De Sleutels hanteert botte bijl en verliest Docos haalt finale LD-Cup via UVS sen Hazerswoudse Boys gaat hogerop Alkmania na acht jaar weer terug ASC haakt af Menken van Grieken Steffi Graf in eigen land geldopt MAANDAG 21 MEI 1990 PAGINA 15 LEIDEN - Door de 4-2 nederlaag tegen het bezoekende VTL heeft ASC zijn kans op een promotie plaats naar de KNVB verspeeld Lang zag het er naar uit dat de "Good Old" volgende week een be slissend duel tegen Alkmania zou moeten spelen, maar VTL gooide roet in het eten en boog een 2-0 ach terstand om in een 4-2 zege. De om mekeer kwam eigenlijk halverwege de tweede helft toen invaller-doel man Martin Walraven op een uitste kende wijze ASC van een 3-0 voor sprong afhield. Een prima combina tie tussen Oscar Massee. Piet Ple zier en Johan Kuivenhoven werd door laatstgenoemde keihard in de kruising geschoten. Maar met een fraaie safe ranselde Walraven de bal uit de hoek. In de daaropvolgende uitval scoorde Herwin Plezier vo.or VTL. Geen 3-0 maar 2-1. In de eerste helft was,er geen vuil tje voor de roodzwarten aan de lucht. De VTL-verdediging maakte een zwakke indruk en ASC combi neerde er lustig op los. Arnoud de 1 Moov zette zijn club al snel op 1-0 en toen Remco van der Maat over de bal heen schoot was het voor Piet Plezier niet moeilijk om ASC op een 2-0 voorsprong te zetten. Maar toen Herwin Plezier voor de aansluiter zorgde zakte de thuisclub diep weg. Eerst was het Richard Boot die een voorzet van Dolf Huisman schitte rend afrondde en ASC-doelman Eu- géne Korff doeltreffend passeerde en nog geen minuut later verlengde Peter Gijsman prima een vrije trap van Fred van Haarlem (2-3). Tien minuten voor het einde haalde Fred van Haarlem definitief een streep door de ASC-rekening en schoot van ver buiten het strafschopgebied raak (2-4). LEIDEN - De Sleutels had zich voorgenomen het teleurstellende verloop van het seizoen in de na- competitie recht te trekken. Een goed voornemen, maar de wijze waarop verdient geen goed woord. Veel te overspannen en geforceerd pakte het de strijd met TAVV aan. Na een half uur werd al gespe culeerd over het feit of deze wedstrijd het einde zou halen. Gelukkig vonden beide partijen in de tweede helft de rust en de discipline terug, waardoor de Ter Aarse ploeg verdiend de overwinning (2- 3) opeiste tegen een inmiddels tot tien man gereduceerd De Sleutels In het kamp van De Sleutels wees men met een boze vinger richting scheidsrechter Siebert. Elftalleider en spreekbuis Ger Scheffer - trainer Hans Tisseur had geen zin de pers te woord te staan - meende dat de arbi ter de zaak heeft laten escaleren. "Ik zeg het niet vaak, maar deze man was gewoon slecht. Hij hield de wedstrijd niet in de hand. Het ging mis bij die penalty die hij toekende aan TAVV. De grensrechter vlagde voor een achterbal. Wij hebben nogal emotionele jongens, en dan kan je dit verwachten". Hier ver- Cors van Bemmel gaat bij de spelers van Hazeyswoudse Boys op de schouders nadat de promotie naar de derde klasse een (uniek) feit is geworden. (foto Ben de Bruyni ROTTERDAM - Cors van Bemmel is bij Hazerswoudse Boys z'n eigen graf aan het graven. Onder leiding van de Boskoper, die bijna driejaar geleden bij de witzwarten aan de slag ging, is de club uit het kwekers dorp aan een opvallende opmars be zig. Vorig seizoen bracht het kam pioenschap van de onderafdeling de ploeg in de vierde klasse en za terdag viel er opnieuw een promotie te vieren. De Hazerswoudenaren bleven in het duel der periodewin naars MW '27 met 2-1 fortuinlijk de baas en bereikten daardoor, voor het eerst.in de historie van de in 1943 opgerichte vereniging, de der de klasse. Op dat niveau mag Van Bemmel, in het bezit van een D-li- centie, echter niet trainen. Desondanks gaat de oefenmees- ter komend jaar met zijn "Boys" ge woon door. De KNVB schenkt coaches in dergelijke gevallen na melijk een jaartje dispensatie. Daar na is het evenwel over en uit. Tenzij eT inmiddels een trainerspapiertje bij is.behaald. Van Bemmel: "Maar daar heb ik geen zin in".Een andere mogelijkheid is dat Hazerswoudse Boys onmiddellijk weer degradeert. Dan mag Van Bemmel natuurlijk blijven. Althans, van de KNVB. Zo'n directe terugkeer naar de vier de klasse is afgaande op de resulta ten in de voorbije competitie niet uitgesloten. Het team is in 4B im mers geen topper gebleken. De pro motie heeft het slechts te danken aan het instellen van de periodeti- tels. Na vijftien wedstrijden ston den de discipelen van Van Bemmel er zelfs allerbelabberst voor. Er wa ren tot dat moment maar tien pun ten gepakt. Wisselingen "In die fase hebben we veel te veel wisselingen in het elftal gehad. Steeds waren er mensen gebles seerd. En we hebben natuurlijk ook aan de vierde klas moeten wennen", legt de Boskoopse voetbalkenner uit. De laatste zeven wedstrijden ging het bij de Hazerswoudenaren echter weer draaien en werden er twaalf punten aan het totaal toege voegd. Die laatste serie leverde een periodekampioenschap op en een vijfde stek in de eindrangschikking. De door vijfhonderd toeschou wers bijgewoonde confrontatie ging aanvankelijk gelijk op. De twee teams hielden elkaar aardig in evenwicht, zonder dat er zich voor de doelen kansrijke situaties voor deden. Slechts éénmaal hing er een treffer in de lucht. Na een kwartier spelen kwam Hazerswoudse Boys goed weg toen de vrij voor goalie Hans van der Zwan opgedoken Re- né van der Kooij net naast schoot. Het venijn van de eerste helft zat in de slotfase. In de negenendertigste minuut besloot voorstopper Jan Platteel een knappe actie met een stuiterend afstandsschot, dat teveel was voor MW-doelman Dik Bos: 1- 0. En nog geen zestig tellen later was het wederom raak. Leon Laros stuurde de razendsnelle Coen War- nau de diepte in. die middenvelder Edwin de Jong vlak voor de eerste paal vond. Uit een moeilijke hoek mikte De Jong het leder tussen de paal en Bos, die op een teruggeleg de bal rekende, in de verste hoek: 2- 0. De Maaslanders schoven libero Jeroen Scheffer door naar het mid denveld en zetten vanaf de zesen veertigste minuut Hazerswoudse Boys onder druk. MW bleef daar door hoop koesteren. Vooral toen zij ook nog eens kansen gingen cre ëren, werd het voor de "Boys" link. De aalgladde spitsen Paul Lauter en Edwin Marijs zagen keer op keer kans de achterlijn te halen en sticht ten vervolgens met hun voorzetten veel gevaar. Zo'n vijfmaal kwam een Maaslander op die manier oog in oog met Hans van der Zwan, die zijn equipe knap overeind hield. Een kwartier voor tijd maakte hij echter een foutje. Bij een voorzet van Marijs liet hij zich in de lucht kloppen door aanvoerder Ernst Ab bas: 2-1. Van der Zwan herstelde zich daarna fantastisch en wist met twee sublieme reddingen spits Ad- die Nijssen van treffers af te hou den. Hazerswoudse Boys loodste hij zodoende naar de derde klasse. "En om het daar te redden hebben we versterking nodig", meende de "man of the match" na afloop. Jan Platteel (34) was optimistischer: "Je krijgt volgend jaar te maken met be ter voetballende ploegen en dat ligt ons wel. Voor Hazerswoudse Boys is het in ieder geval te hopen van Van Bemmel na het komend jaar weg moet. Eigen schuld. NICK VERWOERD draaide Scheffer de feiten, want de grensrechter vlagde weliswaar voor een achterbal maar de overtreding van doelman Rob Groenendijk, hij dook onnodig naar de benen van spits Kees Hoogenes, ging daaraan- vooraf. Kees Hoogenes benutte de ze terecht toegekende strafschop koelbloedig (1-1). Vier minuten eerder (in de 28ste minuut) was De Sleutels nog op een 1-0 voorsprong gekomen via Leo Compeer