SpoopTV Regilio Tuur steelt weer eens de show Engelsen krijgen snel uitsluitsel Schermster Pernette Osinga schrijft historie Tom de Jong mag naar NK DINSDAG 8 MEI 1990 PAGINA 17 Alex Blanchard kan niet overtuigen ARNHEM (ANP) - Het optreden van Regilio Tuur was voor de nog geen duizend toeschouwers het hoogtepunt van de avond. De in New York wonende zwaarveder uit Hoogvliet moest in Arnhem in zijn veertiende partij voor de eerste maal acht ronden boksen. Zo lang behoefde hij tegen Patrick Kamy echter niet in de ring te staan. De Oegandees ging in de vierde ron de op een rechtse directe zo zwaar neer dat scheidsrechter Karei Klij- noot na de eerste tel meteen het 'out' uitsprak. Het was de tweede maal in het snelle duel dat de arbiter moest tel- Na de overtuigende winst op Ka my behoeft Tuur niet zo lang te wachten op zijn vijftiende gevecht. Op 28 mei komt hij in Atlantic City weer in actie tegen de Amerikaan Louis Andino. Toen Alex Blanchard ruim elf jaar geleden als 21-jarige zijn de buut als prof maakte verklaarde hij len. De eerste keer al meteen na het slechts 'negen jaar als beroepsbok- de eerste ronde toen korte linkse hoek werd door een rechtse hoek op de kaak De Afrikaan schrok duidelijk van het geweld van' zijn tegenstander maar kroop bepaald niet in zijn schulp. De technisch superieure Tuur bleek door zijn grote snelheid iiic ±l> l bewegen echter nauwelijks te sterdammer raken. Iedere keer wanneer Kamy, .VP 5 Tuur na afloop vertelde dat crönin winnendaf omdatdë wëish- actief té willen zijn. Sedert die eerste partij op 8 januari 1979 tegen de Westduitser Klaus Hein, die in de tweede ronde knock out ging, zijn er ruim elf jaar voorbij. En Alex Blanchard bokst nog steeds. Gisteravond in de tropisch war- Rijnhal in Arnhem trad de Am- zijn 44ste profpartij. Hij sloot die tegen Denys Over deelname aan Europacup LONDEN (AFP) - Lennart Johnson wil tóch snel de Engelse clubs uitsluitsel geven of ze volgend seizoen al weer mogen deelnemen aan de Europese bekertoernooien. De nieuwe voorzitter 1 UEFA voert zaterdag in Londen van sport, Colin Moynihan. In zijn eerste rede als voorzitter van de Europese voetbalbond toonde de Zweed zich een voorstander van een spoedige terugkeer van de En gelse clubs. De rellen van het afge lopen weekeinde, toen in Bourne mouth supporters van Leeds Uni ted slaags raakten met de politie, deden zijn visie omslaan. 'Tot van daag geloofde ik in de mogelijkhe den mijn collega-bestuursleden te dagen overtuigen dat een snelle terugkeer van de Engelse clubs juist was. Nu vind ik dat we de zaak naar volgend jaar moeten verschuiven en eerst verleg met de Engelse minister Dat de UEFA zich over tweeën halve week al zal uitspreken over de kwestie, verraste de Engelse voet balbond volkomen. "Wij zijn er al tijd vanuit gegaan dat een eventuele beslissing zou afhangen van het ge drag van de Engelse supporters tij dens de eindronde van het WK voet bal in Italië. Pas tijdens de loting het volgende seizoen, die drie Regilio Tuur (rechts) slaat flink van zich aftegen Patrick Kamy. Veel te duchten had hij ni i iees. Kamy sloeg voornamelijk gaten in de lucht. van deze Oegan- het WK af moeten wachten", stelde de Zweed zondag. x videoband had 2 1 bij het begin vende hij he: boksen, aanviel sloeg