olie I4£tmsteeg DOCENT(E) FRANS tempo-team ACTIEVE CHAUFFEURS m/v lufrl KROON ■OM uitzendbureau Welke jonge HTS/MTS'er heeft genoeg ondernemingszin om leiding te geven aan een klein technisch servicebedrijf? DEBITEURENADMINISTRATEUR m/v PtPSDTt VERTEGENWOORDIGER VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser 't Hooft Scholengemeenschap voor VWO (Gymnasium en Atheneum), HAVO en MAVO Kagerstraat 1, 2334 CP Leiden, tel. 071-171661 met dependance te Leiderdorp Gevraagd m.i.v. 3 september 1990 ter vervanging wegens zwangerschap een 29 uur, le en 2e graads De vervanging zal waarschijnlijk nodig zijn tot aan de kerstvakantie. Het is ook mogelijk naar een deel van de betrekking te solliciteren. Sollicitaties gaarne z.s.m. aan de rector, Dr. P. de Koe KANTOOR Typist(e)/telefonist(e) m/v voor een middelgroot bedrijf in Leiden. Bekendheid met WordPerfect wordt gevraagd, maar is niet vereist. Bel of kom langs! Voor informatie: 071 - 14 41 46, jeroen de Bruin Leiden, Stationsplein 212 Boekhoudkundig medewerker m/v bij diverse internationale bedrijven in Leiden en omgeving. U bent in het bezit van een MEAO-/HAVO- diploma en hebt enige werkervaring op boekhoud kundig gebied. De banen zijn voor zeer lange tijd. Indien u zelfstandig kunt werken en een flexibele instelling hebt, kom dan zo snel mogelijk langs. Voor informatie: 071 -14 41 46, jeroen de Bruin Lelden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een bedrijf in Leiden. Wij zijn op zoek naar e< veelzijdige kandidaat. Is dit de baan die u zoekt, kom dan snel langs! Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats of jeroen de Bruin Leiden, Stationsplein 212 Administratief medewerkers m/v die voor langere tijd beschikbaar zijn. Wij hebben verschillende vacatures bij dynamische bedrijven. Kom langs, wij zijn op zoek naar u! Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats of jeroen de Bruin Leiden, Stationsplein 212 HORECA Kantine-medewerkers m/v die full-time of part-time aan de slag willen of op oproepbasis voor losse diensten. Kom snel langs. Wij hebben afwisselend werk voor u in bedrijfs restaurants in Leiden en omgeving. Leeftijd is niet van belang. Voor informatie: 071 - 12 64 44, Marlies Roest Leiden, Stationsplein 212 Zelfstandig werkend kok m/v voor een hotel/restaurant in Leiden. Ervaring is vereist. De baan is voor lange tijd. Voor informatie: 071 - 12 64 44, Marlies Roest Leiden, Stationsplein 212 Hoofd bediening m/v voor een restaurant in het centrum van Leiden. Wij zoeken een gemotiveerde kandidaat met leiding gevende capaciteiten. U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en geeft leiding aan 5 tot 6 medewerkers. U werkt 25 tot 32 uur per week tussen ongeveer 17.00 en 23.00 uur. Bent u rond de 25 jaar en in het bezit van een SVH-opleiding gastheer/gastvrouw, reageer dan snel. Voor informatie: 071 -12 64 44, Marlies Roest Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Medewerkers wasstraat m/v voor een pharmaceutisch bedrijf in Leiden. Wij zoeken medewerkers die er onder meer voor gaan zorgen dat flessen met een serum een hitte behandeling krijgen. Een interne training wordt verzorgd. Bent u een aan pakker neem dan snel contact met ons op. Deze baan is voor langere tijd. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Elektro-monteurs m/v voor een project in Waddinxveen. Wij zoeken kandidaten die willen werken gedurende de bouwvakantie. Voor informatie: 071 -12 64 43, Helen Roodzant Leiden, Stationsplein 212 Produktie-medewerkers m/v voor verschillende opdrachtgevers in de regio. Kom langs om te vragen naar uw mogelijkheden! Voor informatie: 071 -12 64 43, Mariëlle Posthuma Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor verschillende objecten in Leiden en omgeving. Wij hebben plaats voor kandidaten die full-time of part-time kantoren gaan schoonmaken. Voor informatie: 071 -12 64 43, Mariëlle Posthuma Leiden, Stationsplein 212 Een ding willen we direct recht zetten. Of u de technische school op H- of M-niveau heeft gedaan, maakt ons niet uit. Wat we wel belangrijk vinden is wat u na de technische school deed. Of u een handige prakticus bent geworden, die goed met mensen om kan gaan. En of u uw commerciële talen ten goed hebt ontwikkeld. Ons interes seert de manier waarop u gewerkt heeft De ondernemingszin die u daarbij toon de. Uw leidinggevende vermogen. Wam juist dat leidinggevende vermogen willen we ruimte geven. In de functie van be drijfsleidervan ons service-bedrijf. Tegen een salaris dat bij uw ervaring hoort. De naam van ons bedrijf is Tanktechniek. Als dochter van Schou ten Jongenbuiger BV, een van de grotere oliehandelaren in Nederland, verlenen wij service aan de tankstations van afne mers van het moederbedrijf (autobuson dernemingen, transportbedrijven etc). Klanten die we optimaal willen bedie nen, omdat hun bedrijfsvoering afhangt van ongestoorde olielevering. Daarnaast wordt door onze monteurs het wagenpark van SJ Olie