Ruud Gullit genezen verklaard SPOoRPTTV Bayern boekt toprecette Incident niet fataal voor Fiorentina IOC ruziet met organisatie Barcelona Clerc na zege op Bies alleen aan de leiding Chirurg Marc Martens verwacht geen problemen meer Traag herstel Van Tiggelen WOENSDAG 18 APRIL 1990 PAGINA 17 PERUGIA (DPA) - Werder Bremen is onder dubieuze om standigheden uitgeschakeld in het toernooi om de UEFA-be- ker. In de tweede wedstrijd van de halve finale hield Fiorentina zijn thuiswedstrijd in Perugia op 0-0. In de Bondsrepubliek was het duel twee weken eerder in 1-1 geëindigd. Doelman Reek werd kort voor het begin van de tweede helft getroffen door een uit het publiek gegooid voorwerp. Hij moest minutenlang worden behandeld. Reek zette de wedstrijd wel voort. De kans dat de uitslag van het duel alsnog regle mentair wordt gecorrigeerd, is vrij wel uitgesloten. Scheidsrechter Bi- quet was op het moment van het in cident nog in de kleedkamer. De vijftigste Europese wedstrijd van Werder Bremen was ook al niet bommen, voor ondoorzichtige toe- smetteloos begonnen. De politie standen gezorgd, verbood beide elftallen de war- Ook tijdens de wedstrijd gebeur- ming-up op het veld te doen. De bij- den ontoelaatbare dingen. Scheids- na 30.000 toeschouwers hadden, rechter Biquet, die zijn geblesseer- vooral met het gooien van rook- de landgenoot Quiniou verving, 'Wij zullen Milan direct onder druk zetten' MÜNCHEN (GPD) Voordat de eerste bal bij Bayern München - AC Milan is getrap, kan de avond voor de penningmeester van de Duitse kampioen al niet meer kapot. De kraker in het met 77.573 toe schouwers tot op de laatste plaats bezette Olympia-stadion is goed voor een inkomstenpost van vijf miljoen mark: een record in de clubgeschiedenis. Laat de bedwinger van PSV de favoriete 'Brigate Rossoneri' uit de Lombardische hoofdstad in het stof bijten, dan moet de penningmeester van Bayern iedere speler een premie van 50.000 mark toeschuiven; ook dat is een record. Hij zal overi gens met lachend gezicht tot uitbetaling overgaan. Om op 23 mei in Wenen de finale van het Europa Cup I-toernooi te kunnen spelen, moet Bayern Mün-| chen vanavond de 1-0 nederlaag van twee weken geleden in Milaan weg- kampioen te worden' poetsen. De vroegere Bayern- cracks en kenners van het Italiaan- Bovendien", stelt de ran Bayern, "kan het eej woor ons zijn dat Milan ir nog alle zeilen moet bijzetten i van Werder, dat tegen Fiorentina doelpuntloos zijn ondergang tegemoet ging. was de drukste man van het veld. nauwelijks. De Italianen, laag ge- De Westduitser Borowka schopte al klasseerd in na zes minuten Pioli uit de wed- zich evenals strijd. De verdediger kwam er met geel genadig af. Serieuze kansen kreeg Werder de serie A. beperkten 6e- de voorganger v: in de eerste wedstrijd Inter, houdt het op 40-60 oornamelijk tot verdedigen. Met deel van Bayern. Een tegendoel- lanvoerder vaar. Uok de langdurig geblesseer- |n voordeel de Olaf Thon, de draaischijf op het eigen land middenveld, is van de partij. Heync- kes: "Ik zit nu met het luxe-pro bleem dat ik dertien spelers heb voor elf plaatsen". Arrigo Sacchi, de trainer/coach van AC Milan, dat gisteren pas in de namiddag domicilie nam in Die Vier Jahreszeiten, het duurste hotel van München, heeft dat probleem niet. Hij kan geen beroep doen op PHI de geschorste Roberto Donadoni en luktdat tegen dit AC Milan? Bayern pen 22 jaar. De laatste keer dat de de geblesseerde Carlo Ancelotti. 