hij letterlijk ründe"de'"strijd'süëktèTMet"z'tjn 1 de lucht. Het sloopte dui- overwinning op Cronin blijft Blan- delijk de krachten van de Afrikaan, chard die in de vierde ronde geen verweer tel De Amsterd meer had tegen de flitsende rechtse directe. Tuur beklaagde zich er na afloop p^ensgórdeb' f;dat hij vijf weken had moeten wachten voordat hij weer in de ring st^TvTOriopig"nög kon. "Op 31 maart bokste ik m At lantic City mijnTaatste partij tegen Alvaredo, die in de vierde ronde uit Cro'nin Blanchard wil de titel térug maar derde op de lijst van uitdagers van de Frans- Eric Nicoletta. Verlies tegen kansen op een titelgevecht aanmerkelijk stand te blijven, bezondigde zich druk maken kon hij r - voortdurend aan zijn gebruikelijke de zesde ronde begreep de Amster- de Europese ti- fout zijn opponent vast te grijpen. dammer dat er wat moest gebeuren. Na de spectaculaire openingsron- Hij bleef meer op afstand en had te- de gebeurde er vrijwel niets meer. gen het einde van de ronde succes. Blanchard bouwde wel aan een rui- Na een linkse hoek op de lever ging me voorsprong op punten maar in- Cronin wéér voor acht tellen heer. De Brit verkeerde zichtbaar in de het WK wordt gehouden, beslissing genomen wor den", aldus Glen Kirton die binnen de Engelse bond belast is met exter ne zaken. "Ik ben er echter zeker van dat minister Moynihan er zaterdag bij de UEFA op aandringt het titeltoer- nooi in Italië af te wachten, voordat de Engelse bond met een definitief I Gisteren zwakte Johnson die op- stelling al weer af. "De Engelse offi- uui|u iiici rai f cials hebben tot 12 mei de tijd hun 00rdeel komt Het feit dat de datum problemen én" was duidelijk blij standpunt duidelyk te maken of zij 24 mej als ZQdanjg al js vastgesteld toen de gong klonk. Na de minuut de ?fubs onderstreept, dat de UEFA zich laat rust gebaarde hij de partij op te ge- rugkeren. gun Jzal zeke leiden door negatieve gevoelens." rust gebaarde hij de partij op ven. Het was voor Blanchard Zijn 37 e overwinning bij vier onbesliste duels en drie nederlagen. meespelen bij onze volgende verga dering op 24 mei in Wenen, waar wi.' ons over de kwestie zullen buigen" de strijd werd gehaald. Daarna heb uvv PUI...- ik. alleen getraind en^wat zaken afge- verminderen: De Amsterdemmer was zich daarvan terdege bewust. Hij begon tegen de middengewicht- kampioen van Wales, die dat ge wicht niet méér op de schaal kan brengen en daarom een klasse ho ger in het halfzwaargewicht bokst, explosief. Voordat de Brit zich realiseerde dat de partij begonnen was, zat hij al op het canvas na een linkse opstoot op de kin. De acht tellen van scheidsrechter Adriaanse waren nauwelijks verklonken of de Am sterdamse arbiter kon opnieuw gaan tellen toen Cronin na een rechtse hoek duidelijk aangeslagen in de ring stond. Zoals zo dikwijls kon Blanchard het duel niet meteen afmaken. Hij liet zijn tegenstander alle gelegen heid tot herstel en Cronin maakte daar gretig gebruik van. Bovendien zal hij zich verbaasd hebben over het gemak waarmee hij de veel lan gere Blanchard het gevecht op hal ve afstand -kon opdringen. De oud- Europese kampioen, die voortdu rend uit zijn hoek van Rudi Koop- de aanwijzing kreeg op af- Roodenburg naar de KNVB voor uitspraak in zaak-Jansen LEIDEN - Roodenburg wil nog deze week een zaak aanspannen tegen Chiel Jansen bij de arbi tragecommissie van de KNVB. Een brief waarin deze stap wordt aangekondigd is inmid dels onderweg naar de Voor- burgse oefenmeester. Daarin staat onder meer dat Rooden burg de financiële consequen ties die voortvloeien uit de wei gering van Jansen zijn contract na te komen op hem wil verha len. 