die een breedtepass van de diepgaande Peter Tol bij de tweede paal eenvoudig kon intik ken. Dat Tol in buitenspelpositie werd aangespeeld ontging velen echter. Na de gelijkmaker van Kees Hoogenes. vlak daarvoor raakte neef Dick Hoogenes nog de lat, liep de wedstrijd compleet uit de hand. Van felle duels schakelden de spe lers over op roekeloze charges. Scheidsrechter Siebert gooide nog wat olie op het vuur door op merk waardige wijze tot het besluit te ko men om De Sleutels-speler Peter Tol te boeken. Nadat Tol hard door ging op doelman Fred Ubink. waar bij hij een poging deed de bal te spe len, ontstond het tweede opstootje. Siebert besloot dit alles met de mantel der liefde te bedekken, maar. inmiddels twee minuten la ter, besloot hij alsnog Tol te boeken op advies van de grensrechter. Deze gang van zaken werd te veel voor het elftal van Tisseur en het thuispubliek. De irritatie bereikte het kookpunt. Behalve Tol verdwe nen ook de namen van Leo Com peer (onterecht) en Peter Boot in het boekje van de leidsman. Op mi raculeuze wijze ontsnapte Fer van Kampen na een vliegende tackle aan een boeking. Ronald Gulde- meester spande echter de kroon en zorgde voor de uitsmijter met een uiterst onbeheerste aanval op de be nen van Jerry van der Zwaan. Gul- demeester mocht, hoewel hij het er niet mee eens was, vertrekken. Scheffer: "Daar praat ik niet over, dat was een stomme overtreding en het is logisch dat hij er uitgestuurd werd". Voor de goede orde. dit tafe reel speelde zich allemaal af in een periode van vijf minuten. De laatste tien minuten van de eerste helft werden weer in enige rust uitgespeeld. Bij het bezoeken de TAVV zat de schrik er goed m. Trainer Karei Caron trof in de kleedkamer een overdonderde spe lersgroep aan. "Wij hebben veel jon ge jongens en die waren gewoon bang. Vind je het gek? Zij kwamen er met gestrekt been veel te hard in. Ik heb mijn elftal er op gewezen om vooral te blijven voetballen. Moei lijk op dit veld. maar ik denk dat we het op basis van conditie hebben ge wonnen". De numerieke meerder heid kwam daarbij niet slecht uit. Overigens speelde TAVV ook niet geheel smetteloos. Kees Reijngoud en René van Leeuwen werden op de bon geslingerd. Na rust liet De Sleutels zien toch wel over voetbalkwaliteiten te be schikken. Het was echter TAVV dat via mooi uitgespeelde aanvallen uit liep naar 1-3. De voor Mario Verzaal ingevallen Frans de Boer stuurde in de 64ste minuut met een lange pass Johan Vaneman vrij die de bal over Groenendijk wipte (1-2). Elf minu ten later, met Edwin Martens in het veld voor Vaneman, kopte aanvoer der Kees Hoogenes uit een moeilij ke hoek een vrije trap van Henny de Brave onbereikbaar achter Groe nendijk. Dat was 1-3, het klusje leek geklaard. TAVV kwam toch nog in de problemen. Dit was het gevolg van het geïnspireerde spel van De Sleutels-invaller Michel van der Broek, hij loste Van Kampen af, en het onrustige optreden van doel man Ubink. Vijf minuten voor tijd kopte Boot een corner van Hans van Eijgen binnen. Maar verder dan de 2-3 kwamen de Leidenaars niet en het uitzicht op een terugkeer naar de KNVB lijkt door deze nederlaag veg. GIJS VAN OOSTEN LEIDEN - Het leek een abc'tje. De eindstrijd om de Leidsch Dagblad Cup zou worden uit gevochten tussen UVS en Roodenburg, de rivalen van weleer. De Kikkerpolderploeg moest zich in de halve finale dan wel even ontdoen van Docos. Maar de kampioen van de vierde klasse had zo zijn eigen gedachten over de bekerfinale. De ploeg van Wim Mugge 1 zorgde gisteren voor een daverende verrassing door de drie klassen hoger spelende tegen stander met 0-1 te verslaan. De wijze waarop dat gebeurde, was ontluisterend voor UVS. Goed. trai ner Ruud de Groot kon niet be schikken over een aantal steunpila ren (Hans van Leeuwen, Hans de