Kamsteeg Auto Rental B.V., exploiteert in de Rand stad. Voor onze vestiging in Oegstgeest zoeken wij een enthousiaste die de volgende taken heeft: - Organiseren en plannen van het huurwagenpark. - Verzorgen van reserveringen. - Afhandelen van huurcontracten. - In overleg met de collega's in de andere vestigingen verzorgen van reser veringen van speciale auto's. - Veelvuldige telefonische contracten met cliënten. - (Laten) bijhouden van de optische en technische staat van het wagenpark. - Bijhouden van correspondentie. Voor deze belangrijke functie die veel ruimte laat voor het ont wikkelen van eigen initiatief verlangen wij: - HAVO/MEAO niveau typediploma, kennis van computers. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Goede contactuele eigenschappen. - Flexibiliteit t.a.v. werktijden, bereidheid 's zaterdags te werken. - Accuratesse. - Commerciële affiniteit. - Stressbestendigheid. - Rijbewijs B. - Leeftijd 23 jaar. Wij bieden u naast het salaris een boeiende functie binnen een dynamisch be drijf. Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan: Kamsteeg Holding B.V., t.a.v. mevr. H. Devilée, Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest. Telefoon 071 -173414. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Vakgroep Psychiatrie, Kinder- en Jeugdpsychiatrie en Medische Psychologie van de Faculteit der Geneeskunde secretarieel medewerker (v/m) (0,5 dagtaak) vacaturenummer: 0-107/1158 Taak: - De aan te stellen functionaris zal primair belast worden met de administratieve ondersteuning van de vaste commissie Onderwijs en Onderzoek van de Vakgroep; - verwacht wordt dat zij/hij alle voorkomende secretaressewerkzaamheden kan verrichten, zoals: het uittypen van manuscripten; het verzorgen van correspondentie; het maken van afspraken en dergelijke. - zij/hij dient in staat te zijn de vakgroepssecretaresse te vervangen bij ziekte of vakantie. Vereist: - HAVO-opleiding en typediploma; - goede beheersing van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling kan plaatsvinden per 1 september 1990 en geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Pré-klinische Laboratoria, Dienst Personeel en Organisatie. Wassenaarseweg 72, Postbus 9503,2300 RA LEIDEN. Vakgroep Handelsrecht en Bedrijfsrechtelijke Vakken, afdeling Handelsrecht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (12 uur per week) vacaturenummer: 0-118/1158 De afdeling handelsrecht bestaat uit een staf van twee hoogleraren, enkele wetenschappelijke medewerkers en een secretaresse. Taak: In samenwerking met de voltijd-secretaresse - verzorgen van correspondentie; - verzorgen van onderwijsmateriaal; - typen van wetenschappelijke publicaties; - bijhouden van onderwijsadministratie; - bijhouden van archief; - verstrekken van informatie aan studenten; - verzorgen van alle verder voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Vereist: - Tenminste MAVO-einddiploma; - secretaresse-opleiding of vergelijkbaar niveau; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word Perfect); - redelijke beheersing van de Engelse taal; - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige werkweek. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof. mr. M.M. Mendel en mr. P.A.C.E. van der Kooy, tel.: 071-277235. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee \töeken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. secretaresse (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-111/1158 Taak: - Verzorgen van de dagelijkse post voor de staf afdeling Klinische Epidemiologie; - uitwerken van wetenschappelijke publicaties (voor de staf van de afdeling) d.m.v. tekstverwerkende apparatuur; - mede organiseren van onderwijs van de afdeling; - assisteren en bij afwezigheid vervangen van hoofd secretariaat. Vereist: - HAVO/VWO, aangevuld met secretaresse-opleiding; - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbevéling; - bereidheid de cursus medische registratie te volgen; - kennis van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerking op PC (Word Perfect); - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. I.B.M. Huisman, tel. 071-264037. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, AZL, Rijnsburgerweg 10, Gebouw 1, K5-32, 2333 AA LEIDEN. Afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen medewerker kantine (v/m) (t.b.v.het Huygens en/of Kamerlingh Onnes Laboratorium) (15 uur p/w) vacaturenummer: 0-086/1158 Taak: Het verrichten van diverse voorkomende kantine werkzaamheden, zoals: - het verzorgen van koffie, thee, soep, etc.; - het bedienen van de kassa; - het verzorgen van lunches en recepties; - het schoonmaken van kantine en keuken, alsmede andere voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Vereist: - IBO of vergelijkbaar niveau; - enige horeca-ervaring strekt tot aanbeveling; - accuratesse, orde en netheid; - dienstverlenende instelling. bruto per maand bij een Salaris maximaal 2414,- volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde, Niels Bohrweg 2, Postbus 9504, 2300 RA LEIDEN. Bij gelijke geschiktheid hebben v Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijd aanstelling tot de mogelijkheden. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij een Wie zijn we: Thermo Electric is leverancier en fabrikant van voelers, draad, kabel, alsmede meet- en regehnstru- menten en verbindingssystemen voor temperatuur toepassingen Door onze ervaring en innovatieve technologie kunnen wii oplossing en leveren voor temperatuur meet- en regelproblemen Wat we doen: Wii leveren wereldwijd maatwerk door onze "totale aanpak in temperatuur technologie" Onze klanten zijn o.m. kleine en grote bedrijven in de (petro-) chemische-, voedingsmiddelen en auto-industrie, alsmede ingenieursbureaus en research- laboratoria. voor onze afdeling Inkoop. Opleidingsniveau HAVO. Goede kennis van de Engelse taal is vereist, redelijke kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Enige ervaring op een inkoopafdeling is gewenst; belangstelling voor techniek is een pré. Leeftijd: 25 a 30 jaar. Thermo Electric biedt een interes sante baan in een prettige werksfeer, goede toekomstperspektieven, een aantrekkelijk salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties, gemerkt 'vertrouwelijk' te richten aan de Personeels- manager van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 65, 2360 AB Warmond. Voor eventuele inlichtingen kunt u bellen 01711 -79206', toestel210/211. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Warmond, Veepolder 40. O me Dormael VTM B V. exploiteert onder meer de Steps Young Fashion-wmkels Nederland. Een winkel die zich ncht op het jonge mode bewuste publiek. Voor ons filiaal in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een M/V De voor ons geschikte kandidaten zijn enthou siast, hebben vakkennis en een leeftijd tussen de 18 en 25 jaar. Tevens moeten zij beschikken over leidinggevende kwaliteiten en het ver mogen om teamleden te motiveren. Kandidaten die van mening zijn aan de door ons'gestelde eisen te voldoen, kunnen hun schriftelijke reakties richten aan: Dormael V.T.M. B V Afd. Personeels zaken Postbus 128 3769 ZJ SOESTER- BERG REF: 021

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 31