'Hét bestuur van de Leidse voetbalvereniging voelt zich ernstig gedupeerd nu de oefen- meester te kennen heeft gege ven als téchnisch-coördinator aan de slag te willen bij Wilhel mus. Begin dit jaar tekende hijl een contract dat hem voor de ko mende twee seizoenen aan de Kooiclub zou binden. Jansen gaf echter onlangs te kennen van deze overeenkomst af te wil len omdat hij zioh bij Wilhelmus in sportieve zin zou kunnen ver beteren. Roodenburg beoogt met de geplande juridische stappen niet de oefenmeester alsnog in te lijven, maar wil een principië le uitspraak van de KNVB. "Als we dit toelaten is het hek van de dam", liet voorzitter Marius Wunderink eerder weten. UTRECHT (GPD) - Een in de geschiedenis van het Neder landse schermen. De hoofdprijs van 33.000 gulden die de Utrecht se schermster Pernette Osinga af gelopen donderdag in het Hon gaarse Keszthely tijdens het Mas- ters-degentoernooi in de wacht sleepte was voor yriend en vijand een verrassing. Nog nooit heeft een Nederland se schermer of schermster een dergelijke prestatie geleverd. De 23-jarige rechtenstudente uit Utrecht versloeg in het toernooi, waar de beste acht schermsters van het vorig seizoen uitkwamen, zowel wereldkampioene Anja Straub als de numrner een van de wereldranglijst, Eva Ittner. Het zag er voor het Masters- toërnoqi niet goed uit voor de vijf- dejaars rechtenstudente, die be zig is met een scriptie over scha- de-aansprakelijkhied bij sporters. Ze had al een paar'weken last van een liesblessure waarvoor ze in Papendal werd behandeld. Aan sluitend op dié behandeling ver trok ze naar Hongarije. "Tijdens het zevenlanden-toernooi eind maart ging het perfect. Ik was in een supervorm. Ik versloeg de Italianen, Hongaren en Zwitsers. Daarna wei'd ik ziek, anderhalve week. Half april raakte ik gebles seerd aan m'n lies. Dank zij bege leider Johan van der Haar en arts Peter Vergouwen van de NSF ben ik op Papendal terechtgeko- Mijn blessure werd zeer in tensief behandeld. Het is een kwetsbare plaats, één uitval en het kan erin schieten. In Honga rije heb ik er ook last van gehad, maar ik heb me er niet door laten belemmeren. Tussen de wedstrij den door heb ik er ijs op gedaan". Vorige week woensdagochtend zat Osinga nog op Papendal, woensdagavond arriveerde ze met coach Kardolus van de gelijk namige schermvereniging uit Zoetermeer in Boedapest, waar na een nachtelijke busreis van 240 kilometer volgde. Om twee uur 's nachts kwam Osinga bij het hotel aan, een uurtje of twaalf later trof ze haar eerste tegenstandster, dè Francaise Sophie Moresse. Ge-, blesseerd of niet, Osinga wilde per se winnen. "Ik had mijn eigen vliegreis en die van mijn trainer betaald, dat was in totaal 1800 gul den. Ik was sowieso zeker van 3500 gulden voor de laatste plaats, maar als ik de eerste wedstrijd zou winnen kwam ik bij de eerste vier en verdiende ik in ieder geval 10.000 gulden". Osinga won van