DAG van die VERPLEGING Twijfel'je nog Verpleegkundige? voedings assistente Medi Interim Gevraagd: Uitzendkrachten met een gezonde instelling. DE OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE DE OPLEIDING TOT B-VERPLEEGKUNDIGE sancta maria Gezins-/Bejaardenhelpenden m/v i>Vü SVG 5VG de ankerplaats "SVG SVG Epilepsie? TWEE TANDARTSASSISTENTES APOTHEKERS ASSISTENT^) De beste papieren voor uw vakatures LEIDSCH m DAGBLAD ALPHENS MDAGBLAD Onze lezers, uw markt stichting dagverblijven geestelijk gehandicapten west zuid-holland vlietweg 12 postbus 49 2670 AA naaldwijk telefoon 01740- 20201* Voor het kinderdagverblijf "Zonnehof" te Alphen aan den Rijn, dat dagelijks bezocht wordt door 49 geestelijk gehandicapte kinderen, roept zij sollicitanten op voor de funktie van muziektherapeut m/v voor 6 uur per week (vakaturenummer 11908) Van de funktionaris wordt verwacht dat hij/zij in het bezit is van één van de diploma's of getuigschriften: - diploma creatief therapeut, specialisatie muziek, behaald aan het Instituut Middeloo; - akte Muziekonderwijs, conservatorium of muziek- pedagogische academie (niet richting orkestspel, solospel of solozang); - akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijs met specialisatie muziek of een gelijkwaardig gerichte beroepsopleiding. De Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten West Zuid-Holland is een regionale stichting die in het westen van Zuid-Holland 14 dagverblijven voor gehandi capten beheert. Salariëring afhankelijk van ervaring en leeftijd volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Volledige schriftelijke reakties met vermelding van vakature nummer, opleiding en motivatie, binnen 14 dagen te richten aan de direktie van de Stichting, postbus 49, 2670 AA Naaldwijk. Werken in de gezondheidszorg vraagt om een speciale mentaliteit. Bij Medi Interim noemen we dat een gezonde instelling. Daarmee bedoelen we: 100% inzet op Wij hebben direkt werk voor: Z-verpleegkundigen Voor zwakzinnigeninrichtingen en dagverblijven. A-verpleegkundigen Voor algemene ziekenhuizen Met aantekening. Het uitzendburo voor de gezondheidszorg Katwijk 01718 315 45. Zoetermeer 079 41 59 55. Door de fusie van het Ziekenhuis Rijnoord te Alphen aan den Rijn en het St. Elisabeth-zie- kenhuis te Leiderdorp is een ziekenhuisorgani satie ontstaan met circa 500 bedden, werkzaam op twee locaties. Voor de locatie Leiderdorp vragen wij voor de afdeling In terne Geneeskunde een •part-time 80%* De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag. 3 dagen van 08.00 uur-18.00 uur (2 uren middagpauze) en 2 dagen van 08.00 tot 12.00 uur. Éénmaal per 14 dagen weekenddienst. De taken zijn o.a.: - Het mede zorgdragen voor de verstrekking van c.q. het ronddelen van de maaltijden, de tussenverstrekkingen en dranken op de verpleegafdelingen; - het onderhouden van contacten met de centrale keuken, de voedingsadministratie en de diëtisten betreffende de aanvraag van voeding, mutaties, specifieke wensen, dië ten e.d.; - het beheren van de voorraad levensmiddelen en dranken op de verpleegafdelingen. De functie-eisen zijn: - Een middelbare schoolopleiding, aangevuld met het di ploma Verzorgingsassistente, Inas of een soortgelijke opleiding; - bij voorkeur praktische kennis van diëten; - ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Geboden wordt: - Een salaris dat is afgeleid van maximaal f 2.644,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring (FWG 20); - toepassing