or moederdag itie voorgezet! 599.- 'Flierefluiter' Decheiver wil hogerop n rnUcifcirigfcifciri 59.' 55.- 139.- 1199.- CHAP SERVICE BETROUWBAAR "ÜU I VE NTl L PEC Zwolle is gered Elektrische tandenborstel laadapparaat en 89.- 4 opzet borsteltjes. BRRUR Black Decker oplaadbare mini-stof zuiger met wandhou- pa 95 der/laadapparaat PHILIPS ombi-magnetron ultiTech combi-magnetron met hete lucht, rote- hd draaiplateau, inhoud 24 liter, 650 Watt. Standen schakelaar, digitale her 99 minuten in 4 fasen. orphy Richard reis- [ijjsfzer met thermo- aat, 110/220 Volt. *flon zool, afneem- lar handvat, incl. etui 2995 leis-strijkijzer PHILIPS Philips lichtgewicht stoomstrijkijzer met 2 stoomstanden, be veiligd tegen over- M9m a M VCMiyu icycti uvei- verhitting. Stoomstrijkijzer RUriDIO •undig klokradio met FM/MG. gitale 24-uurs LED-aanduiding, Xf: peat-weksignaal en sluimertoets. 7.™ Philips ladyshave met af neembare scheerkop en spiraalsnoer. Incl. bescherm- kap en borsteltje I Espresso/koffie-combinatie 'Bauknecht espresso-/koffiezetappa- ïaat voorzien van aromakoffiefilter met lekstop. 8 koppen koffie, 4 kopjes espresso, AA mogelijkheid voor j W W capuccino www* (Baukneiht Tefal elektrische barbecue voor binnen en buiten. Geëmailleerd stalen romp met waterreservoir tegen rookontwikke ling, grillrooster met hitte bestendige handgrepen. BaByliss Hot Sticks. 20 verwarm de haarkrulrollers, netspannings- indicatielampje. 95 Bosch wasautomaat met 18 was- en speciaalprogramma's. Programma schakelaar, vrije temperatuurkeuze, spaartoets, keuzeschakelaar centrifuge 600/800t/min. Kapaciteit4,5kg,Jrom- mel en kuip roest vrij edelstaal. Wasautomaat auicu t,0 r\y11 ui 11 ZANUSSI BOSCH Zanussi tweedeurs koelkast met 4-ster- ren vriesgedeelte, inhoud 45 liter, invries- kapaciteit 3kg/24 uur. Koelgedeelte 195 liter, volautomatische ontdooiing, variabele indeling. Dubbeldeurs koelkast P LEIDEN: 5 Meiplein 1+16, telefoon 071-766667 ALPHEN A/D RIJN: Ridderhof 9, telefoon: 01720-21715 31 ISff Wilt u iets melden? Bel 071- 161424 (Wim van Duivenbode) zondag tussen 19.30 en 20.30 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Rolstoelatleet Michel Jonk man uit Oude Wetering werd ze vende in de halve marathon van Beesd Het zaalvoetbalteam van Altior heeft zich teruggetrokken uit de nacompetitie voor promo tie naar de hoofdklasse Bij de skeelerwedstrijd* in Nieuwveen behaalde Leidenaar Aad Berg een vijfde plaats in de veteranencate- gorie. Edward Hagen was de sterkste op het hoofdnummer De halve finales van de strijd om de districtsbeker (West II) wor den zaterdagavond om 18.00 uur gespeeld. De wedstrijden zijn: FC Den Haag 2 - Spartaan '20 en Rijs wijk tegen de winnaar van Noord- wijk - Verburch (vanavond) Hoornsche Veerhuys (mogelijk tegenstander van Bax) heeft zijn eerste wedstrijd in de kampioens- zaalvoetbalcompetitie met 8-0 van HG (Groningen) gewonnen De Sassenheimse wielrenner Frank van Veenendaal neemt deel aan de Vredeskoers. Vorig jaar werd hij winnaar van de laatste etappe