'beker met de grote oren'in de im posante prijzenkast kon worden ge- Vermoedelijke opstellingen: Bayern München hoeft dat in de se voetbal Lothar Matthaus en Karl- Bundesliga niet meer. Met vier pun- Heinz Rummenigge schatten de ten voorsprong op Bayer Lever kansen van hun landgenoten laag kusen en nog vijf wedstrijden te in. Matthaus, uitkomend voor Inter gaan, koerst de drievoudige Europa Milan: "Bayern zal twee doelpunten Cup I-winnaar freewheelend aan op moeten maken, maar welk_ elftal de dertiende landstitel in de afgelo- sonen en organisaties ter beschik- Spaanse king kan worden gesteld. In totaal weinig worden er bij de zomerspelen Het is begrijpelijk, dat IOC-' MADRID (GPD) - De afgelopen week is opnieuw gebleken, dat er fikse tegenstellingen bestaan tus sen het comité, dat de Barcelonese Zomerspelen van 1992 organiseert (COOB-92) en het overkoepelende oj Internationale Olympisch Comité de olympische deelnemers, hun tie zijn bezorgdheid heeft uitge- Ook Riedle, die volgend zoen in de Italiaanse competitie voor Lazio gaat spelen, viel nauwe lijks op. Voor de andere Westduitse aanvallers, Rufer hetzelfde. In de tweede helft kreeg de thuis club de beste kansen. Bagio al i iz, Paul Breit Gerd Müller, Sepp Maier Van Basten altijd Hoeness nog in korte broek i alles is voorbij". Bayern München: Aumann; Au- genthaler; Grahammer, Kohier, Pflügler; Reuter, Dorfner, Thon, het Kögl; Wohlfarth, Mclnally. vakbonden voelen daar Dunga, respectievelijk internatio- Franz Beckenbauer heeft meer fi- Neubarth, gold ducie in zijn landgenoten of hij is chauvinistisch van aard. "Bayern wint met 1-0 en schakelt Milan na strafschoppen uit", voorspelt de teamchef v het Olyn. AC Milan: Giovanni Galli; Baresi; Tassotti, Filippo Galli, Maldini; Cc- "Als we Milan uitschakelen, schat lombo, Rijkaard, Stroppa, Evani; ik die prestatie net zo hoog als het Massaro, Van Basten, de Europa Cup in de ja- i Italië en Brazilië, stelden de paaszondag in het diepste geheim verdediging van Werder op de *n Kitzbühel voor de tweede keer 1974 tot en met 1976", aldus de Mannschaft, die op Hoeness, die vindt dat de spelers Bayern niets te verliezen heb ben. "En mochten we het toch niet 1992 128.326 accreditaties verstrekt zitter Samaranch - 'overigens zelf proef. Het bleef 0-0. Fiorentina ont- het huwelijk trad. Jupp Heynckes, redden, dan wil ik de ploeg met vlie- (IOC). Deze keer gaat het aantal persaccreditaties, dat het COOB-92 aan de internationale journalistieke wereld ter beschik king wil stellen. Het COOB-92 wil niet verder gaan dan 4000 accreditaties verzorgers. Daarnaast sproken over de Spaanse slag, wa schrijvende pers i 6000 claimt het IOC 36.000 accreditaties voor zijn gasten, de internationale olympische karwei bobo's en andere belangrijke perso nen, zoals scheidsrechters. Ook de Spaanse autoriteiten - het Catalaanse Barcelona zijn pakt. vertegenwoordigers van de audio visuele media. Het IOC wil dit aan tal echter met minstens 2000 uitge- de de nationale regering, de Catalaan- overheid, de gemeenteraad tot plaatselijke notabelen toe - plus de sponsors hebben recht op enige breid zien en zou het liefst uitko- tienduizenden accreditaties, hoe- men op eenzelfde aantal als bij de wel het hier feitelijk om vrijkaartjes laatste