110.- 98.- 49.- 169.- 150.- 89.- 130.- 140.- 98.- 135.- 89.- 69.- 89.- 35.- osxwaiii SSewy-s 39.- JE HEBT MEER AAN TM KWALITEITSMERK DAT TOCHVOORDELIGER IS. Cando blazer Mooi van stijl, in linnen-look met 'gouden' knopen. Polyester/viscose. Rood en marine. 38-46 Canda blouse In marine of rood met wit schelpendessin. Viscose. 38-48 Cando rok Recht van snit met ceintuur. Diverse kleuren. 40-50 kolbert Lichtbeige met verfijnd streepdessin. Modieus struk- tuurweefsel vun kotoen/ polyester. Canda dress-shirt Gestreept buttondown - shirt. Katoen/ Canda pantalon Vlot bondplooimodel met riem. Polyester/kotoen. Canda jack Canda jack In marine-look met veel Sportief blousonmodel van details en kontrast garnering, kotoen en tijk voorzien van Kotoen/polyamide. praktische zakken. Your Sixth Sense jasje Canda japon Canda jack Elegant V-hals ontwerp met Chormant model met 't Type parka met opberg- drie sierlijke rijen 'gouden' plissérok. Modieus genopt in capuchon, ruime zakken en knopen. Polyester/viscose. marine/wit en van 'n soepele perfect afgewerkt. Wit en beige. 38-46 polyester kwaliteit. 38-48 Katoen. 38-46 Your Sixth Sense blouse Met grote matrozenkraag en millefleurs motief. Viscose. Your Sixth Sense rok Gracieus geplooid met voor twee rijen 'gouden' knopen. Polyester/viscose. 38-46 Conda poloshirt Sportief gestreept met borduur. Canda T-shirt Genopt en leuk bedrukt. Marine/wit of wit/marine. Katoen. S-M-L Canda polo-blouson Met streepdessin in kontrast- Canda pantalon Bondplooimodel met riem. Polyester Aatoen. Canda pantalon Van polyester/katoen. O.a. in wit en marine. Met riem. 38-46 Canda pantalon In polyester/wol kwaliteit e inclusief tiem. CsA is tbcA ifovtdeiiyex.! Meiten met dit Kwaliteits Bewijs zijn de absolute top Cando kolbert Gekleed 1-rij model in 'n stijl volle lichtgetinte ruit. Zomerkwaliteit polyester/ wol. CjulUtvcAitootdelife*! Cando dress-shirt Chambroy kwaliteit kotoen/ polyester. Canda pantalon Bondplooimodel met riem. Polyester/wol.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12