Moresse, met 5-4, 5-2. "Ik had op Papendal twee weken lang alleen maar aan die Francaise gedacht. Die partij was heel belangrijk". Eva Ittner, num mer een van de wereld, werd haar tegenstandster in de halve finale. Osinga: "Dit wordt de strijd der titanen, speelde het door mijn hoofd. De eerste partij speelde ik dom, ik viel te snel aan. Die ver loor ik met 5-3. In de tweede partij kwam ik met 4-2 achter, Ittner had nog een punt nodig voor de fi nale. Ik kwam sterk terug, ik leg de haar mijn wil op en op het nip pertje won ik met 5-4. In de laatste minuut van de derde partij maak te ik het beslissende punt en won met 5-3". De twee degenspecialistes wa ren tot het uiterste gegaan. Ittner was zo kapot van de wedstrijd te gen Osinga dat zij ook de laatste wedstrijd verloor. De Utrechtse, die het Hongaarse publiek op haar hand had, kwam ondanks de vermoeidheid ijzersterk voor de dag in de finale. Wereldkampioe ne van vorig jaar, de Zwitserse Anja Straub, had niets te vertel len: 5-0, 5-4. De historische hoofdprijs maakt een hoop goed voor Osin ga. "Het was een rot-seizoen, ik heb veel gesukkeld met blessu res. Alleen in Brazilië kwam ik op een wereldcupwedstrijd bij de laatste acht. Ik sta nu dertiende op de wereldranglijst.'Voor Ne derlandse begrippen goed, maar ik ben niet tevreden. Deze prijs is natuurlijk heel gaaf. Het geeft me hét 'gevoel dat ik niet voor niets tweeënhalf uur per dag train". MECHELEN (GPD) - Hij-verloor de afgelopen tijd nogal wat: eerst de kwartfinale van de Europa Cup tegen AC Milan, toen de titel van België, vervolgens de ene speler na de ande re: Rutjes aan Anderlecht, Erwin Koeman aan PSV, Bosman waarschijnlijk ook aan PSV, Hofkens aan het buitenland. Daarbij werd KV Mechelen-voorzitter John Cordier niet erg aangenaam verrast met een claim van Ruud Krol van 4,7 miljoen gulden. Gelijkspel voor Martin Centrum Afgelopen weekeinde stond daar de wat magere mededeling tegenover dat Fi van Hoof voor één seizoen heeft getekend als hoofdtrainer en dat René Eykelkamp drie seizoenen bij KV in de aanval komt lopen. John Cordier maakt echter een al lesbehalve slappe indruk. Alles valt 'ond in Oud—Beijerland met 3-3 uit te leggen, ook de niet-komst gelijkgespeeld tegen Frans Maas. Guus Hiddink, door Cordier wedstrijd in hét kader gens steevast Uus Giddink ge- Het van de promotiecompetitie twee plaatsen in de tweede divisie. Na een ruststand van 0-0, nam de thuisploeg een 3-0-vooxsprong. Martin Centrum vocht echter sterk terug doelpunten van doelman John Era des, Cees van Tongeren en ei gen doelpunt van Frans Maas. Martin Centrum heeft nu drie moeten worden. Dan krijg je punten uit twee wedstrijden, Frans Maas vijf uit drie. In dezelfde com petitie versloeg Ardon FC Kaw noemd Cordier: "Rutjes is hier vijf jaar aangeboden, dat vroeg hij geweest, tot volle tevredenheid. Het toen we wilden verlengen' is spijtig dat hij vertrekt. Maar dat wisten we, omdat Rutjes een clau- alsnog langszij door sule in z'n contracthad. Hij kon weg voor acht miljoen (450.000 gulden, red.). Ja, dat is erg weinig, maar zo gaat dat als contracten verlengd ëo'ltegëv.Maar^dê'w'i' moeten worden. Dan krijg je soms - - dat soort- clausules. Van Erwin Koeman was ook bekend wat hy- twee miljoen voor hém gehad. Je Cordier: "De reden van het ver moet dan uitrekenen wat het kost trek van De Mos was eenvoudig: op Koeman één'jaar langer hier te hou- Anderlecht kon hij meer verdienen, den. Bovendien hebben we Bruno Er zijn geen vier anderen redenen. Versavel voor zijn positie". Bosman is hetzelfde verhaal., Cordier: "We hebben hard moe-I ten knokken om John te krijgen en hij heeft twee goeie jaren gehad bij ons. Hij moest 85 miljoen francs kosten. Van buitenlandse clubs Als Aad de Mos me eerlijk had kreeg hij een miljoen gulden netto teld,. dat hij op Anderlecht clausule? Cordier: "Dat was geen clausule, hadden afspraken door te gaan. ook volgend jaar had moeten kosten als En Hofkens? Cordier: "De Wim wil zelf weg. Hij is ook einde contract en ik kan, hem niet tegenhouden. Hij ligt ook niet overhoop met KV, maar met WÊ heeft geen clausule en hij is nog niet weg". (Volgens Hofkens vraagt KV hem, bijr had kunnen verdienen, had er gepraat kunnen worden. Nu was hij ineens verdwenen". De Mos gingKrol kwarh. Cordier: "Iedereen maakt fouten. Men is het hele jaar bezig geweest om onze ploeg te destabiliseren en we hebben geen trainer gehad die dat de kop indrukte". Wat zijn met 6-0. Ardon heeft nu de: Volle hij einde contract w buit,uit twee wedstrijden. gulden. Wehebben ïiljoen ngeveer miljoen gulden. Hofkens: "Dat Krol heeft geëist'. bedragen du KV. dreigt nu in nanteld te worden. Cordier: "Dat gebeurt niet. Cordier: "Op papier staat het be drag van 85 miljoen- francs. Dat spoort me aan ogenblikkelijk ook trainer te worden, hahaha. Dat be drag is verdeeld in'verschillende be- LEIDEN - Na Erik Stroombergen heeft gisteren heeft Tom dé' Jong uit Roglo- in de Ronde v< farendsveen zich als tweede regio- wielrenner geplaatst voor de Neder landse kampioenschappen eind juni in Meerssen worden ge houden. De Jong dankt die verkie zing aan éeh* uitstekende derde veertiende etappe Spanje gewonnen. uit de Stuttgart-ploeg Hennie Kuiper bleef Raab er elke Calcaterra net voor. Gröne deed over de rit van 207 ki lometer tussen Santander en Najer 14 minuten en 13 seconden. Preud'homme en Clijsters hebben dragen, smartegeld; gemiste pre- meerderjarige contracten, Versavel heeft voor vijf jaar gete kend, we hopen dat Emmers blijft, voorin hebben we Wilmots. De nieuwe kampioen van België is ook niet het elftal met de elf beste spe lers. Het Ik heb dus vastgesteld dat t mens verschillende., schades kan hebben. Maar 85 miljoen? Dat is meer dan 50 procent van ons perso neelsbudget! Erifin, wij hebben tien miljoen aangeboden, keurig vol de samenbunde- gens de regels van de Belgische wet. Iets r r zelfs" plaats in de Limburgse klassieker Het betekende het eerste Westduit- 'Om den Banken'. Casper Meer (16) en Eric Bos (20) maakten het Swift/CaSba-succes compleet. De Leidse club werd tweede in het ploegenklassement. In de Internationale Avondzes- daagse, die gisteravond in Loosdui nen van start ging, kon de Swift- ploeg geen potten breken. Vooral de Zwitserse renners zorgden er voor dat de 80 kilometer ruim bene den de twee uur werd afgelegd. Ro nald van Duui-en won de eerste rit voor de Zwitser René Stussi. Rem- co van Gils (Swift/Casba) die enkele ronden voor Jiet peloton uitreed, werd in de laatste ronde door het ja gende peloton opgeslokt. Cees Ver- nooy