onderhouden. Aan al die activiteiten hebben ze een flinke dagtaak, hetgeen door onze planners in goede banen wordt geleid. De huidige bedrijfsleider, een autoriteit op dit werkterrein gaat zich meer met milieu-activiteiten bezighou den. U zult er een hele kluif aan krijgen om hem te vervangen. Maar schuilt daar nou net niet de uitdaging? Om kort te gaan: Bent u een flexibele technicus, die overal wel een oplossing voor weet, klantvriendelijk, milieu- en kwaliteitsbewust en denkt u op collegiale wijze leiding te kunnen geven aan een team van hardwerkende mensen, neem dan snel contact met ons op. Bel met de heer L. D. Schouten, Direc teur, (01720) 32881, of schrijf direct een sollicitatiebrief aan "Iïnktechniek, Gnep- hoek 4, 2401 LP Alphen a/d Rijn. /chouten/jon9«nbur9« bv Kamsteeg Holding is de houdstermaatschappij die o.a. 7 garagebedrijven, een leasemaatschappij en een verhuurmaatschappij exploiteert in de Randstad. Daarnaast zijn er aktiviteiten op het gebied van verzekering en financiering. Voor onze hoofdadministratie zoeken wij een enthousiaste - De werkzaamheden voor deze functie bestaan uit: - Verwerken van fakturen en betalingen in een in hoge mate geautomatiseerde administratie Verzorgen van de betalingsherinneringen - Onderhouden van telefonische en schriftelijke contacten met cliënten en incassobureaus - Regelmatig bezoeken van de 7 vestigingen Voor deze belangrijke functie die veel ruimte laat voor het ontwikkelen van eigen initiatief verlangen wij: - HAVO/MEAO-niveau - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - Goede contactuele eigenschappen - Accuratesse - Commerciële affiniteit - Rijbewijs - Leeftijd vanaf 23 jaar Wij bieden u naast het salaris een boeiende functie binnen een dynamisch bedrijf. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Griffioen, hoofdadministrateur. Telefoon 01718-30801. Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan: Kamsteeg Holding B. V. t.a.v. mevr. H. Devilee, Postbus 8, 2340 AA Oegstgeest. Telefoon 071-173414. Aardappelverwerkende industrie en groothandel in horeca- benodigdheden met vestigingen in Purmeren^, Zwolle, Oss, Oosterwolde en Zoeterwoude zoekt voor haar vestiging in Zoeterwoude - Industrieweg 34B op korte termijn: met groot rijbewijs en chauffeursdiploma Leeftijd: bij voorkeur tussen 20 en 30 jaar Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerker die in staat is op representatieve wijze het bedrijf te vertegen woordigen. De werkzaamheden zullen bestaan uit het bevoor raden van onze klanten. Voor deze verantwoordelijke funktie in een groeiend bedrijf zoeken wij iemand die op prettige en vlotte wijze met onze klanten kan omgaan, een flexibele instelling heeften een goe de motivatie. Heeft u interesse, bel dan even voor een afspraak naar: BOOTS FRITES B.V. Industrieweg 34B, 2382 NW Zoeterwoude Tel.: 071-896300 (t.a.v. de heer M. Andeweg) Houtindustrie Mevo B.V. vraagt z.s.m.: Produktie-medewerker voor het bedienen van een boor- en dre velmachine, die zelfstandig kan werken binnen een klein team. Leeftijd: 30-50 jaar. Ervaring niet vereist. Technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan: Zijldijk 22 - 2352 AB Leiderdorp t.a.v. dhr. D. A. Blijleven - telf. 071-4J2841. Het PAROCHIEEL KOOR van de St. Bartholo- meusparochie te VOORHOUT zoekt op korte termijn een ORGANIST voor de begeleiding van koor- en samen zang, driemaal per maand. Enige ervaring met koorbegeleiding en/of diploma's alsmede affiniteit tot kerkmuziek strekken tot aanbeveling. Salariëring vol gens de richtlijnen van het bisdom. Inlichtingen: Piet Jasperse, telefoon 071-414208 (dirigent). Kroon-Oil B.V., gevestigd te Almelo, is een van de grootste producenten van hoogwaardige smeermiddelen en onderhoudsprodukten in Neder land. Het zeer brede Kroon-Oil assortiment wordt door een enthousiast com mercieel team in binnen- en buitenland geleverd aan de industrie - weg verkeer - landbouw etc. Wegens voortdurende groei van onze aktiviteiten zoeken wij als verster king van ons team: De funktie: Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het commerciële resultaat in het rayon West-Neder land. Gevraagd: - Een aktieve doorzetter, die op verschillende niveaus za ken kan doen. - Leeftijd ca. 30 jaar. - Technisch inzicht en een opleiding op MTS-niveau. - Aantoonbare ervaring in soortgelijke funktie. - Woonachtig in de randstad. Wij bieden: Een zeer afwisselende boeiende job, in een enthousiast en creatief commercieel en technisch team, bij een bedrijf waar u geen nummer bent en waar uw grote inzet en resul taat beloond zal worden. U geniet een grote mate van zelfstandigheid, een goed sala ris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende autoregeling. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, schrijft u dan een brief met C.V. en recente pasfoto naar Kroon-Oil B.V., postbus 149, 7600 AC ALMELO, ter attentie van de Direktie.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20