Olympische Spelen, die van gaat. Ten slotte gaan nog eens Seoul. Hier werden 5000 35.000 beschikbare accreditaties op schrijvende journalisten iets lever onderhoudsperso- r dan 10.000 audio-visuele colle- neel„en veiligheidsfunctionarissen ga's geaccrediteerd. en dat tesamen betekent, dat er vol gens de Barcelonesen in 1992 maar 10.000 journalisten hun werk kun nen doen. Ook anderszins vlot het nog altijd 'erant- niet met de organisatie van de aarde Spaanse zomerspelen. Zo ligt bijr Barcelona voorbeeld de bouw van het olym- enige duizen- pisch dorp flink achter op het sche- Om die reden wordt i Officieel stelt het organisatie- mité zich op het standpunt dat 15.000 journalisten niet nodig zijn om de zomerspelen op woorde manier te verslaan, waarheid is, niet weet we den persmuskieten meer moet huis vesten. Alle bestaande en nog te gen een duizendtal goedkope extra openen hotels zijn namelijk voor de arbeidskrachten in te huren uit lan- n 1992 al hele- den achter het voormalige ijzeren de twee olympi- gordijn, zoals Hongarije. Maar de Aston Villa maakt misstap LONDEN (Rtr) Liverpool heeft Aston Villa een onverwachte mis stap zien maken in de strijd om de voetbaltitel van Engeland. De ploeg uit Birmingham verloor gisteren verrassend van Manchester United (0-2). Met twee wedstrijden minder nal speelt momenteel bij 1. FC Köln. gespeeld behield Liverpool daar- Hij voetbalt vandaag in de halve fi rn oet in de finale Juventus of 1. FC Köln. Werder Bremen zal geen protest indienen bij de UEFA over het inci dent, dat zich rond doelman Reek afspeelde. Voorzitter Böhmert zei: "De omstandigheden en de vijande- -lijke, agressieve sfeer hebben ons pijn gedaan. Desondanks heeft Fio rentina op sportieve wijze de wed strijd beslist. Dat zullen we accepte- Manager Lemke verklaarde: "Wat hier is gebeurd had met voetbal wei nig van doen. We zijn uiterst on vriendelijk behandeld. Maar we kunnen er mee leven. Van een pro test zal geen sprake zijn". Thomas Hassler heeft een con tract voor vier jaar bij Juventus ge tekend. De Westduitse internatio- de trainer/coach van Bayern Mün- gend vaandel ten onder z chen, gelooft niet dat er penalties aan te pas zullen komen. Hij denkt dat zijn team het karwei na negentig minuten al geklaard zal hebben. "In Angstig juist in uitwedstrijden nog wel e zullen gedragen". Heynckes stelt gen Real en in Brussel tegen KV zetten", zegt hij, vlak voordat hij Mechelen heeft het niet kunnen zich gistermiddag met zijn ploeg te- scoren. En tegen ons zal dat ook niet rugtrok in hotel Bachmaier in Rot iukken". tach-Egern. Datzelfde kondigde Heynckes twee weken geleden vooraf overigens ook met veel bra voure aan, maar toen het erop aan- deuit- kwam kroop Bayern onmiddellijk __ode huid van de angsthaas. Al Basten. De "waakhond noodt de 1-0 achterstand vanavond Waakhond Veel zal daarbij afhangen komst van het duel Jürgen Kohier - Marco het type pittbull kondigt aan de natuurlijk tot enige aanvallende beste spits ter wereld', zoals hij dat tiviteiten, bepaald niet de meest ge- door zijn voorsprong van één punt. nale van de strijd Manchester United, dat voorzich tig opklimt naar de middenmoot, overtrof zichzelf in eigen stadion. Beide doelpunten voor de ploeg, die zich eerder plaatste voor de finale met zijn huidige club tegen zijn nieuwe werkgever. Voorzitter Agnelli van Juventus bevestigde in Turijn het nieuws, dat de Bondsrepubliek ook in Milaan deed. 