Kruys en Toon Houtekamer), maar wat er overbleef herbergde nog vol doende kwaliteit om de lager ge kwalificeerde tegenstander haar wil op te leggen. Het kwam er niet van. Dank zij een enorme portie inzet poetste Docos het klasseverschil weg. erger, speelde UVS zelfs soms van de mat en won derhalve ver diend. Roodenburg-Docos dus op 2 juni bij Leiden. De Morsbewoners wa ren er dolgelukkig mee. De voetbal lers hadden trainer Mugge verzocht- om met de training te stoppen, maar na de overwinning van gisteren hij sen de roodwitten zich de komende twee weken weer vrolijk in de voet balplunje. "Wie had dat gedacht", kon Wim Mugge het allemaal nog niet bevatten, "we hebben gister avond nog een feestavond* gehad. De meesten zijn doorgegaan tot in de kleinè uurtjes. Toen ik ze van daag terugzag in de kleedkamer, dacht ik nog: 'wat moet dat wor den'. Er waren er bij die niet eens waren opgedroogd". Eenmaal op het veld bleken de 'dronkemannen' van een dag eerder alleskunners. Tot verbazing van hun oefenmeester. "Ik had UVS vo rige week nog gezien tegen SW. Toen vond ik ze goed spelen en daarom had ik er een hard hoofd in. Want zeg nu eerlijk: het mag toch niet gebeuren dat een vierdeklasser wint van een eersteklasser. Ik denk dat UVS ons een tikkeltje heeft on derschat". Dat had Mugge goed gezien. Dié genen die de ploeg op sleeptouw moesten nemen (Marcel Valk, Mar cel Tolsma en Gerry Jansen) lieten zich lekker bruinbakken in het zon netje zonder zich te bekommeren om de wedstrijd. De rest wilde wel, maar had simpelweg te weinig kwa liteit in huis om Docos tegenstand te bieden. Defensief rammelde het aan alle kanten. Aad Neuteboom was in tegenstelling tot de voor gaande wedstrijden een onzekere factor. Van de opbouw van achter uit kwam, mede door het ontbreken van een aanspeelpunt op het mid denveld, niets terecht. Het wekte dan ook geen verba zing dat Docos zich ontpopte als de beste ploeg van het veld. Het aan- valstrio Dennis Stuifzand, Rob Rei- zevoort en Edwin Klaassen was een plaag voor de versufte UVS-defen- sie, waarin een uitblinkersrol was weggelegd voor doelman Marijn Mokveld. In de eerste helft zag de Haagse poortwachter Rob Reize- voort, Dennis Stuifzand en Hans van Marwijk voor zich opduiken. In alle gevallen hoefde de doelman niet in te grijpen omdat de tegen standers het vizier niet op scherp hadden staan. UVS stelde er bitter weinig tegen over. Uit een scrimmage had Gerry Frans van der Zeeuw haalt uit Jansen de 1-0 op zijn voet. Verder waren de blauwwitten nauwelijks in staat een goed lopende aanval op te zetten. In de tweede helft werd de ploeg dan ook hard gestraft voor de lankmoedige houding. Een kwar tier voor tijd kogelde Hans van Mar wijk van twintig meter de enige tref fer achter Mokveld, die eerder een ziedend schot van Ronald Devilee schitterend had verwerkt. "Het is te hopen dat UVS goed uit de over schrijvingsperiode komt", ver zuchtte de geblesseerde aanvoerder Hans van Leeuwen. "Met deze -se lectie in de hoofdklasse ziet het er somber uit. Ik heb UVS terwijl Ronald van Polanen voorbij glijdt. lijks kwaliteitsverschil gezien. Dat is een teken aan de wand". Wim Mugge daarentegen hoeft in de derde klasse niets te vrezen. Zijn selectie blijft hoegenaamd intact. "Deze wedstrijd en oefenpotjes hebben duidelijk gemaakt dat Do cos goed speelt tegen betere tegen standers. Ik vrees de derde klasse daarom niet". Roodenburg vrëest de trainer trouwens ook niet. "Waarom? Ik heb een prachtig stel bij elkaar, dat elkaar kan oppeppen voor zo'n wed strijd". Roodenburg is gewaarschuwd. ROB ONDERWATER ALphia op dreef LEIDEN Alphia is de nacompeti- tie van de zaterdagafdeling voor promotie naar de vierde klasse van de KNVB goed gestart met een uit- overwinning tegen Abbenes. De Alphenaren zijn een opvallende