Voetballer Leon Hoep (RCH) speelt volgend sei zoen in het shirt van FC Lisse (Za terdag) Snelwandelaar Dirk Maassen van den Brink en hoog springster Marian Runcianu zijn geslecteerd voor de veteranenin- terland Nederland - België - Frankrijk op 24 mei in Kerkrade De kampioensreceptie van de Leidse voetbalclub Docos is op 16 mei van 19.30 tot 21.00 uur Het team van Leiden is afgelopen zon dag in de universitaire sporthal Nederlands kampioen kyudo (Ja pans handboogschieten) gewor den «Na een onderbreking van een jaar is de Ronde van Roelo- farendsveen op donderdag 10 mei weer terug. Recreanten kunnen nog inschrijven. Aanvang 18.00 uur Het vrouwenelftal van VN A heeft na groot aantal grote neder lagen voor het eerst een wedstrijd met 2-1 gewonnen VNL-be- stuurslid Raymond Heijjer ver trekt voor lange tijd naar de Vere nigde Staten In het kader van het 60-jarig bestaan van VTL wordt op zondag 27 mei een grote viswedstrijd gehouden. Aanmel den bij H. Teunissen (071-122053) of bij voetbalclub VTL aan de Vliet Slechts 250 deelnemers komen in aanmerking voor een startbewijs van de kwart- triathlon van Leiden. Bel snel op: 071-258888 Korfbalclub De Da naïden is op zaterdag 19 mei met een promotiestand aanwezig op de Braderie in Leiden Zuid West en in de Stevenshof De Jim Frick-prijs is de eerste start mor genmiddag op Renbaan Duin- digt. Aanvang 14.30 uur Het contract van de Noordwijkse voetballer Klaas Vinhr, bij Wage- ningen, is met twee jaar verlengd Het WK cricket voor geassoci eerde lidstaten worden van 4 tot en met 24 juni in Den Haag ge houden Hen Smeele is gestopt als bestuurslid bij de Leidse korf balclub Zuiderkwartier Van avond in Leimuiden: Jong Kic kers-Jong Feyenoord De Ajax- spelers Aron Winter en Marciano Vink brengen woensdagmiddag om 13.30 uur een bezoek aan de Noord wij kerhoutse voetbalvere niging VVSB In de Leidse regio hebben de gemeenten Katwijk, Voorschoten, Wassenaar en Lisse geen korfbalclub Op zaterdag 12 mei zullen drie voetbalteams uit het Poolse Torun en het Russi sche Novosibirsk op het ZLC-ter- rein in Leiden deelnemen aan een voetbaltoernooi Op maandag 14 mei houdt Roodenburg een bui tengewone ledenvergadering. Aanstaande vrijdag is er om 18.30 een sponsorloop Als afsluiting van het voetbalseizoen organi seert de COVS in Leiderdorp een wedstrijd om de 'Super Ref Bij die zelfde COVS is penningmees ter Wim Akerboom opgevolgd door Karei Kadiks Zaterdag in het gehele land de Landelijke Fietsdag. In Leiden kan er tussen 9.00 en 13.00 uur gestart worden bij het clubhuis van Swift Bij zwemclub De Zijl/LGB heeft Ge rard Krol zijn bestuursfunctie neergelegd. Beb Meeuwisse is voorzitter geworden van de triathloncommissie bij die club De kersverse kampioen Rijns- burgse Boys heeft in Star Droog bloemen een nieuwe shirtspon sor Deze zomer viert de Leidse gymnastiekvereniging Victorie haar 45-jarig bestaan Haarlem doelman Edward Metgod komt op zaterdag 2 juni om 14.30 uur naar de jeugd van Lugdunum. Hij probeert daar zoveel mogelijk strafschoppen