'kirt" te zullen liefkoosde bezigheid UEFA-beker dekken. "Desnoods volg ik hem tot terploeg pur sang. i het toilet". In het Giuseppe Me- :a-stadion eindigde de tweestrijd Bayern München verschijnt tussen Kohier en Van Basten onbe- avond op oorlogssterkte in de e de strijd om de FA Cup, werden lekt. De 'Oude Dame' betaalt gemaakt door Robins. Hij scoorde de 23-jarige middenvelder 16 mil- zomermaanden maal volgeboekt sche persdorpen in Montigala Valle de Hebron kunnen slechts 7000 personen herbergen. Daar komt nog bij, dat meer jour nalisten van invloed zijn op het aan tal accreditaties dat aan andere per- DEN HELDER (ANP) - Bijna zes uur vocht Jannes van der Wal om zich ook na de negende ronde in het nationaal damkampioenschap in Den Helder koploper te kunnen noemen. Tevergeefs. Tegenstander Johan Krajenbrink gaf geen krimp, overleefde twee tijdnoodfases en kon redelijk tevreden zijn met de uiteindelijke puntendeling. Rob Clerc had binnen vier en een half uur opponent Bies wel weten te be dwingen en nam daardoor alleen de leiding. Van de achtervolgers viel Arjan van Leeuwen terug door een nederlaag tegen titelverdediger Jos Stokkel. Clerc maakte zich na afloop van zijn duel met Bies nauwelijks zor gen om het resultaat van concurrent Van der Wal. Zijn eigen aanvalspar- tij vroeg om nadere analyse, omdat Bies kansloos van het bord was ge zet. Clerc kwam na een aanvanke lijk rustig lijkende opening met een scherpe aanval via de korte vleugel. Met subtiele middelen bouwde de Hagenaar zijn aanval op, terwijl Bies probeerde zich op de andere flank tegenkansen te creëren. De Haagse verdediging bleek echter sluitend, al moest Clerc in het vier de speeluur ook het duel met de klok aan. De oud-kampioen was echter zo zeker van zijn zaak, dat hij dat duel glansrijk overleefde. Intussen kwam Bies op het bord in moeilijk heden, probeerde met een schijfof fer tegenkansen te scheppen, maar zag die mogelijkheid door Clerc te niet gedaan. Na de klokcontrole bleek de aanval van Clerc uitste kend te zijn opgezet. Met een leuke eindspelfinesse werd Bies ten slotte tot capitulatie gedwongen. Advocaat KNVB krijgt uitstel UTRECHT (ANP) - Op verzoek van Mr. Utermark, advocaat van de KNVB, is de zitting bij de Kanton rechter in Utrecht van maandag 23 april uitgesteld. Mr. Utermark heeft meer tijd nodig voor de voorberei ding van zijn verweer tegen de vor dering van oud-bondscoach Thijs Libregts. De zitting wordt nu vrij dag 18 mei te 14.00 uur gehouden. de 24ste e Charlton, zwa raar, verloor vai joen gulden. Hassler gaat i II slist, ook al scoorde de Nederlander uitge- dan het deed dat stip. "Als Kohier Van Basten af- Italië stopt is dat al het halve werk", stipt IJdie twee uur van tevoren al Mnende doelpunt. Hij wordt 'opgewarmd' door de Ameri- enwel vanaf de elfmeter- kaanse popzanger Andy White en Ij de 4700 Italiaanse tifosi flink de minderheid zijn. Alleen Klaus degradatie-ge- ongeveer anderhalf miljoen gulden ook Klaus Augenthaler het grote Augenthaier is licht gekwetst, r i Wimbledon: 1-2. per belang e i het duel in het duel. zijn inzetbaarheid loopt geen ge- LEUVEN (GPD) - Niets lijkt het meespelen van Ruud Gullit op het WK in Italië meer in de weg te staan. Gisteren verklaarde de Belgische chirurg Marc Martens hem volle dig genezen van