Gullit niet gerust op goede afloop SpooRPTTV NODIG! Op weg naar het WK EerTjoéd zakenman kent de prijs van zijn auto- llamsteeg Auto Lease Oranje laatste test voor Oostenrijk Brian Laudrup naar Bayern München Strijbos lmapt al aardig op Haarhuis houdt energie over DONDERDAG 24 MEI 1990 SPORT PAGINA 15 'Anti-WK' Niet iedereen in Italië ziet met veel plezier het toernooi om de wereldtitel voetbal naderbij ko men. In Rome is gisteren de op richting bekend gemaakt van het comité 'Anti-WK'. De actie van de groep is getiteld '101 tegen Italië 90'. Het comité is een soort ver gaarbak van allerlei organisaties die zich al eerder gekeerd hebben tegen de wereldtitelstrijd: het verdedigingscomité - tegen de Mondiale, de groep voor de rech ten van de voetgangers en milieu en het Comité ter verdediging van de consumenten. Het comité beklaagt zich er on der andere over dat de RAI, de na tionale televisiemaatschappij, in juni 80 procent van zijn zendtijd zal besteden aan de wereldtitel strijd en dat de rest zal worden opgevuld met series als die over de hond Rintintin. Een misverstand tussen de Ita liaanse politie en de rechtbank heeft dat echter voorkomen. De Carabinieri heeft de twee slechts 'verzocht' het land te verlaten en heeft het tweetal niet zoals door de rechter was aangegeven bege leid tot de grens. De tweede keus van Engeland heeft zich in Pula op Sardinië in geschoten. De reserves versloe gen gistermiddag het naar de Se rie A gepromoveerde Cagliari met 6-0. Buil (2), Platt (2), Beardsley en Dorigo tekenden voor de doel punten. Wijziging Onvrede Jan Ceulemans is ernstig in zijn wiek geschoten. De aanvoerder van het Belgische nationale voet balelftal overweegt zelfs de we reldtitelstrijd te laten voor wat hij is en 'lekker' op vakantie te gaan. Oorzaak van de onvrede bij de 33-jarige middenvelder is het feit dat de Belgische bondscoach Guy Thys afgelopen zondag in het oefenduel tegen Roemenië zijn aanvoerder op de bank liet beginnen. "Dat is de eerste keer in twaalf jaar dat ik bij de nationa le ploeg op de bank moet zitten. Als Thys liever jongere spelers in de ploeg heeft moet hij dat ge woon zeggen. Dan is het waar schijnlijk het beste als ik gewoon thuis blijf', stelde Ceulemans. Thys hoorde de kritiek van zijn aanvoerder rustig aan. Hij gaat er van uit dat Ceulemans in Italië ge woon mee zal spelen. "We hebben Jan nog hard nodig,aldus Thys. Misverstand Twee Engelse voetbalsupporters die vorig week door een Italiaan se rechter werden veroordeeld wegens het plegen van geweld en het aanrichten van vernielingen, zijn nog steeds op vrije voeten. De fans, beiden afkomstig uit Liver pool, kregen niet alleen een voor waardelijke gevangenisstraf van zes maanden maar dienden ook het land te laten. Daarom least hij bij Tel.071-317436 Jack Charlton heeft op het laatste moment een wijziging aange bracht in de Ierse selectie voor het wereldkampioenschap voet bal. De coach besloot de midden velder Alan McLoughlin aan de ploeg toe te voegen. Gary Wad- dock van Millwall werd uit Malta naar huis gestuurd. De hardnek kige blessures bij zijn basis-mid denvelders Ray Houghton en Ronnie Whelan deden Charlton tot dit besluit komen. Selectie Cameroun Doel: Bell (Bordeaux, Fra), N'Kono (Espa- nol, Spa) en Songo'o (Toulon, Fra). Verdediging: Onana (Canon Yaoundé), Tataw (Tonerre Yaoundé), Ebwelle (Tonerre) Kunde (Prévoyance),Massing (Créteil, Fra), Ndip Akem (Canon en Yombi (Canon). Middenveld: Libiih (Tonerre), Mbouh (Le Che- nois, Zwi), Pagal (La Roche-sur- Yon, Fra), Kana Biyik (Metz, Fra), Mfede (Canon), Feutmba (Union Douala) en Makanaky (Toulon, Fra). Aanval: Ekéké (Valencien nes, Fra), Omam Biyick (Laval, Fra), Maboang (Canon), Djonkep (Union) en Milla (geen club). Se lectie Uruguay Doel: Alvez (Pe- narol), Pereira (Independiente, Arg) en Zeoli (Tenerife, Spa). Ver dediging: De Leon (River Plate, Arg), Gutierrez (Verona, Ita), Re- velez (Nacional), Herrera (Figue- res, Spa), Dominguez (Penarol) en Saldana (Nacional). Midden- veld: Perdomo (Genua, Ita), Osto- loza (Cruz Azul, Mex), Paz (Ge nua. Ita), Pereira (Danubio), Cor- rea (River Plate, Arg), Ben- goechea (Sevilla, Spa) en France- scoli (Marseille, Fra). Aanval: Al- zamendi (Logrones, Spa), Aguile- ra (Genua, Ita), Fonseca (Nacio nal), Castro (Nacional), Martinez (Defensor) en Sosa (Lazio Roma, Ita). De Oostenrijkse bank wordt gewogen groepsfoto, finaal doorheen. te licht bevonden. Win correspondent Albert Ploeg is een eenheid geworden. Geesing Vooral daaraan hebben we de laatste maanden veel aandacht be- WENEN De oefeninterland vond in het Weense Prater-stadion steed". tegen Nederland is voor Oostenrijk de laatste in een serie van vijf. willen met een goede prestatie scheid nemen van het publiek. Dat schotvaardige spitsen. Samen staat voorop, pas daarna komt hetl resultaat", sommeerde bondscoach punten! i goed bezet Rodax Josef Hickersberger de 22 genomi- Sanchez en de Bulgaar Stojkov met neerde internationals. Ter voorbe- 35 treffers de derde plaats op de Eu- ploeg, "is het super als hij kan kie zen uit twee". Zelfheeft Polster een j duidelijke voorkeur voor Ogris, zijn voormalige ploegmakker bij Austria. Hij zal dat alleen nooit unfair zijn uitspreken. De beslissing ligt bij Hickersberger, 68 doel- niet bij mij". Hugo Met Anton Polster (Sevilla) Gerhard Rodax (Admira Wien) be- hardop zeggen. "Het schikt Oostenrijk over twee uiterst als ik mijn voorkeur reiding op het WK won Oostenrijk eerder van Spanje (2-3) en Honga rije en werd gelijk gespeeld tegen Egypte (0-0) en Argentinië. Hickersberger rekent op 40 tot ling van de president 50.000 toeschouwers, onder wie de tenrijkse voetbalbond de bondscoach van Egype (Al-Go- hary) en die van Joegoslavië (Osim), De bondscoach heeft de spelers JPHL °P bet bart gerukt risico's te ver- ropese^schutterslijst^De spits wil mi->den om zodoende geen blessu- Atletico Madrid, dat bereid lj oen gulden tellen, maar wacht te riskeren. "Dat betekent ech- hem neer te ter n*et ^at ze elk ^uel we£ bemidde- nioeten gaan. Want hoe voorzichti- a de Oos- Ser je speelt, des te groter is de kans n niet in °P blessures". Met Leo Beenhakker ken wil Hickersberger kort voor de wed- ond te- strijd de afspraak maken twee, de Oostenrijkse niet aandoen" zondag in Zagreb de tegenstander gen Oranje de aanval, waardoor An- maximaal drie spelers te wisselen van Oranje. "Tegenover het publiek dreas Ogris andermaal moet plaats- M®e,r wissels wil ik met, want dat zijn wij verplicht op de aanval te nemen op de bank. "Voor elke gaat te veel ten koste van de wed spelen. Gedoseerd, met twee con- bondscoach", zegt Polster, de onbe- we het Publiek trolerende spelers op het midden- twiste vedette veld om Nederland zo een beetje in toom te kunnen houden. De kracht van Nederland is het totaalvoetbal. De ploeg valt met veel spelers aan en schakelt bij balverlies heel snel terug. Wij hebben een jonge en nog tamelijk daarom benieuwd hoe die zich houdt tegen de kampioen van Euro pa". Naar de mening van Hickersber ger komt dit WK voor de Oosten rijkse ploeg twee jaar te vroeg. Hij is niettemin dik tevreden over de vooruitgang die het elftal het laatste half jaar heeft geboekt. "Vergele ken met de kwalificatie-interland tegen de DDR van half november