te stoppen Ex- wielrenner Rini Wagtmans wordt voorzitter van de Brabantse eer ste klasser Rood Wit uit St. Wili- brord Wim Suurbier wordt geen trainer van voetbalclub Hekelin gen. Suurbier heeft contacten met een Belgische club Nanno Benninga is de nieuwe voorzitter van LSVV '70. De studenten gaan ook het volgend seizoen gewoon meedraaien in de zaterdag-stan daardcompetitie Jeroen Piket won in Utrecht een snelschaak- toernooi. Zijn broer Marcel werd derde Op 17 en 18 mei zijn in de universitaire sporthal van Leiden de Nederlandse Studentenkam pioenschappen tafeltennis Jan Willem van Ede (FC Utrecht) is op vrijdag 26 mei present bij ROAC in Rijpwetering De kampioens receptie receptie van voetbalclub Randstad Sport is zaterdag 12 mei De competitie is voorbij, maar alle kaarten zijn nog niet geschud. Bij de zaterdagschutters ein digden Jacques Keij (ARC) en Rob Bink (Lei den) op een gedeelde eerste plaats met 18 doelpunten. In de rust van de finale om de LD- Cup op het terrein van Leiden, op 2 juni, zullen beide spelers vanaf de strafschopstip moeten uitmaken wie van beiden met de hoofdprijs van 150 gulden naar huis mag. De verliezer krijgt een bedrag van 100 gulden uitgekeerd. De zondagtak heeft maar eén winnaar: Ronald de Rijk van Kickers. Ook hi| kan rekenen op een bedrag van 150 gulden. Theo Aanhane (VVSB) en Steef Roodakkers (SVLV) kwamen nog dicht bij, maar moesten uiteindelijk genoe gen nemen mei ZATERDAG Jacques Keij (ARC) Rob Bmk (Leiden) Richard Trompert (Kagia) ReinGrooters(Oegstgeest) Leon Laros (Hazerswoudse Boys) Coen Warnau (Hazerswoudse Boys) Marcel van der Blom (RCL) Johan Jonker (Quick Boys) Peter Ruigrok (Noordwi|k) Piet van Duyn (Katwi|k) Mar< Ens (FC Lisse) Ron Palmg (Koudekerk) Gert Aandewiel (Quick Boys) ZONDAG Ronald de Rijk (Kickers) Theo Aanhane (VVSB) Steel Roodakkers (SVLV) Hans van Marwijk (Docos) Marcel Valk (UVS) Frans Bouckaert (FC Lisse) Pieter van Zoest (Alphense Boys) Nico van Rijn (Foreholte) Rob Reizevoort (Docos) Per Veilbrief (ROAC) Stan Uljee (Forehoite) Marcel van der Burg (Roodenburg) SPORTPRIJSVRAGEN Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs- 7 v naars, bruto 42.857,10, derde prijs: 192 winna; brulo 1 087,70, vierde pri|S" 6.293 winna; 33,10, vijfde prijs: Toto 18 Eerste prijs: 7 winr prijs: 176 winnaars naars, 20,70.. Toto-gelijk 18 Eerste prijs: geen winna naar, derde prijs: 12 win TOERNOOI IN CHIGAGO Derde plaats Polen - Costa Rica 2-0 (1-0) 10. Pisz 1-0, 89. Nowak 2-0. Finale: Atlas (Mex) - Colombia 0-0 n v. Atlas wint Toeschouwers: 8000. PLAYOFFS NBA Tweede ronde (best-of-seven): Chicago Bulls - Philadelphia 76-ers 96-85. Stand 1-0. New York Knicks - Celtics 121-114 (best-of-five 3- 2), Phoenix Suns - Utah Jazz 104-102 (3-2). PROFWEDSTRIJDEN IN ARNHEM Halfzwaar (8x3): Blanchard (Amsterdam) wint door opgeven in de zevende ronde van Cronin (Wales) zwaarveder (8x3): Tuur (Hoogvliet/VSt) wint door knock c e vierde ronde van Kamy (t ENSCHEDE (GPD) - De eerste divi sie begint vanavond aan de na-compe- titie