zijn knieblessure. Dr. Martens was buitengewoon te- wegingen weer zou kunnen maken, vreden over de conditie van Gullits draaien en springen bij voorbeeld, knie. "Hij heeft nergens last meer Gullit blijkt er geen enkel probleem van, geen zwelling, geen piin. De te hebben en ik venvacht met kritieke fase was ook een maand ge- dat hij later die problemen nog wel leden. De vraag was of hij zonder problemen de specifieke voetbalbe- Nordin trommelt Pettersson toch op voor oefenduel STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse bondscoach Olie Nor din heeft van Stefan Pettersson geëist dat hij zich in Stockholm meldt voor de vriendschappelij ke interlandwedstrijd tegen Wales, die op 25 april wordt ge speeld. Desondanks speelt de Ajacied vrijwel zeker niet. Hij werd opgeroepen, omdat Nor din gisteren besloot niet zestien, maar achttien spelers te selecte- Ajax wil Pettersson en zijn landgenoot Larsson het liefst in Amsterdam houden, omdat een dag voor de interland de compe titie-wedstrijd tegen Den Haag op het programma staat. Nordin wil echter van geen compromis weten, ook niet in het geval Pet tersson. "Het is de één na laatste keer dat ik voor het WK de kans krijg mijn spelers te zien. Daar van wil ik optimaal profiteren". Nordin heeft de voetballers van Ajax laten weten dat hun kandidatuur voor 'Italië' zwaar in het geding komt, indien ze de voorkeur geven aan de verplich tingen bij hun club. Het tweetal heeft derhalve geen keus. Nordin is van plan op de plaats van Pettersson. die vorige week in het oefenduel met Alge rije in de ogen van de bonds coach niet voldeed, de 20-jarige Thomas Brolin een kans te ge ven. De eventuele debutant van Norrköping maakte in de laatste twee competitie-wedstrijden vijf doelpunten. Magnusson, topscorer in Portugal, is zeker van een plaats. Zijn ploeggenoot Thern ontbreekt in de selectie voor Wales wegens een blessu- De Belgische arts schat dat Gullit. gisteren in Leuven vergezeld van de clubarts van Milan, Mario Tavana en haptonoom Ted Troost, net op tijd wedstrijd-fit zal zijn voor het WK. "Het zal zes, uiterlijk acht we ken duren voordat hij helemaal fit is voor topwedstrijden. Hij heeft al zeer intensief getraind en fysiek ge zien is een training minstens zo zwaar als een wedstrijd. Het enige wat nu nog ontbreekt is de specifie ke wedstrijd-conditie". Op de derde etage van hotel Vier- jahreszeiten in München drukte Fa- bio Cudicini, bijgenaamd 'de Spin', Ruud Gullit gisteravond een welge meende warme hand. "Gefelici teerd". zei de vroegere doelman van AC Milan. "Grazie (bedankt)", ant woordde Ruud Gullit slechts, waar na hij zich razendsnel terugtrok in kamer 367 van het duurste hotel van de Beierse hoofdstad. "Ik.heb een lange dag achter de rug. Ik ben hart stikke moe", verklaarde de aan voerder van het Nederlands elftal, die het inwendig wel kon uit schreeuwen van vreugde. Verlossend Gullit wenste zich zo kort na de ver lossende mededeling van dr. Mar tens nog niet te laten vastpinnen op de datum van zijn rentree. Hoewel hij volledig genezen is verklaard, is Gullit zelf namelijk nog niet geheel gerustgesteld. Na intensieve in spanningen zwelt zijn rechterknie nog steeds enigszins op. "Met koud en vochtig weer heb ik nog wat last, maar volgens Martens is dat geen probleem. Het enige wat ik nu nog kan doen is de eerste volledige wed strijd