Gevarieerde job als Account Executive voor ambitieuze grafische MTS'er AbFin ARBEIDSVOORWAARDEN sancta maria je komt (straks) van school en... accpuntantskantoor j. van wezel b.v MEDEWERKSTER KRAANMACHINISTEN VAN MARWIJK KRAANVERHUUR JOBFINDERS Westeinde Ziekenhuis KREDIETADMINISTRATEUR M/V Intermedia bv en Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv vormen samen het facilitair bedrijf van de divisie Informatieve Uitgeverijen. Samsom-Sijthoff ontplooit haar activiteiten op het terrein van pre press, drukken, afwerken en ver- zendklaar maken. Er worden tijdschriften vervaar digd. waaronder bekende titels als Binnenlands Bestuur, Kantoor Efficiency en het NGL-Weekblad. Maar ook losbladige uitgaven, boeken, reclamedrukwerk en for mulieren. Samsom-Sijthoff werkt uiteraard met de meest moderne produktiemiddelen. Intermedia verricht een grote ver scheidenheid aan ondersteunende diensten voor werkmaatschappij en van de divisie. Bij Samsom- Sijthoff en Intermedia werken circa 450 mensen. voor de afdeling Verkoop. Uw taken In deze gevarieerde job vervult u een spilfunctie tussen enerzijds onze klanten en anderzijds ons grafisch bedrijf. Als vaste contact persoon vertaalt u wensen van onze klanten in technische aanwij zingen en bruikbare werkinstruc ties voor het grafisch bedrijf. Vanuit uw technische en commer ciële achtergrond adviseert u de klanten. Orderbegeleiding, vooral toegespitst op vakbladen, en de zorg voor een perfecte uitvoering zijn eveneens belangrijke onder delen van uw takenpakket. Wat vragen wij van u? Voor de zeer gevarieerde en zelf standige functie denken wij aan een slagvaardige man of vrouw met óf een opleiding grafische MTS óf een door ervaring verkre gen gelijkwaardig niveau. Communicatieve vaardigheden zijn belangrijk evenals een flexibe le opstelling en het vermogen ook onder druk goede prestaties te leveren. U bent voorts accuraat en gewend met verantwoordelijkheid om te gaan. Een aanbod met toekomst Onze toekomstplannen bieden u ruime mogelijkheden. Wij garan deren u een goed salaris, bijpas sende secundaire voorzieningen en uitgebreide faciliteiten voor verdere opleiding en training. Dat alles in een omgeving die de moeite waard is: Alphen aan den Rijn, een groenrijke gemeente in de randstad, met kwaliteit in wonen, winkelen, recreatie en educatie. Uw reactie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv/lntermedia bv, Postbus 111, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Graag ter attentie van de heer J.P. de Neijs van de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (01720) 6 61 46. Samsom-Sijthoff/Intermedia Samsom-Sijthoff en Intermedia maken deel uit van Wolters Kluwer nv De patiëntenzorg heeft uiteraard onze optimale aandacht. Daarom besteden wij grote zorg aan de opleidingen. Opleidingen waar theorie en praktijk hand in hand gaan, zodat mensen goed voor bereid in de verpleging kunnen gaan werken. WERKEN MET MENSEN, VOOR MENSEN. VERANTWOORDELIJK WERK EN ZELFSTANDIG WERK. Voor de opleiding die start in september 1990 hebben wij plaats voor: leerling-ziekenverzorgenden. Wanneer je deze opleiding wilt gaan volgen, moet je in ieder geval bijna 17 jaar zijn en een LBO-diploma met 2 vakken op C-niveau, een INTAS-, MAVO of ander gelijkwaardig diploma hebben. Wanneer je dat wilt, kunnen wij ook (tijdelijk) huisvesting voor je regelen! Het theoretische gedeelte van de opleiding wordt verzorgd door de Centrale Opleiding Ziekenverzorgenden te leiden. De opleiding duurt totaal 2'/. jaar (voor leerlingen met het VZ- diploma dus 7 maanden korter), de eerste 7 maanden zijn niet alleen theoretisch, er zijn ook 4 weken stage op de afdeling in opgenomen. Daarna volgt ook het praktische gedeelte en kom je op drie a vier afdelingen te werken, waar je meehelpt om andere mensen een zo goed mogelijke 'oude dag' te bieden. Een afdeling bestaat meestal uit 2 leefgroepen van elk 14 bewo ners. Door deze kleine groep leer je goed te begeleiden en snel zelfstandig te werken. Je ontvangt f 395,- per maand tijdens de voorbereidende periode. Na de voorbereidende periode ga je f 1.205,- bruto per maand verdienen (bij een 36-urige werkweek). In het 2e leerjaar verdien je f 1.423,-, na diplomering f 2.267,-, waarna het jaarlijks stijgt tot maximaal f 3.216,- bruto per maand. Voor leerlingen van 20 jaar en ouder geldt het minimum jeugdloon. Wil je graag meer weten, geef dan een belletje naar de praktijkopleiders: Gerard Kuipers (pieper 66) of Henriet Eggen (pieper 71). Zij zullen graag alles over de opleiding vertellen. Schrijven mag natuurlijk ook, richt je brief aan de dienst Personeels zaken en Organisatie. psychiatrisch ziekenhuis Aan hét ziekenhuis is een crèche verbonden. LANGEVELDERLAAN 1 ...je voelt wat voor het accountantsberoep. Na het V.W.O. zie je wat