laderdorp De Koning vraagt: ERVAREN MAGAZIJNBEDIENDE m/v AANKOMEND MAGAZIJNBEDIENDE m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES e adverientie-atdeling RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Vakgroep Bestuurskunde van de Faculteit der Sociale Wetenschappen secretarieel medewerker (v/m) (minimaal 30 tot maximaal 38 uur p/w) vacaturenummer: 0-070/1158 Taak: Alle voorkomende secretaressewerkzaamheden zoals: - Het verzorgen van correspondentie; - het uittypen van manuscripten, publicaties, e.d.; - het verzorgen van het archief; - het assisteren op het student-secretariaat. Vereist: - HAVO-opleiding en typediploma; - zeer goede kennis van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (WP.5). Salaris maximaal 2755,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: Mw. A. Hazewinkel. tel. 071 -273483 of D. Kaphorst. tel. 071-273466. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 RB LEIDEN. medewerker voor het secretariaat (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-089/1158 Taak: Het verrichten van administratieve werkzaamheden voor het secretariaat van de sectie Beroepsopleiding tot huisarts: - Typewerkzaamheden m.b.v. een tekstverwerker; - postverzending; - archiefwerkzaamheden; - aannemen van de telefoon. Vereist: - Niveau MAVO/MEAO; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word Perfect 5.0 en Display Wright 4) strekt tot aanbeveling; - goede typevaardigheid; - accuratesse. Salaris maximaal 2826,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. C.A. Burik, tel. 071-275314. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Pre-klinisch laboratoria, afdeling personeelszaken, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503,2300 RA LEIDEN. Vakgroep Documentatiebureau voor Oosteuropees Recht, studiesecretariaat van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (13 uur per week), met de mogelijkheid de funktie tijdelijk uit te breiden met 6 uur voor werkzaamheden in de bibliotheek vacaturenummer: 0-094/1158 Taak: - Verzorgen van correspondentie en bijhouden van het archief; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - verrichten van beheersondersteunende werkzaamheden; - tekstverwerking; - bijhouden van onderwijsadministratie; - verstrekken van informatie aan studenten. Vereist: - Tenminste MAVO-einddiploma; - secretaresseopleiding of vergelijkbaar niveau; - ervaring met PC's (tekstverwerking en electronische gegevensbestanden) - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - in staat om in drukke werkatmosfeer geconcentreerd te werken; - bij voorkeur ervaring in vergelijkbare funktie; - kennis van een Slavische taal strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige aanstelling. De aanstelling (13 uur) geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Inlichtingen bij: Dr. J.H.L. Löwenhardt, tel. 071-277815 of Mw. drs. C.J. Stolker, tel. 071-277828. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Sector Onderwijsdienst van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid medewerker afdeling onderwijsadministratie (v/m) (30 uur per week) vacaturenummer: 0-098/1158 De voorkeur gaat uit naar iemand met belangstelling voor geautomatiseerde administratie, grote accura tesse en eigen initiatief. Door de struktuur op de afdeling zal zij/hij goed in teamverband moeten kunnen funktioneren. Taak: - Het bijhouden van het student registratiesysteem; - het verwerken van gegevens en aansturen van programmatuur via de terminal; - corresponderen in het Nederlands en moderne talen; - het verstrekken van informatie aan telefoon en balie. Vereist: - HAVO/MEAO-niveau; - ervaring met automatiseringsapparatuur; - goede contactuele egenschappen. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij een volledige aanstelling. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: A.J. Kallenberg, tel. 071-277860. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27. Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Het onderzoekinstituut Rijksherbarium/Hortus Botanicus, Beheerseenheid Biologische Weten schappen en Milieukunde van de Faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen kaschef (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-101/1158 Taak: - De aan te stellen functionaris geeft leiding aan enkele medewerkers en is verantwoordelijk voor de verzorging en het onderhoud van de colllecties in de kasten en de Oranjerie van de Hortus Botanicus; - het dragen van de verantwoordelijkheid voor de technische voorzieningen van het kassencomplex en de Oranjerie; - het meewerken aan een goede biologische bestrijding in de kassen en in voorkomende gevallen verantwoordelijk zijn voor de juiste en veilige chemische bestrijding in de kassen en de tuin; - het deelnemen aan het maandelijkse Hortusstafoverleg. Vereist: - Middelbare tuinbouwschool of vergelijkbare opleiding; - ruime ervaring als bloemist, in het bijzonder met tropische planten; - een redelijke kennis van de moderne talen; - aantoonbaar leidinggevende ervaring; - bereidheid om week-end-diensten te verrichten; - multi-inzetbaar zijn binnen de Hortus Botanicus. Salaris maximaal 3736,— bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. M.C.C. Teune, tel. 071-275144. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Beheerseenheid Biologische Wetenschappen en Milieukunde, Kaiserstraat 63. Postbus 9516, 2300 RA LEIDEN. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. vraagt op korte termijn CURSUS- en AKTIVITEITEN COÖRDINATOR (M/V) voor 25 uur per week Wij zijn op zoek naar iemand die stressbestendig en creatief van geest is en zelfstandig kan functioneren. Enige administratieve ervaring gewenst. Het gaat om afwisselende werkzaamheden. Leeftijd vanaf 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. Alex Nilberg, Oude Singel 56, 2312 RC Leiden. Typiste WordPerfect Voor een bedrijf in het centrum van Leiden zoeken wij met spoed een ervaren typiste die accuraat kan werken, een zeer goede beheersing van de Nederlandse taal heeft en die full time wil werken. Teksten typen en daarna voorzien van een lay-out zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Typiste telefoniste receptioniste Per direkt kunnen wij bij een bedrijf te Leiden een administratieve kracht plaatsen die behalve goed kan typen en overweg kan met een tekstverwerker ook de telefooncentrale kan bedienen en het leuk vindt om mensen te woord te staan en te ontvangen. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren, gezien de samenstelling van het team zoeken wij een kandidate tussen de 20 en 30 jaar. Boekhouder PD Een instelling te Katwijk zoekt met spoed een boekhouder PD voor de debiteuren- en crediteurenadministratie voor 32 uur per week. Deze baan zal langere tijd gaan duren en is verdeeld over 4 dagen. Secretariaats medewerkster Voor een bedrijf te Leiden zoeken wij met spoed een secratariaatsmedewerkster die behalve een zeer goede typevaardigheid ook een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal bezit. De baan zal minimaal tot 1 september 1990 gaan duren, er wordt hele dagen gewerkt. Gezien de hoge werkdruk zoeken we een kandidate met werkervaring, die stressbestendig is en die goed in teamverband kan werken. Systeem-analist/ programmeur Een bedrijf te Leiden zoekt per direkt een systeemanalist/programmeur voor 36 uur per week die in bezit is van een HAVO-diploma met wiskunde en de volgende AMBI modules; I1/I2/B1/HS1/HE/HB en de programmeertaal RPG3 beheerst. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143. De Vlamboog is een produktiebedrijf dat kwalitatief hoogwaardige lasgereedschappen levert en handelt in persoonlijke veiligheidsmaterialen, waarmee een zeer belangrijk marktaandeel verworven is. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een Het werk houdt o.a. in: het verzendklaarmaken van orders voor binnen- en buitenland en het behandelen van binnenkomende produkten. Voor deze funkties is een LTS of MAVO opleiding gewenst. Wilt u meer weten omtrent deze vakatures? Neem dan kontakt op met de heer W. Kruik, tel. 02503-33344. veiligheid verzekerd De Vlamboog B.V. Wijkermeerstraat 15 Postbus 298 2130 AG Hoofddorp. Burgemeester en wethouders van Leiderdorp nodigen belang- stellenden uit te solliciteren naar de functie van applicatiebeheerder tekstverwerking m/v De applicatiebeheerder tekstverwerking is verantwoordelijk voor het goed functioneren van het desbetreffende pakket. Hierbij kan een onderscheid worden gemaakt tussen het software- technisch beheer en het gebruikersbeheer. Daarnaast zal de functionaris de collega's op de afdeling tekst verwerking moeten vervangen bij afwezigheid en assisteren bij pieken (i.e. het verwerken van voorkomende type/correctie en revisie opdrachten). Ook het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van het bestuurssecretariaat (B en W agenda/besluitenlijst en raads werk) behoort tot de taak van de nieuwe medewerk(st)er. Functie-eisen: - bezit van het diploma MEAO-secretarieel met informatica; - typevaardigheid van 200 a.p.m. en redelijke foutscore: - taalvaardigheid; - ervaring met tekstverwerking in het algemeen en met de diverse pakketten in het bijzonder, zoals DW-36, DW-4 en WordPerfect. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f. 3.393,- bruto per maand (nivo 6). Informatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.P. van den Berg of de heer A.W. Plat, telefoonnummer: 071-899261. Sollicitatie U kunt uw sollicitatiebrief vóór 25 mei 1990 sturen aan het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. De gemeente Leiderdorp wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, staaf voor een gezonde groep van maatschappijen die alle aspecten van de bouwnijverheid innoverend heeft verenigd. Sterk in de bouw. Sterk in grond-, weg- en waterbouw. Kracht zit nu eenmaal in de combinatie. J.G. Nelis, Partners in projekten, samenwerken vanaf idee tot realisatie. J.G. Nelis Bouw bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, realiseert bouwprojekten in de industriële-, utiliteits- en woningbouwsector. In verband met de gestage groei van deze maatschappij zoeken wij een Hoofduitvoerder utiliteitsbouw (m/v) Hoofduitvoerder woningbouw (m/v) die ingezet zullen worden op grootschalige projekten, variërend van 10 tot 20 miljoen gulden, waarbij zij belast worden met de algehele leiding op de bouwplaats. Zij functioneren rechtstreeks onder verantwoordelijkheid van de bedrijfsleider. Gesteund door een kapabele staf in de uitvoering, werkvoorbereiding, administratie en materieelzaken, is hij/zij de bindende kracht bij de realisatie van de projekten. Hef werken in projekttearris is belangrijk voor deze functie. De gedachten gaan in ieder geval uit naar kandidaten met: HTS/MTS-bouwkunde; een leeftijd van 30-45 jaar; meerdere jaren ervaring in bovengenoemde functie; goede contactuele eigenschappen; doorzettingsvermogen en een goed organisatorisch inzicht; uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, te bereiken onder telefoonnummer 023-187100. Sollicitanten dienen zich schriftelijk te wenden tot: Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12