afwachten". Bij AC Milan wordt wat dat be treft gedacht aan de thuiswedstrijd tegen Bari op zondag 29 april in Bol ogna. Gullit: "Volgende week ga ik mijn wedstrijden uitzoeken, er is keus genoeg. Tegen Bari kan, mis schien dat Juventus (woensdag 25 april, red.) wat te vroeg komt. Ik mag van Martens in elk geval geen twee wedstrijden kort achter elkaar spelen. Niet op woensdag twintig minuten en dan op zondag weer. Misschien is de afscheidswedstrijd Maassen ziet vrijwel zeker af van Goldrace ITTERVOORT/GRONINGEN (GPD/DPA) - Het is zeer twijfel achtig of Frans Maassen zaterdag van start zal gaan in de Amstel Gol drace. De Nederlandse kampioen kampt momenteel met een slepen de knieblessure en is door de ploeg- arts van het Buckler-team tot nader order op non-actief gezet. De Limburger ziet de nabije toe komst somber in. "Ik heb bij een valpartij in Parijs - Roubaix mijn knie gekneusd. In eerste instantie leek het mee te vallen, maar de laatste dagen heb ik er toch veel last van. Na Luik-Bastenaken-Luik heb ik niet meer op de fiets gezeten. Ik heb ook moeten afzeggen voor de Grote Scheldeprijs (vandaag, red.), dus het ziet er niet al te best uit. Morgen neem ik de beslissing of ik zaterdag rij, maar ik ben niet van plan risico's te nemen. Je kunt beter de tijd nemen voor zo'n blessure, anders blijf je sukkelen. Bovendien heeft het weinig zin aan de Amstel Goldrace mee te doen als je nauwe lijks hebt kunnen trainen". Jan Gisbers gaat met een veredel de b-ploeg naar de ronde van Span je. Op het lijstje renners die in de Vuelta starten ontbreken de top pers Erik Breukink en Raul Alcala, die worden gespaard voor de Ronde van Frankrijk. Sean Kelly is nog herstellende van een sleutelbeen breuk die hij opliep bij een valpartij in de Ronde van Vlaanderen. De Oostduitsers Uwe Raab en Uwe Ampler zullen de drijvende PDM-krachten zijn in de ronde van Spanje. Zij voeren de ploeg aan die verder bestaat uit Gerhard Zadrobi- lek, Dirk de Wolf, Atle Pedersen, Peter Hoondert, John Vos, Gert Ja- kobs en John van de Akker. Carsten Wolf is onmiskenbaar de sterkste sprinter van het peloton in de Ronde van Neder-Saksen. De amateur uit de DDR won gisteren beide delen van de achtste etappe. Eerst was hij de snelste in het stuk van Königslutter naar Halberstadt (56 km), daarna in het deel van Hal berstadt naar Hildesheim (114,6 km). In het algemeen klassement blijft de Pool Piatek leiden. Zijn ploeg hield het peloton gisteren in de greep. Bij de vrouwen blijft Leontien van Moorsel een klasse apart. De Nederlandse boekte haar vierde rit- overwinning. Ze was* de snelste in de rit van Halberstadt naar Hil desheim over 114,6 kilometer. Van Moorsel vergrootte daarmee haar voorsprong in het algemeen klasse ment. De komende en de gaande man. Ruud Gullit liep bij dokter Martens Adri vt er volgens de Belgische chirurg momenteel slechter aan toe is dan de geneze van Camacho een mogelijkheid".. een maand voor de opening van het Gullit doelt op het duel tussen AC WK. Milan en Real Madrid ter ere van de De Europa Cup-finale heeft Gullit Spaanse linksback, die jarenlang inmiddels ook'in gedachten als po- aanvoerder was van Real en de dium voor zijn rentree. Vooropge- Spaanse nationale ploeg. Die wed- steld dat AC Milan vanavond in strijd wordt op 2 mei gespeeld, ruim München niet voortijdig struikelt. BRUSSEL (ANP) - Adri van