nieuwe stijl met als inzet twee plaatsen in de eredivisie. Kampioen SVV is al verzekerd van promotie, de andere clubs die daarvoor in aanmer king komen, zijn Go Ahead Eagles, Heerenveen, NAC (ondergebracht in poule A), Wageningen, Heracles en Emmen (poule B) plus NEC, de num mer 16 van de eredivisie. De twee poulewinnaars spelen een finale, waar- van de winnaar rechtstreeks promoveert en de verliezer een herkansing krijgt tegen NEC. De reeks extra wedstrijden begint vanavond met Go Ahead Eagles - Heerenveen en Wageningen - Heracles. Een van de smaakmakers in de eerste divisie is Harry Decheiver, de nummer 10 van Go Ahead Eagles. Hij lonkt naar de eredivisie. Met of zonder de club uit Deventer. f Als kind klom hij op eerste kerstdag over de hekken van de Adelaarshorst om stiekem op het (-■ hoofdveld te gaan voetballen; als junior debu teerde Harry Decheiver in het eerste van Go Ahead Eagles. Hij was toen net zeventien. „Ik heb altijd schuin tegenover het stadion ge woond, was er dag en nacht en had altijd een sei zoenkaart". Hij is nu twintig en net afgezwaaid uit militaire dienst. Zijn afscheid van Go Ahead i Eagles lijkt een kwestie van tijd. „Ik heb echt een rood-geel hart, maar ik moet nu aan mezelf gaan denken". De zoon van een genaturaliseerde Fransman heeft het in de eerste divisie wel bekeken. Hij wil hogerop en denkt dat de tijd daar nu rijp voor is. „Als ik daar niet van overtuigd was, kan ik beter stoppen. Ik heb de wil om de top te ha len. Als je die niet hebt, lukt het nooit, denk ik". Een staartclub uit de eredivisie hoeft daarom niet bij hem aan te kloppen. „Het klinkt mis schien lullig als ik dat zeg, maar dat schiet niet op. Ik zoek een club met vastigheid, eentje die een goede naam heeft in de eredivisie". Eagles-trainer Henk ten Cate heeft in de voor bije weken geprobeerd hem tot andere gedach ten te brengen. Vergeefs. Het advies om nog een jaartje in Deventer te blijven en pas daarna op zoek te gaan naar een goede eredivisieclub siaat de middenvelder in de wind. „Ik ben nu twintig, döt lijkt me een mooie leeftijd om de overstap te maken. Elk jaar dat ik nu nog in de eerste divisie speel, sta ik stil". Zijn verbintenis met de De venter club loopt nog een jaar door, maar een clausule in het tweejarig contract biedt hem de mogelijkheid de Adelaarshorst nu al te verlaten. „Als Go Ahead niet promoveert, mag ik voor drie ton weg". Daar kan geen club zich een buil aan vallen. Vooraleerst wil Decheiver zich nog een paar- weken inspannen om met Go Ahead Eagles het maximale rendement uit de na-competitie te ha len. Of dat nu wel of niet in z'n voordeel is. Maar wel op een andere manier dan vorig seizoen, toen hij tegen NEC van het veld werd gestuurd. „De na-competitie is een ideale gelegenheid om je in de kijker te spelen. Ik heb me toen alleen te veel gefixeerd op het idee dat er misschien clubs voor mij op de tribune zouden zitten. Ik was zo bezeten van de gedachte om goed te spe len dat de druk om te presteren daardoor mis schien te groot is geweest. Die fout zal ik niet meer maken". 