uit Leimuiden kwam in. de eindsprint tot een 17de plaats. De Westduitser Bernd Gröne li de geschiedenis Vuelta. De gele trui blijft in handen van de Italiaan Marco Giovanetti. Albert Stofberg heeft zijn advo- caat mr. Castelijns uit Alkmaar op- kocht Dat dracht gegeven wielrenner René Beuker voor de rechter te dagen. De trainer van de inmiddels opgeheven Orbea-ploeg, waarvan Beuker ook deel uitmaakte, voelt zich gegriefd door uitlatingen van Beuker in on der meer Wieier Revue. De 25-jarige ex-prof, die inmid dels als amateur rijdt, beschuldigt Stofberg er van startgelden van Ne derlandse wedstrijden te hebben in-| gepikt. Die bedragen van tien ren ners werden op de bankrekening van Stofberg gestort. Beuker ge- looft niet dat Stofberg die premies H voor dé ploeg heeft gebruikt. sooil ling van techniek en samenspel, Piet den Boer is vaak verguisd, t heeft ook nooit voor de Nederland- Langs de andere kant eisen jullie se ploeg gespeeld, maar ik zeg u dat ecliter twaalf miljoen van Krol. we het verlies van Den Boer zwaar Cordier: Vanwege het onnodig hebben aangevoeld. We hebben nu ophouden van de gang van zaken, Eykelkamp voor 1,6 miljoen ge- ja. Maar dat w: goeie zaak, al is Ey- heeft de advocaat keikamp geen Bosman". "Het zou heel onverstandig zyn om al voor de eindronde van het we reldkampioenschap voetbal tot een beslissing te komen over de toela ting van de Engelse clubs tot de Eu ropese bekertoernooien" verklaar de Colin Moynihan, de Engelse mi nister van sport gisteren. "Zo lang Wij geen definitief in zicht hebben in het gedrag van de hooligans is het onverstandig en voorbarig om de Engelse clubs toe te staan om Europa in te trekken. Een dergelijke beslissing krijgt bo vendien nooit de steun van de Erf- gelse regering." Hij reageerde daarrpee op uit spraken van Lennart Johansson, de voorzitter van de UEFA, die aan stuurde op een snelle uitspraak over het wel of niet toelaten van de Engelse clubs. Naar zijn mening moet de UEFA tijdens haar verga dering van 24 mei tot een definitief standpunt komen. De commissaris van de politie in Bournemouth, die zaterdag tè maken kreeg met relschoppendé hooligans rond het duel Bourne-- mouth - Leeds United, wil dat dé politie inspraak krijgt bij de samen-- stelling van het competitieprogramr Volgens Brian Weight heeft de Engelse voetbalbond het verzoek de wedstrijd op een andere dag te spelen naast zich neergelegd. Hij wijst daarbij op het feit dat véél mensen een lang weekeinde voor,dé boeg hadden omdat maandag een feestdag in Groot Brittanië was', waardoor een groot aantal suppoiy ters naar Bournemouth kon trék ken. Weight heeft al contact opgeno'- i met zijn collega's. Gezamenlijk willen zij de minister van binnen landse zaken toestemming vragert in de toekomst invloed op het pro gramma te kunnen uitoefenen. De politie van Bournemouth arr resteerde in het weekeinde 120 op roerkraaiers van Leeds United toen 2.000 fans rellen schopten. RCL tegen UVS voor LD-Cup LEIDEN - RCL treedt vanavond aan tegen UVS voor de kwartfinale van de LD-Cup. Het duel op sporJS- park De Bloemerd in Leiderdorp begint om 19.00 uur. Een uur latei- speelt Alphense Boys, eveneens voor de kwartfinale, tegen Stomp- wijkse Boys. Op het LFC-terrein heeft van avond dè finale plaats van de veer