on geslagen reeks aan het bewerkstel ligen en moeten samen met TAW, de tegenstander van aanstaande za terdag, als favoriet voor de promo tieplaats worden beschouwd. Onmiddellijk na de aftrap verras te Ben van Klaveren Abbenes-doel- man Rob van der Berg met een af standsschot (0-1). Peter Tamerus omspeel de doelman Oscar van Kolsteren en tekende de gelijkmaker aan. In de rust moest Abbenes zijn laatste man Ronald Honcoop van wege een spierblessure vervangen. In de 55ste minuut profiteerde Leen Baaij van de verwarring toen hij vanaf het middenveld vrij door mocht lopen, de keeper omspeelde en 1-2 scoorde. Alphia bleef na deze voorsprong de betere ploeg en be kroonde het goede spel met een schitterend doelpunt. Ronald van Wieringen krulde een vrije trap op de rand van het strafschopgebied om de Abbenes-muur: 1-3. ZUIVEL NATUURLIIK co-sponsor van de Leidsch Dagblad Cup. BERLIJN (ANP)- In eigen land. in Berlijn nog wel, waar ze zich voor haar Oostduitse fans had willen profileren als Gesamt- deutsche, is Steffi Graf zondag onderuit gegaan tegen Monica Seles. De 16-jarige Amerikaan s/Joegoslavische maakte in 64 mi nuten met 6-4 6-3 een einde aan een opmerkelijke reeks Graf-suc cessen. die 66 partijen omspan den. Het was de tweede achtereen volgende Europese titel voor de eeuwig giechelende Selës. Een week geleden won de drie van de wereldranglijst in de finale van Rome met 6-1 6-1 van s werelds nummer twee Martina Navratilo- va. Desondanks vindt ze, dat ze nog lang niet zover is om de eerste plaats over te nemen, al gaat het sneller dan ze verwachtte. De 20-jarige Graf had sinds de gedenkwaardige finale van Parijs van vorig jaar tegen'Aranxta San chez Vicario geen partij meer ver loren. Ze was hard op weg het re cord van 74 achtereenvolgende overwinningen van Martina Na- vratilova uit 1984 te breken. In de komende eindstrijd van Parijs had het zo ver kunnen zijn. Maar de met beide handen toeslaande Seles voorkwam dat. Graf won dit jaar al vier toernooien: Melbour ne, Tokyo, Amelia Island en Ham burg. Seles deed daar met over winningen zonder setverlies in Key Biscayne, San Antonio, Tam pa en Rome zeker niet voor on der. De nederlaag deed zeer en Graf reageerde nogal snibbig op de eerste vraag of het een bedrijfson geval was of het begin van een nieuw tijdperk. „Monica wordt nu zeker heel vlug nummer één en ik hoop dat ze het wordt. Dan is het voor jullie niet zo eentonig meer", waarna ze zich beklaagde over de opdringerigheid van de Duitse media. Vooral vader Peter Graf moest het ontgelden. Hij werd ervan beschuldigd connec ties te hebben met de onderwe reld, terwijl een fotomodel hem aanwees als de vader van haar kind. Die laatste verklaring werd overigens weer ingetrokken. Dat de affaire de concentratie van Graf geen goed had gedaan, bleek in de eindstrijd. Ze sloeg ongewoon veel ballen uit en ver loor na een voorsprong van 2-1 vijftien van de tweeentwintig punten die volgden. „Ik heb eer lijk gezegd nogal miserabel ge speeld. Geen ritme, veel uitgesla gen. Ik kreeg de ballen eenvoudig niet tussen de lijnen", aldus de de huidige nummer één van de we reld. In de tweede set timmerde Seles er onbekommerd op los; met uitzondering van een korte periode, waarin Graf van 0-2 (bij na 0-3) terugkwam tot 2-2. Bij 5-3 kreeg de Joegoslavische tiener haar eerste matchpoint. De reac tie van Graf was veelbetekenend: haar forehandreturn landde ruimschoots achter de lijn. Voor de hoofdprijs van 100.000 dollar heeft Seles al een besteding in gedachten: een sportwagen van het Italiaanse merk Lam borghini. ,Alle topspeelsters heb ben een auto; alleen ik niet." ROELOFARENDSVEEN - Na acht seizoenen in de afdeling Lei den te hebben gebivakkeerd, keer de Alkmania gisteren weer terug in de vierde klasse. Door een laat doel punt