Tiggelen ontbreekt definitief in de tweede wedstrijd van de halve finale van de strijd om de Europe se beker voor bekerwinnaars, tus sen Dynamo Bukarest en An- derlecht. Een consult aan dokter Martens in Pellenberg leerde de in Belgische dienst spelende Ne derlander dat zijn voet nog zeker enkele dagen rust nodig heeft. Van Tiggelen blesseerde zich enkele weken geleden in de com petitie-wedstrijd tegen KV Mechelen. Er werd een barstje in het bot van zijn voet geconsta teerd. Van Tiggelen: "Dat is niet meer het probleem", aldus de in ternational. "Gebleken is dat het kapsel erom heen is beschadigd. Daarom duurt het herstel langer dan verwacht" Van Tiggelen heeft van Mar tens de toestemming gekregen morgen de looptraining te hervat ten. "De beslissing of ik het week einde in de topper tegen Club Brugge speel, is aan mezelf', al dus de verdediger. Mocht hij nog niet inzetbaar zijn, dan zal Van Tiggelen begin volgende week opnieuw een bezoek aan Martens brengen. "Een operatie is niet aan de or de", aldus Van Tiggelen. "Het WK komt niet in gevaar" "Die finale is haalbaar, maar daar mag ik nu nog niet over praten. Ik ben pas twee weken geleden begon nen. Je weet dat ik nu nog niet fit ben, dan blijft het altijd de vraag of ik het tegen die tijd wel ben. Eigen lijk had ik niet meer verwacht dit seizoen nog te kunnen spelen, dr. Martens ook niet". Diep in mei komt Gullit nog een keer terug bij Martens voor een laatste controle. Niet meer dan dat. "Dit bezoek heeft eigenlijk niet veel geholpen, ik voelde me al goed. Maar Martens is de eindverant woordelijke en hij bepaalt ook het schema". Het oefenschema van een top voetbalier op de weg terug dus. Het andere schema, dat van het WK, geeft aan, dat Oranje op 16 juni de eerste krachtproef te wachten staat, tegen Engeland. Over acht weken dus, de termijn die volgens Martens genoeg is om Gullit terug te bren gen naar topniveau. De laatste keer dat Gullit in actie kwam was op 31 mei van het vorig jaar. Hij viel des tijds in bij de interland tegen de Fin nen in Helsinki. it Shef- 15.05-15.15 BBC 2: Snooker: v field. 15.15-18.00 BBC 2: Paarderennen afge wisseld met snooker. 16.00-17.45 BRT 2: Voetbal: rechtstreeks verslag van de halve finale in de Europa cup 2 tussen Dynamo Boekarest en An- derlecht. 17.00-17.15 Sportnet: Sport in Spanje. 17.15-19.00 Sportnet- Voetbal. 19.00-20.30 Sportnet: Boksen 20.00-23.00 BRT 2: Sportavond: met wiel rennen (Scheldeprijs in Schoten) en Euro pacup-voetbal. 20.24-22.25 Ned 3: Rechtstreeks verslag van de wedstrijd Bayern München-AC Milan, return in de halve finale van de Eu ropa Cup voor landskampioenen. Aanslui tend fhtsen en uitslagen van de-overige EC-duels, alsmede samenvattingen van twee volleybalwedstrijden van het B-WK: Nederland-Porto Rico en Iraq-Nederland. 20.30-22.30 Sportnet: Golf. 22.30-00.30 sportnet: IJshockey. 22.50-23.20 Ned 3: Studio Sport. 23.25-01.25 BBC 1Sportsn.ght: met bok sen. Europacup-voetbal en snooker in Sheffield. 00.30-01.00 Sportnet: Hippodrome. 01.00-02.00 Sportnet: Powersports. DONDERDAG 08.00-10.00 Sportnet: IJshockey. 10.00-11.00 Sportnet: Powersports. 11.00-13.00 Sportnet: Golf. 11.30-14.20 BBC 2: Snooker ve field. 13.00-14.30 Sportnet: Boksen. 14.30-15.15 Sportnet: Skién. 14.35-16.05 BBC 2: Snooker: vanuit Shef field. itShef-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17