zijn we sindsdien met sprongen vooruit gegaan. We spelen nu eco nomischer en beter voetbal. De XTlk ben MÜNCHEN (AFP/SID) - Brian bintenis bij AS Monaco. Juventus hoogste afdeling van het Franse Van onze correspondent Fred Sochacki BADEN - Met het EK 1988 als leidraad begint Oranje vanavond aan de laatste fase van de voorbereiding op het WK in Italië. Niet alleen het concept, maar ook de namen zullen op vrijwel alle pun ten overeenstemming vertonen met het elftal dat toen in West- duitsland Europees kampioen werd. Niet alleen bondscoach Leo Beenhakker noemt dat toernooi 'het uitgangspunt voor Italië', maar ook Ruud Gullit ziet, aan de vooravond van de oefeninter land in het Prater-stadion, het EK 1988 als basis. Vanzelfsprekend bijna werd gisteren in het hotel Krainerhutte dan ook de stand van zaken druk vergeleken. Volgens Gullit schort het nog aan recht komen. Het is zaak zo'n sterk de flair van de groep. "We zitten nu mogelijke groep binnen de lijnen te in een fase dat iedereen nog zoekt, krijgen. Het sterkste team. Daar We moeten de flair van 1988 terug moet alles voor wijken. Het elftal is zien te vinden. Het plezier moet te- belangrijk. Ik ben niet zo belang- rugkomen. Het moet lekker lopen rijk". tijdens de trainingen en de oefen- Beenhakker en Oranje hopen dat wedstrijden. Dan rolt iedereen wel Ruud Gullit 'het' over twee weken vanzelf mee. De trainer heeft hierin haait> "Hij is een eind op streek een heel belangrijke taak. Hij moet constateerde de bondscoach na de de humor hebben, een beetje de dne tramingen waarin hij Gullit in psycholoog spelen en weten waar Bad voslau onder handen heeft ge- de zwakke en sterke punten liggen. had. -je zjet het bekende beeld van De selectie is tien dagen bij elkaar een voetballer die lang niet ge- geweest in Zeist en speelde er geen Speeld heeft voegde Beenhakker bijster beste wedstrijden. Nu is het eraan toe. "Het vergt tijd om terug zaak een team te vormen en lijnen te komen op het oude niveau. We aan te brengen. In Zeist is men niet hebben een gesprek gehad en beslo- aan voetballen toegekomen, omdat ten de training te intensiveren. Hij alles in het teken stond van training kan aangeven hoe ver hij is of kan. en de vraag wie er zal afvallen. Dat Niet alleen tijdens de training, maar station is nu gepasseerd". OQk jn de oefeninterlands". Vandaag is het exact 364 dagen Hans Gillhaus is de aangewezen geleden dat de Milan-ster zijn speler om de taak van Gullit over te laatste interland speelde. Een jaar nemen als deze voortijdig het veld na Finland weet Gullit nog steeds mocht verlaten. Ondanks het feit niet hoe hij ervoor staat met betrek- dat ook Gillhaus, na een trap tegen kmg tot de wereldkampioenschap- zijn kuit. niet geheel fit is. "Gillhaus pen. Hij traint als een bezetene om js de meest logische oplossing", op tijd de juiste wedstrijdvorm te vjndt Beenhakker. "Als hij in het pakken te krijgen. Gullit zal ook veld komt, hoef je het concept niet vanavond, evenals aanstaande zon- te veranderen. Er is nog een andere dag in Zagreb tegen Joegoslavië in optiei maar die zal ik eerst met de de basis van Oranje staan. Maar ge- spelers moeten doornemen. Het zal rust is de 'Zwarte Tulp' er nog niet duidelijk zijn dat, vanaf we hier in op. "Ik hoop dat het genoeg is voor Oostenrijk zijn, we aan een duide- Italie", spreekt Gullit de verwach- lijk concept proberen te werken. In ting voor de komende twee weken Italie moeten we van meet af aan uit. Anders zal ik op de bank te- kunnen zeggen: tegenstander, hier Zoek het maar uit". zijn Laudrup speelt de komende twee doet alle drie buitenlanders van de