'Nu kan Decheiver in Deventer toch al bijna geen goed doen. Als een der weinigen moet hij het vooral hebben van zijn techniek en over zicht en minder van zijn fysieke kracht. Hij oogt soms wat dromerig en komt buiten het veld over als een fierefluiter. Fouten worden hem zwaarder aangerekend dan een ander. „Toch vraag ik ïhe wel eens af waarom een ander wel een fout'mag maken en ik niet. Misschien heeft dat te maken met het verwachtingspatroon. In de ogen van de mensen ben ik de speler, die een wedstrijd kan beslissen of voor de ommekeer kan zorgen. Gebeurt dat niet, dan ben ik de schuldige". „Het is lullig voor hem", grijpt Decheiver te rug in het verleden, „maar ik vergelijk het altijd maar met Michel Boerebach. Hij had- hier de zelfde problemen. Of dat typerend is voor De venter Misschien wel, ja. Dit is een arbeiders stad. Ze hebben hier jarenlang vechtvoetbal ge zien, knokken tegen degradatie. De mensen we ten bijna niet meer beter. Er wordt trouwens so wieso weinig geaccepteerd van spelers die naar openingen zoeken. Als je bovenin meedraait mag ik fouten maken, maar als het een keer wat minder loopt, staat mijn manier van voetballen meteen ter discussie. Maar daar wen je wel aan". DEN HAAG (GPD) - PEC Zwolle is uit de financiële problemen. De voetbalclub kan van de gemeente Zwolle een subsidie van 4 miljoen gulden tegemoet zien. De gemeen teraad ging gisteravond akkoord' met het reddingsplan van het Colle ge van B en W. Het is de derde keer in zes jaar dat de gemeente de eerste divisieclub moet bijspringen. Vorige maand kwam de aanvraag van het faillissement. Met name de grootscheepse verbouwing van het stadion en de aankoop van te dure spelers waren daar de oorzaak van. De raad verbond aan de reddingsac tie ondermeer de voorwaarde dat de naam PEC Zwolle wordt veranderd in FC Zwolle. Martin Snoeck en Gunder Bengtsson zijn al geruime tijd druk doende Feyenoord nieuw leven in te blazen en daarbij wordt op een paar centen niet gekeken, zo bleek al uit de transfer van de 'man van twee miljoen' Henk Fraser. Op kor te termijn hopen de verantwoorde lijke mensen op Zuid meer (onge twijfeld peperdure) aankopen te presenteren, maar de vraag rijst waar Feyenoord het geld vandaan denkt te halen om de miljoenen-in vesteringen te financieren. Sponsor HCS mag dan zo vrien delijk zijn kapitale bedragen voor te schieten, binnen niet al te lange tijd moet de betaalde tak van de Rotter damse club zichzelf weer kunnen bedruipen en dienen de geleende miljoenen worden teruggestort. Dat nu zal heel wat voeten in de aarde hebben. De sportclub Feyenoord, bezitter van 51 percent van de aan delen van het Stadion, heeft geen goed woörd over voor de wijze waarop de profs de financiële pro blemen willen aanpakken. De ama teurs lieten gisteravond na afloop van de buitengewone algemene le denvergadering bij monde van voorzitter Aad van der Laan weten dat onder geen beding een hypothe caire lening op het Stadion mag worden afgesloten