Hoe ver kunnen we gaan met een aanbieding? 1 J GIR025 ZEIST. Miele maakt de mooiste en de beste keukens 'n Honda gaat z'n eigen weg. Moederdag /DO/STA Daarvan overtuigen wij u graag. Miele maakt erg mooie en zeer goede keukens. Met de perfektie en duurzaamheid die u van Miele mag verwachten. De hoge kwaliteit vindt u veelvuldig terug in elk van de tientallen Miele keukenprogramma's, in de meer dan 200 oogstrelende designs, in de doordachte details en in de fantastische afwerking. Naar onze mening maakt Miele de mooiste en de beste keukens. Het zal ons niet moeilijk vallen ook u daarvan Ie overtuigen. Want met Miele kunnen we van uw keuken een eenheid maken, passend bij uw smaak, voorkeur en stijl. Daarin zullen we u graag vrijblijvend adviseren en uw keuken samen met u, slap voor slap laten 'ontstaan'. Tot in de details. Want bij Miele levensduur en Miele komfort hoort een doordacht, vakkundig opgesteld tolaalkoncept. Ook daarom onze voorkeur voor Miele. En waarschijnlijk, binnenkort, ook voor u. Na 'n vrijblijvend informatiebezoek. i.Mi:U:M Miele-Keuken-Centrum Ruud Philipsen. Denneweg/hoek Hooistraat 2, tel. 070-3646154. er is geen betere Miele-Keuken-Centrum "Leiden". Korevaarstraat 11tel. 071 -149859. Wat kunt u het beste gebruiken als u een nieuwe auto koopt? Benzine natuurlijk. Vandaar dat iedereen die een Honda Civic 1.5i koopt, nu ook gratis kan tanken. En wel voor f 250,-". Een bedrag waar u met een nieuwe Civic heel ver mee komt. Omdat hij niet alleen snel is, maar ook nog bijzonder zuinig. Dankzij zijn zeer geavan ceerde motor en aërodyna mische neus. Waar vele Honda-technie- ken in terug te vinden zijn. Zoals double wishbone-wiel- ophanging en de 16-kleppen motor met PGM-FI Dual Point benzine-injektiesysteem. Dus als u met uw gloed nieuwe Honda Civic 1.5i - of dat nu de 3-deurs, de Sedan of de Shutde is - bijvoorbeeld naar Rome op vakantie wilt, dan betaalt Honda eigenlijk de ben zine van de heenweg. En omdat u die benzine niet in één keer kunt meenemen, krijgt u van Honda ook nog eens een gratis Eurocard. Daar is al f 250,- op gestort, zodat u er met alle gemak overal mee kunt tanken. Dus ook langs de Italiaanse Autostrada, de Franse Autoroute of de Duitse Autobahn. De Eurocard blijft één jaar geldig, waardoor u er niet alleen op vakantie plezier van heeft. En dat laatste geldt natuurlijk ook voor uw Civic 1.5L ge/heente IIKE/lllDE PUBLICATIE De burgemeester van Alkemade maakt ingevol ge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 23 april 1990 heeft ver klaard, dat een wijziging van het bestem mingsplan wordt voorbereid voor de percelen die op de bij het besluit behorende kaarten groen zijn omlijnd. Het betreft hier: a. een perceel gelegen ter plaatse van Akkerslootpolder 4 en 5 te Oud Ade; b. een perceel gelegen aan de Julianalaan 29 te Kaag. Het besluit, dat in werking treedt met ingang van 4 mei 1990, alsmede de daarbij behorende kaarten liggen ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, tijdens werkdagen tussen 9.00 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage. De burgemeester voornoemd, A.H. Meerburq. Steunt u alstublieft het Wereld Natuur Fonds. Voordat het te laat is... Hillegom. Automobielbedrijf H. Koot, Meerlaan 108,02520-15685. Leiderdorp. Autobedrijf van Haasteren Leiderdorp B.V., Touwbaan 18,071-895000. óók voor een blik over onze grenzen [BOSCH WFK5010 Koel/vrieskombinatie Dubbeldeurs kastmodel, netto inhoud koelgedeelte 204 Itr, 4 sterren-vrieskast 60 Itr, met 2 aaneensluitende laden Audio midi-set Tuner, versterker, dubbel kasettedeck, platenspeler, cd-spelerj boxen, 2 x 45W en afstandsbediening mdovmdenmnd Voor nieuvie huurders .J mi» nl blauw Skala verhuurt uitsluitend modellen van de bekendste merken Omruilen voor een nog nieuwere tv of videorecorder is mogelijk Onbeperkte service en gorantie, geen voorrij- of reparatiekosten Gratis thuisbezorgd en geïnstalleerd Veeleisende mensen huren bij Skala LEIDEN HAARLEMMERSTRAAT 168, 071-131141 VOORBURG KON. JUIIANAPLEIN 14, 070-3694181 Wasautomaat Voorlader, met aqua-bespaar- systeem, interval-centrifugeren met 800 of 1000 omwentelingen per minuut, kapaciteit 5 kg wasgoed 1'Wiiïimn Luchtkondensatie-wasdroger Droger zonder vochtige luchtafvoer, programma's kapaciteit 5 geluidsarm GRATIS** Als u bovenstaande twee apparaten bij Skala huurt krijgt u gratis een tussenstuk en een Bosch koffiezet apparaat TKA1910. Slimline, HQ, VHS-systeem, 48 voorkeurzenders, 4 programma's 31 dagen vooruit te programmeren, kompleet met afstandsbediening Kleurentelevisie 63 cm flat square beeldbuis, stereo, afstandsbediening, S-video- aansluiting

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 10