ittRkni BLAUWPLAAT tempo-team BOUWKUNDIGE HTS/MTS ZEVENHOVEN direktie- sekretaresse m/v MEDEWERK(ST)ER H. v.d. Nagel uitzendbureau a. technisch commercieel buitendienstmedewerker m/v b. commercieel buitendienst medewerker m/v GEMEENTE HAZERSWOUDE Voor het voorbereiden en begeleiden van mid delgrote utiliteitsgebouwen, voornamelijk in de randstad zoeken wij een: Leeftijd ca. 30 jaar en met kennis en/of ervaring op het gebied van kalkulatie, werkvoorbereiding, planning, uitvoering, etc. Schriftelijke sollicitaties aan: B0UWBUR0 ARCHITEKTUUR - BOUWTECHNIEK - PROJEKTORGANISATIE TEL. 017U-13500 - MOLENLAAN 3 2394 AR HAZERSWOUDE RIJNDIJK Het bestuur van Stichting Katholiek Onderwijs Hillegom roept sollicitanten op voor de volgen de vacature aan de basisschool "De Giraf" EEN ENTHOUSIASTE LEERKRACHT VOOR Het gaat om een vacature voor 8 uren: taak realisatie adjunct-directeur. Wij zoeken een teamlid dat: vanuit eigen overtuiging het katholiek ka rakter van de school mede gestalte wil ge ven ervaring heeft in de bovenbouw Nadere inlichtingen over de school kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Kuipers, di recteur van de school, telefoon 02520-19097 (school) 02520-22982 (privé). Sollicitaties, voorzien van een curriculum vi- tae, dient u voor vrijdag 15 juni aanstaande te richten aan de sollicitatiecommissie, p.a. Stichting Katholiek Onderwijs Hillegom, Maria- straat 18, 2181 CT Hillegom. Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station Op het direktiesekretariaat, bestaande uit 2direktiesekretaresses en de direktie- sekretaris, ontstaat per 1 augustus a.s. de vakature van ten behoeve van de direkteur bedrijfs voering. Funktie-informatie De werkzaamheden bestaan uit: het afwikkelen van korrespondentie; het voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen; het maken van afspraken en het bij houden van de agenda; het bijhouden van het archief; het verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de direktie- sekretaris. Funktie-eisen HAVO/VWO-diploma, aangevuld met de opleiding tot sekretaresse; ervaring in notuleren; goede kontaktuele eigenschappen; relevante ervaring. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt max. f 3.461,- bruto per maand (FWG 40). Informatie Informatie over de funktie is te verkrijgen bij mevrouw drs. A.M. Hendrikx, direktie- sekretaris, doorkiesnummer071 -178220. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties vóór 8 juni a.s. te richten aan de afdeling personeels zaken, onder vermelding van vakature- nummer P86-3. Het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN administratief medewerker (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-142/1158 Taak: Eenvoudige administratieve werkzaamheden verband houdende met de inschrijving van studenten. Vereist: - LEAO/MAVO; - beschikbaar voor de gehele periode. Salaris maximaal 2656,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1-7-1990- 1-11-1990. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universiteit. Stationsweg 46. Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. administratief medewerker (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: O-141/1158 Taak: Administratieve werkzaamheden verband houdende met de inschrijving van studenten, zoals: het controleren en coderen van gegevens. Vereist: - Middelbare schoolopleiding; - enige administratieve ervaring. - bij voorkeur bekend met de universitaire structuur; - leeftijd v.a. 25 jaar; - beschikbaar voor de gehele periode Salaris maximaal 2826,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1-7-1990 - 1-12-1990 Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universiteit. Stationsweg<46. Postbus 9500, 2300 RA LEIDEN. Het LAKtheater van het Bureau Materiële Studentenvoorzieningen barbeheerder/assistent theatertechnicus (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-149/1158 Taak: De bar van het LAK is geopend bij alle manifestaties in het LAKtheater. ongeveer 200 per jaar. De barbeheer- der is, onder eindverantwoording van de coördinator van het LAK, verantwoordelijk voor het goed en_ sfeervol functioneren van de bar. Zij/hij verzorgt de inkoop en de administratie en wordt bijgestaan door een part-time medewerker en een groep vrijwilligers. Daarnaast staat de barbeheerder gedurende enkele uren per week de theatertechnicus terzijde bij het voor bereiden van de voorstellingen in het LAKtheater. Deze functie brengt onregelmatige werktijden (avonden, weekends) met zich mee. Opleidingsniveau: - MAVO/MTS/S.V.H.; - horeca-ervaring strekt tot aanbeveling; - belangstelling voor het theaterbedrijf en een publieks-gerichte instelling zijn vereisten. Salaris maximaal 3071bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichting bij: R. Helmer, tel. 071-126885. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Beheerder Materiële Studentenvoorzieningen. Kaiserstraat 25, 2311 GN LEIDEN. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijd aanstelling tot de mogelijkheden. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor ons stekkenplukbedrijf zoeken wij op korte termijn een enthousiaste In de leeftijd van 18-30 jaar. Beloning vindt plaats volgens CAO-Tuinbouw. Geïnteresseerd Bel of schrijf naar: Luit. Katlaan 7, 2235 SN Valkenburg. Tel. 01718-74865. KANTOOR Secretaresse m/v voor een uitgeverij in Leiden. Tot uw taken behoren onder meer het ontvangen van bezoekers, organiseren van vergaderingen, notuleren, agenda beheer, afspraken maken, postbehandeling en archiefwerkzaamheden. Vereist zijn een opleiding op HAVO-niveau, goede secretariële ervaring, steno en WordPerfect. Deze veelzijdige baan is full-time, per direct en voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een overheidsinstelling in Leiden. Gevraagd wordt iemand met ruime ervaring op het gebied van geautomatiseerde gegevensverwerking en boekhouden op de computer. De werkzaamheden liggen op PD-/MBA-niveau. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 Telefonist(e)/receptionist(e) m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. Voor deze leuke part-time baan (25 uur) zoeken wij iemand met ervaring als telefonist(e)/receptionist(e). een goede beheersing van de moderne talen en een representatief voorkomen. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Deze baan is per direct en voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 Telefonist(e)/typist(e) m/v voor een bank in Leiden. De werkzaamheden bestaar uit het bedienen van een kleine telefooncentrale en daarnaast typewerkzaamheden. De werktijden zijn van 9.00 tot 16.00 uur, 5 dagen per week. Gevraagd wordt een kandidaat met een goede telefoonstem, een goede typevaardigheid en een representatief voorkomen. De baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 Schoolverlater m/v voor een bank in Leiden. Gevraagd wordt een kandidaat met (net) afgeronde MAVO-/HAVO- opleiding van circa 18 jaar oud. Je vindt het leuk om bij een bank diverse administratieve werkzaamheden te verrichten onder meer in het verzekeringswezen. Indien je graag iets wilt bereiken, kom dan met ons kennismaken voor deze leuke opdracht die zeer lange tijd gaat duren. Voor informatie: 071 -14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 Afdelingssecretaresse m/v voor een internationaal bedrijf in Voorschoten. U houdt zich bezig met correspondentie, telefoon, agendabeheer, receptie en gasten. Hebt u een secretaresse-opleiding en zoekt u een leuke baan voor zeer lange tijd, dan kunt u bij ons terecht! Voor informatie: 071 -14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor het academisch ziekenhuis in Leiden. Een belangrijk onderdeel van de secretariaats werkzaamheden bestaat uit informatie verstrekken er contacten onderhouden in de Franse en Engelse taal Daarnaast is administratieve ervaring onontbeerlijk. Hebt u secretaresse-ervaring en spreekt een afwisselende, contactuele baan u aan, kom dan snel langs. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 - 14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 Medewerker verkoopkantoor m/v voor een textielbedrijf in Voorschoten. De werk zaamheden bestaan uit schriftelijk en telefonisch orders verwerken, gegevens verwerkep in de computer en het bijhouden van de administratie. Vereist is een MEAO-opieiding. Leeftijd: 20 - 25 jaar. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Elektro-monteurs m/v voor verschillende relaties in en om Leiden. Wij zoeken ervaren elektro-monteurs en hulpen. Voor een baan als hulp elektro-monteur is minimaal een LTS-elektro vereist. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Lassers m/v voor verschillende relaties in en om Leiden. Wij zoeken C02-lassers. Ervaring is vereist. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Lelden, Stationsplein 212 Calculator accu m/v voor een relatie in Noordwijk. Wij zoeken een calculator accu-technieken met minimaal een MTS-WTB opleiding. Ervaring strekt tot aanbeveling. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Postbus 416 7400 AK Deventer Als distributeur voor Nederland van hoogwaardige Styrofoam isolatieprodukten zoeken wij voor ons nieuw gevestigd ver koopkantoor te Deventer ter versterking van het verkoopteam een: voor het promoten van onze produkten bij architekten, woningbouwverenigingen etc. voor het onderhouden en uitbreiden van de kontakten bij onze direkte afnemers Naast een goede commerciële instelling strekt bekendheid met de bouwsektor tot aanbeveling en dient het opleidingsnivo HTS/MTS te zijn. Kandidaten dienen in het middenwesten van het land woonachtig te zijn. Een uitgebreid dealernet met verkoop'ondersteunende aktiviteiten is reeds aanwezig, doch zal in samenwerking met deze dealers aan de promotie en verkoop van het produkt nog meer inhoud moeten worden gegeven. Voor enthousiaste gegadigden bieden wij een interessante baan met een behoorlijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Voor de vormgeving van het in ontwikkeling zijnde ouderenbeleid is bij de gemeente Hazerswoude de funktie vakant van: funktionaris ouderenbeleid m/v voor 20 uur per week De benoeming zal vooralsnog plaatsvinden voor een periode van 3 jaar. Afhankelijk van de ontwikkelingen en rekening houdend met de uitkomsten van een tussentijdse evaluatie zal te zijnertijd bezien worden of de funktie kan worden gecontinueerd. Algemene informatie: De gemeente Hazerswoude telt thans 11.400 inwoners en bestaat uit de kernen Hazerswoude-rijndijk en Hazerswoude-dorp. Het aantal ouderen (65 vormt momenteel ruim 7% van de bevolking en zal de komende jaren sterk toenemen. Funktie informatie: De te benoemen medewerker/ster zal onder andere belast worden met: de aktualisering van de in de nota"Ouderenzorg in de gemeente Hazerswoude" vermelde knelpunten; het tot stand brengen van een Overlegplatform Ouderenbeleid. Na een aanloopfase van een half jaar, zal aan de hand van de verkregen informatie, nadere concretisering van de funktie- inhoud plaats vinden. De vormgeving van een samenhangend ouderenbeleid, waarbij naast afstemming van het specifieke beleid op het gebied van huisvesting, vervoer, educatie, arbeid, ook de vele vormen van hulp- en dienstverlening aan ouderen op elkaar zijn afgestemd zal hierbij het uitgangspunt zijn; het stimuleren van ouderen om daadwerkelijk een bijdrage te leveren in de vormgeving van het Ouderenbeleid. Plaats in de gemeentelijke organisatie: De funktie wordt organiek ondergebracht bij het buro welzijn van de afdeling welzijnszaken. Gelet op het specifieke karakter van dit werk 2al deze funktionaris binnen de bestaande struktuur voldoende ruimte worden geboden om inhoud te kunnen geven aan: de koördinerende rol tussen alle betrokken instellingen; de signalerende rol naar gemeente en andere instellingen; de zorg voor afstemming van de gemeentelijke beleids ontwikkeling; de stimulerende rol naar ouderen(-organisaties). Extra aandacht zal gegeven worden aan de voorwaarden welke moeten worden gesteld om deze funktionaris optimaal bereikbaar te doen zijn voor de ouderen en voor de professionele en vrij willige hulpverleners. Funktie-eisen: bij voorkeur een HBO-opleiding toegespitst op de funktie, danwel ruime ervaring waardoor op dit nivo kan worden gefunktioneerd; goede redaktionele en kontaktuele vaardigheden; ervaring in het ouderenwerk; het vermogen de werkzaamheden zelfstandig en flexibel te verrichten. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring vindt de benoeming plaats in het aanloopnivo 7 (maximaal f 1.868,- bruto per maand) of het funktienivo 8 (maximaal f 2.129,-- bruto per maand bij een werkweek van 20 uur). Inlichtingen: Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer C. van Haaren, chef van de afdeling Welzijnszaken, telefoon 01714-19015, toestel 230. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan het kollege van burgemeester en wethouders van Hazerswoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude, onder vermelding van vakaturenummer 90/08, in de linker bovenhoek van de enveloppe. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op 12 en 19 juli 1990. De gemeente nodigt nadrukkelijk (herintredende) vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten uit, op deze vakature te reageren.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20