en dat zij niet zullen accepteren dat het aandelen bezit van Feyenoord wordt ver kocht. Op die manier had Martin Snoeck, direkteur en secretaris- penningmeester van de Stichting Feyenoord, gehoopt voorlopig aan voldoende geld te komen. Snoeck, niet verantwoordelijk voor de gi gantische exploitatie-verliezen van de afgelopen jaren omdat hij pas sinds kort bewindvoerder in de Kuip is, wordt nu gedwongen ande re geldbronnen (maar welke?) aan te boren. Luis Suarez, de coach van het Spaanse nationale elftal, heeft giste ren de lijst bekend gemaakt met de 22 spelers, die naar het wereldkam pioenschap voetbal in Italië zullen afreizen. De lijst met 22 namen be vat geen echte verrassingen. Opval lend is wel de afwezigheid van Real- doelman Buyo, die hoopte als twee de man achter Zubizarreta naar Ita lië te kunnen gaan, Real-midden- velder Gordillo en een drietal spe lers van Barcelona: Milla, Eusebio en Beguiristain. De volledige lijst is: Zubizarreta, Roberto, Salinas en Bakero van Barcelona; Chendo, Sanchis, Mi chel, Hierro en Butragueno van Re- al Madrid; Martin Vasquez (nu Real Madrid, maar het volgende seizoen waarschijnlijk Torino); Villaroya (nu Zaragoza, maar volgende sei zoen Real Madrid); Gorriz (Real So- ciedad); Rafa Paz en Jimenez (Sevil- la); Ochotorena, Fernando en Qui- que Flores (Valencia); Manoio (Atle- tico de Madrid); Andrinua en Alcor- ta (Athletic de Bilbao); Pardeza (Za ragoza) en Ablanedo (Sporting Gijon). Het wegvallen van Gordillo was uiteindelijk de grooiste verrassing, omdat hij reeds twee keer eerder aan een wereldkampioenschap heeft deelgenomen. Verder leek Milla (Barcelona) tot voor kort zeker van uitverkiezing, maar omdat hij vanwege een conflict met zijn trai ner Johan Cruijff al een half jaar niet gespeeld heeft, besloot Suarez hem van de lijst te schrappen. Sua rez, diq onlangs zijn contract met de Spaanse voetbalbond tot 1994 ver lengde, had eerder aangekondigd geen spelers mee naar Italië te zul len nemen, die bij hun eigen club niet op een vaste plaats kunnen re kenen. i de Italiaanse clubs in de Europa Cup breken de voorbereiding van de nationale ploeg voor het WK op een andere manier op dan men dacht. Bij de start van de trainingsstage in Cover- ciano nabij Florence, werden de spelers van Juventus, de tegenstan der van de plaatselijke club Fioren- tina in de UEFA-Cupfinale, lastig gevallen door jeugdige fans. Schillaci moest zelfs door de poli tie worden bevrijd, nadat jongeren hem in zijn auto hadden ingesloten. - Sinds de eerste finale van afgelopen woensdag is er sprake van een kou de oorlog tussen beide Italiaanse clubs, die toch al nooit vriendschap pelijke banden onderhielden. Leidse jeugd verslaat Zeeland LEIDEN - Het Leidse elftal onder de zestien heeft gisteravond op het UVS-terrein met 2-0 van Zeeland gewonnen. De doelpunten werden gescoord door Wils van Oosten (Roodenburg) en Dick van der Hei den (UVS). Het was de laatste wedstrijd in het kader van het jeugdplan Neder land. Leiden eindigde op een derde plaats