voetbal. In het tweede promotie-de- Bayern München. hand: Barros, Aleinikov en Zavar- gradatieduel werd RC Strasbourg ov. Het kocht Baggio van Fiorenti- terzijde geschoven: 6-0. De thuis- na en Hassler van FC Köln. wedstrijd was door de tweede-divi- Het Schotse Celtic heeft zich voor sieclub uit de Elzas met slechts 3-1 het komende seizoen versterkt met gewonnen. Martin Hayes van Arsenal. Met de Langers had het verschil uit de transfer wassen bedrag van twee heenwedstrijd in de eerste helft al De Westduitse landskampioen had ruim zeven miljoen gulden over voor de 21-jarige Deense internatio nal die dit seizoen het shirt van Bayer Uerdingen droeg. Vorig jaar speelde de aanvaller nog voor Bröndby IF waar hij eigenlijk tot 1992 onder contract stond. Rui Barros heeft e werkgever. De 24-jarige Portugese international van Juventus tekende gistermiddag een tweejarige ver- Ijoen gulden gemoeid. De 24-jari- ruimschoots ongedaan gemaakt. Hayes, die lange tijd deel uit- Zijn vier doelpunten in ruim een half uur maakten Strasbourg duide lijk wat het verschil tussen eerste en tweede divisie in Frankrijk is. El Haddaoui en Bocandé voerden de nog verder op. ge maakte van de Engelse selectie c der 21, tekende een contract 1 drie jaar. Nice heeft zich gehandhaaft i BRNO (ANP) Dave Strijbos, de Nederlandse motorcoureur die zon dag bij de Grand Prix van Tsjechos- lowakije zwaar ten val kwam, hoopt morgen of overmorgen onder bege leiding van een dokter terug te vlie gen naar Nederland. Artsen in het ziekenhuis van Brno waren gisteren (redelijk tevreden over het herstel van de crosser. De inwendige bloedingen achter {de hartstreek en de longen zijn ge stopt. De doktoren hebben gecon stateerd dat Strijbos behalve ettelij ke kneuzingen ook een zware her senschudding en een gaatje in de luchtpijp heeft. De laatste kwetsuur geneest voorspoedig. PARIJS Het 'tienerbal' op Roland Garros begint een beetje uit de hand te lopen. Als verantwoordelijken kunnen de tieners Sergi Bruguera (19) en Goran Ivanisevic (18) worden aangewezen. Zij stuurden gisteren de titelfavorieten Stefan Edberg en Boris Bec ker naar huis. Alle schema's in Parijs kunnen na de tweede dag al overboord en vanaf nu is elke voorspelling over de winnaar zin loos. De Spanjaard en de Joegoslaaf zorgden in Parijs niet alleen voor opschudding, maar ook voor een wereldprimeur. Nog nooit in de ge schiedenis van welk Grand Slam- toernooi ook werden de nummers één en twee van de plaatsingslijst in de eerste ronde uitgeschakeld. Vorig jaar baarde de toen 17-jari- ge Michael Chang al opzien met zijn eindzege. Nu hielden er opnieuw twee jongelingen huis op het een-, tre-court dat steeds meer op een jeugdhonk begint te lijken. Er zijn dus geen favorieten voor de Open Franse tenniskampioen schappen, zoals de insiders hadden voorspeld. Edberg gold niettemin als de voornaamste titelkandidaat. Op de plaatsingslijst althans. Op het scorebord stonden na de partij te gen Bruguera de cijfers 6-4, 6-2, 6-1. Edberg is nooit het zonnetje in huis geweest. Hij lacht zelden en trekt bij voorkeur azijnzure gezich ten. Ook als het hem goed gaat, wekt hij de schijn dat iets hem vre selijk dwars zit. Gisteren had hij overigens alle reden om de boer met kiespijn uit te hangen. Er waren weinig excuses aan te voeren. De 24-jarige Zweed klaagde over een pijnlijke enkel die hij eind april verstuikte, maar gaf toe dat dat niet de reden was van zijn neder laag. "Bruguera was in topvorm en ik speelde gewoon te slecht om te winnen. Alleen in de eerste games liep het. Mijn service is geen mo ment goed geweest". Daar mag de nummer twee van de wereld