van de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door me vrouw E.G. Breekveldt, algemeen medewerker Civiele Dienst, telefoon 071-454377. Vac.nr.: 69/90. n de dag. Niet omdat het moet, maar omdat jij vindt dat mensen die aan jouw zorg zijn toevertrouwd daar recht op hebben. Ziekenverzorgenden Voor verpleeg- en bejaardenhuizen. Verpleeghulpen Met minimaal I jaar verpleegervaring. Ook voor andere funkties in de gezond heidszorg hebben wij volop werk. Dit kunstwerk genoemd "Euenwicht". onthuld in 1984 door de bewonersraad can Sancta Maria, roept verschillende vragen op. Het lijkt wel een tot materie geworden botsing van tegenstellingen te zijn. Of brengt het allerlei schijnbare tegenstellingen met elkaar in harmonie? Hoe het ook zij. wij willen het "evenwicht" zoeken en vinden tussen enerzijds zorgbehoefte en anderzijds zorgaanbod. Om dit te bereiken starten wij 2x per jaar op 1 maart en 1 september 2 verschillende inservice-opleidingen: De eerste opleiding duurt 2,5 jaar, inclu sief de zgn. voorbereidende periode. Hierna werk je op een zevental afde lingen waar je mee helpt om oudere mensen een zo goed mogelijke oude dag te bieden. De praktijk wordt onder broken door theorielessen op de cen trale school in Leiden. De opleiding voor heCstaatsdiploma B-verpleegkundige duurt 3 jaar en 4 maanden. Voor het ontwikkelen van een verpleeg kundige beroepshouding gericht op het veld van de psychiatrie is de integratie van theoretische kennis en praktische ervaring van groot belang. De opleiding omvat zowel beroepsvormende als per- soonsvormende elementen. Voor vragen of voor het maken van een afspraak om nader met ons kennis te maken, kun je de dienst Personeels zaken en organisatie bellen, vraag dan naar de heer F.D. Lauer. psychiatrisch ziekenhuis LEIDSE HOGESCHOOL VOOR BEROEPSONDERWIJS over het volgen van een h.b.o.-opleiding tot denk dan nog eens na over de leuke kanten van het beroep! je werkt met mensen je hebt afwisselend werk je kunt veel kanten op binnen de gezondheidszorg je bent zeker van een baan je hebt carrièremogelijkheden OVERTUIGD? Meld je aan bij de LEIDSE HOGESCHOOL De H.B.O.V. in Leiden (ruim 15 jaar ervaring) biedt je een goede opleiding met ruirjie stagemogelijk heden (in de verschillende velden van de gezond heidszorg én in het buitenland) in een echte studentenstad met al zijn faciliteiten. Wil je meer informatie over deze opleiding in voltijd, deeltijd of met vrijstellingen? Vraag de brochure aan en/of geef je op voor de informatie-avond op dinsdag 5 juni 19.00 uur. Leidse Hogeschool, Endegeesterwatering 2, 2333 CG Leiden telefoon 071-171121 stichting voor maatschappelijke dienstverlening Z^iksShree/c is werkzaam op het gebied van de thuiszorg. De afdelingen Gezins- en Bejaardenverzorging en Al gemeen Maatschappelijk Werk verzorgen vanuit hun specifieke deskundigheid de hulpverlening bij cliënten in de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Voorhout, Noordwijkerhout en De Zilk. De organisatie is zich aan het wijzigen om de cliënten hulp op maat te kunnen geven. Met name voor de afdeling Gezins- en Bejaardenverzorging betekent dat in de toekomst wijkteams de hulpverle ning gaan verzorgen. Om nu daarop in te spelen zoeken wij enthousiaste, gemotiveerde om samen die stap in de toekomst te realiseren. Werkzaamheden zijn vooral huishoudelijk van aard. Ook kunnen verzorgende en begeleidende ta ken daarbij horen. Werken in wijkteams is o.a. samenwerken met collega's. Het minimaal aantal contracturen is 9 uur per week. Zo kunt u, afhankelijk van de vacature, 12,15,20 of meer uren per week werken. Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken: 01718-30011. Wilt u solliciteren dan kunt u bij Personeelszaken om toezending van een sollicitatieformulier vra gen. Hef gezinsvervangend tehuis biedt woonruimte en begeleiding aan 25 geestelijk gehandicapte bewoners. Voorts wonen er 6 bewoners in de aan de "De Ankerplaats" verbonden dependance. De meeste bewoners zijn overdag werkzaam bij de Sociale Werkvoorziening of bezoeken een dagverblijf voor ouderen. Een gezinsvervangend tehuis voor geestelijk gehandicapten zoekt een nog niet volledig gediplomeerd groepsleider m/v (voor 40 uur per week) taken het groepsgewijs begeleiden van De opleidingseisen, arbeidsvoor de bewoners in hun aktiviteiten waarden en het salaris zijn conform van het dagelijkse leven; de CAO Dagverblijven en Tehuizen hef zo nodig, tijdens deze voor Gehandicapten, begeleiding, helpen van de bewoners bij hun dagelijkse Meer informatie wordt u gaarne verzorging (nygiëne); verstrekt door Stijni Habermehl, het dagelijks verrichten van de hoofd van het GVT, telefoon: schriftelijke rapportage m.b.t. de 071-210105. bewoners; samen met een kollega bent u Schriftelijke sollicitaties, uiterlijk belast met het mentorschap voor 10 dagen na verschijning van dit ca. 7 a 8 bewoners en verricht blad te richten aan ae afdeling PZ daartoe de volgende taken: van het Centraal Bureau, - het geven van individuele be- Rijnsburgerweg 140, 2333 AH geleiding aan de bewoners, Leiden, gericht op het verhogen van hun zelfstandigheid; "De Ankerplaats" wordt beheerd - het onderhouden van contact door de Stichting Voorzieningen met de familieleden c.q. con- Gehandicapten Noordelijk Zuid- tactpersonen van de be- Holland te Leiden, woners; Bij deze Stichting zijn in totaal - het beheren van de financiën 350 medewerklers werkzaam, van de bewoners; - het assisteren van de bewo ners bij de aanschaf van kleding; - het assisteren van de bewo ners bij het onderhouden van hun.kamer; het deelnemen aan de wekelijkse team- en werkbesprekingen. <^y stichting voorzieningen gehandicapten Zet jezelf niet buitenspel Nederland telt ruim 90.000 mensen met epilepsie. Is dat ook bij u deel van het leven? Praat mee. Word lid. INFORMATIE: (030) 66.00.64. Postbus 9840, 3506 GV Utrecht. EPILEPSIE VERENIGING NEDERLAND EPILEPSIE EN MAATSCHAPPIJ Gevraagd voor direct 10-20 uur per week, 25-35 uur per week Leeftijd 18-22 jaar, minimaal MAVO opleiding, ervaring niet noodzakelijk wel gewenst. Brieven Santhorst 7,2352 KB Leiderdorp. Zo spoedig mogelijk gevraagd DOKTERS-ASSISTENTE of VERPLEEGKUNDIGE A (met prikervaring) Voor chelatie-afdeling van de particuliere praktijk van dr. J.G. Defares te Leiden. Voorwaarde: leeftijd v.a. 40 jaar beschikbaarheid bij ziekte vakantie van vast personeel Geboden wordt: - zelfstandige funktie - moderne werkomgeving - I dag per week van 10.00 tot 16.00 uur Telefonische reakties tussen 15.00-17.00 uur: 071-172458. Gevraagd full-time of part-time gediplomeerd In onze geautomatiseerde apotheek werken wij met een jong enthousiast team. Door zwanger schap van een van de assistentes is een vacature ontstaan. Wij vragen pas afgestudeerden ook te solliciteren! Schriftelijke sollicitaties richten aan: Mevr. J. J. Vink-Stephan, Weteringlaan 1, 2377 XN Oude Wetering. Tel. informatie: 01713-19100.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 28