met 7 punten, achter Den Haag (10) en Rotterdam (9). BENSON &HEDGES INTERNATIONAL Eindstand: 1. Olazabal (Spa) 279 slagen (69 68 69 73), 2. Woosnam (Wal) 280 (69 69 69 73), 3. Sanger (BrD) 282 (72 72 68 70) WK VROUWEN IN SYDNEY Poule B: Nieuw-Zeeland - Verenigde Staten 6-1 (3-1), Nederland - Zuid-Korea 0-0, Spanje - Cana da 3-0 (0-0). Nederland 4-7 (9- 0) Span|e 4-4 (6-11) Zuid-Korea 4-5 (8- 1) Canada 4-3 (2- 5) Nw-Zeeland 4-4 (7- 5) VS 4-1 (3-13) 2.000.000 gulden, mannen, eerste ronde: Haar huis (Ned) - Mansdort (Isr) 6-0 6-3, Courier (VSt/10) - Gunnarsson (Zwe) 6-7 6-4 6-2, Cane (Ita) - Curren (VSt) 7-6 6-4, Prpic (Joe) - Perez- Roldan (Arg/14) 6-0 6-3, Filipini (Uru) - Volkov (Sov) 6-2 7-5, Leconte (Fra) - Witsken (VSt) 7-6 2- 6 6-2, Kühnen (BrD) - Champion (Fra) 6-7 6-2 6-4, Davm (Arg) - Bergslrom (Zwe) 7-5 6-2, Wohrmann (BrD) - Mancini (Arg/16) 6-0 6-2, Aguilera (Spa) - Ivanisevic (Joe) 6-4 6-1, Perez (Uru) - Svensson (Zwe) 6-3 3-6 7-6, Arias (VSt) - Jaite (Arg/9) 3-6 7- 5 6-3. ROME 1 000.000 gulden, vrouwen, eerste ronde Grossman (VSt) - Ter Riet (Ne'd) 6-4 6-2 DAVIS CUP Euro-Afrika-zone. groep 1tweede ronde: Ghana - Ierland 2-3, Roemenië - Groot-Britannië 2-3, Bel gië - Hongarije 4-1, Denemarken - Finland 2-3, Sovjetunie - Portugal 4-1 Europese zone. Groep 2, tweede ronde: Bulgarije - Griekenland 5-0, Turkije - Malta 3-2, Luxemburg - Polen 1-4, Monaco - Noorwegen 1-4. Aziatisch-Oceanische zone: Groep 1halve fina les: China - Indonesië 4-1Zuid-Korea RONDE VAN SPANJE Veertiende etappe van Santander naar Najera: 1 Grone (BrD) 207,5 km m 5.14.25, 2 Raab (DDR), 3 Calcalerra (Ha), 4 Scirea (lla), 5 Abreu (Por), 6. Iglesias (Spa), 7 Moreda (Spa), 8 Wi|n- ands (Ned), 9. Pastorelli (Ita), 10. Ruiz-Cabestany (Spa). Algemeen klassement: 1. Giovanetti 64 05 44, 2, Cadena (Col) 0.413. Fuerte (Spa) 1.58.4 Gas ton (Spa) 2.31, 5. Indurain 2.47, 6. Delgado (Spa) 2.51, 7. Parra (Col) 3.13, 8. Ruiz-Cabestany 3 16, 9, Pino (Spa) 3.39,10. Farfan (Col) 3.46,11 Ivan- ov (Sov) 3.47. 12. Rominger (Zwi) 3.48. 13 Julian Gorospe (Spa) 4.06,14. Cardenas (Col) 4.22, 15. Camargo (Col) 4.31. Nederlanders: 81. Suykerbuyk 53.00, 122. Van den Akker 1.26.58, 130. Jacobs 1.32.50. 140 Wijnands 1.41.16.141. Nijboer 1.42.08.142. Vos 1.42.45, 147. Hoonden 1.49.48. RONDE VAN DE l'AUDE Vierde etappe van Bram naar Bram: 1Van Moor- sel (Ned) 90 km in 2.22.39, 2. Marsal (Fra), 3 Lu cas (FraO 4. Chiappa (Ita), 5. Rossner (BrD). Algemeen klassement: 1Marsal 6.59 17. 2 Van Moorsel 0.01,3. Rossner 0.27. TRUMP TOUR Vi|fde etappe Richmond Charlottesville 234,4 km 1Reiss (VSt) 5.57,35,2. Kvalsvoll (Noo) z.t„ 3 Al- cala (Mex) z.t., 4. Verdonck (Bel) 0.13.5 Ekimov (Sov). Zesde efeppe! Charlottesville - Winchester 202.3 km' 1Poisson (Fra) 5 25 29. 2 McCormack (VSt) z I 3. Gogulski (VSl) 0.17, 4 ludwig (DDR) 5 01 5. Zanoli (Ned), 6 Phmney (VSl), 7. Lehnert (BrD), 8. Bishop (VSt), 9. McCarthy (VSt), 10. Vekemans (Bel) allen zelfde tijd als Ludwig.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19