dan snel aan gaan werken in de komende anderhalve week. Want als zijn opslag op het snelle gras van Wimbledon ook zo belab berd is, kan hij ook daar vroegtijdig zijn koffers pakken. "Ik zal de ko mende tijd benutten om beter te serveren. Op deze manier heb ik op Wimbledon inderdaad niets te zoe ken", aldus de man die in 1988 het hoogst aangeschreven toernooi Het Zweedse tennis heeft er weer een deuk bij. Mats Wilander is al tij den tennismoe en Edberg lijkt ook in geestelijke nood te zitten. "Ik stond hier onder druk. Voelde me ook behoorlijk nerveus. De eerste ronde van een Grand Slamtoernooi is per traditie moeilijk. Maar het mag allemaal niet als excuus gele den. Aan mijn voorbereiding lag het ook niet. Die was voldoende". Het gaat Edberg te ver om het Zweedse tennis een complex aan te praten. „Er zitten geloof ik nog zo'n twaalf landgenoten van mij in het toernooi". Het is wat vroeg om Bruguera te bestempelen als de 'nieuwe Chang'. Maar de manier waarop het Spaan se talent de favoriet de oren waste, gaf te denken. "Dit is de mooiste overwinning uit mijn loopbaan", sprak hij plechtig. "Misschien is er maar één ding mooier dan deze prestatie. Winnen van de nummer één van de wereld, Ivan Lendl". Dat laatste zal Bruguera niet bele ven, want Lendl mijdt Parijs om op Wimbledon een gooi naar de titel te doen. Maar er mogen wel een hoop andere aansprekende resultaten worden verwacht van de gravelspe- cialist. Hij komt nog maar net kijken op het mondiale niveau. Maar in snel treinvaart werkt de door zijn vader getrainde belofte zich naar een top positie. Op 18-jarige leeftijd bereik te hij al de 26ste plaats op de com puteruitdraai van 's werelds beste spelers. Hij bereikte onder andere vorig jaar tijdens de Open Franse de vierde ronde. Ivanisevic (43ste op de wereld ranglijst) evenaarde later op de dag het kunststukje van zijn een jaar ou dere collega. "Toen ik vanochtend op Roland Garros kwam en hoorde Roland Garros t dat Sergi van Edberg had gewon- Becker kreeg een koekje van ei- dacht ik: waarom zou ik dan gendeegvanhettalentuitSplit.dat serveerde als Boris zelf in zijn goeie tijd. Negentien aces kreeg de West- démon- duitser om de oren. Verspreid over erg rustig vier sets. In de eerste tekende een verrassing ?ich al af. Becker nam gebeuren als je in de eerste veel risico's en bracht niet het ge ronde tegen een favoriet speelt? Als duld op dat wordt verlangd op het i Saedeleer t 19.00-19.30 TV 5 Montagne: bergsport magazine. 19.00-20.30 Sportnet Paardesport: con cours hippique Eindhoven Nations Cup. 19.21-20.15 Ned 3 Studio Sport: met het Franse Open Tennistoernooi vanaf Rol and Garros en voetbal (rechtstreeks ver slag van de eerste helft van de oefeninter land Oostenrijk-Nederland). 20.00-21.00 EURO Trans world sport. 20.00-23.00 BRT 2 Sportavond: aandacht voor de triathlon van Geel. sportcommentator Rik autosport. 20.10-22.10 Did 2 Sport extra voetbal (rechtstreeks verslag van de oefeninter land tussen West-Duitsland en Denemar ken). 20.25-22.00 Ned 3 Studio Sport (recht streeks verslag van de tweede helft van de oefeninterland Oostenrijk-Nederland). 20.30-22.30 Sportnet Laatste programma j info. Aansl.: V.S. PGA golf vanuit Atlanta. 21.00-23.00 EURO WK boksen. 22.30-23.30 Sportnet Wide world of sport. 22.50-23.20 Ned 3 Studio Sport: met be taald voetbal (slotdag van de nacompeti- 23.00-23.30 EURO WK special, vooruit blik op het WK voetbal 1990. 23.30-00.00 Sportnet Paarderennen: Ier se 1000 Guineas. 23.30-01.00 EURO Basketbal: NBA play offs. 00.00-01.00 Sportnet Motorsport: Lydden Hill super series, finale. 01.00-02.00 Sportnet Internationale mo torsport. 