in een vak dat weliswaar veel cijfers kent, maar daarvan niet aan elkaar hangt. Bij ons kun je terecht als beginnend assistent-accountant. In je inwerkperiode raak je al gauw vertrouwd met het bijwerken van administraties van kleine en middelgrote ondernemingen en groothandelsbedrijven. Wij verwachten wel van je dat je verder studeert in onze vakrichting. Het diploma M.B.A. om te beginnen. Wij vergoeden je studiekosten volledig. Je aldus opgedane kennis en ervaring - plus natuurlijk je inzet - betekenen zo een prima start in een boeiend beroep. Uiteraard bieden wij een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel voor inlichtingen 01718-22100 (tst. 30) of schrijf naar ons kantoor, ter attentie van de heer J. van Wezel, Accountant-administratieconsulent. Oegstgeesterweg 199 2231 AT Rijnsburg. Telefoon 01718-22100. Gevraagd enthousiast voor 29 uur per week. Uw reakties telefonisch of mondeling naar Mn bon £oüt Gangetje 8, Leiden. Tel.: 071-122437. Binnen ons bedrijf is het mogelijk om enkele te plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zou den willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan waar mede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 17.00 uur. Produktieweg 36 - Zoeterwoude - Telefoon 071-899344. werving- en selectiebureau is met spoed op zoek naar een SECRETARESSE/ OFFICE MANAGER voor een internationale handelsonderneming te Zoeterwoude-Rijndijk Een uitstekende beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift en een goede kennis van Frans en Engels zijn vereist. Bel voor meer informatie naar: JobEinders Prinsengracht 738, 1017 LC A'dam 020-272890 FAX 020-26.18.79 VITEL ELECTRONICS NEDERLAND BV Grevelingstraat 69a, 2161 WE Lisse VITEL ELECTRONICS houdt zich bezig met de im- en export van video, ktv en audio. Tevens verzorgen wij de import van het merk Bondstec voor de Benelux. Wegens toenemende drukte zijn wij op zoek een ervaren video/ktv monteur Gevraagd wordt: - technicus opleiding - een grote inzet - zelfstandigheid - bekendheid met alle voorkomende mer ken Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u tijdens kantooruren bel len met 02521-17800 (Dhr. Verwer). \wm Lijnbaan 32. Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis mot 606 bedden is een modern ziekenhuis in D'en Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden uitgeoefend laboratorium voor pathologie Voor het pathologisch anatomisch laboratorium, waaraan 3 pathologen en 20 overige medewer kers zijn verbonden, is f.b.v. de histologie een vacature ontstaan voor een analist m/v De werkzaamheden bestaan uit: algemene histologische technieken hel zelfstandig inzetten en aflezen van immuunfluorescentie en peroxidase bepalingen op vriesmateriaal, paraffine en cytologisch materiaal DNAploïdie bepalingen m.b.v. Flowcytometer beoordelen van beenmergaspiraten kwaliteitsbewaking van diverse technieken. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van het diploma HBO/HLO-histo- pathologie. Ervaring met genoemde werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 13.461.- bruto per maand (Funkliegroep 40). De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO voor het Ziekenhuis wezen. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Berends, hoofdanalist, telefoon 070-3889393, toestel 2249. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de aldeling Personeelszaken. Postbus 432. 2501CK Den Haag. AbFin B.V. (Abemy Financiering) is een joint venture van Abemy Holding B.V. en De Lage Landen B.V. AbFin verleent kredieten aan de dealerorganisaties van Hart Nibbrig Greeve, HNG Bedrijfswagens, Greenib Car, Abimex en Greenib, die importeurs zijn van respectievelijk Mitsubishi personen auto's en bedrijfswagens, Hyundai en FSO personenauto's en van Harley Davidson en Moto Guzzi motorfietsen. Door de sterkte uitbreiding van de kredietportefeuille hebben wij een vacature voor een Tot de taken behoren: - het vastleggen van de financieringen; - afwikkelen van vervallen financieringen; - verstrekken van informatie aan de dealer-organisatie: - opstellen van managementinformatie. Voor een goede taakvervulling denken wij aan kandidaten vanaf 25 jaar met enige jaren ervaring op administratief terrein of bij een bank. De opleiding zal H.A.V.O. zijn, aangevuld met M.E.A.O. of bank-oplei- ding. De juiste kandidaat heeft een service-gerichte instelling en ambi tie om zich verder in ons bedrijf te ontplooien. Kandidaten worden verzocht schriftelijk te reageren binnen een termijn van 14 dagen en hun brief met curriculum vitae te richten aan: De heer A.C. Juffermans, General Manager AbFin B.V. Hoofdstraat 275 Postbus 243 2170 AE SASSENHEIM Uiteraard kunt u rekenen op een strikt vertrouwelijke behandeling.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22