van invaller Bart Pieter de Groot kregen de veel kansen mis sende Veners zelf Teylingen op de valreep op de knieën. Tegelijkertijd verloor ASC met 4-2 van VTL en daardoor was de promotie een feit. In de laatste ronde kunnen ASC en VTL weliswaar nog naast Alk mania komen, maar dan zou het be tere doelsaldo uit de competitie toch de doorslag in het voordeel van de Cozijn-ploeg geven. "Het komt een beetje onver wacht, maar het is wel klasse. Het hele seizoen hebben we tegen de top aangezeten. We kwamen in de nacompetitie terecht omdat we het tegen Leidsche Boys hebben laten zitten. Ja, en dan wordt het toch een beetje een loterij. Tegen VTL zijn we toch goed (2-1 winst) begonnen, ondanks de kritiek. Die hebben we vandaag rechtgezet. In mijn ogen zijn wij de ploeg die de promotie het meest verdient. Zeker als je het hele een rijtje zet. Ons enige probleem dit jaar was dat we te wei nig gescoord hebben. De kansen konden we wel creëren", stelde Jos Cozijn, dip in zijn vijfde seizoen als oefenmeester in de vierde klasse mag debuteren. Ook tegen Teylin gen speelde het door hem genoem de manco Alkmania parten. In de beginfase konden Teylingen alleen Leon en Robert van Leeuwen zich doen gelden. Verder moest Teylingen het van in draaiende hoekschoppen hebben, waar Alkmania-doelman Lex van der Zwet menig angstig moment bij kende. Maar de ballen verdwenen meestal onaangeroerd naast over over het doel. Aan de andere kant waren de balvaardige spits Ed Mul ler, Gerard van Leur, de noeste wer ker Rick Huigsloot en Patrick l'A- mie veel dichter bij een doelpunt. De inzet van laatstgenoemde moest door Teylingen-aanvoerder Theo Godilla zelfs van de doellijn ge werkt worden. Ook na de hervatting bleef Alk mania het meeste aandringen. On danks een goede kopstoot van Rob de Jeu leek het er echter op dat doelpunten ook deze middag weer schaars zouden zijn. Zeker toen Eric Jan Hoogenboom zelfs uit een strafschop - na een overtreding van John van Leeuwen tegen Rob Roos - niet kon scoren. Doelman Wilfred van Leeuwen stópte de inzet op for midabele wijze. Cozijn voelde al nattigheid en begon in de frontlinie te wisselen. Freek van Ulden kwam Patrick l'Amie vervangen. Maar col lega Rutten liet het er niet bij zitten en wilde de bakens verzetten. Aijan van der Geest kwam als extra aan valler en stichtte in zijn eentje on middellijk meer gevaar dan er daar voor was geweest. De druk op Alk mania nam toe, doch echt gevaarlijk werden de bezoekers nooit. Ineens besloot Cozijn op zijn beurt om de toegenomen dadendrang van Tey lingen te negeren en zelf actie te on dernemen. Hij stuurde aanvaller Bart Pieter de Groot voor midden velder Rene Koek het veld in. "We hoorden toen via de radio dat VTL tegen ASC met 3-2 voor was geko men. Op dat moment heb ik beslo ten dat we alle risico's moesten ne men om te winnen. Zou het ver keerd uitpakken, dan hadden we al tijd de laatste wedstrijd tegen ASC nog". De ingreep van Cozijn pakte won derbaarlijk goed uit. Nadat Rob de Jeu maar net van scoren afgehou den was en Rob Roos zich achter de hoekschop plaatste zocht De Groot positie. Hij kreeg voor de tweede keer in het treffen de bal en tikte niet hard, maar wel zuiver langs in valler-doelman Erik Postma - Van Leeuwen was daarvoor geblesseerd uitgevallen - waardoor Alkmania op rozen zat: 1-0. "Een gouden wissel wordt het genoemd, maar De Groot - spits uit het derde - heeft het dit seizoen tegen MMO uit al eerder ge flikt. Via omwegen zijn we aan.de promotie gekomen. We hebben een vreselijk homogene ploeg, die het van hard werken en geluk moet hebben. Volgend jaar zien we wel weer hoe het in de vierde klasse zal gaan. Bang zijn we er niet voor om dat er sterke jeugd zit aan te ko- WIM VAN WANROOY

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15