01.00-03.00 EURO Frans Open Tennis toernooi vanaf Roland Garros. 02.00-05.30 Sportnet NHL ijshockey: Stanley cup, live. DONDERDAG 08.00-09.00 Sportnet Internationale mo torsport. 09.00-10.30 Sportnet. French Rugby Lea gue. 09.30-10.00 EURO WK special: vooruit blik op het WK voetbal 1990. 10.00-11 00 EURO Trans World Sport. 10.30-11.00 Sportnet Paarderennen. 11.00-13.00 Sportnet US PGA Golf. 11.00-17.15 Did 1 Sport extra: Frans Open Tennistoernooi vanaf Roland Gar ros (rechtstreeks). 11.00-20.00 EURO Tennis en golf: Frans Open Tennistoernooi vanaf Roland Gar ros en British Masters. 13.00-14.00 Sportnet Rallycross in Zwe- 13.05-17.50 Ned 3 Studio Sport: Frans Open Tennistoernooi vanaf Roland Gar ros (rechtstreeks). 14.00-16.15 Did 3 Sport im Westen extra: Duitse tumkampioenschappen. 14.00-16.30 Sportnet NHL ijshockey. niet van Becker kunnen Bovendien had ik dit jaar al van hem gewonnen stratietoernooi. Ik voor de wedstrijd. Wat kan je je tot grote hoogte". PARIJS (GPD) Paul Haarhuis had gisteren op Roland Garros na zijn winst in de eerste ronde op Jim Grabb nog energie over. "Ligt hier nog ergens een baantje om wat te slaan?. Want met dit soort partijen kom ik natuurlijk niet in mijn ritme", aldus de Eindhovenaar na zijn driesetter (6-3, 6-3, 6-2) tegen de Amerikaan. Hij meende het oprecht en ging zo waar nog even de baan op. "Ik moet even wat lange rally's spelen. Daar ben ik nu niet aan toegekomen". De 26-jarige Grabb had het de Brabander inderdaad niet erg moeilijk gemaakt. Van zün volgende tegenstafnder - Jim Pugh, ook een Ameri kaan - wordt niet veel meer weerwerk verwacht. Zodat de Nederlandse vaandeldrager waarschijnlijk de derde ronde zal halen, zoals hij dat vo rig jaar ook deed. "Ik moet niets. Maar het zou wel leuk zijn als ik hier wat verder kom dan vorig jaar. Maar ik heb mezelf geen verplichtingen opgelegd. Het is altijd prettig om in elk geval die eerste ronde te overleven". Met Haarhuis bereikte ook Brenda Schultz de tweede ronde. De speelster uit Heemstede was veel sterker dan de Italiaanse Laura Gar- rone. Na de eerste set (6-4) verzuimde Schultz het karwei snel af te ma- Ken. Een tiebreak (11-9) besliste ten slotte de tweede set. j serveert, groei trage gravel. Niettemin won hij met 7-5. Daarna kwam de drievoudige Wimbledonwinnaar in de proble men. Met 6-4,7-5 en 6-2 kegelde Iva nisevic de tweede favoriet uit het I toernooi. Becker kreeg na de wedstrijd vra gen op zich afgevuurd over zijrl af scheid. De 22-jarige vedette heeft in interviews meer dan eens te kennen gegeven dat hij er op een bepaald moment resoluut een punt achter zet. Alleen het meest gelegen tijd stip kent hij nog niet. "Moet ik nu door deze nederlaag weer serieus daarover na gaan denken? Dat lijkt me overdreven", antwoordde hij getergd. Volgens Becker is de waarde van het toernooi niet gedaald nu de eer ste twee geplaatste spelers zijn ver dwenen. "De mensen komen toch wel kijken. Wie er ook spelen. Dit toernooi is vanaf nu opener dan ooit en dat heeft ook zijn charme". ROB VAN DER ZANDEN óók voor de stripverhalen Zes dagen per week kompleet nieuws, tips en trends. Dat willen we niet missen! Wij nemen een proefabonnement voor 7 weken en betalen slechts 127,50 Wij nemen een kwartaalabonnement f 74.15* Wij nemen een jaarabonnement 1285.50' Voor het abonnement ingaat ontvangen wi| de krant twee weken gratis! (aankruisen wat v Naam. n toepassing is) Deze bon in een envelop, zonder postzegel, sturen naar Leidsch Dagblad. Antwoordnummer 10050, 2300 VB Leiden. U kunt ook bellen: 071-161400

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15