Deze advertentie is eigenlijk voorpagina nieuws... Want morgen opent Total Night Slaapkomfort Benthuizen, een slaapspeciaalzaak die zijn weerga niet kent! Wie is Total Night Slaapkomfort Benthuizen? Total Night Slaapkomfort Benthuizen is een onderdeel van een bijna 90 jaar bestaand bedrijf dat zich in steeds grotere mate is gaan specialiseren in het totale slaapgebeuren. Een volle „zusteronderneming" van Europa Meubel en Classic Home Benthuizen, welke volledig zijn gespecialiseerd in respectievelijk het moderne en stijlmeubel woongebeuren in de meest brede zin. Dus gezamenlijk van alle meubelmarkten thuis! Wat vindt u bij Total Night Slaapkomfort Benthuizen? Bij Total Night Slaapkomfort Benthuizen vindt u vele bekende merken onder één dak dus geen getoer van hot naar her bijeengebracht in een sfeervolle ambiance, gemakkelijk te vergelijken, kompleet. Dat wil zeggen dat u bij Total Night Slaapkomfort Benthuizen ook de bijpassende tapijten en gordijnen, bad-, bed- en linnengoed, lampen- en slaapkamer-accessoires vindt. Waar vindt u Total Night Slaapkomfort Benthuizen? U vindt Total Night Slaapkomfort Benthuizen midden in het groene hart van Holland. In de Dorpsstraat, juist, in Benthuizen dus. Overigens, dat ritje naar onze za(a)k(en) is best de moeite waard, zoals u zult ervaren. Total Night Slaapkomfort Benthuizen biedt meer dan alleen maar mooie slaapkamermeubelen. Total Night Slaapkomfort Benthuizen biedt u trouwens heel wat meer dan mooie slaapkamers... Natuurlijk, onze slaapkamerkollektie met vele bekende merken is belangrijk, maar van een mooie slaapkamer en een slechte nachtrust bent u niet gediend. Daarom hebben wij een groot aantal test- kombinaties en testapparatuur opgesteld om u zo het beste advies te kunnen geven om ontspannen te slapen. Total Night Slaapkomfort Benthuizen heeft alles in eigen hand. Een team van louter vakmensen met verstand en liefde voor hun vak. Als u dit waardeert bent u bij Total Night Slaapkomfort Benthuizen aan het goede adres. Dorpsstraat 70-74 - Benthuizen - Telefoon 079 - 31 12 00 Nog meer nieuws en aktiviteiten in Benthuizen! Gelijktijdig met de opening van Total Night Slaapkomfort Benthuizen introduceert Classic Home Benthuizen de gloednieuwe kollektie La Primavera, een verrassend romantische stijl die zeker ook u zal aanspreken! In „Gelderland" zitten bij Europa Meubel Benthuizen... Europa Meubel Benthuizen viert de opening van Total Night Slaapkomfort mee door een grootse Gelderland zitmeubel show te houden waar u de nieuwste modellen kunt bezien en „bezitten". U ziet, het staat bol van de aktiviteiten in Benthuizens Meubelstraat, de Dorpsstraat! Kom eens gezellig op de koffie... Maakt u er eens een uitje van en kom gezellig op de koffie bij Total Night Slaapkomfort, Europa Meubel of Classic Home. Wij ontvangen u graag met een lekker kopje koffie, met iets erbij! Een leuke attentie voor iedere bezoeker... Meubelen kijken doe je niet alleen, daarvoor gaat het hele gezin mee. En omdat wij uw bezoek waarderen hebben wij voor iedere bezoeker een leuke attentie, als aandenken aan uw eerste bezoek aan Total Night Slaapkomfort Benthuizen. U bent van harte uitgenodigd! Dealer van o.m.: Moser, Loddenkemper, Auping, Aquadroom, Ideens, Beddinghouse, Jab, Kendix, Lattoflex, Dunloppilo, Pullman, Zevenslaper, Cinderella, Treco... Total Night Slaapkomfort, een onderdeel van Van Waay's speciaalzaken. Vrijdag koopavond 's Maandags gesloten Lid van de groep adviseurs voor beier slapen. g .r-y-m f"* c..- mm

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 8