tigste editie va« het Zilveren Molen- toernooi. De kersverse zaterdag kampioen Rijnsburgse Boys neemt het in deze eindstrijd op tegen Kat wijk. De wedstrijd begint om 20.00 Noordwijk ten slotte komt ook vanavond- in actie. De ploeg van John Eelman speelt in de kwartfi nale voor de beker tegen Verburch. derdaad, dan zouden we nog twee I miljoen van Krol krijgen, maar dat U bent nu acht jaar voorzitter- if natuurlijk niet serieus. Laat ons /geldschieter van KV Mechelen. Is de wijsheid van de rechtbank af liet nog leuk of hebt u de leukste tijd vachten" gehad? Cordier: "Als er een aanleiding was om te stoppen, is dat nu niet, maar was die aanleiding er vorig jaar veel meer. Toen Aad de Mos vertrok. Maar ik ga me door één gedeprimeerd raken la- Wa vc. ,/°Jn Bosman (hier juichend in Oranje) is één van de topspelers die KV niet mijn idee, dat Mechelen waarschijnlijk de rug toekeert. Voorzitter Cordier weigert echter -- - over een ontmanteling van zijn club te spreken. (archieffoto) hebben nu een budget van zo'n zes- Italië. Van Hoof vertelde me dat tien miljoen gulden. Iets meer is Hiddink wel interesse zou kunnen nog mogelijk, maar veel meer dan hebben in KV. Maar ik had net ge- achttien miljoen gaat hier niet. Het hoord dat Hiddink zijn contract bij nieuwe stadion is van de baan, maar PSy met twee jaar had verlengd. Ik .Uitfeg,ing- AkV'nd hetnQgaIT heb toen gezegd: als Hiddink inte- "~!eeft, moet hij maar bellen. I KV streven volgend seizoen? Cordier: "Hetzelfde. Ik wil een topclub, een Europese topclub zelfs, maar niet met het budget van AC Milan. We zijn hier begonnen met één bankzittef van de nationale ploeg. Lei Clijsters. Nu hebben we een veld vol internationalen. Kijk, ik wit' ge'en zelfmoord plegen. We tijd fantastisch, ook r nieuwe ploeg moeten bouwen. Mis- Later hoi schien is die uitdaging nog groter". Courant v Met Fi van Hoof aan het roer en dink nog niet Guus Hiddink. heb toen Cordier: "Vorig jaar wai-en we Hiddink rond met Hiddink, toen hield PSV Hoof wa hem aan het contract. Eind februari man. Miu sprak Van Hoof hem bij Nederland- beid". manager Paul i Bob Maaskant dat Hid- teeds interesse had, ik ceer gezegd: dan moet aar bellen. Want Fi van inmiddels onze eerste Hiddink heeft nooit ge- DINSDAG 17.00-17.30 Sportnet: Paardenraces. 17.30-18.30 Sportnet: Rallycross. 18.30-19.00 Sportnet: Sport en France. 19.00-20.30 Sportnet: Franse rugby com petitie. 20.00-22.00 Super: Ultra Sport: met o.a. surfen. 20.25-21.04 Ned 3: Sport Studio. 20.30-22.30 Sportnet: Laatste program ma info en Amerikaans honkbal. 21.00-22.00 TV 5: Sport. 22.10-22.30 Did 2: Tennis: Open Duitse kampioenschappen. 22.15-00.15 Super: Ultra Sport. 22.30-23.30 Sportnet: Rallycross. 23.15-23.40 Ned 3 Studio Sport extra: na- competitie betaald voetbal. 23,30-00.00 Sportnet: Wielrennen: Tour de Trump 5. 00.00-02.00 Sportnet: NHL ijshockey. WOENSDAG 08.00-10.00 Sportnet: Motorraces. 10.00-11.30 Sportnet: Rugby league. 11.30-12.30 Sportnet: Rallycross:. 12.25-17.00 Did 2: Tennis: Open Duitse kampioenschappen. 12.30-13.00 Spórtnet: Wielrennen: Tour de Trump 5. 13.00-13.15 Sportnet: Spain Spain Sport. 13.15-15.15 Sportnet: NHL ijshockey. 15,15-17.15 Sportnet: French Rugby Lea gue.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17